معماریان مگ

استفاده از پیانو در دکوراسیون داخلی منزل

پیانو در دکوراسیون داخلی
پیانو در دکوراسیون داخلی

پیانو در دکوراسیون داخلی | آرامش و زیبایی با استفاده از پیانو در دکوراسیون خانه

پیانو در دکوراسیون داخلی یکی از اقلام دکوری و هنری لاکچری است که می تواند فضایی شیک و مدرن برای شما ایجاد نماید و شکوه موسیقی را در فضای خانه متجلی نماید. در این مطلب از معماریان مگ، نقش و کاربرد پیانو در دکوراسیون داخلی را بررسی نموده و با استفاده از تصاویر نمونه، الگوهایی را برای شما آورده که می توانید از آن ها الهام بگیرید.

 

طراحی دکوراسیون داخلی با کمک پیانو

پیانو یکی از اقلام موسیقی بسیار محبوب و شیک می باشد که می توان از آن در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. با بکارگیری پیانو در یک خانه نه تنها از کارکرد و زیبایی این محصول استفاده می شود، بلکه بلکه وضعیت روانی خانه را بهبود و در آن احساس بهتری ایجاد می کند. پیانو در دکوراسیون داخلی نشان دهنده شخصیت خانواده ای می باشد که در آن خانه زندگی می کنند. هنگامی که قصد استفاده از پیانو در دکوراسیون داخلی را دارید، سه آیتم وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید؛ کارکرد، آرامش و شخصیت. کارکرد به این معناست که از کارکردهای پیانو در دکوراسیون خانه غافل نشویم.

استفاده از پیانو، اجباری نیست!

این وسیله یک وسیله موسیقیایی می باشد و کارکرد آن به صورت نواختن آن است. اگر کار با پیانو را بلد نیستید، بهتر است از این وسیله در دکوراسیون استفاده نکنید چرا که هزینه های زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت. مورد بعدی آرامشی است که در خانه ایجاد می کند. ذات پیانو و صوتی که از آن نواخته می شود حس آرامش و راحتی را در افراد تجلی نموده و باعث آسایش فکری آن ها می شود. بنابراین اگر نمی توانید با صدای پیانو به خوبی ارتباط برقرار کنید، بهتر است وسیله دیگری را جایگزین این محصول نمایید.

شخصیت نو و تازه ای که وجود پیانو در دکوراسیون داخلی برای شما ایجاد می شود، یکی از دلایل استفاده از این وسیله موسیقی است. پیانو از اقلام شیک و لاکچری است و قرار دادن آن در گوشه ای از خانه، محوطه ای دنج و مدرن برای شما به وجود خواهد آورد. برای انتخاب بهترین پیانو می توانید از تصاویر این مقاله الهام گرفته و یا با مراجعه به بازار، از طرح و رنگی که با دکوراسیون شما و متراژ خانه تان همخوانی دارد استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی با کمک پیانو
طراحی دکوراسیون داخلی با کمک پیانو

 

 

انتخاب و خرید بهترین پیانو در دکوراسیون داخلی

استفاده از پیانو در دکوراسیون داخلی به معنی آغاز یک زندگی شیک، آرام و آراسته شده می باشد. بکارگیری پیانو در دکوراسیون داخلی چیزی فراتر از یک اکسسوری است. این محصول، تمام فاکتورهای یک وسیله مدرن و لاکچری را دارد. استفاده از پیانو در سالن پذیرایی این احساس را در شما به وجود می آورد که این فضا واقعا برای شما به صورت اختصاصی ساخته شده است. پیانو می تواند به عنوان لاکچری ترین عضو دکوراسیون شما عمل کرده و در عین حال، شکوه موسیقی را در محیط شما متجلی کند‌.

برای انتخاب پیانویی که با شرایط محیط شما همخوانی داشته باشد چند نکته را باید در نظر داشته باشید. اولین نکته، مکان قرارگیری پیانو است. مشخص کنید می خواهید از پیانو در اتاق خواب، سالن پذیرایی و یا کدام قسمت خانه استفاده کنید؟ قاعدتا پیانوهایی که در اتاق خواب قابلیت استفاده داشته باشند، کوچک تر و ساده تر از پیانوهایی هستند که در اتاق اصلی قرار می گیرند. با در نظر گرفتن این مورد، خود به خود بحث متراژ فضا نیز مطرح می شود.

اگر فضای کوچکی داشتیم، چکار کنیم؟

اگر فضای داخلی شما بزرگ نمی باشد، اجباری به استفاده از پیانو نیست؛ چراکه فقط موجب مشکلاتی در رفت و آمدها می شود. در نظر داشته باشید که پیانو نیازمند فضای نسبتا بزرگی است تا به خوبی در آن خودنمایی کند. مورد بعدی، هدف شما از بکارگیری این محصول است. اگر قصد شما فقط زیبایی این محصول می باشد، بهتر است از مدل های ارزان قیمتی استفاده کنید که صرفا جنبه زیبایی داشته و به طور حرفه ای نمی توان با آن ها پیانو زد. اما اگر به دنبال کارکرد این وسیله هستید، بسته به نوع فعالیت و سطح مهارت خود از مدل های مختلفی که در بازار وجود دارد استفاده نمایید.

پس از بررسی این موارد، نوبت به انتخاب رنگ و طرح پیانو می رسد. یادتان باشد رنگ دیوارها، فرش و سایر ملزومات روی جلوه پیانو شما تاثیر زیادی دارد. رنگ های سفید و مشکی بهترین و رسمی ترین رنگ ها می باشند. پس از خرید پیانو، آن را در قسمتی قرار دهید که به عنوان نقطه کانونی، جذابیت های خود را به خوبی در معرض نمایش بگذارد. از این حیث نقاط کور خانه اصلا مکان مناسبی برای قرار دادن پیانو نمی باشند.

انتخاب و خرید بهترین پیانو در دکوراسیون داخلی
انتخاب و خرید بهترین پیانو در دکوراسیون داخلی

 

پیانو در دکوراسیون داخلی
پیانو در دکوراسیون داخلی

 

 

انتخاب محلی مناسب برای قرار دادن پیانو

همانقدر که خرید پیانو و انتخاب طرح و مدل آن حائز اهمیت است، انتخاب بهترین مکان برای قرار دادن این محصول نیز اهمیت ویژه ای دارد. ممکن است شما هزینه های سنگینی را برای خرید پیانو و لوازم جانبی آن متحمل شوید اما آن را در مکانی اشتباه قرار داده و نتوانید استفاده های لازم را از آن ببرید. بنابراین به مکان نصب و قرارگیری پیانو در دکوراسیون داخلی توجه کنید. دو حالت در این مورد وجود دارد. یکی اینکه شما خودتان نوازنده پیانو هستید، و یا اینکه به صورت حرفه ای مهارت در این زمینه ندارید.

اگر خودتان نوازندگی پیانو را انجام می دهید و دوست دارید هنگامی که دوستانتان به منزل تان می آیند زمانی را به گپ و گفت و نواختن پیانو اختصاص داده و از معاشرت با آن ها لذت ببرید، بهتر است پیانو را در نزدیکی مبلمان قرار داده یا در اطراف آن صندلی هایی برای نشستن و دورهمی ایجاد نمایید.

اما اگر مهارت کافی در این زمینه نداشته و بخاطر زیبایی آن را خریداری کرده اید، قسمت هایی از خانه که نقطه کور نباشد و در معرض دید سایرین قرار دارد، بهترین محل است. زیر تابلوهای کانونی، کنار میز تلویزیون و کنار مبلمان اصلی از جمله این مکان هاست. البته گفتنی است نوع نقشه و دکوراسیون هر خانه با دیگری متفاوت است و از این رو ممکن است در خانه های مختلف، حالت های گوناگونی برای انتخاب بهترین محل نصب پیانو در دکوراسیون داخلی وجود داشته باشد.

انتخاب محلی مناسب برای قرار دادن پیانو
انتخاب محلی مناسب برای قرار دادن پیانو

 

نکاتی پیرامون بکارگیری پیانو در دکوراسیون داخلی

بکارگیری پیانو در دکوراسیون داخلی می تواند علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که ایجاد می کند، فایده های دیگری نیز داشته باشد. برای مثال، در خانه هایی که نقاط کانونی شان جذابیت خاصی ندارد، پیانو می تواند روح دوباره ای به این فضاها القا کند. یا مثلا اگر اتاق پذیرایی شما دارای فرورفتگی است و نمی دانید این فرورفتگی را با قرار دادن چه وسیله ای پر کنید، پیانو به کمک شما می آید. در این صورت نه تنها از فواید بی نظیر پیانو استفاده می کنید، بلکه از فضای به اصطلاح پِرت خانه نیز بهره برده اید. علاوه بر این موارد، در خانه هایی که ارتفاع پنجره یا تابلوی آن ها بسیار بالاست و فضای نسبتا زیادی زیر آن ها خالی است، قرار دادن پیانو موجب پر شدن این فضای خالی شده و زیبایی را برای این مکان ها به ارمغان می آورد.

به طور کلی، اگر روحیات شما با هنر و موسیقی ارتباط نزدیکی دارد و زیبایی دکوراسیون بدون در نظر گرفتن هزینه اقلام برای شما در اولویت است، پیانو یک محصول فوق العاده می باشد که کلاس خانه شما را بالا می برد. از این که تا پایان این مطلب همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت تمایل از سایر مقالات معماریان مگ نیز دیدن فرمایید.

نکاتی پیرامون بکارگیری پیانو در دکوراسیون داخلی
نکاتی پیرامون بکارگیری پیانو در دکوراسیون داخلی

 

پیانو در دکوراسیون داخلی
پیانو در دکوراسیون داخلی

 

لوازم جانبی خانه در فروشگاه اینترنتی معماریان

در فروشگاه معماریان، شما عزیزان می توانید از طرح های مختلف ملزومات و اقلام دکوری خانه های هوشمند دیدن نمایید. در این قسمت، سه محصول پرفروش و محبوب خانه های هوشمند را برای شما عزیزان آورده ایم.

 

صندلی مدرن پانتون کد SM219

یک انتخاب جذاب برای خانه های هوشمند و مدرن

خرید صندلی مدرن کد SM219

لامپ معلق مدرن کد ML200

یک محصول خاص و بی نظیر برای روشنایی منزل

خرید لامپ مدرن کد ML200

صندلی مدرن کد SM233

یک صندلی فوق العاده برای استراحت و مطالعه

خرید مبلمان کد SM233

ورود به صفحه اصلی فروشگاه معماریان

 

 

معماری و طراحی دکوراسیون خانه توسط شرکت معماریان

طراحی دکوراسیون داخلی خانه، برای برخی از افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دکوراسیون داخلی خانه شما، نشان دهنده شخصیت افراد درون آن است و هرچقدر این دکوراسیون مدرن تر و زیباتر باشد، افرادی که به خانه شما مراجعه می کنند احساس بهتر و زیباتری خواهند داشت. از طرفی، داشتن یک دکوراسیون خوب و امروزی، نیازمند تخصص در علم طراحی دکوراسیون است.

این علم شامل اصول و استانداردهای خاصی است که در سطوح مختلف توسط افرادی که به آن اشراف دارند، رعایت می شود. یکی از مراکز معتبری که در زمینه طراحی دکوراسیون محیط های مختلف از جمله محیط خانه و معماری بناهای گوناگون از جمله بناهای مسکونی فعالیت می کند، شرکت معماریان است. متخصصین و مهندسین این شرکت آماده ارائه خدمات مختلف این حوزه ها می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق بخش زیر با اپراتورهای ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر