معماریان مگ

نگاهی به نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018

نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018

نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 | خانه های عجیب و مدرنی که چشم اندازی از آینده دارند

نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018، نمایشگاهی است که امسال با هدف کشف ایده های زندگی در آینده راه اندازی شد. در نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 معماران مختلفی شرکت کردند و طرح های خود را به اشتراک گذاشتند. در این مقاله، نگاهی گذرا به 10 خانه در نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 انداخته ایم. از شما همراهان عزیز معماریان دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد یا انتقادی راجع به این مقاله یا دیگر بخش های سایت دارید، از طریق بخش نظرات در انتهای همین مطلب با ما در میان بگذارید.

مقدمه ای بر نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018

در نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 امسال، خانه هایی با سبک ها و هدف های مختلفی شرکت کرده اند. برخی از این خانه ها، از دکوراسیون های جالبی برخوردارند که نباید آن ها را از دست داد. موضوع امسال نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018، با تمرکز بر پیدا کردن راه حل هایی برای مشکلات عملی در محیط زیست در چین، ترکیبی از “خرد انسانی با علم و فناوری مدرن برای کشف شیوه ایده آل برای زندگی در آینده” را ارائه می کند که در نوع خود جالب است.

 

ایده خانه های مشترک برای همه توسط معماران ژاپنی

چگونه می توان تعداد زیادی از ساکنین یک منطقه را در واحد های کوچک مسکونی بدون ایجاد کوچک ترین مشکلی اسکان داد؟ استفاده از این اتاق های کوچک و بسیار دنج با امکانات خوب و مناسب، راهکاری است که توسط معماران ژاپنی ارائه شده است. این خانه های کوچک و دنج، تداعی گر معماری خانه های چینی قدیمی است که در تاریخ گذشته چینیان ساخته می شد. در شهر شانگهای چین، اکثر خانه های مسکونی طبقه ای بالای خود دارند که در آن نیز افراد دیگری سکونت پیدا می کنند اما بعضا این خانه ها، امکانات خوب و کاملی ندارد و مناسب زندگی نیست. از همین رو، استفاده از این ایده که در نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 در معرض دید عموم قرار گرفت، می تواند راهکاری برای زندگی افراد مختلف به خصوص کارمندان چینی باشد.

همچنین در شهر های بزرگی مثل شانگهای یا پکن، اجاره بهای یک خانه با امکانات رفاهی معقول و مناسب، بسیار گران تمام می شود. به علاوه، هزینه های دیگری از جمله هزینه خورد و خوراک، پوشاک و هزینه های جانبی دیگر سبب می شود تا زندگی در این شهر ها سخت تر از گذشته باشد. استفاده از این ایده، به شما اجازه می دهد تا در محیطی مدرن، به زندگی روزمره خود بپردازید و از امکانات رفاهی خوب با کیفیت بالا بهره ببرید.

ایده خانه های مشترک برای همه توسط معماران ژاپنی (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
ایده خانه های مشترک برای همه توسط معماران ژاپنی (1)
ایده خانه های مشترک برای همه توسط معماران ژاپنی (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
ایده خانه های مشترک برای همه توسط معماران ژاپنی (2)
ایده خانه های مشترک برای همه توسط معماران ژاپنی (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
ایده خانه های مشترک برای همه توسط معماران ژاپنی (3)

 

خانه بی نهایت با معماری و طراحی داخلی فوق العاده مدرن

فضای زندگی بی نهایت، نام این پروژه است. علت این نامگذاری، محیط داخلی جذاب و مدرنی است که بر خلاف خانه های شهری، فضایی بسته و محدود را ارائه نمی کند و دارای جریانی باز و راحت در خود است. این خانه توسط شرکت Crossboundaries که در حال حاضر در شهر پکن قرار دارد، طراحی و ساخته شده است. در این خانه، از تکنولوژی های پیشرفته ای جهت دادن شکلی بی نهایت به آن استفاده شده است. همچنین در ساخت و طراحی این خانه، شرکت الکترونیکی TCL نیز حضور پیدا کرده است. با کمک این شرکت، از تلویزیون به عنوان رابط های واقعیت مجازی استفاده شده و تمام کار هایی که با تلفن همراه می شود انجام داد را، به کمک این تلویزیون می توان عملی کرد. این خانه، از نمونه های مدرن معرفی شده در نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 می باشد.

خانه بی نهایت با معماری و طراحی داخلی فوق العاده مدرن (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه بی نهایت با معماری و طراحی داخلی فوق العاده مدرن (1)
خانه بی نهایت با معماری و طراحی داخلی فوق العاده مدرن (2) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه بی نهایت با معماری و طراحی داخلی فوق العاده مدرن (2)

 

 

طراحی و ساخت خانه شهری کوچک و دنج

“زندگی بزرگ، ریزش کوچک” شعار خانه هایی این چنینی است که از محیط داخلی کوچکی برخوردارند و توسط شرکت MINI LIVING ساخته شده اند. این خانه یا بهتر است بگوییم کابین، 15 متر مربع متراژ دارد و دارای پنجره ها و تکه های تاشویی است باز و بسته می شوند. وجود قسمت های طلایی رنگ در معماری این خانه، آن را به  خانه ای عجیب و غریب تبدیل می کند که تابش نور آفتاب به آن، باعث درخشش آن می شود.

طراحی و ساخت خانه شهری کوچک و دنج (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
طراحی و ساخت خانه شهری کوچک و دنج (1)
طراحی و ساخت خانه شهری کوچک و دنج (2) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
طراحی و ساخت خانه شهری کوچک و دنج (2)

 

پروژه ای با هدف زندگی در باغ توسط معماران MAD

این پروژه، به دست معماران MAD ساخته شده است؛ آن ها قصد دارند با استفاده از عناصر طبیعی و جذاب، زندگی روزمره ما را با طبیعت سرسبز اطرافمان پیوند بزنند. قرار دادن پانل های خورشیدی در سقف این سازه، انرژی کافی را برای نیاز های روزانه یک خانواده تامین می کند. همچنین سقف این بنا با استفاده از شیشه های ضد آب شفاف پوشیده شده است تا از نفوذ باران به داخل مجموعه جلوگیری کند. از این پروژه و این ایده می توان در مناطق گرمسیری مثل سنگاپور استفاده کرد.

پروژه ای با هدف زندگی در باغ توسط معماران MAD - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
پروژه ای با هدف زندگی در باغ توسط معماران MAD
پروژه ای با هدف زندگی در باغ توسط معماران MAD - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
پروژه ای با هدف زندگی در باغ توسط معماران MAD 2

 

چیدمان های مختلف برای خانه بدون جداکننده

شما یک اتاق را می توانید به صد ها مدل مختلف بچینید؛ اما در صورتی که از دیوار های حائل، درب و پنجره در فضای داخلی استفاده نکرده باشید. این خانه نیز به همین شکل است. در فضای داخلی این خانه که از نمونه های خلاقانه نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 به شمار می رود، از دیوار یا جداکننده ای استفاده نشده است؛ به همین دلیل اقلام و ملزومات داخل خانه به شکل های مختلفی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. چیدمان داخلی این خانه را می توان به روش های دیگری نیز انجام داد و این به سلیقه طراح دکوراسیون بر می گردد. مهم ترین نکته ای که در فضای درون این پروژه به چشم می خورد، عدم وجود دیوار حائل و قابلیت چینش چندین مدله ملزومات خانه است.

چیدمان های مختلف برای خانه بدون جداکننده (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
چیدمان های مختلف برای خانه بدون جداکننده (1)
چیدمان های مختلف برای خانه بدون جداکننده (2) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
چیدمان های مختلف برای خانه بدون جداکننده (2)

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی و معماری خانه خود هستید؟

به ما در رسیدن به آنچه نیاز دارید، اعتماد کنید

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

خانه ای با هدف تولید مواد غذایی

هدف اصلی از ساخت و طراحی این خانه، تولید مواد غذایی با استفاده از تکنولوژی های مدرن است که از آن برای رشد و مراقبت از محصولات غذایی همانند کاهو، استفاده می شود. آب باران از سقف به طور مستقیم به گلدان های گیاهی و همچنین به یک حوضچه مرکزی که یک میز ناهار خوری بر روی آن قرار دارد، سرازیر می شود. بقیه فضا، شامل خطوط تمیز و سطوح سفید مینیمالیستی است که دارای یک پله مارپیچیمی باشد که منجر به دسترسی سایر طبقات می شود.

خانه ای با هدف تولید مواد غذایی (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه ای با هدف تولید مواد غذایی (1)
خانه ای با هدف تولید مواد غذایی (2) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه ای با هدف تولید مواد غذایی (2)

 

خانه مدرن با دیوار های شیشه ای

این خانه که چشم اندازی از آینده را در نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018 به نمایش گذاشته، توسط Atelier Deshaus طراحی شده است. دیوار های شیشه ای اطراف خانه، بیانگر این موضوع است که در آینده نزدیک، ساکنان خانه های مختلف دیگر نگران امنیت نخواهند بود و این دیوار های شیشه ای نیز به همین دلیل تعبیه شده است.

خانه مدرن با دیوار های شیشه ای (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه مدرن با دیوار های شیشه ای (1)
خانه مدرن با دیوار های شیشه ای (2) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه مدرن با دیوار های شیشه ای (2)

 

 

طراحی خانه مینیمالیستی توسط موسسه طراحی هارا

این خانه مدرن که از دکوراسیون مینیمالیستی تشکیل شده است، دارای کفپوش های چوبی بسیار زیبا و مدرنی است که طرح چوب دارند. کتابخانه چوبی و دیوار های یک سره سفید، عوامل دیگری هستند که به این خانه زیبایی بخشیده اند. سبک مبلمان و میز جزیره آشپزخانه در این خانه، بسیار جالب توجه و منحصر به فرد می باشد.

طراحی خانه مینیمالیستی توسط موسسه طراحی هارا (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
طراحی خانه مینیمالیستی توسط موسسه طراحی هارا (1)
طراحی خانه مینیمالیستی توسط موسسه طراحی هارا (2) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
طراحی خانه مینیمالیستی توسط موسسه طراحی هارا (2)
طراحی خانه مینیمالیستی توسط موسسه طراحی هارا (3) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
طراحی خانه مینیمالیستی توسط موسسه طراحی هارا (3)

 

خانه بتنی با حیاطی منحصر به فرد

این خانه بتنی با فضای داخلی مستحکم و در عین حال زیبا، توسط FCJZ Atelier ساخته شده است. وجود یک حیاط درست در وسط این خانه، مهم ترین ویژگی این خانه است که به چشم می خورد. این حیاط شامل یک درخت است که فضای سر باز بالا سر آن، تابش نور خورشید را به حیاط و داخل خانه به همراه دارد. همچنین پانل های شیشه ای در اطراف این حیاط قرار داده شده است که می توانند تغییر حالت دهند تا هوا و نور روز را به اتاق وارد کنند. جنس بتن های این خانه نیز نسبت به بتن معمولی، سیار سبک تر است، بنابراین هوا و نور را می توان از طریق آن پخش کرد.

خانه بتنی با حیاطی منحصر به فرد - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه بتنی با حیاطی منحصر به فرد

 

خانه ای برای زندگی در خارج زمین

معماران شرکت OPEN، با این فکر که سالیان بعد انسان هایی وجود داشته باشند که روی زمین زندگی نمی کنند، سعی در ساخت خانه ای کرد که مناسب با زندگی در فضای خارج از جو زمین طراحی شده است. این خانه بسیار سبک بوده و در طراحی و شکل ظاهری آن، پاسخ به کمبود منابع طبیعی دیده می شود. نکته دیگری که در این مورد قابل ذکر است، این است که بقای انسان به بازیافت زباله وابسته است؛ این پروژه، از نظر تولید زباله صفر است و از طریق انرژی خودگردان فعالیت می کند. همچنین تمام اجزای خانه را می توان برش داد و در جای دیگر بر روی تقاضا حمل کرد.

خانه ای برای زندگی در خارج زمین (1) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه ای برای زندگی در خارج زمین (1)
خانه ای برای زندگی در خارج زمین (2) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه ای برای زندگی در خارج زمین (2)
خانه ای برای زندگی در خارج زمین (3) - نمایشگاه چشم انداز خانه ها در چین 2018
خانه ای برای زندگی در خارج زمین (3)

 

 

معماری و طراحی دکوراسیون خانه توسط شرکت معماریان

از آنجایی که طراحی داخلی هر خانه، یکی از موارد پر اهمیت و بسیار قابل توجه برای هر صاحب خانه ای است، بنابر این باید مالکان خانه به آن توجه ویژه ای نمایند. همچنین نمای بیرونی ساختمان برای خانه های نوساز و بازسازی و ترمیم نمای بیرونی و فضای داخلی منازل برای خانه های قدیمی، موردی است باید به آن توجه ویژه شود. از این رو سپردن کارهای این چنینی به افراد یا شرکت های با تجربه و متعهد، می تواند به شما در داشتن یک خانه خوب و زیبا کمک زیادی کند.

تماس با شرکت آریان معماری

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان با ما بوده اید، از شما متشکریم.

منبع: weburbanist

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر