تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ایده های جذاب برای طراحی آشپزخانه در فضای خارجی

ایده های جذاب برای طراحی آشپزخانه در فضای خارجی

فر پیتزای هیزمی خارج از خانه

 

اگر یک چیزی وجود داشته باشد که خانواده ی شما هیچ وقت از آن سیر نشود، ما به راحتی روی پیتزا شرط میبندیم. شب های جمعه تابستان را با پختن پای های خودتان در حیاط پشتی خاص تر کنید.

انبار آذوقه، آشپزخانه خارج از خانه

 

چیزی به طور شگفت انگیزانه تر روستایی از این بار انبار آذوقه در فضای باز توپکای ویندیانا نمیشود. سازه گالوانیزه شده حیاط خودتان را برای بهترین غذاها و نوشیدنی تغییر بدهید.

آشپزخانه فضای باز، پاسیوی دنج

 

این مکان جذاب که در فضا صرفه جویی میکند، صندلی های بار باشکوهی را در کنار منقل کباب و یک میز چوبی خانواده دوستانه برای تعداد زیادی نقاط گردشی فضای باز برپا میکند.

آشپزخانه ی فضای باز سنگی

 

این مکان سرگرم کننده را برای آتش گاه سنگ صیقلی و فضای منقل کبابش که با آلاچیق چوبی اش به طور متضادی جور شده است، دوست داریم.

 

آشپزخانه فضای باز طبق چوبی تغییر هدف داده

 

با یک آشپزخانه گوشه ای دنج، که کاملا از طبق های چوبی بازیافتی ساخته شده است، حس خانه های روستایی را بگیرید.

آشپزخانه پاسیو

 

این آشپزخانه فضای باز ساده، یک ژست چشم گیری میدهد، صندلی های قرمز روشن به فضا رنگ میدهند.

آشپزخانه فضای باز روستایی

این فضای سرگرم کننده فضای باز، بین انبوه درختان سایه دار قرار دارد، که متعلق به خانه فولر ستاره کانداک کامرون بور است که شامل یک فر پیتزا و یک فضای غذا خوری میشود.

آشپزخانه فضای باز توکار

 

فضای آشپزی بتنی توکار این خانه ی کالیفرنیا از یک عکسی در پینترست که شامل کار یک طراح هلندی به اسم پیت جان ون در کومن از آشپزخانه فضای باز WWOO الهام‌گرفته شد.

آشپزخانه فضای باز

 

صاحب این خانه در جزیره روهد با یک پیمانکار برای ساخت یک آشپزخانه فضای باز و یک حال بسته- هر دو با تجهیزات الکتریکی و آب- در کنار باغ سبزیجاتش قراردادی را بست. پاسیویی از مصالح آبی رنگی دو بنای سدری را بهم وصل میکند.

پاسیوی غذا خوری فضای باز

 

داخل این کابین فضای باز در اوهیو، یک بار هشت فوتی روی دیوار پشتی ردیف شده است. شام اغلب در پاسیوی بیرونی در یک میز بزرگ که از چوب اصلاح شده یک تخته بولینگ ساخته شده، سرو میشود.

 

فضای غذا خوری زیرسایبان

 

آشپزخانه کلبه 250 فوت مربعی، از خانه ی سال 2012 مجله Country Living اشپزی بیرون را به ارتفاعات جذاب جدیدی آورد. برنده مستر سرآشپز برتر مارکوس سامولسون توضیح میدهد که:”در انبار از کارخانه Tall Cotton Supply است که کاملا باز میشود و اجازه میدهد فضای داخل با فضای خارج ادغام شود.، در نتیجه آشپزی حس ایزوله بودن ندهد.” معمار رورد ویلت من بعد ها با یک فضای غذا خوری زیر پارچه سانبرلا و با مبله کردن آن از میز و صندلی های Grandin Road مرز ها را کمرنگ کرد.

ایستگاه کبابی سلف

 

حس های بلند پروازانه دارید؟ شما میتوانید فضای آشپزخانه فضای باز خودتان را از سنگ های انباشته و یک سازه چوبی دست ساز زیر دوهفته بسازید

آشپزخانه فضای باز مدولار

 

WWOO یک اشپزخانه فضای باز بتنی، قابل تنظیم است، که به منظور مقرون به صرفگی و نگه داری آزاد توسط طراح هلندی پیت جان ون در کومن ساخته شد.

آتش گاه فضای باز

 

یک آشپزخانه تمام دمیده نیست اما این آتش گاه مدل ماموریتی گچی است که با طراحی کاشی های اسپانیایی قدیمی توسط ایزابل داهلین (که مالک فروشگاه دکور لس آنجلس هم هست) تکمیل میشود، فضای عالی برای جمع شدن خانوادگی و کباب کردن است.

کشو های یخی حیاط پشتی

 

با برپا شدن آن در یک حیاط کوچک در شیکاگو، برپایی این آشپزخانه فضای باز ثابت میکند که شما نیاز به فضای باز زیادی برای داشتن یک آشپزخانه مد روز و کارکردی ندارید. یک یخچال دو دره آبجو و دیگر نوشیدنی ها را در حالت آماده نگه میدارد.

 

پانل چوبی تخته سیاه

 

این واحد آشپزخانه فضای باز مستقل، که توسط بلاگر ها پشت هرتیکالت طراحی شد، روی چرخ ها ساخته شد تا حرکت دادن آن راحت باشد.یک دیوار تخته سیاه بزرگ مکانی عالی برای نوشتن منو روی آن است

فضاهای سرگرم کننده تابستانی

 

یک آشپزخانه فضای باز نانتاکت فضای نهایی برای سرگرمی است- این آشپزخانه شامل منقل کباب ، گاز، یک یخچال، یک سینک و حتی یک فر پیتزا میشود.

مصالح آشپزخانه فضای باز

 

کابینت سدر و میزهای کابیت فولاد ضد زنگ به این آشپزخانه فضای باز حس مدرنی میدهد، باع های گیاهی پر از اسطخودوس، یوکا و سرو کوهی به فضا حس طبیعی میدهد.

فر پیتزای فضای باز

 

این فضای پشت خوابیده با تشکر از سطح صاف و مصالح سنگ آبی و یک سری از گیاهان متنوع حس ارگانیک اما جلا یافته ای میدهد.

 

آشپزخانه ساحلی

 

فضای سرگرمی بیرون و فضای آشپزخانه این خانه ساحلی اپستیت نیویورک شامل یک سیستم‌ چرخک میشود، تا پنجره ها به بالا بروند تا فضا را رو به منظر بیرونی فوق العاده باز کنند.

 

منبع: countryliving

علیرضا شاکری
عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا