۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد

دکوراسیون عاشقانه | ایده های عاشقانه و رمانتیک برای استفاده در اتاق خواب

دکوراسیون و چیدمان اتاق یک زوج ، از مهمترین دغدغه های هر عروس و دامادی است؛ استفاده از وسایل و چیدمان رمانتیک، حس مثبت و عاشقانه شما را به همسرتان نشان میدهد و راه فوق العاده ای برای نشان دادن احساسات شماست. استفاده از دکوراسیون عاشقانه و رمانتیک، اتاق خواب خود را به یک آشیانه عاشقانه دونفره تبدیل کنید. اجرای این ایده های دکوراسیون عاشقانه، بسیار آسان است و شما میتوانید قبل از روز ولنتاین یا هر رویداد عاشقانه دیگری، آنها را به راحتی طراحی و اجرا کنید.

در چیدمان و دکوراسیون هر عروس و دامادی، از مهمترین فاکتور هایی که میبایست در نظر گرفت توجه به حس خانه و اتاق خواب عروس و داماد است. اگر در دکوراسیون خانه عروس و داماد از وسایل بی روح و خشک استفاده شود، انرژی منفی در محیط دیده می‌شود ؛ اما اگر از وسایلی استفاده کنیم که به نوعی نمایانگر حس عاشقانه طرفین به یکدیگر باشد، حس و حال عاشقی در خانه و اتاق خواب عروس و داماد به چشم میخورد. در این مقاله به ۲۱ مورد دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب عروس و داماد اشاره کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرد. با آریان معماری همراه شوید ..

 

 

بنرهای سه گوش - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بنرهای سه گوش

بنرهای سه گوش

این ایده، ایده ای جذاب، بامزه و درعین حال ساده است که میتوانید از آن در دکوراسیون عاشقانه بهره ببرید. استفاده از پرچم های مثلثی کوچک که روی آن ها حروف الفبا نوشته شده است و تشکیل یک جمله توسط آن ها، کاری است که میتوانید انجام دهید. مثلا در این تصویر، جمله “i love you” با این پرچم ها نوشته شده و حروف X و O نیز برای تزئین به این دکوراسیون اضافه شده است .

 

 

چوب و حصار قدیمی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
چوب و حصار قدیمی

چوب و حصار قدیمی

نوشتن متنی کوتاه روی یک سطح، از ساده ترین راه ها برای نشان دادن عشق شماست. از صفحات چوبی برای این کار استفاده کنید تا روی آن یادداشتی از عشق بنویسید و علاقه خود را به طرف مقابلتان نشان دهید.

 

 

بکارگیری پرده توری اطراف تخت خواب - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بکارگیری پرده توری اطراف تخت خواب

بکارگیری پرده توری اطراف تخت خواب

اطراف و بالای تخت خواب خود را با یک توری مات و متحرک بپوشانید. این کار بسیار راحت است. با آویزان کردن این پرده توری به کمک یک طناب از سقف و اضافه کردن چراغ های رشته ای کوچک، یک دکوراسیون عاشقانه زیبا ایجاد کنید و نمایی جذاب و رمانتیک به اتاق خواب خود بدهید.

 

 

کلید قلب شما روی تخته چوبی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
کلید قلب شما روی تخته چوبی

کلید قلب شما روی تخته چوبی

از این علامت عاشقانه، میتوانید در هرجای اتاق استفاده کنید. این ایده، ایده خوبی برای یادآوری عشق و احساس شماست. شما میتوانید با چسباندن یک کلید نسبتا بزرگ قدیمی روی یک تخته چوب که قلب سفیدی روی آن نقش بسته شده است، این وسیله تزئینی را بسازید.

 

 

ظرف های توری شمع - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
ظرف های توری شمع

 

ظرف های توری شمع

قرار دادن یک شمع روشن ، درون ظرف های توریِ دایره ای، زیبایی منحصر به فردی را به نمای میز و دکوراسیون عاشقانه می‌بخشد و فضایی رمانتیک در اتاق ایجاد می‌کند. شما میتوانید از این وسیله هنگام شام، یا در اتاق خواب هنگام خواب استفاده کنید و حس عاشقانه را در محیط اتاق دو چندان کنید.

