معماریان مگ

با ۷ قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.

کسانی که می خواهند با رسیدن فصل پاییز در دکوراسیون خانه خود تغییرات ایجاد کنند، این نوشته ما را از دست ندهند!  راه های بسیاری برای دکوراسیون خانه شما در یک سبک پاییزی وجود دارد. کدو تنبل، شمع ها، گل های پاییزی، تعدادی از تم های محبوب هستند که می توانند برایتان الهام بخش باشند.

شما می توانید این عناصر را با هم ترکیب کنید و یا هریک از آنها را به طرز شگفت انگیزی تنها بکار ببرید. ما برای شما تحقیق کرده ایم که چگونه می توانید با تغییرات جزئی، یک دکوراسیون پاییزی در خانه تان ایجاد کنید . در این مطلب ما ۷ نکته برای رسیدن به دکوراسیون مناسب فصل پاییز را برای شما پیشنهاد می کنیم. با معماریان همراه باشید.

لوازم دکوری پاییز - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
لوازم دکوری پاییز

دکوراسیون پاییزی | چگونه خانه خود را مناسب فصل پاییز تزئین کنیم؟

ورودی منزل - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
دکوراسیون پاییزی در ورودی خانه

۱- استقبال از فصل پاییز را از ورودی خانه خود شروع کنید.

اگر می خواهید حس و حال پاییزی را در خانه احساس کنید، می توانید برای تاثیرو جلب توجه بیشتر تغییرات دکوراسیون خود را از درب ورودی شروع کنید. شما خیلی راحت می توانید با تغییرات کوچکی همچون تم هالووین این نمونه، در آستانه درب ورودی خود یک لمس پاییزی اضافه کنید. سعی کنید با برگ های زرد و نارنجی درختان پاییزی، لوازم دکوری ساده اما شیک برای قرار دادن در این قسمت از خانه درست کنید. همچنین فراموش نکنید، فصل پاییز یک زمان فوق العاده برای تزئین با گل های پاییزی زیبا است.

 

 

تزئین شمع ها برای پاییز - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
تزئین شمع ها برای پاییز

۲- برای یک دکوراسیون پاییزی در داخل خانه شمع ها را تزئین کنید.

همانطور که گفتیم، بدون ایجاد تغییرات بزرگ نیز، آماده سازی خانه برای پاییز ممکن است. شمع ها را با برگ، میوه درخت کاج و چوب دارچین تزئین کنید تا یک شمع ساده و متفاوت داشته باشید. همچنین می توانید، شمع ها در شیشه های دورریختی که با رنگ های گرم رنگ آمیزی شده اند، قرار دهید.

تزئین شومینه با دکور پاییزی - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
تزئین شومینه با دکور پاییزی

۳- شومینه خود را با دکور پاییزی بازسازی کنید.

اگر شما در خانه خود شومینه دارید، می توانید داخل آن را با شمع یا کدو تنبل که از ترفند های هالووین است، پر کنید. یا می توانید با چسباندن برگ های پاییزی بر روی شومینه، به یک دکوراسیون پاییزی مناسب دست یابید. شما همچنین می توانید میوه درخت کاج را به جای برگ بکار ببرید. مطمئنا این کار شما، قبل از رسیدن زمستان احساس گرمی را در خانه تان وارد می کند.

 

 

میوه درخت کاج - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
میوه درخت کاج برای دکوراسیون پاییزی

۴- میوه درخت کاج را در هر گوشه ای از خانه قرار دهید.

شما می توانید از میوه های درخت کاج در هر گوشه ای از خانه خود برای دکوراسیون پاییزی و زمستانی استفاده کنید. از آنجا که دستیابی به این عناصر تزئینی ساده و ارزان است، کسانی که می خواهند در خانه تغییراتی ایجاد کنند می توانند آنها را برای تزئین فضاهای خود انتخاب کنند. اگر بخواهید، می توانید میوه های درخت کاج را همانطور که دوست دارید رنگ کنید.

تزئین اتاق خواب با میوه درخت کاج - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
تزئین اتاق خواب با میوه درخت کاج

۵- اتاق خواب خود را برای پاییز آماده کنید.

با ایجاد تغییرات جزئی در اتاق خواب شما می توانید به پاییز سلام کنید. شما می توانید اتاق خود را با اشیای کوچکی همچون پتو های بافتنی و فرش های خزداری که اضافه می کنید، برای پاییز آماده کنید. سبدی از گل های پاییزی و لوازم طبیعی چوبی گزینه های دیگری برای یک دکوراسیون پاییزی دراتاق شما هستند. ترکیبی از رنگ های سبز، سفید و رنگ زرد پاییزی نیز، به فضای شما احساس تازه و مدرن تری می دهد.

 

 

دکوراسیون پاییزی میز غذاخوری - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
دکوراسیون پاییزی میز غذاخوری

۶- دکوراسیون پاییزی بر روی میز غذاخوری ایجاد کنید.

شما همچنین می توانید کانسپت پاییزی را برای میز غذاخوری خود نیز ایجاد کنید. برای این کار، رومیزی و سفره ای که استفاده می کنید تغییر دهید و دستمال های رنگ های پاییزی هماهنگ با وسایل تزئینی روی میز قرار دهید و یا ظروف و لیوان های خود را به سبک پاییزی تزئین کنید و به این طریق یک دکوراسیون میز پاییزی بسیار شیک دریافت کنید. همچنین می توانید، از انواع میوه ها برای تزئین میز غذاخوری خود استفاده کنید.

کوسن ها و بالش های مناسب پاییز - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
کوسن ها و بالش های مناسب پاییز

۷- کوسن ها و بالش های خانه خود را تغییر دهید.

این بسیار آسان است که با استفاده از رنگ های گرم و پاییزی در کوسن ها و بالش های اتاق خود، یک سبک کاملا متفاوت بدست آورید. شما همچنین می توانید از کوسن هایی که طرح و نقش برگ های پاییزی دارند، استفاده کنید تا هوای پاییزی را به خانه تان برسانید. کوسن های خزدار نیز انتخابی مناسب برای دکوراسیون در این فصل هستند.

 

 

دکوراسیون پاییزی - با 7 قدم خانه خود را برای پاییز آماده کنید.
دکوراسیون پاییزی

ما در این مقاله ایده های برای دکوراسیون خانه مناسب فصل پاییز برایتان بازگو کردیم. این ایده ها همچون آویز سقفی که از کدو تنبل کوچک برای ایجاد تم هالووین ساخته می شود، شاید به نظر برسد مناسب فرهنگ کشورهای غربی است، اما فراموش نکنید که محیط زندگی شما اگر متناسب با فصل های سال تزئین شود، دارای جذابیت بیشترمی شود و به ما انرژی و نشاط می بخشد. بنابراین سعی کنید از این ایده های دکوراسیون پاییزی برای ایجاد جلوه ای زیبا در خانه خود استفاده کنید. با ما همراه باشید.

منبع: buseterim

اینستاگرام معماری آریان

Shervin

علاقه مند به معماری و دکوراسیون

اضافه کردن نظر