طراحی معماری و طراحی داخلی مجتمع گردشگری و اقامتی در اربیل عراق

اربیل یکی از شهرهای عراق است که پس از تشکیل دولت دموکرات در عراق عضم کردهای عراق را برای جدایی و استقلال خود بیش‌تر کرد ، و هم اکنون اربیل به صورت خود مختار اداره میشود، این جدایی باعث شده است تا بستر مناسبی برای پیشرفتهای صنعتی ، عمرانی ، فرهنگی و .....ایجاد شود و با شتاب بالایی در مسیر ترقی حرکت کند .

البته با شکل گرفتن گروه‌های تروریستی در چند سال گذشته ثبات و امنیت این کشور تا حد زیادی از بین رفت و به موجب این ضایعه آن شتاب اولیه و بالا تا حد زیادی افول کرد و به مرحله توقف رسید ، اما دیری نپایید که جنگهای داخلی در عراق پایان یافت و خوشبختانه ثبات و امنیت نیز به روال عادی خود بازگشت ، همچنین پروژه های عمرانی و صنعتی نیز از سرگرفته شده اند.

شایان ذکر است که با توجه به نبود نیروهای متخصص و کارآمد در این کشور ، دولتمردان و سرمایه گذاران از متخصصین و شرکت‌های مطرح در کشورهای همسایه از جمله ایران تقاضای همکاری می‌کنند ، مفتخر هستیم که در همین راستا طی سالهای اخیر توسط تعدادی از سرمایه گذاران برای احداث پروژه گردشگری ، تفریحی و اقامتی در شهر اربیل عراق ، از شرکت معماری آریان برای طراحی و اجرای پروژه دعوت به عمل آمد و طبق توافق و قراردادی که منعقد شد طراحی این پروژه بزرگ به انجام رسید.

اما متاسفانه شروع اجرای پروژه همزمان شد با جنگ‌های داخلی و آشوب های این کشور که در نهایت منجر به توقف پروژه تا بازگشت شرایط عادی به این کشور شد ، اکنون پس از گذشت چند سال و بازگشت امنیت و ثبات به این کشور منتظر دستور شروع و پیشبرد کار از طرف مدیران و مسئولان این پروژه هستیم .

طراحی معماری ، طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی مجتمع گردشگری ، تفریحی و اقامتی اربیل که دارای بخش‌های متعددی نظیر هتل ، متل ، مجتمع تجاری ، آمفی تارت ، کافه ، تالار و .... می‌باشد ، توسط شرکت معماری آریان در سال ۱۳۹۲ به انجام رسید و اجرای آن به چند سال بعد موکول شد ، تصاویر و اطلاعات مربوط به اجرای پروژه در آینده نه چندان دور در همین صفحه بارگذاری خواهد شد.

طراحی معماری و طراحی داخلی مجتمع گردشگری و اقامتی در اربیل عراق

  • سال ساخت: .....
  • کاربری:تجاری تفریحی
  • کارفرما آقای الوی
  • آرشیتکت: مهندس آریان