معماریان مگ

چرا باید از طراحی رنگ صورتی و سبز استفاده کنیم؟

استفاده از طراحی رنگ صورتی و سبز در داخل منازل در اکثر خانه‌ها معمول نیست. طراحی رنگ صورتی و سبز به این دلیل ویژگی بی پروایانه و قابل‌توجه است که دیگران ممکن است ان را غافلگیرکننده تصور کنند. بااین‌حال، هنگامی‌که سایه‌های راست این جفت به‌طور ماهرانه در خانه شما مورداستفاده قرار گیرند، می‌تواند بسیاری از ویژگی‌های احساس زنانه و جذابیت آرام را اضافه کند. این چیزی است که بیشتر ما در اتاق‌خوابمان می‌خواهیم. این ممکن است به این دلیل باشد که ما معمولاً طراحی رنگ صورتی و سبز را داخل اتاق‌خواب و در اتاق نشیمن یا اتاق ناهارخوری کمتری می‌بینیم.

اغلب در اتاق‌خواب دختران جوان دیده می‌شود. به همین دلیل به این طراحی رنگ صورتی و سبز برچسب دخترانه زده می‌شود بااین‌حال جذابیت شیک و سرگرم‌کننده آن موجب انرژی جوانان در هر اتاق می‌شود بنابراین برای جوان و نوجوانان بسیار مناسب است. بزرگ‌سالان همچنین ممکن است از این طرح رنگی برای اضافه کردن احساس زنانه به یک اتاق نسبتاً مردانه استفاده کنند. برای دیدن بیشتر این مخلوط زیبا، در ادامه با معماریان همراه باشید

اتاق‌خواب با طراحی رنگ صورتی و سبز

دیوار اهکی سبزرنگ به طراحی این اتاق‌خواب سنتی احساسی آرامش‌بخش می‌دهد. این‌یک پس‌زمینه مناسب بارنگ ارغوانی متمایل به زرد کمرنگ است. پرده‌ها، روبالش و رختخواب با لامپ‌های سبز، به زیبایی هماهنگ شده‌اند. سایه‌روشن سبز روی دیوارها مناسب اتاق‌خواب بزرگ‌سالان است. که به آن حالتی آرامش‌بخش می‌دهد. دیوار صورتی کم‌رنگ و لامپ آویزان یک احساس عاشقانه را ایجاد می‌کند که لطافت چوب غنای کف و مبلمان را افزایش می‌دهد.

خیلی از مردم عاشق تصویر زمینه سبز در این اتاق هستند. الگوی موجود در آن‌یک احساس خوشبختی ایجاد می‌کند. سایه رمانتیک در رنگ صورتی، سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد. ترکیبی از الگوها و بافت‌های مختلف در این اتاق دوست‌داشتنی، نیرویی جاودانه ایجاد می‌کند این نیرو موجب حفظ کل اتاق و حس آرامش‌بخش می‌شود.

 

اتاق‌خواب با طراحی رنگ صورتی و سبز - طراحی رنگ صورتی و سبز
اتاق‌خواب با طراحی رنگ صورتی و سبز

 

ایجاد نقطه‌های متنوع روی دیوار

یک‌راه جالب جذاب کردن اتاق ایجاد نقطه‌های روی دیوار شما است، قرار دادن این نقطه‌ها در اندازه‌های مختلف و شکل دایره‌ای، فضای زیبا با نمای خیره‌کننده را به وجود می‌آورد.

ایجاد نقطه‌های متنوع روی دیوار - طراحی رنگ صورتی و سبز
ایجاد نقطه‌های متنوع روی دیوار

 

طراحی اتاق‌خواب دخترانه با رنگ صورتی و سبز

با این طراحی زیبا می‌توان احساس قوی زنانه ایجاد کرد. طراحی صورتی رنگی که در همه‌جا قرار دارد، باعث آرامش و دعوت شما به اتاق می‌شود. نکات سبز بر روی بالش، فرش، قفسه، صندلی، لامپ و برخی از دکوراسیون احساس تعادل در کل طرح صورتی را ایجاد می‌کند. این اتاق قطعاً موجب رشد فرزند شما خواهد کرد.

 

طراحی اتاق‌خواب دخترانه با رنگ صورتی و سبز - طراحی رنگ صورتی و سبز
طراحی اتاق‌خواب دخترانه با رنگ صورتی و سبز

 

اتاق‌خواب دختر کوچولو

رنگ‌های مکمل صورتی و سبز واقعاً برای اتاق‌خواب دختر کوچک شما مناسب است. راه‌راه‌های سبز و سفیدرنگ، به‌هیچ‌وجه کاملاً دخترانه نیست و آن را برای شاهزاده خانم در حال رشد خود ایجاد کنید، مگر اینکه البته رنگ‌های موردنظر او متفاوت باشد. لمس رنگ پر جنب‌وجوش صورتی بر روی طرح‌های جسورانه در اتاق، لذتی دوچندان فراهم می‌کند.

اتاق‌خواب دختر کوچولو - طراحی رنگ صورتی و سبز
اتاق‌خواب دختر کوچولو

 

اتاق‌خواب کودکان به سبک طراحی مدرن ایتالیایی

این طراحی یک‌راه عالی برای صرفه‌جویی در فضای اتاق است بخصوص زمانی که این فضا در اتاق کودک محدود است. این مجموعه مبلمان یک‌راه حل شیک برای فضاهای اتاق کوچک است. رنگ سبز و صورتی یک طرح پر جنب‌وجوش ایجاد می‌کند. طرحی مدرن این اتاق‌خواب سرگرم‌کننده است.

 

اتاق‌خواب کودکان به سبک طراحی مدرن ایتالیایی - طراحی رنگ صورتی و سبز
اتاق‌خواب کودکان به سبک طراحی مدرن ایتالیایی

 

سبک سنتی

این سبک طراحی درجه‌یک و ظریف است استفاده از رنگ‌های روشن و تشدید شده باعث می‌شود که این اتاق به‌شدت موردتوجه قرار گیرد. درحالی‌که کل اتاق در سایه صورتی کم‌رنگ پوشیده شده است، رنگ سرخ نقش بسته بر روی مبلمان، فرش، لباس و بالش‌ها آن را آرام و رؤیایی نگه می‌دارد.

طراحی با سبک سنتی رنگ سبز و صورتی - طراحی رنگ صورتی و سبز
طراحی با سبک سنتی رنگ سبز و صورتی

 

طراحی رنگ صورتی و سبز بسیار زیباست این دورنگ مکمل یکدیگرند. این باعث می‌شود هر رنگ جداگانه هنگامی‌که ترکیب می‌شوند برجسته به نظراید این ممکن است در بیشتر خانه‌ها دیده نشود اما هنگامی که این دورنگ با یکدیگر مورداستفاده قرار می‌گیرند، تأثیر فوق‌العاده‌ای دارند.

سایه‌های خاموش برای فضای رمانتیک و آرام‌بخش عالی هستند. نسخه‌های پر رنگ و شدید این طراحی مخصوص افراد پرجنب‌وجوش هستند ترکیب الگوهای مختلف در سایه‌های مختلف این رنگ می‌تواند خلق‌وخوی مختلفی ایجاد کند برای کسانی که نمی‌خواهند مدت طولانی از این رنگ‌ها استفاده کنند، می‌توانید آن را فقط بر روی پرده‌ها، روکش‌ها یا گلدان خود استفاده کنید.

گل‌های صورتی و برگ‌های سبز هنگام قرار دادن در یک گلدان در یک مکان استراتژیک می‌توانند راه طولانی‌ای را برای جذابیت محیط طی کنند.

این می‌تواند شعله‌های عاشقانه و احساس زنانه را به دیواره‌های خنثی و یا محیط اضافه کنید. یا فقط می‌توانید از این رنگ‌ها به‌عنوان احساس ساده استفاده کنید، مانند خود لامپ، لوستر، صندلی یا مبلمان که می‌تواند کاراکتری فریبنده را به‌کل فضا اضافه کنند.

اگر شما نیز دنبال اجرای پروژه خود هستید می‌توانید با شرکت معماریان در تماس باشید این شرکت آماده ارائه کلیه خدمات معماری و دکوراسیون داخلی به هم‌میهنان عزیز است در صورت تمایل می‌توانید از شماره‌های مندرج در سایت استفاده و با مشاوران معماریان در تماس باشید.

منبع: homedesignlover

 

اینستاگرام معماری آریان

اضافه کردن نظر