معماریان مگ
لوکس ترین و بهترین هتل ها در جهان

لوکس ترین و بهترین هتل ها ی جهان با طراحی های بی نظیر

هتل ها براساس موقعیت مکان و امکانات آنها به عنوان محل اقامت موقتی طبقه بندی می شوند. به طور کلی، هتل، مکانی با حداقل 6 اتاق خواب است. که در آن حداقل سه اتاق باید دارای امکانات حمام اختصاصی باشند. هتل ها مکان هایی برای استراحت و تعطیلات هستند که امکانات، خدمات، امتیازت دیگری دارند.بهترین هتل ها بر اساس امکانات به دسته های ستاره ای (1 ستاره تا 5 ستاره) طبقه بندی می شوند.

اگر چه هیچ روش استاندارد برای تعیین این رتبه بندی وجود ندارد. برای مثال، یک هتل آمریکایی با امتیاز خاصی ممکن است بسیار متفاوت از یک هتل اروپایی یا آسیایی با امتیاز مشابه باشد. در این مطلب اشاره ای به بهترین هتل ها ی جهان که شامل مناظر مخصوص حومه های شهری و استراحتگاه های تفریحی ساحلی است، میشود.

هتل تیررا پاتاگونیا و اسپا، پارک ملی تورس دل پین، بهترین هتل شیلی

هتل و اسپای تیررا پاتاگونیا، در یک خیابان که در آن پامپای جنوب امریکا با دریاچه سارمینتو برخورد می کند، قرار گرفته است. ساختمان در چشم اندازی بی نظیر غرق شده و از دامنه تپه ای ظاهر می شود. مهمانان این هتل اغلب می خواهند خارج از اقامتگاه روز پرماجرایی را تجربه کنند. سپس آنها می توانند در این هتل با انواع گزینه های آرام بخش، رفع خستگی کنند. کسانی هم که میخواهند گشت و گذار روزانه را تماشا کنند، میتوانند در داخل هتل آرامش را از درون حس کنند. آنها میتوانند در فضای باز در استخرهای رو باز و یا سرپوشیده و یا در کتابخانه وقت بگذرانند. همچنین، آنها میتوانند آرامش را با دراز شیدن در یک تختخواب در فضای باز، مبل های اتاق نشیمن، یا استراحت در حریم خصوصی اتاق یا تراس خود بدست می آورند.

هتل تیررا پاتاگونیا و اسپا از بهترین هتل های جهان

دکوراسیون داخلی هتل تیررا پاتاگونیا و اسپا

دیوارهای پوشیده شده از چوب در داخل،گرما، ایمنی و حفاظت را به وجود می آورند. پس کشف پاتاگونانیا شگفت انگیز در فضای باز، به جوهر دکوراسیون داخلی طراحی هتل پی میبریم. مبلمان و منسوجات دست ساز توسط صنایع دستی شیلی، با استفاده از مواد طبیعی از منطقه، کار با کیفیت بالا، علاوه بر میهمانان،برای نفوذ مردم بومی نیز به کار رفته است. محيط تيررا پاتاگونيا صمیمی و دوستانه است، فضاهاي مختلف ايجاد شده توسط طراحان به اين معني است که مهمانان مي توانند با شناختن يکديگر اجتماعی شوند يا با يافتن يک گوشه آرام از همه چيز دور شوند.

هتل تیررا پاتاگونیا و اسپا از بهترین هتل های جهان

تسهیلات هتل تیررا پاتاگونیا و اسپا

امکانات این هتل شامل یک فضای مرکزی بزرگ با اتاق نشیمن، بار، کتابخانه، اتاق تلویزیون، منطقه نقشه برای کشف فعالیت ها و گشت و گذار و اتاق غذاخوری است. اینترنت در همه جای این هتل برای استفاده مهمانان در دسترس است. این هتل شامل تمام تسهیلات شامل اقامتی و انتقال از فرودگاه های محلی می باشد. این هتل یکی از بهترین هتل ها ی جهان و از جالب ترین مکان های روی زمین است.

هتل تیررا پاتاگونیا و اسپا از بهترین هتل های جهان

هتل تیررا یک محل آبگرم زیبا دارد. میهمانان هتل از خدمات آبگرم حرفه ای این هتل استقبال میکنند.  استخر سرپوشیده، آبشار و منظره ی زیبا از Torres del Paine، از تسهیلات دیگر این هتل می باشد. همچنین یک جکوزی در فضای باز، سونا، حمام بخار، اتاق رختکن و … نیز وجود دارد. در این مرکز متخصصان اسپا انواع مختلفی از ماساژ را با استفاده از سنگ و عناصر محلی ارائه می دهند.

هتل تامبو دل اینکا، مجموعه گردشگری و آبگرم لوکس، دره مقدس، پرو

در چند سال اخیر، پرو تبدیل به یکی از بهترین مقاصد جنوب امریکا برای سفرهای لوکس شده است. در 5 سال گذشته، کشور چندین میلیون دلار برای هتل های لوکس سرمایه گذاری کرده است. یکی ازین بهترین هتل ها ی پرو، هتل تامبو دل اینکا بر روی رودخانه ویلکاناتا در دره مقدس است. هتل زیبایی های بصری بسیاری با استفاده از مواد روستایی ایجاد کرده است. این باعث شده است که ملک احساسات مهمان پذیری و خیره کننده ی پر از شخصیت داشته باشد.

هتل تامبو دل اینکا از بهترین هتل های جهان

دکوراسیون هتل تامبو دل اینکا

اینکاها مهارت های جدی در معماری داشتند. آنها در طراحی هتل و اسپای تامبو دل اینکا، دست به نوآوری در دره مقدس زدند. در این هتل 128 اتاق و سوئیت به لبه آب نگاه می کنند. دکور الهام بخش از هنر و الگوی سنتی، در هر عنصر آن، همراه با سبک مدرن اعمال می شود. چوب، سنگ، پارچه های خشن و بافتنی، و حتی زمینه های پله همگی در این مکان معاصر و طبیعی یافت می شوند.

هتل تامبو دل اینکا از بهترین هتل های جهان

امکانات هتل تامبو دل اینکا

پس از یک روز فعال، استخر و اسپای آبگرم، مهمانان را برای رهایی از خستگی دعوت میکند. استخر شنا سرپوشیده جداگانه و محل ماساژ نیز از دیگر امکانات این هتل مجهز است. در رستوران اصلی این هتل انواع غذاهای مخصوص پرو به میهمانان ارائه میشود. کوینو، لوبیا، گوشت، چلیس، ذرت و سیب زمینی همه این غذاها ی اشتها آور، در رستوران به هم وصل می شوند تا شما از زمان خود، لذت ببرید.

هتل تامبو دل اینکا از بهترین هتل های جهان

هتل شینتا مانی، سیم ریپ، کامبوج از بهترین هتل ها ی جهان

هتل شینتا مانی، یک هتل کوچک ولی فوق العاده لوکس است. این هتل بوتیک در قلب سیم ریپ مستقر است. این هتل تنها 10 دقیقه پیاده روی از منطقه بازار قدیمی و حدود 15 دقیقه توسط تاکسی از دفاتر بایگانی پارک باستانشناسی آنگکور، فاصله دارد. این هتل 39 اتاق مرتب، بسیار ظریف و با سلیقه ای هنری را ارائه می دهد. این اتاق ها با هنرمعاصر تزئین شده اند.

هتل شینتا مانی از بهترین هتل های جهان

سبک هتل شینتا مانی

معمار و طراح هتل شینتا مانی، بیل بنیلی، یک هتل بوتیک زیبا و شیک ایجاد کرده که آرامش را به نمایش می گذارد. کل اشیا به دقت با رنگ هیای سیاه، سفید، قهوه ای و نارنجی در هماهنگ کامل به کار گرفته شده است. در سالن های بتنی، آثار هنر معاصر و فضای مجسمه ها و عتیقه ها وجود دارد. این ملک به دو قسمت تقسیم شده است، که یک قسمت با استخری بلند و باریک با درختان نخل در اطراف و تابش نور خورشید کمقرار دارد. البته این فضا یک احساس رویایی را به وجود می آورد.

هتل شینتا مانی از بهترین هتل های جهان

خدمات و امکانات هتل شینتا مانی

خدمات این هتل  سریع، اما هرگز متقاعد کننده نیستند. علاوه بر استخر معمولی، یک استخر آبگرم با چهار اتاق اختصاصی، ماساژ های آروماتراپی، اسکراب بدن، مراقبت از دست و پا و فیش های درمانی ارائه می شود. این هتل بوتیک همچنین یک اتاق مشترک دارد که مهمانان میتوانند در آن فیلم تماشا کنند یا یک کتاب مطالعه کنند. اتاق ها استاندارد و دارای  تخت دو نفره بزرگ و یا دو تخت دو نفره به اندازه کافی راحت هستند. همه چیز به رنگ های سیاه و سفید است، از جمله کار هنری بر روی دیوار و عکس هایی از ویرانه های آنگکور توسط مارتین ریوز نگهداری می شود که در سقف بالای تخت قرار داده شده اند. مبلمان تیره چوبی و نورپردازی عالی هستند. حمام های اتاق ها بی نظیر، روشن و مینیمال با دوش باران هستند.

هتل شینتا مانی از بهترین هتل های جهان

هتل آریا، بوداپست، یکی از بهترین هتل های جهان در مجارستان

هتل آریا بوداپست، از بین بهترین هتل ها در سال 2017 از موسسه TripAdvisor جایزه دریافت کرده است. این هتل بوداپست، به لحاظ موسیقی متنوع بوده و به عنوان اولین هتل لوکس در اروپا و مجارستان نامگذاری شده است. در برنامه ریزی مسافران برای سفر به بهترین هتل های جهان، این هتل بی نظیر مجلل مجارستان میتواند در انتخاب آنها الهام باشد.

هتل آریادر بوداپست، از بهترین هتل های جهان

معماری هتل آریا، بوداپست از بهترین هتل های جهان

هتل آریا بوداپست، توسط مجموعه کتابخانه هتل، یک هتل لوکس و شاهکار معماری است. این هتل 49 اتاق با دکوراسیون و تزیینات لوکس دارد که از بهترین هتل ها در جهان شناخته میشود. هتل آریا طراحی شده توسط زولتان وررو شامل اتاق ها و سوئیت های الهام گرفته از موسیقی است. هر اتاق و مجموعه الهام گرفته از افسانه های موسیقی در ژانرهای اپرا، کلاسیک، معاصر و جاز با چهار سبک مجزا موسیقی است. طراحی از روی موزیک غریزی، مهمانان را به حیاط باغ با کاشی هایی در طرح با شکوه پیانو که در معرض سقف شیشه ای شفاف است، دعوت می کند.

هتل آریادر بوداپست، از بهترین هتل های جهان

تسهیلات هتل آریا، بوداپست

هتل ۵ستاره ی آریا در بوداپست مجارستان یکی از زیباترین و بهترین هتل ها ی اروپاست که امکانات زیادی دارد. چشم اندازی خیره کننده به شهر بوداپست از اسکای بار پشت بام، همراه با نوشدینی و تجربه غذاهای متفاوت میتواند بسیار لذت بخش باشد. مجموعه کتابخانه این هتل با امتیاز 96.1٪ رضایت مهمانان را کسب کرده است. از دیگر امکانات این هتل مجلل باید به تجهیزات استخر سرپوشیده، امکانات آبگرم، سونا و جکوزی، سالن ماساژ و بدنسازی اشاره کرد.

هتل آریا در بوداپست، از بهترین هتل های جهان

هتل جمیرا در برج اتحاد، ابوظبی

هتل جمیرا اولین هتل پیشرفته و بین المللی در شهر ابوظبی است. این مجموعه شامل پنج برج با سه برج مسکونی، یک برج اداری و  هتل جمیرا در برج اتحاد است. این هتل لوکس چند منظوره ای در ابوظبی، تعدادی از مکان های منحصر به فرد با منظره های خیره کننده ای از خلیج فارس را به نمایش می گذارد. طراحی جمیرا در قالب مجسمه های برجسته در برج های اتحاد با طراحی دیدنی و نو آوری، استاندارد جدیدی را برای هتل های لوکس در ابوظبی تنظیم می کند.

هتل جمیرا در برج اتحاد از بهترین هتل های جهان

طراحی هتل جمیرا در برج اتحاد

هر یک از محل اقامت های هتل جمیرا که به طور الهام بخش طراحی شده است. این اقامتگاه ها، زندگی در ارتفاع را به طور ظریف ارائه می دهد. از اتاق های بوتیک و صمیمی تا گزینه های سه اتاق خواب گسترده، شما می توانید دقیقا محل اقامت مناسب را با توجه به نیازهایتان در هتل ابوظبی انتخاب کنید. مطمئن باشید، همه به گونه ای طراحی شده اند، تا نیازهای شما را تامین نمایند. از این رو هتل جمیرا از بهترین هتل ها با طراحی خاص در جهان محسوب میشود.

هتل جمیرا در برج اتحاد از بهترین هتل های جهان

امکانات و تسهیلات هتل

این هتل دارای 382 اتاق و سوئیت، 199 محل اقامت، فعالیتهای تفریحی، سالن های منحصر به فرد برای رویدادهای اجتماعی، و کنفرانس ها و امکانات جلسه می باشد. بهترین مراکز خرید خاورمیانه در این هتل ابوظبی یافت می شود. فروشگاه و مراکز خرید این برج، در خیابان معروف در برج اتحاد قرار دارد. نمونه ای از غذاهای بین المللی، نوشیدنی های خوب موجود در رستوران ها و کافه های مجلل برج های اتحاد ارائه میشود. شاید مهمانان ترجیح دهند وقت خود را صرف شناکردن در یکی از سه استخر این هتل و یا قدم زدن در کنار ساحل خصوصی کنند. اقامتگاه های خدماتی که از امکانات برجسته ی جمیرا برخوردار است به نظر معتبر ترین نوع تسهیلات در ابوظبی است.

هتل جمیرا در برج اتحاد از بهترین هتل های جهان

 

تحریریه شرکت معماریان

جهت مشاهده نمونه کارهای معماری و دکوراسیون داخلی گروه معماریان به صفحه ی اصلی سایت مراجعه کنید.

 

اینستاگرام معماری آریان

3 نظر