معماریان مگ

چهار ایده مهم که جذابیت خانه شما را افزایش می دهد

خانه جذاب و مدرن
خانه جذاب و مدرن

خانه جذاب و مدرن | دکوراسیون باسلیقه | خانه شیک رویایی

ایده های زیادی وجود دارند که استفاده از آن ها باعث افزایش جذابیت و زیبایی خانه شما می شود. در این مطلب به بررسی ایده های یک خانه شیک و جذاب پرداخته ایم.

 

مقدمه مطلب

تزئین اجاره می تواند مانند یک کار خسته کننده باشد. از یک طرف ، شما می خواهید قادر به ایجاد فضایی باشید که مانند خودتان باشد ، مهم نیست که چه مدت قصد دارید در آنجا زندگی کنید. از طرف دیگر ، شما نمی خواهید که شخصی سازی فضایی را ایجاد کنید که سپرده امنیتی خود را در معرض خطر قرار دهید.

با این حساب ، ما ایده های تزئینی موقت را برای شما ارائه می دهیم تا در این راه به شما کمک کنند. از اینها برای رسیدن به ظاهری خانگی که به محض تمام شدن اجاره نامه شما می توان از آن استفاده کرد ، استفاده کنید.

 

به فرش های خانه تان توجه بیشتری کنید

به فرش های خانه تان توجه بیشتری کنید
به فرش های خانه تان توجه بیشتری کنید

 

فرشهای منطقه برای زندگی در هر فضای زندگی بسیار عالی هستند ، اما در مورد شرایط اجاره به ویژه مفید هستند. به عبارت ساده ، آنها مشتی بزرگ از علاقه بصری را به خود جلب می کنند اما همان لحظه ای که اجاره نامه شما انجام می شود به راحتی قابل جمع کردن و کنار گذاشتن هستند.

تا آنجا که چگونه یک فرش خوب را انتخاب کنیم ، در این حالت زیبایی شناسی در درجه اول قرار دارد. اگر اجاره شما در هنگام دکوراسیون کاملاً اساسی است – ما در مورد دیوارهای سفید و کفپوش خنثی صحبت می کنیم – می خواهید یک فرش را انتخاب کنید که به راحتی چشم را جلب کند.

مورد بعدی شما اندازه است. متأسفانه ، فرشها فقط در چند اندازه استاندارد موجود هستند که شما نیاز به کار در اطراف آن دارید. برای کمک به شما ، در اینجا چند راهنمایی برای یادآوری شما آورده شده است:

اگر یک فرش اتاق کامل را انتخاب می کنید ، به یاد داشته باشید که فضای حاشیه کفپوش در همه طرف را ترک کنید. 18 اینچ اندازه گیری استاندارد مرزی در نظر گرفته شده است.
اگر فرش شما در حال قرار گرفتن در محل نشیمن است ، طول و عرض فضای صندلی را در طرح فعلی خود بسنجید و سایز بعدی را به بالا بخرید.
اگر فرش برای برجسته کردن یک تخته مبلمان مانند یک میز ناهار خوری است ، اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی بزرگ است که بتواند از هر طرف آن قسمت از اتاق را گسترش دهد. برای یک میز ناهار خوری ، 24 اینچ استاندارد است. با این حال ، اگر با یک قطعه کوچکتر مانند یک میز قهوه کار می کنید ، باید کمتر باشد.
وقتی شک دارید ، بزرگتر بهتر است. همیشه می توانید فرش اضافی را زیر یک تکه مبلمان پنهان کنید ، اما یک فرش خیلی کوچک مانند انگشت شست پا چسبیده است.

 

محصولات قابل جابجایی را دوباره بررسی کنید

محصولات قابل جابجایی را دوباره بررسی کنید
محصولات قابل جابجایی را دوباره بررسی کنید

 

در حالی که ممکن است شما وسوسه شوید که دکوراسیون دیوار و مواردی از این دست را به عنوان محصولاتی برای کودکان به یادگار بگذارید ، ما در اینجا هستیم که از شما توصیه می کنیم تجدید نظر کنید. این روزها کاغذ دیواری قابل جابجایی و برنامه های مشابه براق تر از گذشته است و در طیف وسیعی از الگوهای و رنگ های مدرن قرار می گیرد.

با داشتن محصولات قابل جدا شدن ، بزرگترین نگرانی شما کیفیت خود دیوارها است. شما می خواهید به دنبال دیوارهای صاف و بدون بافت و جیب باشید. دیوارهای نرم تر شانس شما را برای گرفتن جیب های هوا در زیر محصول در حین نصب کاهش می دهد و با ظاهری حباب آور تمام می شود.

 

به روشنایی خانه تان عناصر بیشتری اضافه کنید

به روشنایی خانه تان عناصر بیشتری اضافه کنید
به روشنایی خانه تان عناصر بیشتری اضافه کنید

 

ما قبلاً آن را گفته ایم و دوباره آن را خواهیم گفت: داشتن نور مناسب در محل می تواند یک اتاق را کاملاً تغییر دهد. اغلب اوقات ، در سناریو های اجاره ، شما با کمترین فرصت ممکن شروع می

کنید ، مانند روشنایی بالای سر سخت که برای هیچ کس تمسخر نیست. با این حال ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید با اضافه کردن نورپردازی خود ، فضا را دور بریزید و آن را نرم کنید.

به یاد داشته باشید ، مقابله با نورپردازی همه چیز در ایجاد لایه ها است. سه نوع مختلف از نورپردازی وجود دارد که می توانید به نفع خود استفاده کنید:

محیط: همچنین به عنوان روشنایی عمومی شناخته می شود ، نور محیط اکثر اتاق را پر کرده و به شما امکان می دهد با خیال راحت حرکت کنید. این معمولاً از روشنایی متراکم ، روشنایی آهنگ یا وسایل دیواری سوار شده ناشی می شود.
لهجه: از نورپردازی لهجه برای برجسته کردن یک نقطه کانونی خاص ، مانند تکه ای از هنر دیوار استفاده می شود. چراغ های تصویری ، فیش های دیواری یا روشنایی آهنگ متداول است ، و از تیره کننده ها معمولاً برای تهیه روشنایی خلق و خوی از این ویژگی ها استفاده می شود.
کار: همانطور که از نام آن پیداست ، از چراغ های کار برای کمک به شما در انجام یک عملکرد خاص استفاده می شود. این می تواند چیزی باشد از لامپ های میز تا چراغ های آویز که روی یک جزیره آشپزخانه آویزان هستند.
نصب نور روشنایی محیط به دیوارها ممکن است در اجاره ممکن نباشد. با این وجود ، انواع چراغ های کار مانند لامپ های کف و میز مطمئناً کار را انجام می دهند.

 

سطوح خود را سبک و خلوت کنید

سطوح خود را سبک و خلوت کنید
سطوح خود را سبک و خلوت کنید

 

در آخر این نکته را بخاطر بسپارید که نقشی لازم نیست که روی دیوارها آویزان شوید تا در خانه خود نقشی داشته باشید. سطوح تلطیف شده مانند میزهای قهوه ، میزهای ناهار خوری و واحدهای قفسه بندی مسیری طولانی را در پیش می گیرند تا اجاره شما احساس راحتی کند و به شخصیت شما اجازه می دهد تا از آن بدرخشد.

با استفاده از سطوح موثر ، همه چیز در مورد ایجاد گروه بندی لوازم جانبی است. آنها می توانند مانند تنظیمات مکان روی میز ناهار خوری در تصویر بالا مطابقت داشته باشند ، یا مانند موارد موجود در قفسه ها می توانند به راحتی هماهنگ شوند.

هنگام انتخاب مواردی که در گروه بندی خود قرار می گیرید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که آنها به اندازه کافی متفاوت هستند تا علاقه بصری ایجاد کنند در حالی که هنوز یک موضوع مشترک برای پیوند دادن آنها به یکدیگر دارند.

منبع: freshome.com/temporary-decorating-ideas

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر