معماریان مگ

معرفی 12 ایده جهت استفاده از دکوراسیون صورتی

دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی

دکوراسیون صورتی | 12 ایده برای استفاده از دکوراسیون رنگ صورتی در خانه

دکوراسیون صورتی، یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین دکوراسیون های رنگ در سر تا سر دنیاست. رنگ صورتی به دلیل زیبایی و آرامشی که دارد، باعث شده دکوراسیون صورتی نیز آرامش و جذابیت منحصر به فردی را برای خانه به ارمغان بیاورد. در این مقاله به معرفی 12 نمونه از ایده های دکوراسیون صورتی پرداخته ایم. گروه تولید محتوای معماریان، از شما همراهان محترم معماریان، دعوت می کنیم تا پایان این مطلب در کنار ما باشید و اگر دیدگاه یا نقدی راجع به این مقاله یا عملکرد کلی سایت داشتید، از طریق بخش نظرات در انتهای صفحه به ما گوش ما برسانید.

1. اتاق نشیمن با دکوراسیون صورتی دخترانه

شما می توانید برای دکوراسیون اتاق نشیمن خود، از رنگ صورتی برای بیشتر بخش ها استفاده کنید. یک مبل صورتی در کنار زمینه صورتی رنگ و تابلوی کلاسیک هنری که بالا آن قرار گرفته است، احساسی دخترانه برای خانه شما به ارمغان می آورد. همچنین لوازم تزئینی دیگر مانند گلدان و طرح و نقش های دیواری نیز از دیگر ویژگی های دکوراسیون صورتی این اتاق است.

اتاق نشیمن با دکوراسیون صورتی دخترانه - دکوراسیون صورتی
اتاق نشیمن با دکوراسیون صورتی دخترانه

 

2. بالش نرم صورتی رنگ

آیا برای تغییرات اساسی و صحیح در خانه آماده اید؟ بالش های صورتی رنگ و نرمی که روی مبلمان اصلی اتاق نشیمن قرار داده شده اند، باعث ایجاد حس شادابی و طراوت در محیط خانه می شود.

بالش نرم صورتی رنگ - دکوراسیون صورتی
بالش نرم صورتی رنگ

 

3. دکوراسیون صورتی و پلنگی

تا به حال به این فکر کرده اید که رنگ صورتی را با طرح پلنگی ادغام کنید؟ این یک ایده فوق العاده است که می توانید در اتاق های دخترانه و خانه های مختلف استفاده کنید. در این نمونه، دو صندلی صورتی در کنار یک فرش پلنگی، چشم اندازی زیبا و مدرن را برای قسمت ورودی این خانه به وجود آورده است.

دکوراسیون صورتی و پلنگی - دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی و پلنگی

 

 

4. تابلوی نئون صورتی رنگ

استفاده از نقش و نگار های دیواری برای تزئین خانه یا اتاق، یکی از راه های جذاب و پرطرفدار حوزه دکوراسیون داخلی است. استفاده از چراغ های نئون و درخشان روی دیوار، یکی از ایده های خلاقانه ای است که می توان در راستای جذاب تر کردن محیط داخلی خانه از آن استفاده کرد. این چراغ های نئونی، می تواند در آشپزخانه، اتاق نشیمن، بالای تخت و یا هرجای دیگر باعث جلب توجه ها به آن نقطه شود.

تابلوی نئون صورتی رنگ - دکوراسیون صورتی
تابلوی نئون صورتی رنگ

 

5. گل های صورتی در اتاق

گل های صورتی، مخصوصا اگر با گل رز سرخ ترکیب شود، یک ایده بسیار رمانتیک و دیدنی می شود. قرار دادن این دو گل در گلدان، می تواند فضاهای خالی اتاق خواب یا روی میز شما را به بهترین نحو پر کند. این دسته گل های عاشقانه، برای خانه های تازه عروس داماد ها و اتاق های دخترانه، می تواند ایده جالب و جذابی باشد.

گل های صورتی در اتاق - دکوراسیون صورتی
گل های صورتی در اتاق

 

6. تزئین لوازم جانبی با دکوراسیون صورتی

هنگامی که می خواهید اتاق خود را با رنگ صورتی رنگ آمیزی کنید، اصلا نگران نباشید. شما می توانید از عناصر و ملزومات تزئینی بسیار جذاب و متفاوتی استفاده کنید که نمایی متفاوت به دکوراسیون اتاق خواب یا خانه شما بدهد. این ملزومات می تواند شامل تابلو های عکس، نقاشی های دستی، دکوری های کوچک، شاخه های گل و حتی یک لنگه کفش رنگارنگ باشد!

تزئین لوازم جانبی با دکوراسیون صورتی - دکوراسیون صورتی
تزئین لوازم جانبی با دکوراسیون صورتی

 

 

7. پرده های صورتی را نقطه کانونی یک اتاق قرار دهید

اتاق شما می تواند بسیار جذاب تر باشد اگر از پرده های صورتی در آن استفاده کنید. پرده های صورتی رنگ، به دلیل جذابیت و زیبایی منحصر به فردی که دارد، هنگامی که نور را از خود عبور می دهد، چشم اندازی زیبا ایجاد می کند که می تواند نگاه ها را به سمت خود جذب کند.

پرده های صورتی را نقطه کانونی یک اتاق قرار دهید - دکوراسیون صورتی
پرده های صورتی را نقطه کانونی یک اتاق قرار دهید

 

8. ترکیب پالت های مختلف رنگ صورتی

شما مجبور نیسید که تنها از یک پالت رنگ صورتی ( مثلا فقط صورتی کمرنگ ) استفاده کنید. شما می توانید از مجموعه رنگ صورتی که شامل صورتی پررنگ، کمرنگ، مات، براق، خیلی کمرنگ و … می شود در یک اتاق نشیمن به گونه ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید استفاده کنید. این ایده یک ترکیب منحصر به فرد و رویایی برای اتاق شما به ارمغان می آورد.

ترکیب پالت های مختلف رنگ صورتی - دکوراسیون صورتی
ترکیب پالت های مختلف رنگ صورتی

 

9. جرات این را دارید دیوارهای خود را صورتی رنگ کنید ؟

دیوار های صورتی رنگ، می تواند بسیار فوق العاده باشد. این رنگ، با آرامش ذاتی ای که درون خود دارد، آرامش خاصی را به محیط می بخشد. از رنگ صورتی می توان در اتاق ناهار خوری، راهروی ورودی، اتاق نشیمن، اتاق خواب و حتی آشپزخانه استفاده کرد. استفاده از این رنگ در دفتر کار نیز، ایده ای است که بسیاری از طراحان بزرگ آن را انجام داده اند. این رنگ بسیار دوست داشتنی است و بعید است که شما پس از مدت کوتاهی از آن خسته شوید.

جرات این را دارید دیوارهای خود را صورتی رنگ کنید ؟ - دکوراسیون صورتی
جرات این را دارید دیوارهای خود را صورتی رنگ کنید ؟

 

 

10. آشپزخانه خود را با لوازم صورتی بسیار شاداب تر کنید

جالب است بدانید استفاده از رنگ صورتی مدت هاست به عنوان یکی از بهترین دکوراسیون های آشپزخانه در جهان استفاده می شود. این رنگ می تواند در قالب یخچال، رنگ دیوار، صندلی ها، میز ناها خوری و تمام عناصر دیگری که در آشپزخانه وجود دارد ظاهر شود. ترکیب رنگ های صورتی با سفید، می تواند یک ترکیب بسیار ایده آل برای آشپرخانه شما باشد.

آشپزخانه خود را با لوازم صورتی بسیار شاداب تر کنید - دکوراسیون صورتی
آشپزخانه خود را با لوازم صورتی بسیار شاداب تر کنید

 

11. یک قطعه هنری صورتی از مرکزیت اتاق خود را ایجاد کنید

قرار دادن یک قطعه هنری صورتی رنگ درست در مرکز نقطه کانونی اتاق، یکی از ایده های جالب و جذابی است که شما می توانید از آن در اتاق نشیمن یا اتاق خواب کودک و نوجوان خود استفاده کنید. این قطعه هنری می تواند شامل یک متن در پس زمینه صورتی، یا یک عکس و یا حتی یک خاطره باشد.

یک قطعه هنری صورتی از مرکزیت اتاق خود را ایجاد کنید - دکوراسیون صورتی
یک قطعه هنری صورتی از مرکزیت اتاق خود را ایجاد کنید

 

12. الگوهای صورتی را با طرح های دیگر ترکیب کنید

ترکیب خلاقانه الگوی رنگ صورتی در کنار نقش های پلنگی و راه راه، گل گلی و … می تواند چشم اندازی دیدنی برای اتاق خواب شما ایجاد کند. این ترکیب روی تخت و در کنار بالشت های نرم و سفید صورتی قرار میگیرد. همچنین اگر دقت کنید، دیوار های این اتاق نیز به رنگ صورتی است که روی آن طرح هایی از شاخه گل نقش بسته است.

الگوهای صورتی را با طرح های دیگر ترکیب کنید - دکوراسیون صورتی
الگوهای صورتی را با طرح های دیگر ترکیب کنید

 

 

تماس با معماریان

معماری و ساخت خانه های فلزی، یکی از خدماتی است که گروه ما به مخاطبان ارائه میدهد. از طراحی تا اجرای کامل پروژه های معماری خانه های فلزی به صورت 0 تا 100 توسط معماران آریان و زیر نظر مهندس آریان صورت میپذیرد . شما نیز اگر مایلید برای خانه یا محل کار خود از سبک معماری فلزی بهره ببرید، همین حالا از شماره های مندرج در سایت استفاده کرده و با مشاورین ما در تماس باشید.

از این که تا پایان این مطلب همراه ما بوده اید، از شما بی نهایت سپاس گزاریم؛ در صورت تمایل از دیگر بخش های سایت نیز دیدن کنید.

منبع : stylecaster

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر