معماریان مگ

مدل های طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک

دکوراسیون آشپزخانه شیک
دکوراسیون آشپزخانه شیک

دکوراسیون آشپزخانه شیک | طراحی داخلی آشپزخانه مدرن | مدل کابینت آشپزخانه جدید

دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن 2018 با کابینت های لوکس و زیبا، موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدل های چیدمان آشپزخانه جدید با استفاده از عناصر و ملزومات شیک و جذاب قابل انجام است. در این مقاله به 15 طرح دکوراسیون آشپزخانه شیک به همراه تصاویر اشاره کرده ایم. از شما همراهان محترم معماریان دعوت می کنیم تا پایان همراه ما باشند و اگر نظر یا پیشنهادی مدنظر دارند، با ما در میان بگذارند.

 

آشپزخانه مدرن با ترکیب رنگ فانتزی

این آشپزخانه مدرن و جذاب، توسط بنجامین مور طراحی شده و از دکوراسیون سفید رنگ و تمیزی بهره می برد که بسیار زیبا می باشد. قفسه و‌ شلف هایی که در دو طرف پنجره این آشپزخانه دیده می شوند، محل خوبی برای نگهداری اقلام‌ و‌ وسایل مورد استفاده در آشپزخانه می باشد. همچنین قرار دادن یک میز جزیره قرمز رنگ در وسط آشپزخانه‌ با گلدان‌ سرسبزی که روی آن می باشد، منظره جالبی را خلق کرده است.

آشپزخانه مدرن با ترکیب رنگ فانتزی - دکوراسیون آشپزخانه شیک
آشپزخانه مدرن با ترکیب رنگ فانتزی

 

بازسازی مدرن دکوراسیون آشپزخانه شیک

طراحی دکوراسیون این آشپزخانه، سومین پروژه ای است که دانا اوتلی براون و مادرش مارگارت اوتلی در انجام آن با یکدیگر همکاری می کنند. آن ها تعدادی کاسه زیبا با طرح قدیمی را ر‌وی کابینت ها قرار داده اند و از کاشی و سنگ مرمر نیز، برای کفپوش و میز جزیره این آشپزخانه کلاسیک استفاده کرده اند. در توضیح طراحی دکوراسیون این آشپزخانه، دانا می گوید:”مادر من، عاشق آشپزی است. هنگامی که وی گرسنه است، بجای ساندویچ کیک می پزد.” مادر دانا هم می گوید:” من دوست دارم در آشپزخانه خودم باشم و این آشپزخانه، همانی است که به دنبال آن بودم.”

بازسازی مدرن دکوراسیون آشپزخانه شیک - دکوراسیون آشپزخانه شیک
بازسازی مدرن دکوراسیون آشپزخانه شیک

 

 

اتاق آشپزخانه متعلق به 1930

این آشپزخانه، با استفاده از کابینت های سفید رنگ و‌ دیوار های آجری شکل سیاه و‌ سفید، تزئین شده است. همچنین وجود یک اجاق گاز قدیمی‌ نوسازی شده که در سال ۱۹۳۰ ساخته شده و توسط صاحب خانه از یک مغازه عتیقه فروشی خریداری شده است، حس و حال کلاسیکی را در فضا به جریان انداخته است.

اتاق آشپزخانه متعلق به 1930 - دکوراسیون آشپزخانه شیک
اتاق آشپزخانه متعلق به 1930

 

دکوراسیون این آشپزخانه با ایمیل طراحی شده است!

برای ساخت قفسه های ساخته شده در داخل، طراح جیمی مایرز خانه دار Quinn Risdall را ارسال عکس هایی از لوازم جانبی او که متعلق به آنها بود، ایمیل فرستادن یک لیست از موارد مورد علاقه خود را، و بعد آنها را شخصا ترتیب. او همچنین پیشنهاد کرد کتاب های آشپزی رنگی مختلف و اضافه کردن یک فرش پرنعمت از فروشگاه خود. “وقتی جیمی یک عکس از فرش را فرستاد، من دوباره آن را نوشتم،” آن را دوست دارم! “می گوید: کوین. اینجا را ببینید.

دکوراسیون این آشپزخانه با ایمیل طراحی شده است! - دکوراسیون آشپزخانه شیک
دکوراسیون این آشپزخانه با ایمیل طراحی شده است!

 

دکوراسیون آشپزخانه معاصر و مدرن

مشتاق آشپزخانه باز برنامه با یک نقطه ناهار خوردن و دسترسی آسان به پاسیو، صاحب خانه ها Jackson Design & Remodeling را برای تعمیرات اساسی را استخدام کرد. از بین رفتن دیوارها و اضافه کردن اتاق خانواده، اندازه آشپزخانه دو برابر شده است. در حال حاضر درختان پنجره ها فضای کم نور را پر می کنند و از منظر حیاط خلوت و تپه های تپه ای پیچیده فراتر می روند. Sally Pla (مالک خانه) می گوید: “دیدگاه ما واقعا باور نکردنی است.” “و اکنون ما می توانیم در نهایت لذت بردن از آن را هر بار که ما طبخ و خوردن است.” مشاهده کامل داستان اینجا.

دکوراسیون آشپزخانه معاصر و مدرن - دکوراسیون آشپزخانه شیک
دکوراسیون آشپزخانه معاصر و مدرن

 

 

یک فضای رنگارنگ در دکوراسیون آشپزخانه شیک

Daniella Villamil، طراح آشپزخانه قدیمی خود می گوید: “طرح یکی از چیزهایی بود که درست بود!” در نظر گرفتن دیوار بین آشپزخانه و اتاق ناهار خوری منطقه فضای نفس را به ارمغان آورد. پس از آن دانیلا از زمین کار می کرد، طبقه های جدید، کابینت ها، و جزیره را نصب کرد، و تمام آن را با یک بشقاب الگو و یک جلب رنگ جواهر مانند انجام داد. Daniella می گوید: “پیش از این، همه چیز غم انگیز بود. “رنگ و الگوی انرژی را به آشپزخانه می دهد و آن را اصلی می کند، اما هنوز احساس می کند خانه است.” داستان کامل را اینجا ببینید.

یک فضای رنگارنگ در دکوراسیون آشپزخانه شیک - دکوراسیون آشپزخانه شیک
یک فضای رنگارنگ در دکوراسیون آشپزخانه شیک

 

آشپزخانه با دکوراسیون چوبی

فضای جدید دارای یک شبه جزیره با اجاق گاز و فضا برای نشستن و همچنین میزهای سنگ مرمر است که لیزا ماری بروکس، صاحب خانه و املاک و مستغلات، برای تخفیف از توزیع کننده بقای سنگ، خریداری کرده است. کابینت با افرا مقرون به صرفه ساخته شده است. لیزا ماری می گوید: “اگر شما از چوب هایی مثل این استفاده کنید، در چند درب شیشه ای، مخلوط کنید تا کابینت های شما خیلی سنگین نباشند.” Backsplash از Home Depot در ورقه های 1 تا 1 پا از تراورتن و کاشی های شیشه ای آبی در یک الگوی بلوک قرار گرفت. اینجا را ببینید.

آشپزخانه با دکوراسیون چوبی - دکوراسیون آشپزخانه شیک
آشپزخانه با دکوراسیون چوبی

 

آشپزخانه منظم و دنج با دکوراسیون دلنشین

بودجه کوچک در این خانه صاحب خانه را متوقف نکرده و از جذابیت در آشپزخانه کوچک ورمونت خود متاثر نشد. پس از یک حرکت بزرگ از اسرائیل به Shelburne، VT، 10 سال پیش، تامار Schechner و شوهرش، رونن، هزینه های کم هزینه – 5500 دلار – برای یک نوسازی آشپزخانه مورد نیاز ذخیره شده است. اینجا را ببینید.

آشپزخانه منظم و دنج با دکوراسیون دلنشین - دکوراسیون آشپزخانه شیک
آشپزخانه منظم و دنج با دکوراسیون دلنشین

 

دکوراسیون مدرن و گرم آشپزخانه

آشپزخانه با طرح تنگش، آشپزخانه را در لیست خانه های بریتانی قرار داد تا زمانی که خانه را خریداری کرد. او یک صندوق برای یک یخچال درجهبندی مناسب گذاشت و سپس از کابینت IKEA و قفسه کاج از خانه انبار ذخیره سازی کرد. لخت شدن کفهای مشمع کف اتاق چوب سخت را نشان داد، اما فراتر از تصفیه خانه بود، بنابراین با رنگ عرشه (نقره عتیقه توسط گلیددن) پوشش داده شد. اینجا را ببینید.

دکوراسیون مدرن و گرم آشپزخانه - دکوراسیون آشپزخانه شیک
دکوراسیون مدرن و گرم آشپزخانه

 

 

شرکت آریان معماری، مجری طرح های دکوراسیون داخلی منزل شما

با بهره مندی از بهترین طراحان دکوراسیون منزل

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

آشپزخانه شیک و جذاب با میز ناهارخوری جزیره

جزیره بلوط 6 پایی بلند سفید، گرداننده صحنه در آشپزخانه باز، با استفاده از کف پوش در طول رنو خرد شده بود. برای ساخت بالا، اسکات تخته بریده، صیقل داده شده، اره شده، روکش شده، لمینیت و مهر و موم شده است. او می گوید: “این کار فشرده بود اما تاریخ خانه را حفظ کرد. کاشی های زیرزمینی سفید پوستان که به سقف با کانتینر های سیاه و سفید و کابینت های سیاه تقسیم می شوند. آویز فولاد مضطرب و مدفوع گردان از overstock.com هستند. اینجا را ببینید.

آشپزخانه شیک و جذاب با میز ناهارخوری جزیره - دکوراسیون آشپزخانه شیک
آشپزخانه شیک و جذاب با میز ناهارخوری جزیره

 

چیدمان آشپزخانه مدرن

آشپزخانه بدون هیچ گونه backsplash آمد، به طوری که صاحب خانه Grayson چیک تماشای فیلم های یوتیوب برای یادگیری نحوه نصب کاشی. او از سنگ مرمر ارزان قیمت برای پوشش بین شمارنده ها و کابین های بالا استفاده می کرد. او همچنین سخت افزار کابینت را با دستگیره های نیکل براق جایگزین کرد و نور آویز جدید را بالای سینک آویزان کرد. سایه رومی پنجره را پوشانده و، برای لبه ی اضافی تهیه شده، جزیره Kmart از یک جزیره نورد قهوه ای که در آن قرار دارد عبور می کند. اینجا را ببینید.

چیدمان آشپزخانه مدرن - دکوراسیون آشپزخانه شیک
چیدمان آشپزخانه مدرن

 

طراحی داخلی دکوراسیون آشپزخانه شیک

لمس های قدیمی، از جمله یک سقف کاذب روستایی، یک سینک مزرعه و کابینت های بالای شیشه ای، کمک می کند تا ساعت را در آشپزخانه بازسازی کنید. دانا، که در نزدیکی نیواورلئان، LA بزرگ شده است، به خاطر فاکتورهای روشنایی Sunbelt به خاطر شباهت آنها به گازهای چهارگانه فرانسوی عاشق شد. او می گوید: “مات بر روی گرانیت سیاه و سفید سیاه و سفید این جزیره را انتخاب کرد، زیرا” این لکه ها یا اثر انگشت را نشان نمی دهد. ” اینجا را ببینید.

طراحی داخلی دکوراسیون آشپزخانه شیک - دکوراسیون آشپزخانه شیک
طراحی داخلی دکوراسیون آشپزخانه شیک

 

آشپزخانه ای ساده و جادار

طراحان این آشپزخانه، تصمیم گرفته بودند تا فضای کاربردی این آشپزخانه را افزایش دهند. به همین دلیل سعی در تغییر و ارتقا کابینت های آن کردند و طی یک فرآیند، کابینت هایی را ساختند که بسیار متراکم بوده و فضای ذخیره سازی بسیار خوبی را به وجود آورده است. به علاوه، در این آشپزخانه صندلی های چرم آبی رنگی وجود دارد که محل غذاخوری مناسبی است.

آشپزخانه ای ساده و جادار - دکوراسیون آشپزخانه شیک
آشپزخانه ای ساده و جادار

 

 

آشپزخانه مجلل با عناصر قدیمی و کلاسیک

این آشپزخانه کلاسیک، عناصر منحصر به فرد زیادی را در خود جای داده است. از جمله این عناصر دیوار های طرح آجری، لوستر توری شکل و میز جزیره بزرگی است که در مرکز دکوراسیون این آشپزخانه قرار گرفته است. این آشپزخانه در سال 1845 بنا شده و سپس در سال 1990 توسط صاحبان قبلی اش مورد بازسازی قرار گرفته است. رنگ بندی این اتاق بسیار جذاب است و می تواند الگوی برای مخاطبان باشد.

آشپزخانه مجلل با عناصر قدیمی و کلاسیک - دکوراسیون آشپزخانه شیک
آشپزخانه مجلل با عناصر قدیمی و کلاسیک

 

آشپزخانه چند رنگ با کابینت سفید

این آشپزخانه که متعلق به خانه ای در بروکلین است که در سال 1910 ساخته شده و به صورت کامل مورد بازسازی قرار گرفته است. در جای جای این آشپزخانه، سوغاتی های سفر صاحب این خانه وجود دارد و هر کدام از آن ها بیانگر این است که صاحب خانه چه کسی است و به چه مکان هایی سفر کرده است. صاحب این خانه که آن را در سال 2008 خریداری کرده است، می گوید: “آشپزخانه من در مورد خیلی بیشتر از پخت و پز است.”

آشپزخانه چند رنگ با کابینت سفید - دکوراسیون آشپزخانه شیک
آشپزخانه چند رنگ با کابینت سفید

 

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر