طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی تالار عروسی آذر شهر

طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی تالار عروسی آذر شهر در سال 1393 توسط گروه معماری آریان به انجام رسید و به دلیل پاره ای از مشکلات از طرف کارفرما اجرای آن به تعویق افتاده است. طراحی این پروژه به گونه ای انجام شده است تا بتوان مفهوم دکوراسیون تالار عروسی را به صورت کاملا مدرن و متفاوت از کار های معمول معرفی کند، جریان های حسی و رکتی به صورت کاملا هماهنگ و پیوسته با غالب فضای موجود ادغام شده است.

همچنین تاکید اصلی بر روی فرم فضای داخلی، رنگ بندی، نورپردازی و تزئینات بوده است تا موجب آن شود که حسی پویا و دلنشین در فضا حاکم شود، لازم به ذکر است که این تالار عروسی پیش از اینکه برای کاربرد دیگری اجرا شده بود که این امر موجب شد که در طراحی داخلی و دکوراسیون این فضا با موانع و محدودیت های زیادی همچون ستون های زیاد، ارتفاع کم و ... روبرو شویم. به همین جهت سعی کردیم این نقاط ضعف را به نقاط قوت تبدیل کنیم و تا حد ممکن تاثیر منفیشان کمتر حس شود.

در نهایت با توجه به خواست و سلیقه ی کارفرما، طراحی معماری و دکوراسیون داخلی پروژه مذکور به گونه ای متفاوت با معماری شهری و تالارهای موجود ایران طراحی شد، به زودی اطلاعات تکمیلی از روند اجرا و پیشرفت پروژه در این صفحه درج خواهد شد.

طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی تالار عروسی آذر شهر

  • سال ساخت: 1393
  • کاربری: تالار عروسی
  • کارفرماآقای غفاری
  • آرشیتکت: مهندس آریان