معماریان مگ

بررسی 13 نمونه طراحی دکوراسیون پاسیو مدرن

دکوراسیون پاسیو
دکوراسیون پاسیو

دکوراسیون پاسیو | مدل های جذاب طراحی پاسیو و حیات خلوت | طراحی و معماری داخلی پاسیو

دکوراسیون پاسیو و حیاط خلوت، در خانه هایی که از این فضاهای جذاب استفاده می کنند بسیار مهم است. برای داشتن بهترین دکوراسیون پاسیو، رعایت نکاتی لازم است. در این مطلب این نکات را به همراه طرح های تصویری به شما معرفی کرده تا بتوانید یک دکوراسیون پاسیو جذاب و مدرن را در خانه خود داشته باشید. از شما بازدیدکننده محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان مقاله “دکوراسیون پاسیو” همراه ما باشید و در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و یا نقدی راجع به این مطلب، از طریق فرم انتهای صفحه به اطلاع ما برسانید.

پاسیو یا حیات خلوت، فضاهای غیر مسقف یا با سقف شفاف است که بین سایر فضاهای ساختمان قرار می گیرد و از آن برای نورگیری و تهویه استفاده می شود.

 

 

اتاق پاسیو مدرن با دکوراسیون سفید

طراحی یک محیط سرپوشیده در میان یک فضای باز، ایده ای بسیار جذاب و کاربردی است که می تواند جذابیت های فضای بیرون را در محیط داخلی به جریان بیاندازد. این اتاق نیز از همین قاعده پیروی می کند. طراح این خانه با استفاده از دیوار های سفید و شیشه ای، این اتاق پاسیو را طراحی کرد که در آن دو مبل وجود دارد که به صورت تابی شکل، از سقف با استفاده از دو طناب آویخته شده اند.

اتاق پاسیو مدرن با دکوراسیون سفید - دکوراسیون پاسیو
اتاق پاسیو مدرن با دکوراسیون سفید

 

در دکوراسیون پاسیو، یک نقطه کانونی را چشم انداز قرار دهید

بجای اینکه یک میز جدید با هزینه های سرسام برانگیز خریداری کنید، می توانید یک میز قدیمی یا آسیب دیده را با استفاده از ایده های خلاقانه جوری تزئین کنید که بسیار زیبا باشد. در این نمونه استفاده از یک رومیزی رنگارنگ روی میز پاسیو، محیط و منظره جالبی را برای نشستن و گفت و گو ایجاد کرده است.

در دکوراسیون پاسیو، یک نقطه کانونی را چشم انداز قرار دهید - دکوراسیون پاسیو
در دکوراسیون پاسیو، یک نقطه کانونی را چشم انداز قرار دهید

 

 

چیدمان ساده و صمیمی پاسیو

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه چیدمان دکوراسیون پاسیو خود هستید، می توانید از کاری که صاحب این خانه در عکس کرده است الگوگیری کنید. استفاده از دو صندلی ارزان قیمت و بسیار ساده که می توان به راحتی در بازار آن را یافت و قرار دادن بالش نرم و قطعات تزئینی روی آن، ایده صاحب این خانه است. همچنین تعبیه یک میز جانبی بزرگ به صورت کوزه با گلدان هایی که روی آن قرار دارند نیز از دیگر کارهایی است که می توان در راستای طراحی ارزان دکوراسیون پاسیو انجام داد.

چیدمان ساده و صمیمی پاسیو - دکوراسیون پاسیو
چیدمان ساده و صمیمی پاسیو

 

قرار دادن مبلمان در پاسیو

در فضاهای کوچک، نمی توان از اقلام و ملزومات زیادی استفاده نمود. همانند این نمونه که یک مبل ساده و نرم با بالشت هایی راحت در پاسیو قرار گرفته و محیط جالبی را به وجود آورده است. چند لیموی سبز نیز در کاسه نیز نشان دهنده این موضوع است که می توان از ایده های ساده برای تزئین و زیباسازی دکوراسیون پاسیو استفاده کرد.

قرار دادن مبلمان در پاسیو - دکوراسیون پاسیو
قرار دادن مبلمان در پاسیو

 

 

قرار دادن گیاهان در دکوراسیون پاسیو

استفاده از گیاهان در دکوراسیون هر محیطی، علاوه بر اینکه هزینه نگهداری بسیار پایینی دارد و آب کمی مصرف می کند، بلکه یک تنوع رنگ زیبا و متفاوت در فضا ایجاد کرد و ایجاد تحرک و بافت جدید را در فضا ممکن می سازد. طراح دکوراسیون این پاسیو از گیاهان بدون گل در این محیط استفاده زیادی کرده است. گیاهانی که در تمام قسمت ها از جمله مبلمان، باغچه کوچک و درب ورودی پاسیو نیز دیده می شوند. این دکوراسیون برنده جایزه زیباترین چشم انداز های دکوراسیون نیز شده است.

قرار دادن گیاهان در دکوراسیون پاسیو - دکوراسیون پاسیو
قرار دادن گیاهان در دکوراسیون پاسیو

 

دکوراسیون چوب در پاسیو

یک صفحه نمایش، راحتی را به یک منطقه بیرونی اضافه می کند، و این صفحه نمایش پانل ارزان تر از یک سفارشی است. این فقط در یک طرف پاسیو است و با یک بیضی کوچکتر “ابرو” به سر می برد. مناظر سنت جان نیز هزینه های خود را با استفاده از کاشت کم آب و کم نظیر در این پروژه جایزه برنده جایزه سان فرانسیسکو را حفظ کرد.

دکوراسیون چوب در پاسیو - دکوراسیون پاسیو
دکوراسیون چوب در پاسیو

 

میز دونفره چوبی در پاسیو

صاحبان این خانه قصد داشتند تا جایی که امکان دارد، ملزوماتی که قرار است در دکوراسیون پاسیو استفاده کنند مقرون به صرفه باشد. به همین دلیل ایده استفاده از یک میز به همراه دو صندلی چوبی کلاسیک، زمینه ساز تشکیل این دکوراسیون زیبا و دلنشین شد. از این میز و صندلی چوبی در فضای باز می توان استفاده های زیادی کرد و نگهداری از آن به مراتب آسان تر از ملزومات دیگر است.

میز دونفره چوبی در پاسیو - دکوراسیون پاسیو
میز دونفره چوبی در پاسیو

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون پاسیو هستید؟

شرکت معماریان، یکی از معتبرترین مراکز طراحی دکوراسیون در خدمت شماست.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

میز چوبی زیبا و کاربردی در پاسیو

این میز چوبی، می تواند زینت بخش دکوراسیون پاسیو شما باشد. سادگی و در عین حال کاربردی بودن این میز، از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن است. به طوری که می توان روی آن ملزومات زیادی را قرار داد و همجنین دو صندلی در کنار آن گذاشته شده و می توان از آن به عنوان میز گفت و گو نیز استفاده کرد. این ایده برای کسانی که از پاسیو نسبتا کوچکی بهره می برند و به دنبال مکانی برای گذراندن روزمره خود هستند، پیشنهاد می شود.

میز چوبی زیبا و کاربردی در پاسیو - دکوراسیون پاسیو
میز چوبی زیبا و کاربردی در پاسیو

 

میز ساده و دلنشین به همراه چتر محافظ

پاسیو خود را با استفاده از میزهایی با چتر آبی بپوشانید تا بنظر برسد جزو میزهای مهمانی است. کلیت این دکوراسیون یک میز و سه صندلی ساده است اما قرار دادن یک چتر یا آفتاب گیر، جذابیت خاصی را برای آن به ارمغان آورده است. مدل های گوناگونی از این آفتاب گیر ها در بازار وجود دارد.

میز ساده و دلنشین به همراه چتر محافظ - دکوراسیون پاسیو
میز ساده و دلنشین به همراه چتر محافظ

 

رنگ بندی فانتزی در دکوراسیون پاسیو

اگر به دنبال ایجاد یک مکان دلنشین و راحت برای پاسیو خود هستید، ایده استفاده از بالش های کوچک می تواند کمک زیادی به شما بکند. همچنین بکارگیری صندلی پلاستیکی در کنار میزچوبی، نیاز به صرف هزینه های زیادی ندارد و بسیار زیبا نیز می باشد. از این ایده علاوه بر پاسیو، در بالکن نیز می توان استفاده کرد و لذت برد.

رنگ بندی فانتزی در دکوراسیون پاسیو - دکوراسیون پاسیو
رنگ بندی فانتزی در دکوراسیون پاسیو

 

 

دکوراسیون پاسیو مرتب با عناصر منطبق

اگر قادر به خرید یک میز جدید در دکوراسیون پاسیو خود نیستید، می توانید از مخلوط کردن چندین ایده، آن را بدست آورید. هیدالگو نیلسون معمار و طراح دکوراسیون این خانه در آتلانتا می گوید: “اگر میز و سایر مبلمان و ملزومات را با رنگ سفید تزئین کرده و آن را در محیط های این چنینی قرار دهید، یک چشم انداز مدرن و بسیار زیبا بدست می آورید.

دکوراسیون پاسیو مرتب با عناصر منطبق - دکوراسیون پاسیو
دکوراسیون پاسیو مرتب با عناصر منطبق

 

مجموعه ای از چراغ های رشته ای در ایوان

چراغ های رشته ای به این شکل، فضا را بزرگتر و شاد تر نشان می دهند. حتی اگر در محیط پاسیو همانند این مورد نصب شوند.

مجموعه ای از چراغ های رشته ای در ایوان - دکوراسیون پاسیو
مجموعه ای از چراغ های رشته ای در ایوان

 

 

میز و صندلی ساده گرانیتی در دکوراسیون پاسیو

این حیاط، در حال حاضر نمایشگاهی برای نشان دادن مواد بازیافت شده است. میزناهاخوری ساده ای که در این پاسیو قرار گرفته، با استفاده از گرانیت بازسازی شده است. این مورد به ما نشان می دهد که بازسازی نیز همانند یک خرید خوب، می تواند کمک زیادی در داشتن یک دکوراسیون خود و مدرن به ما بکند و لزوما نبایست تمام اقلام و ملزومات یک دکوراسیون پاسیو نو خریداری شود.

میز و صندلی ساده گرانیتی در دکوراسیون پاسیو - دکوراسیون پاسیو
میز و صندلی ساده گرانیتی در دکوراسیون پاسیو

 

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماری آریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر