طراحی معماری و نمای بیرونی تالار عروسی در کاشان

امروزه نمای تالار عروسی یکی از تاثیر گذارترین موارد است برای جذب مشتریان و عموم مردم ، طراحی معماری و نمای تالار عروسی میبایست به بهترین شکل ممکن انجام شود تا در وحله اول مشتریان را به خود جذب بکند و موجب رضایتشان شود، البته ناگفته نماند به همان اندازه که طراحی معماری یا نمای تالار عروسی اهمیت دارد ، طراحی محوطه ، طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی آن نیز اهمیت دارد و باید به صورت یکپارچه و هارمونیک طراحی شود ، به شکلی که طراحی محوطه ، معماری و نمای تالار و طراحی داخلی آن با یک زبان مشخص طراحی شود .

تزئینات یا همان دکوراسیون داخلی نیز نقشی کلیدی در زیبایی فضا دارد که باید به آن توجه ویژه ای داشت و از دیگر نکات مهم خدمات دهی به مشتریان است ، در صورتی که مجموع این عناوین در کنار یکدیگر قرار بگیرند میتوان بهترین نتیجه ممکن را از یک تالار عروسی گرفت .

امروزه با توجه به رشد دانش معماری در جوامع مختلف و حرکت به سمت مدرنیزه شدن ، عموم مردم به معماری و نمای تالار عروسی توجه ویژه ای قائل هستند ، به خصوص طراحی مدرن که همه روزه در حال گسترش است و از سبک قدیمی یا کلاسیک خود فاصله می‌گیرد ، البته این موضوع به سلیقه هر فرد بستگی دارد و انتخاب بخش قابل توجهی از جامعه همان سبک کلاسیک است.

تالار عروسی مینوسای کاشان در سال ۱۳۹۳ توسط گروه معماری آریان طراحی و اجرا شد ، از آنجا که کارفرما خواهان یک معماری مدرن بود ، طراحی آن به صورت مدرن ، خاص و کاملا متفاوت از تالارهای موجود در این شهر انجام شد و خوشبختانه بازدهی بسیار مطلوبی از طرف عموم مردم به همراه داشت، لازم به ذکر است که بنای اصلی یک سوله کهنه ساخت بوده است و فرم نمای مذکور به صورت یک پوسته جداگانه و اسکلت مجزا طراحی و اجرا شد.

زبان طراحی و فرم نمای تالار از حرکات شناور و رقصان الهام گرفته شد و با محوطه خود به صورت کاملا هماهنگ و پیوسته ادغام گردید، طراحی داخلی آن نیز مرتبط با فرم و کانسبت اصلی انجام شد و حلقه های طراحی شده در سن تالار به پیوند زوجین اشاره دارد.

طراحی تالار عروسی مینوسا یکی از برترین آثار گروه معماری آریان می باشد و امید می‌رود که تاثیر قابل توجهی در معماری کشورمان بگذارد.

طراحی معماری و نمای بیرونی تالار عروسی در کاشان

  • سال ساخت: 1393
  • کاربری:تالار عروسی
  • کارفرما:آقای وردی
  • آرشیتکت: مهندس آریان