معماریان مگ

راهنمای انتخاب بهترین مبلمان و صندلی اداری

صندلی اداری
صندلی اداری

صندلی اداری | راهنمای انتخاب بهترین مبلمان و صندلی اداری | مبلمان شیک و لوکس اداری

صندلی اداری و مبلمان شیک و لوکس اداری به محیط کار شما شخصیت داده و آن را خاص می کنند. برای انتخاب بهترین مبلمان و صندلی اداری این مطلب را مطالعه کنید.

 

تاریخچه استفاده از صندلی اداری

صندلی، یکی از قدیمی ترین وسایلی است که انسان ساخته است. از هزاران سال پیش، صندلی به شکل های مختلفی ساخته شده و مردمان زیادی از آن استفاده های گوناگونی کرده اند. در دنیای امروز، با پیشرفت علم و تکنولوژی صندلی ها اشکال استانداردتر و تخصصی تری پیدا کرده و برای هر محیط، به صورت جداگانه و اختصاصی طراحی و تولید می شوند. فضای مسکونی، اداری، عمومی، تجاری، ورزشی و غیره از جمله محیط هایی است که برای هرکدام به صورت اختصاصی و جداگانه صندلی های منحصر به فرد ساخته می شود. برای مثال در محیط های عمومی مثل فرودگاه، صندلی های استراحت وجود دارد. در ورزشگاه که یک محیط ورزشی است، صندلی‌ تماشاگران وجود دارد و در محیط های اداری نیز صندلی هایی مخصوص کارکنان و ارباب رجوع طراحی و تولید می شود. در این بخش از معماریان مگ، به بررسی صندلی اداری و استفاده از آن در محیط های اداری پرداخته ایم.

تاریخچه استفاده از صندلی اداری
تاریخچه استفاده از صندلی اداری

 

بسیاری از افراد معتقدند مبدا طراحی و تولید صندلی های مدرن و استاندارد، به قرن ۱۹ میلادی و انقلاب صنعتی بر می گردد. با انقلاب صنعتی که در اروپا رخ داد، تغییر و تحولات اساسی شامل صنعت صندلی و مبلمان اتفاق افتاد. صندلی اداری نیز از این قاعده مستثنا نبود و طراحی و تولید آن پیشرفت زیادی کرد.

 

اهمیت استفاده از صندلی اداری

در طراحی داخلی یک فضای اداری توجه به تک تک اجزا و ملزومات حائز اهمیت است. یکی از اساسی ترین ملزوماتی که در یک فضای اداری مورد استفاده قرار می گیرد، صندلی اداری است. صندلی های اداری برای پرسنل و کارمندان از سطح اهمیت ویژه ای برخوردارند. چراکه کارمندان و پرسنل اداری ساعت های طولانی ای را روی آن نشسته و به فعالیت های کاری می پردازند. بنابراین مدیران اداری باید با انتخاب بهترین صندلی های اداری در کنار سایر اقلام دکوراسیون، یک فضای راحت و آرامش بخش را برای کارمندان خود فراهم سازند. در انتخاب صندلی اداری مناسب قیمت و هزینه ای که می کنیم برای ما اولویت دارد؟ یا به دنبال صندلی هایی با کیفیت خوب هستیم یا شاید هم شکل ظاهر آن مهم تر از دو مورد دیگر است؟ این ها سوالاتی هستند که مدیران اداری قبل از خرید صندلی با آن مواجه می شوند و با توجه به هریک، صندلی های مختلفی را خریداری می کنند. در این مطلب از معماریان مگ، به تاریخچه صندلی های اداری مدرن اشاره کوتاهی کردیم و در ادامه نیز از فواید استفاده از این محصول در محیط های اداری برای شما عزیزان خواهیم گفت.

چگونگی انتخاب بهترین صندلی اداری
چگونگی انتخاب بهترین صندلی اداری

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای خرید صندلی اداری هستید؟

از فروشگاه اینترنتی معماریان دیدن کنید

صندلی های اداری شیک و مدرن با قیمت مناسب

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

نکات مهم و کاربردی در انتخاب صندلی اداری

برای انتخاب بهترین مدل صندلی اداری که با خواسته ما هماهنگ بوده و مناسب فضاب کار ما باشد، باید ویژگی هایی را در نظر بگیریم که یک انتخاب و خرید خوب را سپری کنیم. در این قسمت به چهار نکته اشاره کرده ایم که در نظر گرفتن آن ها کمک زیادی به انتخاب بهتر شما می کند.

اولین نکته ای که در خرید یک صندلی اداری خوب و استاندارد باید توجه کنید، جک دار بودن صندلی است. صندلی های جک دار قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و پرسنل با هر فرم بدنی که دارند می توانند روی آن احساس راحتی بیشتری کنند. از آن جایی که بسیاری از کارهای اداری با نوشتن و کار با کامپیوتر سر و کار دارد، بنابراین لازم است ارتفاع صندلی در سطح خوبی قرار داشته و پاها به خوبی روی زمین قرار بگیرد. اگر کارمند شما قد بلند یا کوتاهی داشته باشد و در فضای کار وی صندلی جک دار استفاده نکنید، در طولانی مدت باعث مشکلات زیادی برای وی خواهید شد.

نکات مهم و کاربردی در انتخاب صندلی اداری (1)
نکات مهم و کاربردی در انتخاب صندلی اداری (۱)

 

مورد دیگری که در هنگام خرید و انتخاب بهترین صندلی‌اداری باید به آن توجه داشته باشیم، توجه به پشتی‌‌ صندلی است. این مورد یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید‌ صندلی اداری است که اگر در نظر گرفته شود، راحتی کارمندان روی این صندلی های اداری دو چندان خواهد شد. اگر پشتی صندلی اداری مناسب نباشد امکان بروز درد های عضلانی در کارمندان وجود دارد. همچنین دسته های صندلی اداری باید قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد تا بازوها و شانه های پرسنل به راحتی روی دسته صندلی قرار بگیرند.

سومین نکته ای که در این مطلب به آن اشاره کرده ایم، تعداد پایه های صندلی و چرخ دار بودن آن است. هرچه تعداد پایه های یک صندلی اداری بیشتر باشد، تعادل آن بیشتر خواهد بود. همچنین چرخ دار بودن صندلی ‌به کارمندان کمک می کند در هنگام کار اگر قصد‌ جا به جا شدن داشتند، بدون اینکه از روی صندلی بلند شوند به مکان دیگری بروند. بهترین و مناسب ترین صندلی های اداری، صندلی های پنچ پایه/چرخ می باشند.

نکات مهم و کاربردی در انتخاب صندلی اداری (2)
نکات مهم و کاربردی در انتخاب صندلی اداری (۲)

 

 

نکته دیگری که در هنگام خرید صندلی اداری حائز اهمیت است، جنس رویه صندلی می باشد. رویه صندلی می تواند از چرم یا پارچه باشد. جنس پارچه ای معمولا دارای تنوع بیشتر و قسمت های کمتری بوده و در مقابل، رویه های چرمی بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد اما در عوض قیمت بالایی دارد. یکی از بدی هایی که صندلی چرم دارد، عرق کردن پس‌ از ساعت ها نشستن مداوم روی آن است. بنابراین اگر این حالت برای کارمندان شما وجود دارد، بهترین انتخاب صندلی های پارچه ای می باشد.

نکات مهم و کاربردی در انتخاب صندلی اداری (3)
نکات مهم و کاربردی در انتخاب صندلی اداری (۳)

 

 

با انواع گوناگون صندلی اداری آشنا شوید

صندلی های اداری نیز خود دارای مدل های گوناگونی می باشند. برخی از این مدل ها عبارتند از:

صندلی های محیط آموزشی

از صندلی های آموزشی در فضاهایی مثل مدرسه، دانشگاه و موسسه های آموزشی استفاده می شود.

صندلی شیک و مدرن

این نوع صندلی ها بسیار شیک و جذاب بوده و مدیرانی که از این نوع صندلی برای فضای کاری خود استفاده می کنند بسیار خوش سلیقه و زیبایی طلب هستند. این مدل صندلی اداری برای دفترکارهای خانگی بسیار پیشنهاد خوبی است.

صندلی کنفرانس

صندلی های کنفرانس، مخصوص اتاق کنفرانس و میز جلسه ساخته می شوند و از نظر اندازه و حجم، مقداری کوچک تر می باشند.

با انواع گوناگون صندلی اداری آشنا شوید
با انواع گوناگون صندلی اداری آشنا شوید

 

محصولات مبلمان اداری موجود در فروشگاه اینترنتی معماریان

در فروشگاه معماریان، شما عزیزان می توانید از طرح های مختلف صندلی اداری دیدن فرمایید و طرح هایی که با سلیقه و دکوراسیون فضای کار شما همخوانی داشته را انتخاب و به صورت آنلاین سفارش دهید. در این قسمت سه مدل از پرفروش ترین صندلی های اداری را برای شما آورده ایم.

 

مبل اداری مدرن کد SM217

مناسب برای تمام فضاهای اداری

خرید مبلمان کد SM217

مبل اداری مدرن کد SM215

شیک و مدرن با طراحی ظریف

خرید مبلمان کد SM215

مبل اداری مدرن کد SM216

یک انتخاب جذاب و منحصر به فرد

خرید مبلمان کد SM216

ورود به بخش مبلمان اداری فروشگاه معماریان

 

طراحی یک محیط اداری شیک و مدرن توسط گروه معماریان

اگر فضای اداری شما برایتان مهم است و قصد دارید در یک فضای شیک و رسمی به کار و فعالیت بپردازید، باید دکوراسیون محیط کارتان را تغییر دهید. تغییر دکوراسیون با کمک کسانی که در این زمینه تخصص دارند، بهترین کاری است که می توانید انجام دهید.

آتلیه معماری و طراحی دکوراسیون معماریان از سال ۱۳۸۶ و با هدف کسب رضایت مشتری در مرحله اول پا به عرصه طراحی دکوراسیون و معماری گذاشت و تا به امروز با انجام ده ها پروژه موفق و ثبت نمونه کارهای قابل قبول، رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورده است. این گروه با بهره مندی از متخصصین حوزه معماری، با پیاده سازی یک طرح اصولی و اجرای آن به بهترین شکل ممکن، توانسته است اعتماد مشتریان خود را بدست آورد. یکی از خدماتی که این گروه در حیطه فعالیت های خود به مشتریان عزیز ارائه می نماید، طراحی دکوراسیون داخلی دفتر تجاری است. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه اجرای کار، با استفاده از راه های ارتباطی سایت، با اپراتور های شرکت در ارتباط باشید. همچنین از طریق لینک های موجود در بالای سایت، از نمونه کارهای شرکت ما در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران دیدن فرمایید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر