رنگ پس زمینه کابینت ها - 20 ایده جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه

۲۴ ایده طراحی دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه

24 ایده طراحی دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه

دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه | ایده های جذاب برای چیدمان آشپزخانه با رنگ سفید

دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه از ایده های پرطرفدار در دکوراسیون داخلی آشپزخانه است. دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه به بازتر دیده شدن فضا و حس تازگی و طراوت در محیط کمک میکند. در این مقاله به معرفی ۲۴ ایده جهت استفاده در دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه پرداخته ایم.

رنگ سفید، از جمله رنگ هایی است که نسبت به سایر رنگ ها بیشتر مورد استفاده طراحان و ایده پردازان دکوراسیون قرار میگیرد. این رنگ به علت روشنایی ذاتی که در خود دارد، باعث باز تر دیده شدن فضا در عین سادگی میشود. استفاده از دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه در آشپزخانه نیز از ایده های پرکاربرد و جذاب دنیای دکوراسیون ها است. ما در مقاله ای که پیش رو دارید، به ۲۴ مورد استفاده از دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه به همراه عکس و توضیحات اشاره کرده ایم که میتوانید از آنها برای چینش آشپزخانه خود بهره ببرید. تا پایان این مقاله با آریان معماری همراه شوید.

 

قفسه بندی باز - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
قفسه بندی باز

قفسه بندی باز

این نوع قفسه بندی، میتواند بجای کابینت مورد استفاده قرار گیرد و یک ایده برای صرفه جویی در هزینه های ما است؛ علاوه بر این، به علت سبک باز و قابل مشاهده ای که این نوع از قفسه ها دارند، مارا ترغیب به خرید اقلام زیبا و تزئینی با رنگ های مختلف برای قرار دادن در آشپزخانه میکند.

 

ترکیب عناصر - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
ترکیب عناصر

ترکیب عناصر

استفاده از کاشی هایی با رنگ سفید مرواریدی به عنوان پس زمینه آشپزخانه، و رنگ سفید مات به عنوان کابینت آشپزخانه، ما یک دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه را ایجاد کرده ایم؛ این دکوراسیون بسیار ساده و زیبا است و مناسب آشپزخانه هایی با اقلام و وسایل کم تعداد در خود است. استفاده از یک یا دو گلدان کوچک و ظریف نیز به زیباتر بنظر آمدن این فضا کمک میکند.

 

 

ضرب آهنگ چوب ها - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
ضرب آهنگ چوب ها

ضرب آهنگ چوب ها

استفاده از یک هود چوبی جذاب و متفاوت، و یک کفپوش چوبی قهوه ای در کنار یک قالیچه قدیمی فضایی گرم و دوستانه را در این آشپزخانه به وجود آورده است. رنگ بندی سفید کابینت و دیوار و سقف نیز باعث به چشم آمدن این عناصر چوبی در آشپزخانه شده است.

 

کفپوش های تیره - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
کفپوش های تیره

کفپوش های تیره

اگر برای پوشاندن سطح کف آشپزخانه از کفپوش هایی با رنگ تیره استفاده کرده اید، رنگ کابینت ها، دیوار، میز و یخچال را حتما سفید انتخاب کنید. تضاد بین این ۲ رنگ جلوه ای جذاب و متفاوت به آشپزخانه شما میبخشد .

 

 

کاشی های طرح دار - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
کاشی های طرح دار

کاشی های طرح دار

فرش،اگرچه دارای استحکام و دوام بالایی است اما برای استفاده در آشپزخانه پیشنهاد نمیشود. کاشی های طرح دار ظریف در کنار کابینت های سفید رنگ و دیواری با پس زمینه طرح آجر، یک نمای فوق العاده جذاب در آشپزخانه شما ایجاد میکند. البته شایان به ذکر است که بگوییم استفاده از کاشی های این چنینی، باعث کوچکتر به نظر آمدن فضا میشود و در آشپزخانه های کوچک توصیه نمیشود.

 

فضای باز - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
فضای باز

فضای باز

این زن و شوهر اهل آلاباما، آشپزخانه خود را با استفاده از دکوراسیون چوب رنگ روشن طراحی کرده اند. این نوع دکوراسیون و رنگ بندی باعث بازتر به نظر آمدن فضای آشپزخانه میشود و احساس راحتی و آرامش را در فضا جاری میکند.

 

 

رنگ های مکمل - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
رنگ های مکمل

رنگ های مکمل

در این ایده، از رنگ های مختلف و مکمل یکدیگر استفاده شده است. میز سفید مایل به کرمی، سبک رو میزی مرمر سفید، صندلی های قهوه ای روشن و کفپوش های قهوه ای تیره ! تمام این عناصر در کنار هم باعث ایجاد یک دکوراسیون فوق العاده در این آشپزخانه شده اند. پیشنهاد میکنیم از این دکوراسیون در آشپزخانه هایی که از فضای بزرگی بهره میبرند استفاده کنید چراکه ترکیب این عناصر فضای زیادی را اشغال میکند.

 

رنگ مات سیاه و سفید - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
رنگ مات سیاه و سفید

رنگ مات سیاه و سفید

طرح سیاه و سفید ساده برای چیدمان کابینت، فرش، ماشین لباسشویی در این آشپزخانه، ایده ای است که باعث ایجاد نمایی شیک و مدرن و فضایی گرم و دوستانه شده است.

 

سفید و روشن - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
سفید و روشن

سفید و روشن

این آشپزخانه به لطف وجود پالت رنگی سفید و خاکستری و عدم وجود کابینت های روی دیوار، به طرز شگفت انگیزی باز و مدرن است. وجود چراغ های بلند و صندلی های قدیمی در کنار میز مدرن و امروزی، یک نمای فوق العاده را در این آشپزخانه به وجود آورده است.

 

سفید و براق - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
سفید و براق

سفید و براق

صاحب این خانه، برای زیباتر شدن محیط آشپزخانه اش رنگ یخچال و میز وسط آشپزخانه را سفید براق کرده است. صندلی های رنگ شده سفید نیز در این دکوراسیون به چشم میخورد.

 

فضای بازسازی شده - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
فضای بازسازی شده

فضای بازسازی شده

در دکوراسیون این آشپزخانه در کالیفرنیا، کابینت ها و سقف این خانه بازسازی و مرمت شده اند. رنگ سفید، بهترین رنگ برای رنگ آمیزی دیوار ها و کابینت های مرمت شده است.

 

یک آشپزخانه معمولی - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
یک آشپزخانه معمولی

یک آشپزخانه معمولی

مجموعه ای صندلی های قدیمی، یک میز بتنی ضدخش، پارکت چوبی براق، کابینت های سفید و ساده با اقلام کریستال و شیشه ای در آن و یک هود با دکوراسیون چوب ، از جمله ایده های جذاب و زیبایی است که طراحان و صاحبان خانه ها میتوانند از آن استفاده کنند.

 

 

سبک صنعتی - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
سبک صنعتی

سبک صنعتی

این آشپزخانه دارای یک میز قصابی بلژیکی متعلق به اواخر ۱۸۰۰ میلادی است که هنوز هم رگه هایی از حس صنعتی و سخت آن دوره را در خود حس میکند. پایه های آهنی، زمین چوبی و دیوارهای سفید ایده ای هایی هستند که در این دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه استفاده شده است.

 

بزرگ و روشن - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
بزرگ و روشن

بزرگ و روشن

در دکوراسیون این آشپزخانه، از چراغ آویز های بزرگ چتری استفاده شده است که نمایی جالب به آشپزخانه بخشیده است. یک ساعت غول پیکر و فوق العاده جذاب هم روی دیوار این آشپزخانه وجود دارد که ایده خوبی به شمار میرود. سنگ مرمر سفید و سفارشی روی کابینت های سفید در کنار صندلی های با پارچه سفید پوشانده شده نیز زیبایی منحصر به فردی به محیط بخشیده است.

برگ های تازه کنده شده یک درخت، روی طاقچه این آشپزخانه از جمله ایده هایی است که میتوان در راستای زیباتر شدن فضای آشپزخانه از آن بهره برد.

 

ظرافت و نظم خاص

صبر کنید! این یک دکوراسیون فوق العاده است. مرتب و دوست داشتنی. صندلی های حصاری در کنار میزچوبی و ساده ای که روی آن با یک پارچه سفید و یک گلدان و مقداری وسایل پوشانده شده است دکوراسیون فوق العاده ای برای میز و صندلی ناهار خوری است. یک سینک ساده و استفاده از قفسه های سفید ساده برای نگهداری ظروف بالای آن، از دیگر ایده هایی است که میتوان از آن بهره برد. محیط کلی این دکوراسیون چیزی شبیه به کتابخانه است! نظم و ترتیب خاصی که در این دکوراسیون وجود دارد این حس را به ما میدهد .

 

حتما بخوانید :  ۱۵ ایده در دکوراسیون منزل که خوش شانسی می آورد/mks_pullquote]

 

آشپزخانه روستایی - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
آشپزخانه روستایی

آشپزخانه روستایی

آشپزخانه ای که در این خانه در ایالت نیویورک وجود دارد، حالتی روستانی دارد. یخچالی که در این آشپزخانه استفاده شده است متعلق به دهه ۱۹۵۰ میلادی است. اجاق گاز نیمه قیمتی و میز قصابی ساده و زیبا در کنار قفسه بندی سفید این آشپزخانه، نمایی جالب و گرم به آن بخشیده است.

 

آشپزخانه خارج از رنگ سفید - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
آشپزخانه خارج از رنگ سفید

آشپزخانه خارج از رنگ سفید

یک نگهدارنده وسایل فلزی درست بالای این میز ساده، یک نمای خاص و متفاوت و در عین حال نهایت صرفه جویی در فضا را به این آشپزخانه بخشیده است. کاشی های آجری شکل سفید و پارکت چوبی قدیمی نیز در این دکوراسیون خودنمایی میکند. همچنین استفاده از دو میله در کنار میزها برای نگهداری ظروفی مثل دیس و سینی، فضای ذخیره سازی مخفی ای را در آشپزخانه ایجاد میکند.

 

وزن سنگین رنگ ها - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
وزن سنگین رنگ ها

وزن سنگین رنگ ها

کفپوش های چوبی تیره، یک گل شمعدانی سبز رنگ و صندلی های سفارشی سیاه رنگ، فضا را برای استفاده از دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه را فراهم کرده است. کابینت های سفیدی که سر تا سر آشپزخانه را فرا گرفته و میز چوبی وسط آشپزخانه، از جمله دکوراسیون های شیک و ساده برای آشپزخانه میباشد.

 

حتما بخوانید :  ۱۵ ایده دکوراسیون رنگ مشکی برای اتاق

 

دیواری پر از ظروف چینی - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
دیواری پر از ظروف چینی

دیواری پر از ظروف چینی

قفسه های سفید، با پس زمینه سفید، یک نمای جذاب برای استفاده از مجموعه چینی سفید ایجاد کرده است. این ایده تلفیق ظرافت و هماهنگی در کنار تجمل گرایی را در فضای آشپزخانه تزریق میکند. چینی های موجود در قفسه های این دیوار، طی مسافرت خانواده این خانه به اروپا و بازدید از چند عتیقه فروشی در آمریکا جمع آوری شده است.

 

فضای شاد - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
فضای شاد

فضای شاد

وجود سنگ های سیاه روی میز و کابینت های سفید، یک گلدان پر از گل صورتی و چند صندلی آهنی – چوبی جذاب، گرمایی خاص به این آشپزخانه اضافه کرده است. کفپوش های چوبی مورد استفاده در این آشپزخانه نیز از نوع کفپوش های الواری ساده میباشد.

 

ترکیب صفحات چوبی با کابینت سفید - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
ترکیب صفحات چوبی با کابینت سفید

ترکیب صفحات چوبی با کابینت سفید

روشنایی ذاتی سفید باعث می شود یک اثر در آشپزخانه طرح باز با سقف بلند، ارائه نور اضافی و باز شدن فضا. اضافه کردن یک صفحه چوبی ساده قهوه ای رنگ روی کابینت ها، به ایجاد حس تازگی و طراوت در آشپزخانه کمک میکند. قرار دادن چند شاخه گل کنار پنجره آشپزخانه نیز پیشنهاد خوبی است که میتوانید آن را امتحان کنید.

 

رنگ های طبیعی - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
رنگ های طبیعی

رنگ های طبیعی

نگاه کنید! این یک دکوراسیون پر از ایده های جذاب برای آشپزخانه شماست. دیوار های سفید، سقف رنگ شده سیاه و استفاده از یک موکت ظریف صورتی رنگ به عنوان کفپوش آشپزخانه، باعث شده است بافت این آشپزخانه زیباتر و لطیف تر دیده شود. پنجره های بزرگ و قرار دادن یک گلدان کنار آن، یکی از کارهایی است که انجام دادن آن خالی از لطف نیست !

 

 

گسترش ورودی - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
گسترش ورودی

گسترش ورودی

این ورودی، قبلا دیواری بود که صاحب خانه با خراب کردن آن و قرار دادن تیرهای چوبی به عنوان چارچوب، از آن یک ورودی بزرگ برای آشپزخانه ساخته است. این دکوراسیون، دسترسی از اتاق خانواده به اتاق آشپزخانه را افزایش میدهد. رنگ سفید کابینت ها و مبلی که در آشپزخانه قرار داده شده نیز، در این دکوراسیون دیده میشود.

 

کابینت های منظم و سازماندهی شده - دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه
کابینت های منظم و سازماندهی شده

کابینت های منظم و سازماندهی شده

دکوراسیون کابینت شما، مانند هر عنصر دیگری میتواند به جذابیت خانه شما کمک زیادی کند؛ این موضوع شاید کمی خنده دار به نظر برسد ولی نباید نقش کابینت را در دکوراسیون خانه نادیده گرفت. چیدمان منظم و طبقه های مرتب در این دکوراسیون، علاوه بر زیبایی ای که به محیط بخشیده است باعث ایجاد فضا برای قرار دادن وسایل نیز شده است. استفاده از این ایده پیشنهاد فوق العاده ای است. همچنین استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون های سفید، بیشتر از سایر رنگ ها باعث زیبایی دکوراسیون میشود.

 

در مقاله ای که خواندید، موارد گوناگون استفاده از دکوراسیون رنگ سفید در آشپزخانه را مشاهده کردید. هر آشپزخانه و خانه ای بنا به سبک چینش وسایل و نقشه ای که دارد لازم است نوع خاصی از رنگ بندی در آنها استفاده شود و رنگ سفید از رنگ هایی است که تقریبا با همه دکوراسیون ها جور در می آید و یکی از ویژگی های بارز این رنگ، زیبایی نهان در سادگی آن است که همین ویژگی این رنگ را به یکی از محبوب ترین رنگ ها نزد معماران و طراحان دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است. از دیگر ویژگی های رنگ سفید نیز میتوان به بازتر نشان دادن فضای محیط اشاره کرد که این ویژگی نیز در خانه ها و اتاق های کوچک بسیار کار آمد میباشد.

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی آریان با دارا بودن سالها تجربه و بهره مندی از متخصصان این حوزه، شما را در انتخاب بهترین رنگ بندی برای آشپزخانه تان کمک و راهنمایی میکند؛ همچنین این شرکت مجری طرح های دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه، محل کار، سازمان ها و نهاد های مختلف است و از صفر تا صد طراحی و اجرای آن را برعهده میگیرد. شما میتوانید با شماره های درج شده در سایت در تماس باشید تا از خدمات گروه معماری آریان بهره مند شوید.

 

منبع : Countryliving

 

علیرضا شاکری

علیرضا شاکری، مدیر محتوا، گرافیست و طراح سایت هستم . حدود 7 ساله در زمینه های مختلف در فضای مجازی فعالیت میکنم .

اضافه کردن نظر