معماریان مگ

۱۶ ایده چیدمان دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش

اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خواب آرامش بخش

اتاق خواب آرامش بخش | چگونه یک اتاق خواب دل نشین و آرام داشته باشیم ؟

اتاق خواب آرامش بخش اتاقی است که در آن اصول طراحی دکوراسیون داخلی به صورت صحیح رعایت شده باشد و آرامش، در تمام فضا احساس شود. برای اینکه یک اتاق خواب آرامش بخش داشته باشیم، باید توجه زیادی به وسایل تزئینی داشته باشیم. ترکیب رنگ نیز نقش مهمی را در دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش ایفا می کند. در ادامه بیشتر توضیح داده ایم. از شما بازدیدکننده عزیز وبسایت شرکت معماریان شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به این مقاله داشته، از طریق فرم نظرات به اطلاع ما برسانید.

 

اتاق خواب‌ مرتب و آرامش بخش

دکوراسیون این اتاق خواب بنفش، دارای عناصر و ملزومات آرامش بخشی است که سرتاسر آن را احاطه کرده اند. از جمله این ملزومات می توان به تابلوهای سه گانه روی دیوار و لوستر اشاره کرد. رنگ بنفش و یاسی، از جمله رنگ های زنانه هستند که در اتاق خواب بانوان استفاده های زیادی دارند.

اتاق خواب‌ مرتب و آرامش بخش - اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خواب‌ مرتب و آرامش بخش

 

طراحی دکوراسیون داخلی آینده اتاق خواب

طراحی دکوراسیون آینده این اتاق خواب را در‌ عکس زیر مشاهده می کنید که با کمک نرم افزارهای ۳d Max و‌ Adobe Photoshop و به دست ساوایا مورونی انجام شده است. نور پردازی بی نقص و بازی با سایه ها، چیزی است که بیشتر از بقیه موارد در دموراسیون این محیط به چشم می خورد.

طراحی دکوراسیون داخلی آینده اتاق خواب - اتاق خواب آرامش بخش
طراحی دکوراسیون داخلی آینده اتاق خواب

 

 

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک به عنوان پس زمینه این اتاق خواب، هماهنگی خوبی با کمدهای قهوه ای، فرش و تخت جذاب دارد. همچنین نورگیر بزرگی که در قالب پنجره ای نصب شده تعبیه شده، مقدار روشنایی فوق العاده ای را وارد محیط می کند.

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک - اتاق خواب آرامش بخش
دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک

 

دکوراسیون اتاق خواب راحت

رنگ سفید و ملزومات ساده، سبکی راحت، خلوت و در عین حال زیبا را برای این اتاق خواب به ارمغان آورده است. دیوار و کف پوش این اتاق، به رنگ خاکستری می باشد. این رنگ ترکیب خوبی برای رنگ سفید در محیط های رسمی است.

دکوراسیون اتاق خواب راحت - اتاق خواب آرامش بخش
دکوراسیون اتاق خواب راحت

 

دکوراسیون اتاق خواب ساده و آرامش بخش دو‌نفره

همانطور که در مقالات قبلی سایت، از اهمیت دیوار در زیبایی و‌ نمای محیط صحبت کردیم، در این مقاله نیز اشاره ای به آن خواهیم داشت. کاغذ دیواری خلاقانه ای که با کمک رنگ های گرم دیوار را پوشانده‌ اند، فضای دلنشینی را در این محیط ایجاد کرده و این اتاق خواب دونفره را به محلی آرامش بخش تبدیل کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب ساده و آرامش بخش دو‌نفره - اتاق خواب آرامش بخش
دکوراسیون اتاق خواب ساده و آرامش بخش دو‌نفره

 

 

اتاقی با دکور سفید و نورپردازی حرفه ای

طراحی داخلی این اتاق خواب نشان می دهد که رنگ سفید تا چه حد می تواند آرامش بخش و جذاب باشد. هنگامی که شما از رنگ سفید برای رنگ آمیزی کل دکوراسیون استفاده می کنید، می توانید رنگ های دیگری را نیز برای ترکیب به آن اضافه نمایید. همچنین انتخاب نوع و سبک نورپردازی شما در اتاق بسیار مهم بوده و نشان دهنده احساس و چیزی که در ذهن دارید می باشد.

اتاقی با دکور سفید و نورپردازی حرفه ای - اتاق خواب آرامش بخش
اتاقی با دکور سفید و نورپردازی حرفه ای

 

دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش کلاسیک

اگر شما می خواهید به سبک کلاسیک جذابی برسید، استفاده از کف پوش مناسب یکی از کارهایی است که باید انجام دهید. بسته به نوع دکوراسیون متریال های گوناگونی جهت پوشش سطح اتاق خواب شما وجود دارد. معمولا در اتاق های کوچک تر، استفاده از موکت و فرش رایج تر است. در این گزینه نیز از موکت برای پوشش بخش زیادی از فضای زیر تخت استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش کلاسیک - اتاق خواب آرامش بخش
دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش کلاسیک

 

دکوراسیون اتاق خواب زنانه کلاسیک

انتخاب دکوراسیونی تازه و جدید برای دیوارها، می تواند هویت جدیدی به اتاق شما ببخشد. این نمونه یکی از بهترین مواردی است که نشان می دهد دیوار تا چه حد می تواند تاثیرگذار باشد. ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش این قسمت از رنگ های‌ سفید و سبز تشکیل شده است و همچنین خبری از ترافیک زیاد ملزومات و شلوغی بیش از حد در آن نیست.

دکوراسیون اتاق خواب زنانه کلاسیک - اتاق خواب آرامش بخش
دکوراسیون اتاق خواب زنانه کلاسیک

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش هستید؟

طراحان دکوراسیون ما در خدمت شما هستند

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

اتاق خوابی سرشار از عشق

اتاق خود را با عشق پر کنید؛ نورپردازی اتاق تان را به گونه ای انتخاب کنید که متناسب با سبک اتاق و پرده باشد. این عکس توسط دیمیتری دابروسکی گرفته شده و نمای فوق العاده زیبا از دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش این قسمت را نشان می دهد. در رنگ بندی این نمونه نیز همانند بسیاری از موارد گذشته این مطلب، از رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی استفاده شده است.

اتاق خوابی سرشار از عشق - اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خوابی سرشار از عشق

 

دکوراسیون سیاه و سفید آرامش بخش

همان طور که بارها عرض نمودیم، تمام ملزومات اتاق خواب از جمله فرش، تابلوها، تخت خواب و غیره باید با یکدیگر همخوانی داشته و به نوعی ترکیب شوند. در این اتاق نیز فرش گورخری روی زمین با تابلو روی دیوار و سایر عناصر تناسب دارد. همچنین این اتاق خواب آرامش بخش دارای تهویه بسیار خوبی است که علاوه بر ورود هوای تازه به داخل اتاق، نور خوبی را هم وارد محیط می کند.

 

 

 

دکوراسیون سیاه و سفید آرامش بخش - اتاق خواب آرامش بخش
دکوراسیون سیاه و سفید آرامش بخش

 

اتاق خواب نوجوان

این یک طراحی بی نظیر برای اتاق خواب یک نوجوان در خانه ای مجلل است. یک اتاق معمولی که یک نوجوان مرتب و منظم می تواند با تمام امکانات و در اختیار داشتن مکان ذخیره سازی مناسب در اختیار داشته باشد. وجود کتابخانه دیواری دنج و مبلمان کاناپه کنار تخت خواب و همچنین پنجره نورگیر بزرگی پشت سر آن، بسیار الهام بخش بوده و آرامش خاصی را در این محیط به جریان انداخته است.

اتاق خواب نوجوان - اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خواب نوجوان

 

 

 

اتاق خواب آرامش بخش سبک ژاپنی

طراحی داخلی مدرن و جدید این اتاق خواب سبک ژاپنی با استفاده از نرم افزارهای ۳D Max 2011 و Adobe Photoshop CS5 ارائه شده است. این دو نرم افزار می تواند کمک زیادی به ما در ساخت پیش طرح دکوراسیون مان بکند. در مقالات گذشته، راجع به نرم افزارهای معماری مقاله ای را آماده کرده بودیم که می توانید برای آشنایی با نرم افزارهای دکوراسیون و معماری آن را مطالعه نمایید.

اتاق خواب آرامش بخش سبک ژاپنی - اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خواب آرامش بخش سبک ژاپنی

 

دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش سوئدی

طراحی دکوراسیون این اتاق خواب، به سبک سوئدی انجام شده و در آن از عناصر ساده ای استفاده شده که فضای بزرگ اتاق را به یک فضای دل نشین و صمیمی تبدیل کرده است. این نمونه به ما نشان می دهد برای داشتن یک اتاق خواب آرامش بخش، نیازی به تجمل گرایی نیست.

دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش سوئدی - اتاق خواب آرامش بخش
دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش سوئدی

 

اتاق خواب مدرن استرالیایی

طراحی این اتاق خواب مدرن در کشور استرالیا با استفاده از نرم افزارهای ۳D Max 2011 و V-Ray ارائه شده است.

اتاق خواب مدرن استرالیایی - اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خواب مدرن استرالیایی

 

 

اتاق خواب مدرن با رنگ بندی تیره

برای ایجاد احساس آرامش و دل نشینی در اتاق خواب، حتما نباید از رنگ های روشن استفاده کرد. گاهی اوقات استفاده از رنگ های تیره و نورهای زرد، می تواند حس خوبی را به اتاق شما اضافه کند.

اتاق خواب مدرن با رنگ بندی تیره - اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خواب مدرن با رنگ بندی تیره

 

اتاق خواب آرامش بخش چوبی

استفاده از مبلمان، پرده و تخت خواب کلاسیک در فضایی که با متریال چوب پوشیده شده و در کنار تابلوی نقاشی روی دیوار، فضای اتاق را بسیار زیبا و آرامش بخش کرده است.

اتاق خواب آرامش بخش چوبی - اتاق خواب آرامش بخش
اتاق خواب آرامش بخش چوبی

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش و دل نشین به دست دکوراتورهای شرکت معماریان

همانطور که در این مقاله خواندید و مشاهده کردید، ایده های گوناگونی برای چیدمان اتاق خواب آرامش بخش شما وجود دارد. یکی از این ایده ها استفاده از ترکیب رنگ سیاه و سفید است. بسیاری از مردم اروپا و سایر مکان های دنیا، به این نوع دکوراسیون علاقه زیادی دارند چرا که نه تنها نمایی زیبا و در خور تحسین دارد، بلکه با هر خانه و اتاقی نیز جور درمی آید و می توان در اکثر فضاها از ترکیب این دو رنگ استفاده کرد. یکی دیگر از ایده ها استفاده از رنگ های طیف روشن می باشد.

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان، سالهاست که امر طراحی و اجرای تخصصی امور دکوراسیون داخلی را انجام می دهد. شما نیز اگر مایل به داشتن یک دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب خود یا هر اتاق دیگری هستید، کافیست با شماره های روی سایت تماس گرفته و مشاوران مارا از نیاز خود مطلع سازید.

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان، با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین دکوراسیون های روز دنیا و با تکیه بر سال ها تجربه کاری خود و بهره مندی از متخصصین این حوزه، می تواند به شما جهت طراحی و اجرای یک چیدمان دکوراسیون اتاق خواب زیبا، کارآمد و آرامش بخش به صورت کاملا تخصصی از صفر تا صد کمک کند.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر