معماریان مگ

20 ترکیب رنگ متفاوت و غیر منتظره برای خانه

ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ متفاوت

ترکیب رنگ متفاوت | 20 ترکیب رنگ دکوراسیون غیر منتظره و جذاب برای خانه

ترکیب رنگ متفاوت در خانه، می تواند بسیار جذاب باشد و نمایی غیره منتظره به دکوراسیون خانه ببخشد. صدها ترکیب رنگ متفاوت وجود دارد که از پالت های مختلف تیره، روشن و فانتزی تشکیل شده است. در این مقاله، 20 نمونه از دکوراسیون هایی با ترکیب رنگ متفاوت را برای شما به همراه تصاویر آورده ایم.

 

ترکیب رنگ قرمز و سبز فسفری

سبز فسفری و قرمز یکی از ترکیبات جذاب و پرانرژی است که احساسی آشنا را نشان می دهد. این دو رنگ، در تضاد با یکدیگر هستند به شکلی که عمق رنگ قرمز با احساس سطحی رنگ سبز فسفری، جریانی متفاوت و دل انگیز ایجاد می کند.

ترکیب رنگ قرمز و سبز فسفری - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ قرمز و سبز فسفری

 

ترکیب رنگ مسی، سیاه و سفید

این اتاق نشیمن فوق العاده شیک دارای دکوراسیون معاصر و مدرنی است که به دست کیتلین موری طراحی شده است. وی در این خانه، فضای کف را با یک فرش قرمز مسی پوشانده که چشمان مخاطب را به سمت پایین جذب می کند. سپس با قرار دادن مبلمان آبی پررنگ و دیوار و سقف سیاه و سفید، منظره بالای خانه را بیش از پیش جذاب کرده است.

ترکیب رنگ مسی، سیاه و سفید - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ مسی، سیاه و سفید

 

 

ترکیب رنگ مرجانی و زمرد سبز

رنگ مرجانی در واقع یک رنگ بسیار واضح و پر جنب و جوش است. این رنگ از دریا الهام گرفته است و در این دکوراسیون با رنگ های سبز و سفید ترکیب شده است. در اتاق خواب این دختر که توسط Mollie Openshaw طراحی شده است، این ترکیب رنگ متفاوت فضایی دل نواز و آرامش بخش دخترانه ایجاد کرده که توجه ها را به خود جلب می کند.

ترکیب رنگ مرجانی و زمرد سبز - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ مرجانی و زمرد سبز

 

ترکیب رنگ نارنجی و سایه های آبی

هنگام مشاهده دکوراسیون این اتاق، اولین ترکیب رنگی به چشم می آید، نارنجی و آبی است. این دو رنگ به خوبی با یکدیگر ترکیب شده و استفاده از آن ها فضایی کلاسیک و کارآمد را ایجاد می کند. سارا ریچاردسون، طراح داخی این اتاق از لوازم جانبی نارنجی در پس زمینه آبی به عنوان ایده اصلی استفاده و طرح جالبی را برای پوشش سقف بکار برده است.

ترکیب رنگ نارنجی و سایه های آبی - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ نارنجی و سایه های آبی

 

ترکیب رنگ نارنجی و صورتی گرم

طراح این اتاق خواب، به جای استفاده از یک ترکیب رنگ سنتی برای اتاق این دختر، چیزی مدرن تر و دخترانه تر انتخاب کرده است. ترکیب رنگ نارنجی پرتقالی و صورتی گرم، یک ترکیب رنگ متفاوت و پرانرژی برای این اتاق است.

ترکیب رنگ نارنجی و صورتی گرم - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ نارنجی و صورتی گرم

 

 

ترکیب رنگ قرمز، سفید و آبی، به علاوه سیاه و سفید

طراح Tobi Fairley در هنگام انتخاب رنگ برای این ورودی، سعی کرده است روش خوبی داشته باشد. اولا، او از قاب های قرمز روشن بر روی دیوار استفاده کرده تا رنگ پشت سر این قاب ها قابل توجه باشد. سپس، او با یک صندلی آبی روشن با میزی به همین رنگ در کنار این تابلوها قرار داده است. این سه رنگ یعنی سفید، قرمز و آبی ترکیب رنگ جذابی است که در کنار یکدیگر به خوبی جواب می دهد.

ترکیب رنگ قرمز، سفید و آبی، به علاوه سیاه و سفید - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ قرمز، سفید و آبی، به علاوه سیاه و سفید

 

ترکیب رنگ فیروزه ای و نارنجی

ترکیب رنگی از فیروزه ای، نارنجی، طلایی و سفید، یک احساس عجیب و غریب را به وجود می آورد، به ویژه هنگامی که در گلدان ها و میزهای منحنی به کار رفته باشد. این رنگ ها اگرچه به صورت جداگانه مورد استفاده قرار می گیرد، اما ترکیب آن ها تعادل خوبی در فضا برقرار می کند.

ترکیب رنگ فیروزه ای و نارنجی - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ فیروزه ای و نارنجی

 

ترکیب رنگ قرمز، سبز زیتونی و قهوه ای

جاستین دیپرو، طراح دکوراسیون این اتاق نشیمن معاصر از رنگ های مکمل سبز زیتونی و قهوه ای در مبلمان و سایر ملزومات استفاده کرده است. این ترکیب رنگ متفاوت، از رنگ قرمز نیز در کنار خود بهره می برد که آن را بیش از پیش زیبا و چشم نواز کرده است.

ترکیب رنگ قرمز، سبز زیتونی و قهوه ای - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ قرمز، سبز زیتونی و قهوه ای

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل هستید؟

به شرکت معماریان اعتماد کنید!

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

ترکیب رنگ مسی، سفید و آبی

وقتی ما صحبت از رنگ مسی می کنیم، فلز مس مدنظر ما نیست. رنگ مسی رنگی است متمایل به نارنجی و قهوه ای که بسیار هم زیبا است. در این اتاق، از سه رنگ آبی، سفید و مسی استفاده شده که در کنتراست تعادل ایجاد کرده اند و مکمل های خوبی برای یکدیگر هستند.

ترکیب رنگ مسی، سفید و آبی - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ مسی، سفید و آبی

 

ترکیب رنگ سفید و کمی از تمام رنگ ها

از قدیم گفته اند “هرچه کمتر، بهتر” اما در اینجا می گوییم “هرچه بیشتر، بهتر!” استیفن استین طراح دکوراسیون این خانه با ترکیب رنگ های مختلف و سبک های طراحی، به ورودی این خانه نمایی جذاب و مدرن بخشیده و آن را به یک ورودی شیک تبدیل کرده است. او در این فضای کوچک رنگ های سیاه، سبز، نارنجی و غیره را در کنار رنگ سفید بکار برده است.

 

ترکیب رنگ قرمز روشن، مرجانی و زمردی

رنگ ها کلاسیک مثل سبز و قرمز، می تواند فضای اتاق را فضایی پر جنب و جوش و گرم کند. همچنین ترکیب این رنگ ها با نور خورشید، زیبایی آن ها را دو چندان می کند. به همین دلیل است که یک نورگیر بزرگ و کاربردی در این اتاق تعبیه شده که طرح های قرمز روشن و مرجانی روی دیوار و مبلمان سبز وسط اتاق را زیباتر از پیش جلوه دهد.

ترکیب رنگ قرمز روشن، مرجانی و زمردی - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ قرمز روشن، مرجانی و زمردی

 

ترکیب رنگ آبی دریایی و مرجانی

جاستین دیپرو، طراح و ایده پرداز دکوراسیون این اتاق خواب، از ترکیب رنگ متفاوت و آرامش بخشی استفاده کرده است که به نوعی در تضاد با یکدیگر هستند. رنگ مرجانی کمرنگ برای دیوار و بالش های تخت و رنگ آبی دریایی برای پشتی تخت و ملزومات دیگر (چراغ آباژور و تابلو روی دیوار) استفاده شده است.

ترکیب رنگ آبی دریایی و مرجانی - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ آبی دریایی و مرجانی

 

 

ترکیب رنگ آبی فیروزه ای و خردلی روشن

در این حمام، پالت رنگی آبی فیروزه ای و خردلی روشن دیده می شود که نمایی تمیز و شیک را برای این حمام به ارمغان آورده است. کابینت این حمام از رنگ خردلی بهره می برد که لکه های سیاه روی آن، باعث ایجاد تمایز با سایر کابینت ها می شود.

ترکیب رنگ آبی فیروزه ای و خردلی روشن - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ آبی فیروزه ای و خردلی روشن

 

ترکیب رنگ مرجانی، صورتی گرم و زرد پاییزی

رنگ های بکارگرفته شده در این اتاق نشیمن خیره کننده است. طراح دکوراسیون این خانه از رنگی خنثی برای رنگ آمیزی دیوار استفاده کرده و با ترکیب رنگ های مرجانی، صورتی پررنگ و زرد یک فضای پر انرژی، شیک و جذاب را ایجاد کرده است.

 

ترکیب رنگ سبز لیمویی و زرد

ترکیب رنگ سبز لیمویی و زرد، یک ترکیب شاداب و پرنشاط است که در این اتاق زیبا و صمیمی استفاده شده است. ترکیب این دو رنگ، فضایی طبیعی و فانتزی را ایجاد می کند؛ همچنین تابش نور خورشید به این رنگ ها، باعث می شود آن ها زیباتر دیده شوند. این ترکیب رنگ متفاوت در این اتاق ناهارخوری واقعا کار می کند!

ترکیب رنگ سبز لیمویی و زرد - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ سبز لیمویی و زرد

 

ترکیب رنگ کرم و سبز خاکستری

طراح جوآن گاینز، در هنگام طراحی این اتاق پسرانه از پالت رنگ اتاق خواب های سنتی دور می شود. بر روی دیوارها، او از سایه های سبز خاکستری برای ایجاد عمق استفاده می کند و در سراسر اتاق از لمس رنگ کرم برای ایجاد گرما استفاده می کند.

ترکیب رنگ کرم و سبز خاکستری - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ کرم و سبز خاکستری

 

ترکیب رنگ آبی، قرمز، طلایی و کمی نارنجی

اتاق نشیمن خود را به یک سطح کاملا جدید با ترکیب رنگ های شاداب در فضای آرام خود برسانید. در اینجا، دیوارهای آبی با تابلویی زرد، احساس مدرن و پرانرژی را به محیط می بخشد. همچنین مبلمان قرمز و میز جلو مبلی طلایی نیز از دیگر ملزومات این اتاق شیک و زیبا هستند.

ترکیب رنگ آبی، قرمز، طلایی و کمی نارنجی - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ آبی، قرمز، طلایی و کمی نارنجی

 

 

ترکیب رنگ زرد طلایی و سبز

اتاق خواب کودکان باید پر از شادابی و احساس زندگی باشد، درست مثل خود بچه ها. در این مهد کودک شیک، طراح از یک ترکیب رنگ غیرمعمول استفاده کرده است. در این طرح، کاغذ دیواری سبز و یک نقطه سفید کانونی مشاهده می شود که وسیله تزئینی طلایی روی آن نصب شده است. همچنین تخت این کودک با رنگ سیاه و سفید تزئین شده و رنگ زرد طلایی در آن دیده می شود.

ترکیب رنگ زرد طلایی و سبز - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ زرد طلایی و سبز

 

ترکیب رنگ شرابی و مسی پررنگ

در این اتاق از طیف رنگی گرم استفاده شده است. رنگ هایی مثل شرابی، قرمز، مسی و حتی قهوه ای، ترکیب رنگ متفاوت این اتاق را تشکیل می دهند. این رنگ ها، معمولا در فضاهای کلاسیک به کار می روند و همینطور که در عکس پایین مشاهده می کنید، این اتاق نیز فضایی کلاسیک دارد.

ترکیب رنگ شرابی و مسی پررنگ - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ شرابی و مسی پررنگ

 

ترکیب رنگ بنفش، آبی دریایی و کرم

این ترکیب رنگ متفاوت، یک ترکیب نسبتا زنانه است. صندلی های میزبان و میز کرم رنگ در کنار سقفی که خطوط بنفش در آن ها خودنمایی می کند و همچنین مبل سه نفره آبی دریایی، رنگ هایی است که در پس زمینه سفید دیوارهای این اتاق نشیمن بکار رفته است.

ترکیب رنگ بنفش، آبی دریایی و کرم - ترکیب رنگ متفاوت
ترکیب رنگ بنفش، آبی دریایی و کرم

 

طراحی دکوراسیون خانه و اتاق خواب توسط شرکت معماریان

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون معماریان، با تکیه بر مهندسین و دکوراتورهای مجرب و کارکشته خود در حوزه دکوراسیون و با دارا بودن ده ها نمونه کار موفق در زمینه های مختلف طراحی دکوراسیون و معماری پروژه های ساختمانی، مجری و ایده پرداز صفر تا صد پروژه های معماری خانه و اتاق خواب های شما می باشد. طراحی داخلی، خرید و بکارگیری ملزومات مدرن و جذاب و همچنین ایده پردازی برای اجرای دکوراسیون خانه و اتاق خواب، بخش کوچکی از خدمات گسترده ای است که در شرکت معماریان به مشتریان عزیز و محترم ارائه می شود.

تماس با شرکت معماریان

شرکت معماریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر