معماریان مگ

با رنگ های بهاری به استقبال فصل بهار بروید

دکوراسیون رنگ بهاری
دکوراسیون رنگ بهاری

دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار | رنگ های شاد و جذاب فصل بهار در دکوراسیون

دکوراسیون رنگ بهاری برای خانه هایی که صاحبان آن ها به دنبال ایجاد فضایی با نشاط هستند بسیار مفید می باشد. در این مطلب دکوراسیون رنگ بهاری را بررسی کرده ایم.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون رنگ بهاری

این موضوع که طراحی دکوراسیون فضای داخلی هر خانه اصول و استانداردهای خاص خودش را دارد، اما شایان ذکر است شما می توانی با آگاهی از نکاتی کلی درباره‌ی این اصول و قواعد، تغییر و تحولات خوب و جذاب فراوانی را براساس آن چه در دنیا به روز است، در فضای داخلی خانه ایجاد نمایید. یکی از تغییر و تحولاتی که بر طراحی داخلی خانه تاثیر زیادی می گذارد، بکارگیری رنگ‌ها است. رنگ‌ ها می‌ توانند باعث تغییرات زیادی در هر محیطی که بکار می روند شده و کاری کنند فضای یک محیط، برای افرادی که در آن زندگی می کنند جذاب تر و بانشاط تر دیده شود. از این رو انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در این مقاله خواهید خواند…

سالانه، بهترین پالت های رنگی به عنوان مجموعه‌ رنگ‌ های منتخب یک سال توسط متخصصین شرکت پنتون اعلام می‌شود و یک رنگ از آن پالت به عنوان رنگ اصلی آن سال به کاربران معرفی می‌شود. در مقالات گذشته معماریان مگ، راجع به رنگ سال ۲۰۱۹ که مرجانی بود به صورت کامل مطلبی را تهیه کرده ایم. این رنگ‌ ها همان ‌مقدار که در مد و طراحی لباس تاثیر گذارند، در طراحی دکوراسیون داخلی منازل نیز تاثیر بسزایی دارند. در این مطلب از معماریان مگ، دکوراسیون رنگ بهاری را برای شما آورده ایم. رنگ های بهاری رنگ های مخصوصی‌ هستند که استفاده از آن ها حس و حال بهار را در خانه ایجاد و شور و انگیزه بیشتری به افراد می بخشد. تا پایان این مطلب‌ همراه ما باشید.

دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (1)
دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (۱)

 

 

رنگ‌های مد روز اعلام شده از طرف پانتون برای بهار و تابستان سال جدید در تصویر زیر مشخص است و رنگ اصلی سال ۲۰۱۹، رنگ مرجانی زنده اعلام شده است. در ادامه‌ی این مطلب می‌خواهیم درباره‌ی طراحی داخلی خانه با استفاده از این رنگ‌ها با شما صحبت کنیم.

رنگ های شاد و فانتزی در دکوراسیون رنگ بهاری

بکارگیری رنگ ‌های خاص و منحصر‌ به فرد در طراحی فضای داخلی یک خانه می‌ تواند تا حدود زیادی باعث ایجاد احساس آرامش، راحتی و امنیت شود و فشارهای فکری روزانه را از ذهن افراد دور نگه دارد. در واقع هدف اصلی طراحی داخلی خانه ها این است که با بکارگیری رنگ ها و ایده های گوناگون، محیطی امن و آرام برای ما ایجاد کند تا در آن بتوانیم خستگی‌ها و فشار های کاری روزانه را فراموش کرده و به زندگی بی دغدغه بپردازیم. رنگ های سال ۲۰۱۹ رنگ های مختلفی است که توسط شرکت پانتون ارائه شده و رنگ مرجانی در راس این رنگ ها قرار گرفته است. رنگ های بهاری و رنگ هایی که بیشترین هماهنگی را با این فصل سال دارند، توسط متخصصین این حوزه همانطور که در تصویر زیر می بینید اعلام شده است.

رنگ سال

به نظر‌ می رسد رنگ‌‌ های اعلام شده از سوی موسسه پانتون برای سال جدید میلادی، با این هدف انتخاب شده‌ اند که ما را از فضاهای دیجیتالی طراف مان که امروزه بسیار زیاد هستند دور کرده و آرامش و اشتیاق نسبی را برای زندگی در دنیای واقعی و گذراندن اوقات زندگی در کنار خانواده در ما ایجاد کنند. اگر از دکوراسیون خانه تان خسته شده و قصد دارید فضایی ایجاد کنید که شور و نشاط بیشتری را در شما ایجاد کند، حتما از این رنگ ها در ملزوماتی مثل فرش، پرده و مبلمان استفاده کنید. بکارگیری این رنگ ها روی دیوار نیز باعث ایجاد دکوراسیون رنگ بهاری در فضای اطراف شما خواهد شد.

دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (2)
دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (۲)

 

رنگ سبز در دکوراسیون رنگ بهاری

یکی از رنگ ها پرکاربرد و محبوب در دکوراسیون، رنگ سبز می باشد. این رنگ که از جمله رنگ های بهاری می باشد، در سال جدید میلادی، رنگ سبز برای چندمین سال متوالی در پالت رنگ‌ های سال حضور دارد و این نشان از جذابیت و منحصر‌یه فردی رنگ سبز دارد. رنگ سبز جلوه ‌ای از طبیعت را در محیط ایجاد نموده و استفاده از آن برای طراحی فضای داخلی خانه در کنار رنگ های مکمل جلوه‌ ای از طبیعت را به ارمغان خواهد آورد. شما عزیزان، در هنگام طراحی فضای‌ داخلی تان می‌ توانید با اضافه کردن گیاهان طبیعی و مصنوعی سبز رنگ یا ملزومات‌ و اقلام دکوری و آثار هنری که با رنگ سبز رنگ آمیزی شده اند، از این رنگ در طراحی داخلی خانه خود به خوبی و به طور اصولی استفاده کرده و جلوه‌ای زیبا و دلنشین به خانه خود بدهید.

این رنگ همچنین احساس زندگی و شادابی دو چندانی را در خانه شما به وجود خواهد آورد. رنگ های مکملی که در کنار رنگ سبز می توانید برای دکوراسیون استفاده نمایید، شامل رنگ هایی مثل زرد، سفید و بنفش می باشد. همانطور که می دانید رنگ سفید‌ از جمله رنگ هایی است که در تمام دکوراسیون ها قابل استفاده می باشد؛ ازین رو ترکیب آن با رنگ سبز جلوه ای بسیار عالی به خانه شما خواهد بخشید.

دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (3)
دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (۳)

 

رنگ های دیگر در فصل بهار

رنگ های دیگری نیز در دکوراسیون رنگ بهاری وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را داشته و به نوعی می تواند در دکوراسیون جذاب باشد. برای مثال رنگ هایی مثل رنگ زرد، بنفش، رنگ مرجانی که رنگ سال ۲۰۱۹ اعلام شد و رنگ آبی نیز از دیگر رنگ های شاد و زیبا برای طراحی فضای داخلی هستند. طراحان دکوراسیون داخلی و افرادی که در زمینه روانشناسی رنگ ها تبحر دارند، جهت بکارگیری این رنگ های شاد و هیجان ‌انگیز در طراحی دکوراسیون داخلی خانه، آن ها را در ملزومات و اقلام دکوری بکار می گیرند.

شما هم می توانید برای ایجاد احساس شادابی و راحتی در محیط خانه تان، از این رنگ ها به صورت های گوناگون در فضای داخلی خانه استفاده نمایید. اگر بخواهیم برخی از مزایای دکوراسیون رنگ بهاری را خدمت شما عزیزان عرض کنیم، بایستی هر رنگ را به صورت جداگانه ای معرفی و ویژگی های آن را شرح دهیم و سپس به معرفی مزایای آن بپردازیم.

روانشناسی رنگ های بهاری

اما به طور خلاصه، رنگ آبی رنگ دریاست و آرامش خاصی را در فضای شما حاکم می کند. زرد، رنگی است که استرس را از شما دور می کند و آرامش نسبی به شما منتقل می شود. رنگ بنفش و مرجانی نیز از جمله رنگ های شاد و پر هیجانی هستند که در اتاق خواب ها کاربرد زیادی دارند. رنگ سبز نیز، از رنگ های اصلی دکوراسیون فصل بهار است و علاوه بر تاثیرات روانی، زیبایی های خاص خودش را دارد. بنابراین دکوراسیون رنگ بهاری خانه شما را زیبا و شاداب می کند و اگر می خواهید در فضایی زندگی کنید که احساس شادابی به شما دست دهد، حتما از این رنگ ها استفاده کنید.

دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (4)
دکوراسیون رنگ بهاری | دکوراسیون فصل بهار (۴)

 

 

همانطور که در این مطلب به صورت خلاصه به توضیحاتی راجع به دکوراسیون رنگ بهاری پرداختیم، به شما می گوییم این رنگ ها جزو رنگ های فانتزی است و ممکن است پس از مدتی برای شما تکراری شود. از این رو، سعی کنید این رنگ ها را در ملزومات قابل تعویض بکار ببرید تا روی دیوار و سقف؛ فضاهایی مثل اتاق خواب و آشپزخانه دو محیط ایده آل برای پیاده سازی این رنگ ها هستند. امیدواریم این مطلب مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

 

محصولات دکوراسیون بهار در فروشگاه اینترنتی معماریان

در فروشگاه معماریان، شما عزیزان می توانید از طرح های مختلف ملزومات و اقلام دکوری خانه بهاری دیدن نمایید. در این قسمت، سه محصول پرفروش و محبوب خانه بهاری را برای شما عزیزان آورده ایم.

 

گلدان تزئینی و دکوری مدرن ست ۳ تایی کد GN204

یک گلدان مدرن و منحصر به فرد

خرید مجسمه مدرن کد GN204

گلدان معلق مدرن کد GN206

یک محصول خاص و بی نظیر

خرید گلدان معلق کد GN206

گلدان مدرن ست دو عددی کد GN208

متریال عالی و کیفیت فوق العاده

خرید گلدان کد GN208

ورود به صفحه اصلی فروشگاه معماریان

 

یک فضای مدرن رویایی با شرکت معماریان

در مقاله ای که تقدیم شما شد، به اصول و نکات بکارگیری گل مصنوعی در دکوراسیون اشاره کردیم. ما در این مطلب به شما گفتیم گل مصنوعی را چگونه استفاده کنید که جذابیت و جلوه آن به بیشترین حد خود برسد. اگر شما خودتان طراح دکوراسیون تان هستید از این ایده ها استفاده کنید اما اگر اینطور نیست، حتما کار طراحی فضای داخلی خانه تان را به یک شرکت دکوراسیون خوب و استاندارد واگذار کنید. دکوراسیون و چیدمان اتاق پذیرایی از جمله بخش هایی است که زیبایی آن در دکوراسیون مدرن بسیار حائز اهمیت می باشد.

حال اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید یک دکوراسیون اتاق پذیرایی خاص و فوق العاده داشته باشید، میتوانید به ما اعتماد کنید. گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان با دارا بودن سالها تجربه کاری و بهره مندی از متخصصان این حوزه، مجری صفر تا صد طرح های دکوراسیون داخلی اتاق های شماست. برای ارتباط با مشاوران معماریان از شماره تلفن های درج شده روی سایت استفاده کنید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر