معماریان مگ

استفاده از سبک های مختلف مبلمان در محیط اداری

مبلمان اداری
مبلمان اداری

مبلمان اداری | استفاده از بهترین مبلمان در فضای اداری | مبلمان مدرن و کلاسیک برای محیط اداری

مبلمان اداری کلمه ای است که اگر به گوشمان بخورد، ممکن است مبلمانی سخت و با ظاهری نه چندان زیبا را برای ما تداعی کند. اما واقعیت این است که مبلمان اداری در سبک های مختلف وجود دارد که هر یک از این سبک ها مناسب فضای خاصی است. ما در این مطلب به بررسی 3 سبک مبلمان در مبلمان اداری پرداخته و همراه با عکس به آن اشاره کرده ایم. از شما بازدیدکننده محترم سایت آریان معماری دعوت می کنیم تا پایان مقاله “مبلمان اداری” همراه ما باشید و در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و یا نقدی راجع به این مطلب، از طریق فرم انتهای صفحه به اطلاع ما برسانید.

 

مقدمه ای بر مقاله مبلمان اداری

هنگامی که از مبلمان صحبت می کنیم، فکر و ذهن بسیاری از افراد به سمت دکوراسیون منزل، اتاق پذیرایی یا نشیمین می رود چرا که مبلمان در این فضاها بیشترین موارد استفاده را داشته و اغلب مردم در این فضاها با مبلمان سر و کار دارند. اما جالب است بدانید علاوه بر مواردی که در جمله قبل گفته شد، نوع دیگری از مبلمان با همان کاربرد وجود دارد که به مبلمان اداری معروف است. مبلمان اداری برای چیدمان فضای اداری کارمندان، پرسنل داخلی و یا مدیران اصلی شرکت های گوناگون به کار می رود. این که بهترین نوع مبلمان اداری کدام مورد است، به نوع چیدمان ملزومات و همچنین مواردی همچون متراژ، سبک دکوراسیون کلی فضای کار و همچنین هدف شما از قرار دادن مبل ها بستگی دارد و شما می توانید از سبک هایی مثل سبک مدرن یا سبک کلاسیک استفاده کنید.

 

نکته ای مهم برای استفاده از صندلی های اداری

یادتان باشد حتما از یک سبک برای چیدمان مبل اداری استفاده کنید چرا که ترکیب دو سبک، نه تنها با یکدیگر همخوانی نداشته بلکه باعث زشت تر دیده شدن محیط نیز می شود. مبلمان ادرای مدرن با توجه به داشتن تنوع طرح و مدل های بیشتر نسبت به مبلمان کلاسیک و ساده و همچنین به روزتر بودن محصولات، بیشتر مورد توجه مدیران و صاحبان شرکت ها قرار می گیرد و طبیعتا موارد استفاده بیشتری نسبت به سبک های دیگر دارد.

استفاده از بهترین مبلمان در فضای اداری - مبلمان اداری
استفاده از بهترین مبلمان در فضای اداری

 

دکوراسیون مبلمان اداری
دکوراسیون مبلمان اداری

 

به علاوه این موضوع که اتاق مدیران شرکت از نظر دکوراسیون و سطح زیبایی بالاتر از اتاق سایر پرسنل قرار دارد، چیزی است که بر هیچ کس پوشیده نیست؛ بنابر این از مبلمان اداری در اتاق مدیران شرکت بیشتر از سایر کارکنان استفاده می شود و ازهمین رو، باید در طراحی و چیدمان آن از لوازم و مبلمان شیک تر و منحصر به فرد تری استفاده کرد تا حس مدیریت را به خوبی در مراجعه کنندگان القا نماید.

 

 

مبلمان اداری مدرن، انتخابی بی نظیر برای صاحبان مشاغل

شاید بتوان ملموس ترین و عمده ترین تفاوتی که مبلمان اداری مدرن و مبلمان خانگی با یکدیگر دارند را در مواد اولیه آن ها به شمار آورد. مبلمان اداری مبلمانی رسمی هستند که باید دارای طراحی مدرن، با دوام و سازمانی باشند. این ویژگی ها، از جمله ویژگی هایی هستند که در مبلمان اداری دیده می شود و رعایت آن ها برای هر سازنده مبلمان اداری واجب و ضروری می باشد. صندلی اداری که دارای ویژگی های ذکر شده باشد باعث جذاب تر به نظر آمدن فضا و همچنین ایجاد شور و انگیزه در کاربران می شود.

مبلمان مدرن و کلاسیک برای محیط اداری
مبلمان مدرن و کلاسیک برای محیط اداری

 

مبلمان اداری مدرن، انتخابی بی نظیر برای صاحبان مشاغل
مبلمان اداری مدرن، انتخابی بی نظیر برای صاحبان مشاغل

 

مبلمان اداری مدرن با توجه به فضا و محیطی که در آن قرار می گیرد دارای طرح های متفاوتی هستند. یکی از نکاتی که در هنگام چینش مبلمان اداری مدرن باید به آن توجه کرد، این است که حتما از عناصری مثل میز، گلدان و تزئینات رسمی اتاق اداری استفاده کنید تا نمای بهتری به فضای خود بدهید. همچنین به این علت که کارمندان هر شرکت بیشترین زمان خود را در محل کار و روی صندلی ها پشت میز اداری می گذرانند پس باید راحتی آنها فراهم شود. از این رو مبلمان مدرن راحتی بهترین گزینه برای صندلی های پشت میز و اتاق مدیران می باشد که بسته به نوع و طرح، از قیمت های مختلفی برخوردارند.

 

 

استفاده از مبلمان کلاسیک در فضای کار

مبلمان اداری انواع گوناگونی دارد. یکی از انواع مبلمان اداری، مبلمان کلاسیک است. مبلمان کلاسیک، سبکی از مبلمان است که نسبت به سبک های دیگر از قدمت بیشتری برخوردار بوده و به مبلمان سنتی نیز شهرت دارد و در فضای اداری و رسمی کمتر از آن استفاده می شود. امروزه مبلمان مدرن بیشترین کاربرد را در فضای کار و محیط اداری دارند اما اگر بخواهیم درباره مهم ترین شاخصه مبل های اداری کلاسیک صحبت کنیم، باید به سنتی بودن، ترکیب های رنگ خاصی که برای این سبک وجود دارد و مخاطبین خاص این نوع مبلمان اداری اشاره کنیم.

استفاده از مبلمان کلاسیک در فضای کار - مبلمان اداری
استفاده از مبلمان کلاسیک در فضای کار

 

چیدمان مبلمان اداری مدرن
چیدمان مبلمان اداری مدرن

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون عینک فروشی هستید؟

شرکت معماریان به شما کمک می کند.

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

مبلمان اداری لوکس و ساده

برای بسیاری از افراد، محل کار، خانه دوم است و اینکه در آن جا آرامش و راحتی داشته باشند بسیار مهم بوده و در انجام وظایفشان تاثیر زیادی دارد. برای اینکه فضای مناسب کار برای پرسنل یک شرکت یا اداره فراهم شود، مدیر آن شرکت یا اداره تمهیدات خاصی را می اندیشد تا بهترین فضا را ایجاد کند. یکی از مواردی که باعث ایجاد بهترین فضای کار می شود، مبلمان مرتب و لوکسی است که در اتاق هر پرسنل یا مدیر وجود دارد. این مبلمان نه تنها فضا را زیباتر کرده، بلکه نظم و ترتیب بیشتری را نیز در اتاق ایجاد می کند.

مبلمان اداری لوکس و ساده
مبلمان اداری لوکس و ساده

 

مبلمان اداری لوکس و ساده برای محیط کار
مبلمان اداری لوکس و ساده برای محیط کار

 

با ورود به هر محیط اداری، قطعا اولین چیزی که نگاه شما را به خود جلب خواهد کرد دکوراسیون مبلمان اداری و ملزوماتی می باشد که در آن اتاق استفاده شده است. فضاهای شلوغ و اتاقی با دکوراسیون شلوغ و ملزوماتی پرتعداد، همیشه جذاب و عامه پسند نیست. گاهی وقتا سادگی بهترین گزینه ای می باشد که می توانید از آن استفاده کنید. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم مبلمان ساده و لوکس اداری را فراموش نکنید. این مبلمان ظاهری شلوغ نداشته و بیشتر روی کاربرد آن تکیه می شود. مبلمان لوکس و ساده، مبلمان شیکی هستند که در اتاق مدیران، اتاق جلسات و کنفرانس، اتاق پرنسل و همچنین لابی می توان از آن استفاده کرد. بنابراین برای چیدمان مبلمان اداری تان ابتدا ببینید دکوراسیون کلی اتاق به چه شکلی است، سپس از سبک های مختلف مبلمان برای زیباتر شدن و شخصیت بخشیدن به اتاق تان استفاده کنید.

 

 

اهمیت مبلمان اداری در چیست و چگونه می توانیم بهترین دکوراسیون را برای فضای اداری خود داشته باشیم؟

مبلمان اداری در دنیای امروز نسبت به سالیان گذشته بسیار بیشتر مورد توجه و اهمیت مدیران قرار گرفته است. هدف از تعبیه مبلمان اداری در یک فضای رسمی مثل فضای کار، داشتن محیط کاری آراسته و مرتب و در حین حال افزایش راندمان فعالیت پرسنل می باشد. مبلمان اداری را می توان پشت میز و برای کارکنان، در اتاق مدیران برای مهمانان و در لابی برای مراجعه کنندگان تعبیه کرد. در این مقاله به بررسی 3 سبک از سبک های موجود برای مبلمان اداری اشاره کردیم. اگر به بازار مراجعه کنید با نمونه های بی شماری از مبلمان اداری روبرو می شوید. اگر دوست دارید بهترین انتخاب را داشته باشید، ابتدا شرایط و ویژگی های محل کاری که قصد دارید مبل را در آن بگذارید بررسی کرده و سپس برای خرید مبل اقدام نمایید.

بهترین دکوراسیون مبلمان اداری
بهترین دکوراسیون مبلمان اداری

 

طراحی یک محیط اداری شیک و مدرن توسط گروه معماریان

اگر فضای اداری شما برایتان مهم است و قصد دارید در یک فضای شیک و رسمی به کار و فعالیت بپردازید، باید دکوراسیون محیط کارتان را تغییر دهید. تغییر دکوراسیون با کمک کسانی که در این زمینه تخصص دارند، بهترین کاری است که می توانید انجام دهید.

آتلیه معماری و طراحی دکوراسیون معماریان از سال ۱۳۸۶ و با هدف کسب رضایت مشتری در مرحله اول پا به عرصه طراحی دکوراسیون و معماری گذاشت و تا به امروز با انجام ده ها پروژه موفق و ثبت نمونه کارهای قابل قبول، رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورده است. این گروه با بهره مندی از متخصصین حوزه معماری، با پیاده سازی یک طرح اصولی و اجرای آن به بهترین شکل ممکن، توانسته است اعتماد مشتریان خود را بدست آورد. یکی از خدماتی که این گروه در حیطه فعالیت های خود به مشتریان عزیز ارائه می نماید، طراحی دکوراسیون داخلی دفتر تجاری است. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه اجرای کار، با استفاده از راه های ارتباطی سایت، با اپراتور های شرکت در ارتباط باشید. همچنین از طریق لینک های موجود در بالای سایت، از نمونه کارهای شرکت ما در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران دیدن فرمایید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر