طراحی و اجرای معماری داخلی و دکوراسیون داخلی استخر در مجتمع المپیک بابل

طراحی داخلی یک استخر بایستی که بسیار هوشمندانه انجام شود تا هم وجه کاربردی بودن فضا و هم زیبایی و فرم معماری آن حفظ شود ، همچنین در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی استخر بایستی که نهایت سادگی در فرم و رنگ لحاظ شود تا حس آرامش و آسودگی در فضا ایجاد شود ، این نکته بسیار حائز اهمیت است که طراح معمار بایستی که در طراحی داخلی استخر از رنگهای سرد و ملایم استفاده کند ، به عنوان مثال خانواده رنگ آبی همیشه بهترین گزینه در کنار رنگ سفید بوده است .

طراحی داخلی استخر المپیک که یکی از بخشهای مجتمع بزرگ ورزشی المپیک میباشد در سال ۱۳۹۶ به انجام رسید و هم اکنون این پروژه عظیم در حال اجرا می باشد و به زودی تصاویری از پیشرفت کاری استخر در این صفحه درج خواهد شد.

شایان ذکر است که کانسبت و لوگوی اصلی بنا در جای جای مجتمع ورزشی المپیک تعریف شده است و استخر این مجتمع هم از این قاعده مستثنی نیست، همچنین با توجه به موجود بودن ابن بنا که به شکل سوله است و تغییر کاربری آن به استخر ، مشکلات و موانع بسیار زیادی بر سر راهمان قرار گرفت که فائق آمدن بر سر این مشکلات نیازمند تلاش، انرژی و استفاده از پتانسیل بالا در طراحی داخلی و دکوراسیون آن بوده است.

در آخر بهترین طراحی ممکن را با پس زدن محدودیتها و موانع به انجام رساندیم و امیدوار هستیم که خالق یکی از برترین استخرهای کشور ، البته در زمینه معماری باشیم.

طراحی و اجرای معماری داخلی و دکوراسیون داخلی استخر در مجتمع المپیک بابل

  • سال ساخت:۱۳۹۶ـ۱۳۹۷
  • کاربری:مجمتع ورزشی تفریحی
  • کارفرماآقای آقاپور
  • آرشیتکت: مهندس آریان
>