 

 

حکاکی اول اسم روی چوب - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
حکاکی اول اسم روی چوب

حکاکی اول اسم روی چوب

اضافه کردن این ایده، سبب افزایش احساس عشق در محیط اتاق میشود. البته قبل از انجام این کار، مطمئن شوید تنه چوبی که استفاده میکنید سالم و بی عیب و نقص باشد.

 

 

تابلوی پیام عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
تابلوی پیام عاشقانه

تابلوی پیام عاشقانه

به شریک زندگی خود نشان دهید که چقدر قدردان او هستید. این تابلو که دارای تخته ای برای نوشتن متن است، بهانه خوبی برای انتقال حس شما به همسرتان است. جملات عاشقانه خود را هر روز روی این تابلو بنویسید و پاک کنید و دوباره جمله جدید اضافه کنید! این ایده برای قرار گرفتن در دکوراسیون عاشقانه فوق العاده است.

 

 

بالش نرم و عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بالش نرم و عاشقانه

بالش نرم و عاشقانه

این بالش دوست داشتنی که روی آن جملات عاشقانه نوشته شده است را روی تخت یا مبل قرار دهید تا هربار از آن استفاده کردید، به یاد عشقتان بیوفتید.

 

 

قلب چوبی عاشقانه روی دیوار - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
قلب چوبی عاشقانه روی دیوار

قلب چوبی عاشقانه روی دیوار

این قطعه هنری و دوست داشتنی را میتوانید برای دکوراسیون داخلی خانه خود و روی دیوار های خانه نصب و استفاده کنید. استفاده از این قلب های چوبی حس عشق و صمیمیت را در فضای خانه به جریان می اندازد.

 

 

شاخه های قلب - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
شاخه های قلب

شاخه های قلب

یک تکه مقوا بردارید. تکه ای از آن را به صورت قلب برش دهید. آن را به انتهای یک چوب نازک وصل کنید و داخل ظرف قرار دهید. سه یا چهار شاخه قلبی در بطری، نمایی زیبا، ساده و درعین حال عاشقانه به میز شما میدهد و وسیله تزئینی ساده و زیبایی است که میتوانید در دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب خود از آن استفاده کنید.

 

 

لوستر پارچه ای در دکوراسیون عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
لوستر پارچه ای در دکوراسیون عاشقانه

لوستر پارچه ای در دکوراسیون عاشقانه

تکه های سفید پارچه را به لوستر اتاق خود آویزان کنید. رنگ لامپ های داخل را هم رنگی‌جز سفید ( مثل زرد یا بنفش ) انتخاب کنید؛ این ایده فضایی فوق العاده زیبا و خیالی را در اتاق ایجاد میکند و باعث تشکیل محیطی خیال انگیز و رمانتیک می‌شود.

 

 

قلب چوب پنبه ای - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
قلب چوب پنبه ای

قلب چوب پنبه ای

درب های چوب پنبه ای بطری هایتان را جمع آوری کنید و با چسباندن آن ها، یک قلب ساده و زیبا را درست کنید. اگر شریک شما عاشق نوشیدنی هایی است که با این گونه درب ها بسته میشوند است، این ایده برای شما فوق العاده می‌باشد.

 

 

گالری دیواری عشق و ازدواج شما - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
گالری دیواری عشق و ازدواج شما

گالری دیواری عشق و ازدواج شما

دیوار اتاق شما میتواند نمایانگر داستان عشق و زندگی شما باشد. استفاده از عکس های عاشقانه دوران آشنایی و ازدواج شما، عکس های دونفره ،جملات رمانتیک و مورد علاقه شما و غیره باشد. این ایده علاوه بر حس عاشقانه ای که در محیط ایجاد میکند، زیبایی نمای اتاق را هم دو چندان میکند و یکی از بهترین دکوراسیون های تابلو در اتاق شماست.

 

 

پرچم بنری - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
پرچم بنری

پرچم بنری

بالاسر تخت خواب خود را با پرچم های سه گوش عاشقانه تزئین کنید. این پرچم ها نمایانگر عشق و علاقه شماست و نمای فوق‌ العاده و ایده ای جذاب برای دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب شما به شمار می آید. شما میتوانید با استفاده از یک پارچه بلااستفاده و بریدن آن به صورت مثلث و نوشتن حروف یک کلمه عاشقانه، این دکوراسیون عاشقانه را در اتاق خود ایجاد کنید.

 

 

کاغذ دیواری عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
کاغذ دیواری عاشقانه

کاغذ دیواری عاشقانه

نامه ای عاشقانه روی دیوار ! این یک ایده فوق‌ العاده است که میتوانید در اتاق خواب خود استفاده کنید. متن ها و پیام های شما در طول آشنایی، جملات عاشقانه ای که در طول روز به یکدیگر میگویید و یا حتی یک داستان عاشقانه میتواند متن روی دیوار این اتاق را تشکیل دهد. دکوراسیون کفپوش این اتاق نیز بسیار خیره کننده است.

 

 

هنر دیواری - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
هنر دیواری

هنر دیواری

تعهد خود را به عشقتان، یکبار دیگر و این بار با استفاده از یک تخته چوبی قدیمی که متن های عاشقانه به سبک خاصی روی آن نوشته شده اند نشان دهید.

 

 

تخت مخملی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
تخت مخملی

تخت مخملی

برای ایجاد حس گرما و صمیمیت در اتاق خواب، سعی کنید از بافت های ابریشم و مخمل زیاد استفاده کنید. از الگوی الماس راه راه و رنگ های روشن برای بالش های روی تخت استفاده کنید. همچنین برای بالای تخت و قسمت تاج آن، استفاده از مخمل های فیروزه ای ایده ای بسیار جذاب و دیدنی است که نمایی فوق العاده به تخت خواب میدهد.

 

 

لامپ و آباژور - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
لامپ و آباژور

لامپ و آباژور

استفاده از لامپ هایی با رنگ گرم، و آباژور (چراغ خواب) های کلاسیک در اتاق خواب، حس صمیمیت و عشق را در اتاق خواب افزایش میدهد. برای ایجاد یک ظاهر ویکتوریایی، چراغ خواب خود را با توری های نقش دار پوشش دهید.

 

 

چراغ آویز - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
چراغ آویز

چراغ آویز

اطمینان حاصل کنید که روشنایی اتاقتان با سبک و دکوراسیون آن هماهنگ است. استفاده از یک چراغ آویز با طرح رشته رشته، باعث ایجاد سایه هایی جذاب و جالب میشود که ایده متفاوتی برای نور و روشنایی اتاق است. این دکوراسیون در شب نمایی فوق العاده به اتاق میبخشد.

 

 

جاشمعی عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
جاشمعی عاشقانه

جاشمعی عاشقانه

روشن کردن شمع در یک ظرف کسنرو، که روی آن طرح یک قلب نقش بسته شده است ایده ای بسیار جالب است. هنگامی که این ظرف را روبروی دیوار قرار میدهیم، طرح قلبی که روی ظرف بود اینبار روی دیوار ظاهر میشود. این کار بسیار آسان است و میتوانید از قوطی های کنسرو برای درست کردن این وسیله استفاده کنید.

 

 

بالش عروسی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بالش عروسی

بالش عروسی

روی بالش تخت خوابتان، روز عروسی تان را بنویسید تا با هر بار نگاه کردن و گذاشتن سرتان روی بالش ، یاد آن روز بیادماندنی بیوفتید. این ایده بسیار ساده و دلنشین است و شما میتوانید بدون نیاز به دانش یا وسیله خاصی آن را انجام دهید.

 

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارید فضایی که در آن با عشقتان زندگی میکنید، برازنده حس شما به یکدیگر باشد میتوانید از این ایده ها برای چیدمان یک دکوراسیون عاشقانه جذاب استفاده کنید. استفاده از تابلوها، مجسمه ها، متن های عاشقانه، نور صحیح و غیره عواملی است که حس عشق را در محیط دو چندان میکند.

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی آریان ، با دارا بودن سالها تجربه طراحی دکوراسیون و بهره مندی از متخصصان این حوزه، به شما در داشتن یک اتاق و منزل عاشقانه و گرم و صمیمی کمک میکند . شما میتوانید با استفاده از شماره هابی که در سایت درج شده است با مشاوران ما در تماس باشید.

 

منبع : Countryliving

 

علیرضا شاکری

علیرضا شاکری، مدیر محتوا، گرافیست و طراح سایت هستم . حدود 7 ساله در زمینه های مختلف در فضای مجازی فعالیت میکنم .

اضافه کردن نظر