طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی منزل دوبلکس در سردشت

طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی ساختمان روز به روز اهمیت بیشتری را در بین جوامع مختلف پیدا میکند و طراح معمار میبایست با ایده های بکر و خلاقیت خود منزل شما را به مکانی متفاوت ، زیبا و مثال زدنی تبدیل بکند. در ابتدا با این الگوی فکری شروع کردیم و با هر قدمی که بر میداشتیم خلاقیت و ابتکار را بیشتر از پیش در پروژه هایمان بکار میبردیم.

خوشبختانه پس از گذشت یازده سال از شروع فعالیتمان ، امروزه با تمام سختیها و مشکلات به مقامی دست یافته ایم که تمام کارهای غیر ممکن را ممکن ساختیم و رویاهایمان را به واقعیت نزدیکتر کرده ایم. البته هنوز در ابتدای راه هستیم و باور داریم که این راه دراز و ناهموار را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت و در آینده درخشان کشورمان ایران سهیم خواهیم بود.

پروژه ای که قصد معرفی آن را داریم یکی از کارهایمان است که با ابتکار و خلاقیت همراه بوده ، طراحی معماری و دکوراسیون داخلی این منزل در سال۱۳۹۳ به انجام رسید. اجرای آن در سال ۱۳۹۴ به پایان رسید. در واقع این منزل مسکونی یک ساختمان قدیم ساخت بود که پلان معماری بسیار بدی داشت.

در ابتدا کلیت معماری و پلان را تغییر دادیم و ساختمان که به صورت دو واحد روی هم بود را یکی کردیم و به صورت یک منزل دوبلکس در آوردیم. اتاق‌ها را به طبقه دوم منتقل کردیم و طبقه اول را به تشریفات و پذیرایی اختصاص دادیم. در این مرحله با یک طراحی داخلی خاص و متفاوت کار را به پایان رساندیم و نهایت رضایت کارفرما را از منزل خود بدست آوردیم

طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی منزل دوبلکس در سردشت

  • سال ساخت:۱۳۹۴
  • کاربری:منزل مسکونی
  • مساحت:۲۲۰ متر
  • کارفرما آقای پیش بهار
  • آرشیتکت: مهندس آریان