معماریان مگ

25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه

با رسیدن فصل تابستان و آفتاب سوزان آن، فرصتی برای رهایی از دکوراسیون سنگین زمستانی و روشن شدن فضای داخلی بدست می آوریم. راه‌های سریع و آسانی برای این دکوراسیون تابستانی وجود دارد.

برای مثال شما می توانید برای تابستان گرم، خانه خود را از رنگهای شاد و سرد پر کنید و با استفاده از لوازم جانبی ساحلی و گیاهان و گل های تر و تازه، خانه خود را در مدت کوتاه و با صرف هزینه ی کم به فضایی لذت بخش تبدیل کنید. در این مطلب نیز ما می خواهیم شما را با ایده های زیبا و ارزان دکوراسیون تابستانی آشنا کنیم تا از آنها برای طراحی دکوراسیون شاداب تری در خانه خود بهره بگیرید. با معماریان همراه باشید.

رنگ شاد و پر انرژی - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
رنگ شاد و پر انرژی

1- رنگ شاد و پر انرژی را در دکوراسیون خود اضافه کنید.

نقاشی های گرافیکی، گل های تازه و یا ظروف پر جنب و جوش را برای اعمال سریع ترین تغییرات، در دکوراسیون خود جایگزین کنید. طراح رویتی سامرز در مورد این آشپزخانه ساحلی در کالیفرنیا می گوید:” من تمام رنگ ها از قبیل تن های نرم، سبک، شاداب و عمیق را دوست دارم. اگر شما همیشه مجبورید، چراغ های خود را روشن کنید و تاریکی ها را تضعیف کنید تا کنتراست ایجاد شود، از این رنگ های پر انرژی استفاده کنید. ”

 

 

بار نوشیدنی در خانه - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
میز بار نوشیدنی در خانه

2- یک بار نوشیدنی برای دکوراسیون تابستانی خود به وجود آورید.

کوکتل های تازه و میوه ای تابستانی شایسته یک مکان اختصاصی در خانه هستند. مطمئنا آماده کردن یک موهیتو یا انواع  کوکتل در یک میز بار با کیفیت مانند این کنسول در خانه باهاما، در روزهای گرم تابستانی برایتان لذت بخش خواهد بود.  طراح آن آماندا لیندث می گوید: “هر خانه جزیره ای نیاز به یک محل بار فوق العاده، دارد.”

تزئین شومینه - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
تزئین شومینه با دکورهای تابستانی

3- شومینه خود را با دکورهای تابستانی پر کنید.

در فصل تابستان هستیم و شما چند ماه دیگر شومینه خود را روشن نخواهید کرد. بنابراین، شما می توانید در حال حاضر چوب های باقی مانده را در داخل شومینه انبوه کنید و یا شمع های تزئینی در داخل آن قرار دهید. طرفداران سبک ساحلی می توانند مجسمه ی یک مرجان دریایی را در کنار جزیره لانگ آیلند بسازند و داخل شومینه را با آن تزئین کنند.

مبلمان محوطه - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
دکوراسیون تابستانی با مبلمان محوطه

4- قرار دادن مبلمان در بیرون از منزل

چیدن مبلمان در فضای باز مانند این محل سایه طراحی شده توسط استفان شوبل، می تواند یک محیط عالی برای صرف صبحانه، کنج خواندن کتاب یا میزغذاخوری شام زمانی که هوا خوب است، باشد.

دکورهای تابستانی روی میز - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
دکورهای تابستانی روی میز

5- سبک میزهای خود را تغییر دهید.

میزهای وسط مبلمان و کنار تخت خود را با دکورهای طبیعی، مانند یک دسته گل رز از باغچه حیاط و یا تزئینات ساحلی مثل صدف ها، مناسب دکوراسیون تابستانی بسازید. در این خانه کناردریا نانتاکت هاربر، یک فانوس دریایی روی میز کوچک اتاق خواب می نشیند و سبک خاصی را به آن می بخشد.

 

 

سبک بوهمی - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
سبک بوهمی در دکوراسیون تابستانی

6- دکوراسیون تابستانی را با سبک بوهمی امتحان کنید.

طراح کریستا اوارت در مورد این خانه های ییلاقی ساحلی کالیفرنیا می گوید: رنگ های واضح و پر رنگ، ترکیبی از الگوها و گل های رنگی و چاپ شده در همه جا به صورت واقعی، باعث می شود اتاق نشیمن “شاد، روشن و باشکوه” باشد.

تاج تخت مناسب تابستان - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
تاج تخت مناسب تابستان

7- تاج تخت خود را برای یک دکور تابستانی از نو بسازید.

اگر نقش گل چیزی نیست که شما می خواهید در دکوراسیون تابستانی خود بکار ببرید، گیاهان را با یک قطعه بیانیه اضافه کنید. در این مثال نیز طرح های گیاهی، تاج تخت نصب شده بر دیوار اتاق خواب را شکل می دهد.

پرده ها در محوطه - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
پرده ها در محوطه

8- پرده های جادویی در آلاچیق های محوطه بکار ببرید.

این خانه فلوریدا قطعا ایده زندگی در فضای باز را به طور کامل نشان داده است. پرده های توری در آلاچیق های اطراف استخر محوطه، علاوه بر حفظ حریم خصوصی، سپری در مقابل آفتاب سوزان تابستان و حفظ پشه ها در خلیج است.

دکوراسیون پرده به سبک ساحلی - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
دکوراسیون پرده به سبک ساحلی

9- پنجره ها را با طناب های گره خورده به سبک ساحلی تنظیم کنید.

پرده های سنگین با طناب های گره خورده در خانه ساحلی توسط ارین مارتین طراحی و ساخته شده اند. شیشه های آبی و سبدهای صنعتی به عنوان میز، سبک ساحلی این خانه را تکمیل کرده است.

رنگ آمیزی مبلمان مناسب تابستان - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
رنگ آمیزی مبلمان مناسب تابستان

10- مبلمان را مناسب دکوراسیون تابستانی رنگ آمیزی کنید.

با بکار بردن مجموعه ای از مبلمان با پشتی ها و رو مبلی های تابستانی به راحتی می توانید یک دکوراسیون رنگی بدست آورید. طراح تامی کانر، برای یک ایوان رو به اقیانوس آرام در خانه فلوریدا، مبل های عتیقه ای را روکش کرده و صندلی ها را با یک رنگ آبی هماهنگ محیط تزئین کرده است.

 

 

نقشه در دیوار اتاق - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
نقشه در دیوار اتاق

11- یک نقشه را قاب کرده و در دیوار نصب کنید.

با یک نقشه منحصر به فرد مانند این نقشه جزیره ایسلند در خانه نیویورک، به محل تولدتان یا جای تعطیلات تابستانی مورد علاقه خود اشاره کنید. این یک ایده متفاوت اما جالب برای دکوراسیون تابستانی شما خواهد بود.

لوازم و اشیای مرتب - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
لوازم و اشیای مرتب در دکوراسیون تابستانی

12- لوازم و اشیای تر و تمیز و مرتب استفاده کنید.

کوسن یا بالش های با نشاط می توانند کل اتاق را تغییر دهند، به ویژه اگر جزئیات را در نظر بگیرید. طراح دونووان در مورد این اتاق نشیمن می گوید: “یک احساس دریایی با اشیاهایی مانند پرده مرتب و اثاثه یا لوازم داخلی خاص آن وجود دارد. من از صندلی های یک قایق بادبانی قدیمی و مبلمان بزرگ سالهای 1930s، که هر دو آنها با هم کنتراست داشتند، برای این اتاق الهام گرفته ام.”

رنگ آمیزی اشیای چوبی - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
رنگ آمیزی اشیای چوبی در خانه

13- چوب های تیره را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید.

طراح مارشال واتسون این خانه تابستانی آرام را که سبک اسکاندیناوی دارد، ایجاد کرده است. واتسون می گوید: “مبلمان اغلب با رنگ سفید یا رنگ گچی، نقاشی شده اند. شما به ندرت در این خانه چوب های تیره را می بینید، زیرا کل ایده بر این اساس است که نور بیشتری را به اتاق دعوت کنیم.”

کانتر آشپزخانه رو به حیاط - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
کانتر آشپزخانه رو به حیاط

14- یک کانتر آشپزخانه که رو به حیاط باز می شود، تنظیم کنید.

اگر نمی توانید یک آشپزخانه در فضای باز خود ایجاد کنید، یک پنجره می تواند این کار را فوق العاده انجام دهد. طراح ارین مارتین یک کانترسنگ مرمر را در آشپزخانه خانه ساحلی مجلل توسعه داده است، تا صرف غذا را در فضای باز تسهیل کند.

قیاس و تضاد - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
قیاس و تضاد در دکوراسیون تابستانی

15- قیاس و تضاد در دکوراسیون تابستانی

سایه های مکمل می تواند منجر به احساس تازگی می شوند، البته زمانی که بدون خطا و به درستی اعمال شوند. رنگ های خنک در این خانه تعطیلات فلوریدا، ایوان جلویی احاطه شده با منظره دریا را در هماهنگی کامل با خلیج نگه می دارد. برای کنتراست واضح، صندلی های سبک لوئیس شانزدهم با پارچه جیر رنگ مرجانی روشن، پوشانده شده اند و دیوارها به رنگ سبز بیدی بنجامین مور رنگ شده اند.

 

 

پارچه های طرح تابستانی - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
پارچه های طرح تابستانی

16- پارچه های طرح تابستانی با بالش های روی آن

در خانه ساحلی پالم، لیزا پولیتزر کالهون، به سادگی یک تاب تخت خواب را با پارچه های طرح تابستانی پوشانده بود و 10 بالش را برای یک جذابیت بیشتر بر روی آن اضافه کرده بود. این ایده تاب تخت خواب، از بهترین گزینه ها برای رسیدن به دکوراسیون تابستانی در خانه شماست.

قاب گلدان ها در حیاط - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
قاب گلدان ها در حیاط

17- قاب هایی برای گلدان های خود در حیاط ایجاد کنید.

مهمانان خود را با آویزان کردن گیاهان از سقف، مانند این لوستر گلدان، بالای میزغذاخوری در فضای باز، تحت تاثیر قرار دهید. علاوه بر این، شما می توانید فضای بیشتری را برای محل نشستن و مهمانی غذا در حیاط اضافه کنید.

تخت سایبان دار - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
تخت سایبان دار

18- یک سایبان به بالای تخت خود اضافه کنید.

پرده های سفید خالص احساس تازگی دارند و اصلا سنگین نیستند. شما میتوانید برای یک دکوراسیون تابستانی در اتاق خواب خود از تخت های سایبان دار استفاده کنید. تورهای سفید یک بیانیه بزرگ در اتاق مهمان خانه های کارائیب می گذارند.

ساخت گودال آتش - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
گودال آتش برای شب های تابستانی

19- در شب های تابستانی آتش شروع کنید.

از این حیاط رویایی در نیویورک و یک گودال آتش برای سرخ کردن سوسیس ها و انواع غذا ها و یا خیره شدن به ستاره ها در شب هایی که آسمان صاف و روشن است، برای دکوراسیون تابستانی در حیاط خود الهام بگیرید.

فضای استراحت در حیاط - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
فضای استراحت در حیاط

20- یک فضای استراحت در حیاط خود ایجاد کنید.

در یک خانه زیبای فلوریدا، فضایی با سقف شیروانی که دور تا دورش باز است، روزانه امکان نگاه اجمالی به آسمان را از تخت خواب فراهم می کند. راه حل ساده تر برای یک فضای استراحت در حیاط می خواهید؟ فقط کافی است یک تخت خواب ننو که از کرباس یا توردرست شده است، آویزان کنید و یا یک صندلی استراحت را برای چرت زدن های روزانه در محوطه خود قرار دهید.

 

 

گل های طبیعی در دکوراسیون تابستانی - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
گل های طبیعی در دکوراسیون تابستانی

21- گل های حیاط پشتی خود را مرتب کنید.

گروهی از دسته گل ها می توانند نسبت به یک فضای پر از گلدان های بزرگ رمانتیک تر باشند. کارولین روهم، طراح و باغبان توصیه می کند که گل ها را به طور طبیعی نمایش دهید، مانند شکوفه هایی درختان باغچه حیاط.

نصب آینه در فضاهای نیمه باز - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
نصب آینه در فضاهای نیمه باز

22- در فضاهای نیمه باز آینه نصب کنید.

این آینه، در ایوان یک خانه در فلوریدا توسط طراحان کورتنی کلمن و بیل بروکسچمیت بکار رفته که بیشتر فضایی شبیه به یک اتاق واقعی به وجود آورده است. آیا به مزیت های این فضای نیمه باز اضافه نشده است؟ کولمن می گوید: ” این آینه در شب به خوبی می تواند زیبایی نور شمع را منعکس کند.

میز پیک نیک در حیاط - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
میز پیک نیک در حیاط

23- یک میز پیک نیک در حیاط خود قرار دهید.

برای ایجاد یک محل نشیمن اضافی در اطراف یک میز بزرگ در حیاط، می توانید با یک جفت نیمکت سبک روستایی مانند این مثال، یک مکان عالی برای غذاخوری در فضای باز ایجاد کنید. چنین فضایی در زیبایی دکوراسیون تابستانی حیاط شما بسیار موثر خواهد بود.

پرچم های آویزان از سقف - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
پرچم های آویزان از سقف

24- پرچم هایی را از سقف اتاق آویزان کنید.

برای یک دکوراسیون تابستانی شما می توانید، با پرچم های فستیوال خلاق باشید. طراح گری مک بورنی با پرچم های قایقرانی در سراسر این اتاق نشیمن، به ریشه های خانه قایق در جزیره نانتاکت احترام گذاشت.

دوش در فضای باز - 25 ایده ساده برای دستیابی به دکوراسیون تابستانی در خانه
دوش در فضای باز

25- یک دوش در فضای باز نصب کنید.

البته ،این ایده اغلب مناسب دکوراسیون تابستانی خانه های کشورهای غربی که درکنار سواحل قرار دارند، است. این یک پیشنهاد خاص برای دکوراسیون تابستانی شما است که به زمان و بودجه نیاز دارد. اما چنین فضایی برای دوش گرفتن در فضای باز رو به آسمان، احساس طراوت بیشتری دارد. شما می توانید از آن برای شستشوی حیوانات خانگی خود استفاده کنید. (در این خانه سونوما، حتی سگ های شکاری از دوش در فضای باز استفاده می کنند.)

 

 

در این مقاله ای که خواندید سعی کردیم، ایده هایی ساده و زیبا برای دکوراسیون مناسب فصل تابستان برایتان باز گو کنیم. همانطور که گفته شد، تابستان فصل رنگ های شاد، میوه های تازه و باغ های پر از گل است. بنابراین، لازم است که دکوراسیون خانه شما با حال و هوای این فصل پر انرژی هماهنگ باشد. اگر برای آوردن تابستان به درون خانه خود می خواهید در دکور خانه تغییر ایجاد کنید.

کار را با انتخاب رنگ های سرد و روشن شروع کنید و برای تاکید بیشتر آنها، را با رنگ هایی همچون نارنجی، زرد و صورتی ترکیب کنید. در کنار همه ی اینها، برای این کار می توانید از متخصصان در زمینه کمک بگیرید.

گروه معاریان با سال ها تجربه در حوزه های دکوراسیون داخلی و طراحی خارجی، توانایی خدمت رسانی به شما را دارد. برای دکوراسیون تابستانی خانه خود به شکل حرفه ای با مشاوران معماریان در تماس باشید.

 

منبع: housebeautiful

اینستاگرام معماری آریان

1 نظر