معماریان مگ

۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد

دکوراسیون عاشقانه
دکوراسیون عاشقانه

دکوراسیون عاشقانه | ایده های عاشقانه و رمانتیک برای استفاده در اتاق خواب

دکوراسیون و چیدمان اتاق یک زوج، از مهمترین دغدغه های هر عروس و دامادی است؛ استفاده از وسایل و چیدمان رمانتیک، حس مثبت و عاشقانه شما را به همسرتان نشان می دهد و راه فوق العاده ای برای نشان دادن احساسات شماست. استفاده از دکوراسیون عاشقانه و رمانتیک، اتاق خواب خود را به یک آشیانه عاشقانه دونفره تبدیل کنید. اجرای این ایده های دکوراسیون عاشقانه، بسیار آسان است و شما می توانید قبل از روز ولنتاین یا هر رویداد عاشقانه دیگری، آنها را به راحتی طراحی و اجرا کنید.

 

مقدمه ای بر طراحی دکوراسیون عاشقانه

در چیدمان و دکوراسیون هر عروس و دامادی، از مهمترین فاکتور هایی که می بایست در نظر گرفت توجه به حس خانه و اتاق خواب عروس و داماد است. اگر در دکوراسیون خانه عروس و داماد از وسایل بی روح و خشک استفاده شود، انرژی منفی در محیط دیده می‌ شود؛ اما اگر از وسایلی استفاده کنیم که به نوعی نمایانگر حس عاشقانه طرفین به یکدیگر باشد، حس و حال عاشقی در خانه و اتاق خواب عروس و داماد به چشم می خورد. در این مقاله به ۲۱ مورد دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب عروس و داماد اشاره کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرد. با معماریان همراه شوید.

 

بنرهای سه گوش

این ایده، ایده ای جذاب، بامزه و درعین حال ساده است که می توانید از آن در دکوراسیون عاشقانه بهره ببرید. استفاده از پرچم های مثلثی کوچک که روی آن ها حروف الفبا نوشته شده است و تشکیل یک جمله توسط آن ها، کاری است که می توانید انجام دهید. مثلا در این تصویر، جمله “i love you” با این پرچم ها نوشته شده و حروف X و O نیز برای تزئین به این دکوراسیون اضافه شده است.

بنرهای سه گوش - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بنرهای سه گوش

 

چوب و حصار قدیمی

نوشتن متنی کوتاه روی یک سطح، از ساده ترین راه ها برای نشان دادن عشق شماست. از صفحات چوبی برای این کار استفاده کنید تا روی آن یادداشتی از عشق بنویسید و علاقه خود را به طرف مقابلتان نشان دهید.

چوب و حصار قدیمی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
چوب و حصار قدیمی

 

بکارگیری پرده توری اطراف تخت خواب

اطراف و بالای تخت خواب خود را با یک توری مات و متحرک بپوشانید. این کار بسیار راحت است. با آویزان کردن این پرده توری به کمک یک طناب از سقف و اضافه کردن چراغ های رشته ای کوچک، یک دکوراسیون عاشقانه زیبا ایجاد کنید و نمایی جذاب و رمانتیک به اتاق خواب خود بدهید.

بکارگیری پرده توری اطراف تخت خواب - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بکارگیری پرده توری اطراف تخت خواب

 

کلید قلب شما روی تخته چوبی

از این علامت عاشقانه، می توانید در هرجای اتاق استفاده کنید. این ایده، ایده خوبی برای یادآوری عشق و احساس شماست. شما می توانید با چسباندن یک کلید نسبتا بزرگ قدیمی روی یک تخته چوب که قلب سفیدی روی آن نقش بسته شده است، این وسیله تزئینی را بسازید.

کلید قلب شما روی تخته چوبی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
کلید قلب شما روی تخته چوبی

 

ظرف های توری شمع

قرار دادن یک شمع روشن، درون ظرف های توریِ دایره ای، زیبایی منحصر به فردی را به نمای میز و دکوراسیون عاشقانه می‌ بخشد و فضایی رمانتیک در اتاق ایجاد می‌ کند. شما می توانید از این وسیله هنگام شام، یا در اتاق خواب هنگام خواب استفاده کنید و حس عاشقانه را در محیط اتاق دو چندان کنید.

ظرف های توری شمع - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
ظرف های توری شمع

 

حکاکی اول اسم روی چوب

اضافه کردن این ایده، سبب افزایش احساس عشق در محیط اتاق می شود. البته قبل از انجام این کار، مطمئن شوید تنه چوبی که استفاده می کنید سالم و بی عیب و نقص باشد.

حکاکی اول اسم روی چوب - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
حکاکی اول اسم روی چوب

 

 

تابلوی پیام عاشقانه

به شریک زندگی خود نشان دهید که چقدر قدردان او هستید. این تابلو که دارای تخته ای برای نوشتن متن است، بهانه خوبی برای انتقال حس شما به همسرتان است. جملات عاشقانه خود را هر روز روی این تابلو بنویسید و پاک کنید و دوباره جمله جدید اضافه کنید! این ایده برای قرار گرفتن در دکوراسیون عاشقانه فوق العاده است.

تابلوی پیام عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
تابلوی پیام عاشقانه

 

 

 

بالش نرم و عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بالش نرم و عاشقانه

 

قلب چوبی عاشقانه روی دیوار

این قطعه هنری و دوست داشتنی را می توانید برای دکوراسیون داخلی خانه خود و روی دیوار های خانه نصب و استفاده کنید. استفاده از این قلب های چوبی حس عشق و صمیمیت را در فضای خانه به جریان می اندازد.

قلب چوبی عاشقانه روی دیوار - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
قلب چوبی عاشقانه روی دیوار

 

شاخه های قلب

یک تکه مقوا بردارید. تکه ای از آن را به صورت قلب برش دهید. آن را به انتهای یک چوب نازک وصل کنید و داخل ظرف قرار دهید. سه یا چهار شاخه قلبی در بطری، نمایی زیبا، ساده و درعین حال عاشقانه به میز شما می دهد و وسیله تزئینی ساده و زیبایی است که می توانید در دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب خود از آن استفاده کنید.

شاخه های قلب - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
شاخه های قلب

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون عاشقانه هستید؟

مشاوران ما می توانند برای اجرای پروژه هایتان شما را یاری کنند.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

لوستر پارچه ای در دکوراسیون عاشقانه

تکه های سفید پارچه را به لوستر اتاق خود آویزان کنید. رنگ لامپ های داخل را هم رنگی‌جز سفید ( مثل زرد یا بنفش ) انتخاب کنید؛ این ایده فضایی فوق العاده زیبا و خیالی را در اتاق ایجاد می کند و باعث تشکیل محیطی خیال انگیز و رمانتیک می‌ شود.

لوستر پارچه ای در دکوراسیون عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
لوستر پارچه ای در دکوراسیون عاشقانه

 

قلب چوب پنبه ای

درب های چوب پنبه ای بطری هایتان را جمع آوری کنید و با چسباندن آن ها، یک قلب ساده و زیبا را درست کنید. اگر شریک شما عاشق نوشیدنی هایی است که با این گونه درب ها بسته میشوند است، این ایده برای شما فوق العاده می‌ باشد.

قلب چوب پنبه ای - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
قلب چوب پنبه ای

 

 

گالری دیواری عشق و ازدواج شما

دیوار اتاق شما می تواند نمایانگر داستان عشق و زندگی شما باشد. استفاده از عکس های عاشقانه دوران آشنایی و ازدواج شما، عکس های دونفره، جملات رمانتیک و مورد علاقه شما و غیره باشد. این ایده علاوه بر حس عاشقانه ای که در محیط ایجاد می کند، زیبایی نمای اتاق را هم دو چندان می کند و یکی از بهترین دکوراسیون های تابلو در اتاق شماست.

گالری دیواری عشق و ازدواج شما - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
گالری دیواری عشق و ازدواج شما

 

پرچم بنری

بالاسر تخت خواب خود را با پرچم های سه گوش عاشقانه تزئین کنید. این پرچم ها نمایانگر عشق و علاقه شماست و نمای فوق‌ العاده و ایده ای جذاب برای دکوراسیون عاشقانه اتاق خواب شما به شمار می آید. شما می توانید با استفاده از یک پارچه بلااستفاده و بریدن آن به صورت مثلث و نوشتن حروف یک کلمه عاشقانه، این دکوراسیون عاشقانه را در اتاق خود ایجاد کنید.

پرچم بنری - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
پرچم بنری

 

کاغذ دیواری عاشقانه

نامه ای عاشقانه روی دیوار ! این یک ایده فوق‌ العاده است که می توانید در اتاق خواب خود استفاده کنید. متن ها و پیام های شما در طول آشنایی، جملات عاشقانه ای که در طول روز به یکدیگر می گویید و یا حتی یک داستان عاشقانه می تواند متن روی دیوار این اتاق را تشکیل دهد. دکوراسیون کفپوش این اتاق نیز بسیار خیره کننده است.

کاغذ دیواری عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
کاغذ دیواری عاشقانه

 

هنر دیواری

تعهد خود را به عشقتان، یکبار دیگر و این بار با استفاده از یک تخته چوبی قدیمی که متن های عاشقانه به سبک خاصی روی آن نوشته شده اند نشان دهید.

هنر دیواری - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
هنر دیواری

 

 

تخت مخملی

برای ایجاد حس گرما و صمیمیت در اتاق خواب، سعی کنید از بافت های ابریشم و مخمل زیاد استفاده کنید. از الگوی الماس راه راه و رنگ های روشن برای بالش های روی تخت استفاده کنید. همچنین برای بالای تخت و قسمت تاج آن، استفاده از مخمل های فیروزه ای ایده ای بسیار جذاب و دیدنی است که نمایی فوق العاده به تخت خواب می دهد.

تخت مخملی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
تخت مخملی

 

لامپ و آباژور

استفاده از لامپ هایی با رنگ گرم، و آباژور (چراغ خواب) های کلاسیک در اتاق خواب، حس صمیمیت و عشق را در اتاق خواب افزایش می دهد. برای ایجاد یک ظاهر ویکتوریایی، چراغ خواب خود را با توری های نقش دار پوشش دهید.

لامپ و آباژور - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
لامپ و آباژور

 

چراغ آویز

اطمینان حاصل کنید که روشنایی اتاقتان با سبک و دکوراسیون آن هماهنگ است. استفاده از یک چراغ آویز با طرح رشته رشته، باعث ایجاد سایه هایی جذاب و جالب می شود که ایده متفاوتی برای نور و روشنایی اتاق است. این دکوراسیون در شب نمایی فوق العاده به اتاق می بخشد.

چراغ آویز - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
چراغ آویز

 

 

جاشمعی عاشقانه

روشن کردن شمع در یک ظرف کسنرو، که روی آن طرح یک قلب نقش بسته شده است ایده ای بسیار جالب است. هنگامی که این ظرف را روبروی دیوار قرار می دهیم، طرح قلبی که روی ظرف بود اینبار روی دیوار ظاهر می شود. این کار بسیار آسان است و می توانید از قوطی های کنسرو برای درست کردن این وسیله استفاده کنید.

جاشمعی عاشقانه - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
جاشمعی عاشقانه

 

بالش عروسی

روی بالش تخت خوابتان، روز عروسی تان را بنویسید تا با هر بار نگاه کردن و گذاشتن سرتان روی بالش، یاد آن روز بیادماندنی بیوفتید. این ایده بسیار ساده و دلنشین است و شما می توانید بدون نیاز به دانش یا وسیله خاصی آن را انجام دهید.

بالش عروسی - ۲۱ ایده جذاب دکوراسیون عاشقانه اتاق عروس و داماد
بالش عروسی

 

چکیده آنچه در مقاله دکوراسیون عاشقانه گفته شد:

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارید فضایی که در آن با عشقتان زندگی می کنید، برازنده حس شما به یکدیگر باشد می توانید از این ایده ها برای چیدمان یک دکوراسیون عاشقانه جذاب استفاده کنید. استفاده از تابلوها، مجسمه ها، متن های عاشقانه، نور صحیح و غیره عواملی است که حس عشق را در محیط دو چندان می کند.

طراحی دکوراسیون عاشقانه توسط شرکت معماریان

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان، با دارا بودن سالها تجربه طراحی دکوراسیون و بهره مندی از متخصصان این حوزه، به شما در داشتن یک اتاق و منزل عاشقانه و گرم و صمیمی کمک می کند. شما می توانید با استفاده از شماره هابی که در سایت درج شده است با مشاوران ما در تماس باشید.

تماس با معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت ما همکاری داشته باشید،می‌ توانید از شماره‌هایی که در سایت قرار گرفته است استفاده کرده و با مشاورین معماریان در ارتباط باشید.

منبع : Countryliving

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

طراح گرافیک، تولید کننده محتوا و دانشجوی رشته حسابداری از تهران هستم. علاقه زیادی به فعالیت در فضای مجازی و کسب تجربه های جدید در این زمینه دارم.

اضافه کردن نظر