معماریان مگ

۹ ایده خلاقانه و ارزان جهت تغییر دکوراسیون داخلی

تغییر دکوراسیون ارزان
تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان | دکوراسیون مقرون به صرفه | دکوراسیون خانه با کمترین هزینه

تغییر دکوراسیون ارزان با کمک ایده هایی خلاقانه و نکاتی کلیدی می تواند به شما در داشتن یک دکوراسیون مقرون به صرفه و اقتصادی کمک زیادی کند. طراحی دکوراسیون خانه با کمترین هزینه نیازمند دانستن نکاتی است که با بکارگیری آن ها شما خواهید توانست با حداقل هزینه، حداکثر تغییرات را در فضای خانه تان شاهد باشید. بنابراین اگر قصد دارید یک دکوراسیون مقرون به صرفه داشته باشید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

قاب عکس ها در خانه معجزه می کنند

قاب عکس ها، از جمله ملزومات ارزان قیمتی هستند که می تواند فضا را دل نشین و زیبا کند. با قرار دادن قاب عکس های خانوادگی روی دیوارها یا میز چوبی خانه تان و قسمت هایی که احساس می کنید نیازمند قرارگرفتن اکسسوری هستند، می توانید گالری خاطرات زندگی تان را در آن قسمت ها ایجاد کنید. طراحان دکوراسیون معماریان به شما پیشنهاد می کنند اگر قصد طراحی دکوراسیون خانه با کمترین هزینه را دارید، از قاب عکس ها حتما استفاده کنید. این قاب عکس ها می تواند شامل تصاویر نقاشی، طبیعت و یا تصاویر خانوادگی باشد. هنگام قرار دادن تابلوهای دیواری، به اندازه آن دقت کنید.

قاب عکس ها در خانه معجزه می کنند - تغییر دکوراسیون ارزان
قاب عکس ها در خانه معجزه می کنند

 

فروشگاه آنلاین قاب عکس

قاب عکس های مدرن و جذاب

ورود به فروشگاه

 

 

گیاهان طبیعی را فراموش نکنید

زندگی شلوغ و پرترافیک امروز، باعث شده افراد مختلف وقت کمتری را در کنار گیاهان سرسبز و طبیعت سبز را سپری کنند. این شرایط، باعث شده صاحبان خانه از گیاهان طبیعی در دکوراسیون داخلی استفاده کرده تا احساس آرامش و شادابی بیشتری را تجربه کنند. این عناصر در بسیاری از مواقع می تواند باعث ایجاد تغییر و تحولاتی در ظاهر دکوراسیون داخلی منزل شده و علاوه بر این، فضای داخلی تان را دارای احساس جدیدی کند. شما می توانید از گیاهان برای تغییر دکوراسیون ارزان خانه تان استفاده نموده و از مزایای این عنصر بهره مند شوید.

گلدان هایی که در فروشگاه معماریان موجود است، یک وسیله خوب برای طراحی دکوراسیون خانه با کمترین هزینه می باشد.

گیاهان طبیعی را فراموش نکنید - تغییر دکوراسیون ارزان
گیاهان طبیعی را فراموش نکنید

 

فروشگاه آنلاین گل و گلدان های شیک

احساس طبیعت را به خانه بیاورید

ورود به فروشگاه

 

تغییر دکوراسیون ارزان به کمک ایده های ساده

ایده های ساده، در بسیاری از مواقع می توانند برای شما کلید حل مشکلات دکوراسیون تان به شمار رود. هنگامی که صحبت از تغییر و تحولات دکوراسیون می کنیم، بسیاری از افراد فکر بکارگیری ایده های گران قیمت و تغییرات اساسی به ذهنشان می رسد. آن ها غافل از اینکه می توانند با کمک ایده های ساده بخش های مختلف خانه شان را دچار تغییرات کوچکی کنند و در نتیجه تغییر چشمگیری را در خانه احساس نمایند، هزینه های گزافی را خرج این کار نموده و شاید به نتیجه مطلوبی نیست دست نیابند.

به یاد داشته باشید تغییرات کوچک هستند که باعث ایجاد تغییرات گسترده می شوند. تغییر رنگ ملزومات و اکسسوری ها، استفاده از دکوری های کوچک و غیره می تواند حس و حال فضای شما را عوض کند و یک ایده مقرون به صرفه به شمار می رود.

ایده های ساده، تغییرات بزرگ - تغییر دکوراسیون ارزان
ایده های ساده، تغییرات بزرگ

 

فروشگاه آنلاین میز دکوراسیون

ضمانت اصالت کالا

ورود به فروشگاه

 

 

هماهنگی بین رنگ های دکوراسیون

رنگ ها به خانه شما شخصیت می دهند و از جمله عوامل تاثیر گذار روی دکوراسیون داخلی به شمار می روند. شما می توانید از رنگ ها به عنوان اهرم برای ایجاد تغییر در دکوراسیون خانه با کمترین هزینه استفاده نمایید. یکی از ایده های خلاقانه تغییر فضای دکوراسیون، تغییر رنگ ملزوماتی چون کوسن و مبلمان، فرش و قالیچه و پرده در خانه است. همچنین می توانید از رنگ های مختلف روی دیوار استفاده نموده و اگر نمی خواهید رنگ دیوارهایتان تغییر کنید، روی آن ها استیکرهای رنگارنگ را چسبانده تا علاوه بر احساس شادابی و نشاط در فضا، زیبایی منحصر به فردی را در دکوراسیون خانه خود ایجاد نمایید.

استفاده ای هارمونی بین رنگ ها یک راه آسان جهت تغییر دکوراسیون ارزان می باشد.

هماهنگی بین رنگ های دکوراسیون - تغییر دکوراسیون ارزان
هماهنگی بین رنگ های دکوراسیون

 

فروشگاه آنلاین اشیاء تزئینی دکوراسیون

تغییر دکوراسیون ارزان به کمک معماریان

ورود به فروشگاه

 

استفاده از استیکرهای دیواری

همانطور که در بند بالا گفتیم، استیکرهای دیواری می تواند به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در ایجاد دکوراسیون مقرون به صرفه باشد. بکارگیری استیکرهای دیواری روشی آسان و بسیار ارزان قیمت برای تزئیین فضای دیوار فضاهای مختلف خانه است. استیکرهای دیواری در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود.

اگر به دنبال روشی آسان و کم هزینه برای تزیین و زیبایی دکوراسیون منزل و محل کار خود هستید، ما به شما استفاده از استیکر ها را پیشنهاد می کنیم. این محصول جایگزین مناسبی برای کاغذ دیواری و نقاشی روی دیوار هستند که همچنین می توانند نقش تابلو های تزیینی را ایفا کنند.

استفاده از استیکرهای دیواری - تغییر دکوراسیون ارزان
استفاده از استیکرهای دیواری

 

فروشگاه آنلاین استیکر دیواری

محصولی خاص روی دیوارهای شما

ورود به فروشگاه

sticker-st280-01

 

فضارا با شمع عاشقانه تر کنید

شمع یکی از عناصر آرامش بخش و بسیار شیک در دکوراسیون داخلی است که می تواند فضای تکراری و خسته کننده دکوراسیون شما را دچار تغییر و تحولات کنید. شما می توانید برای ایجاد تغییرات در یک دکوراسیون مقرون به صرفه از شمع و شمعدانی های کوچک استفاده نمایید. خرید این عناصر هزینه زیادی را برای شما به همراه نخواهد داشت و از جمله مزیت های آن می توان به جلوه فانتزی آن اشاره نمود. شمع می تواند فضای شما را عاشقانه و دراماتیک سازد؛ از این رو در دکوراسیون هایی که صاحبان آن قصد دارند با ایجاد تغییرات جزئی در خانه شان صاحب فضایی عاشقانه تر و دکوراسیون مقرون به صرفه شوند، انتخاب خوبی است.

استفاده از شمع به شعار طراحی دکوراسیون خانه با کمترین هزینه رنگ و بوی واقعیت می بخشد و می تواند به شما کمک زیادی کند.

فضارا با شمع عاشقانه تر کنید - تغییر دکوراسیون ارزان
فضارا با شمع عاشقانه تر کنید

 

فروشگاه آنلاین ملزومات روشنایی و نورپردازی

نورپردازی شیک در خانه شما

ورود به فروشگاه

 

نصب صحیح و اصولی قفسه و شلف

شلف و قفسه ها، علاوه بر کاربردی که دارند از نظر زیبایی نیز می توانند تاثیرات مثبتی روی دکور خانه تان بگذارند. شما می توانید از شلف ها در مناطقی که فضای زیادی روی دیوارها خالی می باشد استفاده کرده و ملزوماتی همچون مجسمه و تندیس، کتاب ها، گلدان و گیاهان و شمع و شمعدانی را قرار دهید.  برای شروع عملیات تغییر دکوراسیون ارزان نصب شلف و قفسه ها جزو مراحل مهم کار شما خواهد بود.

نصب صحیح و اصولی قفسه و شلف - تغییر دکوراسیون ارزان
نصب صحیح و اصولی قفسه و شلف

 

 

فروشگاه آنلاین شلف و قفسه های دیواری

زیبا و کاربردی در دکوراسیون خانه شما

ورود به فروشگاه

 

 

مبلمان تان را سر و سامان دهید

مبلمان خانه یکی از اساسی ترین و در عین حال پرهزینه ترین ملزوماتی است که در دکوراسیون داخلی قرار می گیرد. اگر قصد دارید یک دکوراسیون مقرون به صرفه و اقتصادی داشته و حس و حال جدیدی را به فضایتان اضافه کنید، با ایجاد تغییراتی در مبلمان می توانید به این خواسته برسید. اضافه کردن کاور روی مبلمان، کوسن های رنگارنگ و یا فروش مبلمان قدیمی و تعویض مبلمان قدیمی با جدید می تواند ایده هایی باشد که عملی کنید. یادتان باشد مبلمان قدیمی به هیچ وجه در دکوراسیون های مدرن نمای خوبی ندارند و اگر سایر ملزومات خانه تان مدرن و امروزی است، حتما باید مبلمان تان را نوسازی نمایید.

مبلمان تان را سر و سامان دهید - تغییر دکوراسیون ارزان
مبلمان تان را سر و سامان دهید

 

فروشگاه آنلاین انواع مبلمان اداری و منزل

با تنوع بالا و کیفیت های مختلف

ورود به فروشگاه

 

دکوراسیون اتاق خواب شما

اتاق خواب هر خانه فضای شخصی و به نوعی پناهگاهی است که افراد داخل خانه در آن استراحت کرده و به انجام امور شخصی خود می پردازند. از آن جا که افراد درون خانه معمولا وقت زیادی را در اتاق خواب ها صرف می کنند، به همین دلیل نیاز است تا هر از چند گاهی دکوراسیون آن را دچار تغییر و تحولات کرد تا برای ساکین خسته کننده نشود. برای داشتن یک دکوراسیون مقرون به صرفه برای اتاق خواب تان، کافیست از تجمل گرایی دور شده و بیشتر روی استفاده از ایده های ارزان قیمتی که آرامش و راحتی شما را بیشتر می کنند تمرکز کنید. برای مثال، خرید اکسسوری هایی با قیمت های پایین و بکارگیری رنگ های شاد و متنوع در فضای اتاق، می تواند تا حدود زیادی به این خواسته شما رنگ و بوی رسیدن ببخشد.

دکوراسیون اتاق خواب شما - تغییر دکوراسیون ارزان
دکوراسیون اتاق خواب شما

 

فروشگاه آنلاین ملزومات تزئینی دکوراسیون

با تنوع بالا محصولات

ورود به فروشگاه

 

و در آخر…

در این مقاله به مواردی که در تغییر دکوراسیون ارزان به شما کمک خواهند کرد اشاره کرده ایم. روش هایی که به کمک آن می توانید صاحب یک دکوراسیون مقرون به صرفه شده و در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی نمایید. جهت طراحی دکوراسیون خانه با کمترین هزینه به ۹ موردی که در این مطلب گفته شد عمل کرده و آن ها را اجرایی نمایید. از اینکه تا پایان این مطلب همراه گروه معماریان بودید از شما سپاس گزاریم.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر