طراحی کافی شاپ مدرن در مجموعه ورزشی تفریحی المپیک بابل

معمولا کافی شاپ مدرن از جمله کارهایی است که طراحی داخلی و دکوراسیون آن از اهمیت زیادی برخوردار است. و برای جذب مشتری بیشتر، رقابت بر سر طراحی و زیبایی چنین فضایی بیشتر از سایر مشاغل و کارها است. همچنین سبکهای مختلف معماری و دکوراسیون کافی شاپ مدرن بیانگر نوع طراحی آن می باشد. که عموما بر حسب فرهنگ و رسوم هر منطقه ای تعریف می شود. شایان ذکر است که سبک طراحی مدرن نقطه اشتراک تمامی ملیتها است و مقبولیت بیشتری بر سایر سبکها دارد.

در طراحی داخلی و دکوراسیون کافی شاپ مدرن، بافت و رنگ نقش بسزایی را در کیفیت و زیبایی فضا ایفا میکنند. همچنین ترکیب رنگ مناسب ، فرم سقفها ، دیوارها و مبلمان میبایست به نوعی کار شود تا دعوت کنندگی بالایی را ایجاد کند. ولی باید در نظر داشت که تمامی این موارد بر حسب نوع سبک و طراحی هر فضایی قابل تغییر است.

طرحی که در این بخش معرف حضورتان میگردد. یک کافی شاپ مدرن و متفاوت است که بخشی از استخر و آبدرمانی مجموعه ورزشی المپیک بابل است. طراحی داخلی و دکوراسیون این کافی شاپ مدرن توسط آتلیه معماری آریان ، در سال ۱۳۹۶ به انجام رسیده است. هم اکنون این پروژه در حال اجرا است و تصاویر تکمیلی اجرای آن به زودی در همین صفحه درج خواهد شد.

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی این کافی شاپ مدرن به تناسب سبک معماری و کانسبت این مجموعه انجام شده است و به نوعی زبان طراحی بنا را تداعی میکند. در کنار تمامی این تعاریف رنگهای شاد و گرم، همراه با متریالهای چوبی فضای کافی شاپ را جذاب، گرم و صمیمی کرده و سردی فضای استخر را تا حد زیادی خنثی می کند.

طراحی کافی شاپ مدرن در مجموعه ورزشی تفریحی المپیک بابل

  • سال ساخت: 1397
  • مساحت: 95 مترمربع
  • کاربری:تجاری - کافی شاپ
  • کارفرماآقای آقاپور
  • آرشیتکت: مهندس آریان