معماریان مگ

با دکوراسیون خانه مجلل دونالد ترامپ آشنا شوید

دکوراسیون خانه ترامپ
دکوراسیون خانه ترامپ

دکوراسیون خانه ترامپ | خانه مجلل ترامپ | خانه ایوانکا ترامپ

دکوراسیون خانه ترامپ دارای جذابیت های بسیاری است. در این مطلب، به بررسی ویژگی های خانه مجلل ترامپ و همچنین دکوراسیون خانه ایوانکا ترامپ دختر وی پرداخته ایم.

دکوراسیون داخلی خانه دونالد ترامپ

دکوراسیون داخلی خانه دونالد ترامپ
دکوراسیون داخلی خانه دونالد ترامپ

 

دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی و یکی از سرشناس ترین میلیاردهای امریکایی، صاحب یکی از شیک ترین و تجملاتی ترین خانه های شهر نیویورک، یکی از شهرهای ایالات متحده آمریکا است.

میز دورهمی و فضای گپ دکوراسیون خانه ترامپ
میز دورهمی و فضای گپ دکوراسیون خانه ترامپ

 

جالب است بدانید پنت هاوسی که دونالد ترامپ به همراه خانواده اش در آن زندگی می کند، ارزشی بالغ بر یکصد میلیون دلار داشته و در طبقه شصت و ششم برج منهتن، برج شخصی ترامپ قرار دارد که شخص دونالد ترامپ، ملانیا همسر 45 ساله وی و پسر کوچک 9 ساله اش در آن زندگی می‌ کنند. دکوراسیون خانه ترامپ یکی از جذاب ترین موضوعاتی است که علاقه مندان به علم دکوراسیون داخلی، در آن کنجاو شده و علاقه دارند اطلاعات کاملی را راجع به آن کسب نمایند.

دیس های طلایی خانه مجلل ترامپ
دیس های طلایی خانه مجلل ترامپ

 

جالب است بدانید خانه مجلل ترامپ دارای کف پوشی از جنس سنگ مرمر، گلدان های متنوع با گیاهان گران قیمت آپارتمانی، تعداد زیادی مجسمه لوکس و گران قیمت و فنجان هایی که از جنس طلا و آب طلا، اکسسوری های عتیقه و تابلوهای نقاشی گران قیمت که برخی از آن ها در مزایده های معتبر خریداری شده اند و ده ها وسیله دیگر است.

دیوارها و کف مرمری خانه ترامپ
دیوارها و کف مرمری خانه ترامپ

 

میز قاب عکس های خانوادگی ترامپ
میز قاب عکس های خانوادگی ترامپ

 

خانه مجلل ترامپ یکی از مجلل ترین خانه های منهتن به شمار رفته و چیدمان داخلی آن به قدری لوکس و مجلل است، که برآورد ارزش ملزومات و اکسسوری های داخلی آن ساعت ها زمان می خواهد.

 

منظره خانه مجلل ترامپ چه فضایی است؟

منظره خانه مجلل ترامپ چه فضایی است؟
منظره خانه مجلل ترامپ چه فضایی است؟

 

جالب است بدانید پنت‌ هاوس دونالد و ملانیا ترامپ در طبقه 66 برج ترامپ واقع شده است. برای خیلی از افراد سوال است که منظره خانه دونالد ترامپ رو به کدام ناحیه شهر است؟ در جواب این افراد، بایستی بگوییم پارک نیویورک مکانی است که پنجره های اصلی خانه مجلل ترامپ رو به آن باز می شود.

زمان ساخت، موقعیت مکانی و قیمت قصر طلایی ترامپ

زمان ساخت، موقعیت مکانی و قیمت قصر طلایی ترامپ
زمان ساخت، موقعیت مکانی و قیمت قصر طلایی ترامپ

 

دونالد ترامپ 69 سال سن دارد و خانه اش را در سال 1983 میلادی یا 1362 شمسی در خیابان پنجم (منهتن) و برج ترامپ ساخته است. از این رو، می توان گفت دکوراسیون داخلی این خانه حالتی کلاسیک داشته و با مرور زمان، عناصر مدرن به آن اضافه شده است. در آخرین برآوردهایی که از این خانه مجلل شده است، ارزش آن بیش از 100 میلیون دلار است. این قیمت، با پول رایج ایران چیزی حدود 1400 میلیارد تومان می شود! شاید بپرسید علت این قیمت بالا چیست؟ در قسمت بعدی، برخی لوازمی که در خانه ترامپ وجود دارد را بررسی کرده ایم.

فضای داخلی خانه دونالد ترامپ

فضای داخلی خانه دونالد ترامپ
فضای داخلی خانه دونالد ترامپ

 

سطح کف، دیوارها و ستون‌ های قصر مجلل ترامپ با سنگ مرمر پوشانده شده است. همچنین، در این خانه تعداد زیادی جام‌،‌ دیس‌، مجسمه، عتیقه جات، گلدان‌ و چراغ‌ وجود دارد که اغلب آن ها از جنس طلا است. همین مورد، باعث می شود ملزومات داخلی خانه ترامپ ارزشی باورنکردنی پیدا کند. شایان ذکر است در خانه ترامپ، مجسمه‌ ای از پسوخه و کوپیدو به همراه گلدان‌ های کلاسیک یونانی که ارزش بسیار بالایی دارد بر روی شومینه‌ ای که از سنگ مرمر سفید است، قرار دارند.

 

سبک کلاسیک، سبک حاکم در قصر مجلل ترامپ

سبک کلاسیک، سبک حاکم در قصر مجلل ترامپ
سبک کلاسیک، سبک حاکم در قصر مجلل ترامپ

 

سبکی که در اغلب ملزومات و اکسسوری ها و همچنین طراحی داخلی خانه ترامپ دیده می شود، سبک کلاسیک است. در بند بالا گفتیم که مجسمه‌ ای از پسوخه و کوپیدو روی شومینه ها قرار گرفته است. جالب است بدانید مجسمه پسوخه و کوپیدو، تندیسی است که از داستان‌ های عاشقانه‌ یونانی الهام گرفته است.

دکوراسیون جذاب خانه ترامپ
دکوراسیون جذاب خانه ترامپ

 

بخش نشیمن چیدمان دکوراسیون داخلی
بخش نشیمن چیدمان دکوراسیون داخلی

 

تابلوی دیگری روی دیوار قرار دارد که به تابلوی آپولون مشهور است و در آن ارابه‌ ای توسط آورورا (الهه‌ سپیده‌ دم روم باستان) هدایت می‌شود. در این تابلو، ترامپ خود را در قالب آپولون (پسر زئوس و یکی از قدرتمندترین الهه‌ های یونان باستان) می بیند. به جرئت می توان گفت تمام ملزومات و اکسسوری هایی که در دکوراسیون خانه ترامپ قرار دارد، دارای دلیلی بوده و پشت آن اسرار و داستان های جذابی است.

 

ایوانکا ترامپ کیست؟

ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ

 

ایوانکا ماری ترامپ (Ivanka Marie Trump) دختر رئیس جمهور فعلی آمریکا دونالد ترامپ و تاجر، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی است. ایوانکا به غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ مشهور بوده و از زن اول ترامپ به دنیا آمده است. به جرئت می توان گفت ایوانکا ترامپ قدرتمندترین زن در کابینه رئیس جمهوری ایالات متحده است. وی در 30 اکتبر 1981 میلادی و در شهر منهتن زاده شده و مذهب وی یهودیت می باشد. ثروت بسیار زیاد ایوانکا ترامپ بسیاری از افراد را ترغیب کرده است که از دکوراسیون خانه وی و ویژگی هایی که دارد مطلع باشند. در این بخش از این مطلب، به دکوراسیون خانه ایوانکا ترامپ پرداخته ایم و آن را به همراه تصاویر، مورد بحث و بررسی قرار داده ایم.

خانه مسکونی ایوانکا ترامپ

دکوراسیون جذاب خانه ایوانکا ترامپ
دکوراسیون جذاب خانه ایوانکا ترامپ

 

جارد کوشنر همسر ایوانکا است و هنگامی که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر به خانه جدید خود که متراژی بالغ بر 8200 متر مربع داشته در محله کالوراما در واشنگتن دی سی است نقل مکان کردند، هیچکس نمی دانست که آیا ایوانکا مالک ساختمان است یا این زوج این خانه را اجاره کرده اند. با بررسی هایی که صورت گرفت، مشخص شد ایوانکا ترامپ این خانه را به قیمت 15000 دلار به صورت ماهانه، از میلیاردری به نام اندونیکو لوسکیک که در حال حاضر یکی از افراد ثروتمند آمریکایی است و دچار اختلافات قانونی با دولت ایالات متحده در زمینه کسب و کارش شده گرفته است. این ادعا را، روزنامه وال استریت یکی از نشریه های معتبر آمریکایی عمومی کرد و نقدهای زیادی نسبت به آن شد.

با تمام این نقدها و تمامی حدس هایی که درباره خانه ایوانکا ترامپ می توان زد، در نهایت به این می رسیم که این خانه یکی از جذاب ترین و بزرگ ترین خانه های منهتن بوده و نکات زیادی در دکوراسیون آن وجود دارد.

خانه مسکونی ایوانکا ترامپ
خانه مسکونی ایوانکا ترامپ

 

نکته جالبی که در مورد خانه ایوانکا ترامپ وجود دارد، نزدیکی آن با خانه باراک اوباما (رئیس جمهور سابق ایالات متحده) است. به طوری که اگر حدود 3 دقیقه پیاده روی کنید به منزل وی خواهید رسید. در مورد قیمت این خانه نیز، طبق آخرین برآوردهایی که از قیمت خانه ایوانکا ترامپ شنیده شده است، ارزش این ملک بیش از 5.5 میلیون دلار است. البته این ملک در سال گذشته توسط خریداری که هنوز هویتش آشکار نشده خریداری شده است.

 

فضای داخل خانه ایوانکا ترامپ

اتاق خواب خانه ایوانکا ترامپ
اتاق خواب خانه ایوانکا ترامپ

 

این خانه دارای 6 اتاق خواب نسبتا بزرگ است . اگر بخواهیم به صورت خلاصه به چند مورد از ویژگی ها و امکانات خانه ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور امریکا و همسرش کوشنر بپردازیم، می توانیم به چند مورد مهم اشاره کنیم . اولین مورد، ورودی خانه است. اگر به خانه ایوانکا ترامپ وارد شوید، از همان ابتدای ورود به خانه آینه کاری های بسیار زیبا توجه شما را به خود جلب می کند.

سالن غذاخوری خانه ایوانکا ترامپ
سالن غذاخوری خانه ایوانکا ترامپ

 

دیوارهای آینه کاری شده در سمت راست راهرو به اتاق نشیمن خانه ایوانکا ترامپ منتهی می شود. پس از آن، نوبت به سالن غذاخوری است. روبروی در ورودی، یک سالن غذاخوری نسبتا بزرگ قرار دارد که مهمانان و افراد خانواده با ورود به خانه، با آن مواجه شده و در آن جا پذیرایی خواهند شد. سطح کف خانه نیز با کف پوش چوبی تاریک و زیبایی تزیین شده است که در نوع خود شگفت انگیز است.

اتاق پذیرایی خانه دختر دونالد ترامپ

فضای نشیمن و دورهمی خانه ایوانکا ترامپ
فضای نشیمن و دورهمی خانه ایوانکا ترامپ

 

همچنین، اتاق پذیرایی مجلل و مدرن این خانه با مبلمان بسیار مدرن با رنگ بندی روشن با یک قالیچه سنتی کلاسیک و قدیمی هماهنگ شده است. افرادی که دکوراسیون خانه ایوانکا ترامپ را بررسی کرده اند معتقدند اتاق نشیمن مجلل این خانه بزرگ، در مقایسه با دیگر نقاط خانه زیبایی و جذابیت بیشتری داشته و به قولی باشکوه تر است.

مبلمان شیک و راحت خانه دختر ترامپ
مبلمان شیک و راحت خانه دختر ترامپ

 

همانطور که گفتیم اتاق نشیمن این خانه بسیار مدرن و امروزی است اما اگر دقیق شویم، ویژگی های کلاسیکی مثل قالیچه سنتی سبک چینی را مشاهده می کنیم که باعث شده تلفیق دو سبک مدرن و کلاسیک در این فضا دیده شود. در اتاق خانواده نیز، طبق انتظارات فضایی راحت با مبلمانی مناسب تماشای تلویزیون قرار دارد که برای یک دورهمی خانوادگی عالی است.

 

راه پله و آشپزخانه های خانه ایوانکا ترامپ

آشپزخانه خانه ایوانکا ترامپ
آشپزخانه خانه ایوانکا ترامپ

 

بعد از اینکه از اتاق های اصلی رد شدیم، به راه پله های خانه می رسیم. راه پله خانه ایوانکا بسیار منحصر به فرد است و با تزیینات شیشه ای جذاب به یک آشپزخانه بسیار مدرن و تمیز در طبقه دوم خانه منتهی می شود. قرار داشتن میز صبحانه کنار پنجره و فضای باز آشپزخانه، مکانی ایده آل را برای صبحگاه یک خانواده 5 نفره فراهم آورده است و ایوانکا می تواند خوردن غذاهای فوق العاده ای را در کنار فرزندان و همسرش در این آشپزخانه زیبا و جذاب تجربه نماید.

راه پله خانه ایوانکا ترامپ
راه پله خانه ایوانکا ترامپ

 

علاوه بر این آشپزخانه، یک آشپزخانه کوچک نیز در طبقه پایین خانه وجود دارد که به این خانواده اجازه می دهد بدون نیاز به طی کردن راه پله ها، بتوانند به محیط آشپزخانه دسترسی داشته و در آنجا غذا را آماده و صرف نمایند. بدین ترتیب خدمات دهی به مهمانان در اتاق پذیرایی با وجود دو آشپزخانه، بسیار راحت تر از قبل خواهد بود.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر