معماریان مگ

10 مدل مبلمان خانگی که هیچوقت از مد نمی افتد

مبلمان خانگی جدید
مبلمان خانگی جدید

مبلمان خانگی جدید | 10 طرح مبلمان خانگی که هیچوقت از مد نمی افتد

مبلمان خانگی جدید و امروزی که مخاطبان همیشه از آن ها استقبال کرده اند، موضوع بحث ما در این مقاله است. این مبلمان خانگی جدید با طرح و سبکی که دارند، هیچگاه از مد نمی افتند و هروقت از آن ها استفاده کنید، جذابیت های منحصر به فرد خود را دارند. با ما همراه باشید تا 10 نمونه از این نوع مبلمان خانگی جدید را به شما نشان دهیم.

 

مقدمه ای بر مبلمان خانگی جدید

وجود مبلمان و صندلی های راحتی در خانه و اتاق های مختلف آن، به دلیل اینکه باعث بسته شدن فضا می شود، صفا و صمیمیت را در محیط اتاق برای افراد داخل آن به ارمغان می آورد. صندلی های راحتی، کاناپه و مبلمان، مکان های بسیار ایده آلی برای تماشای تلویزیون می باشند و همچنین تجربه نشان داده که خوابیدن روی این مبلمان نیز برای صاحبان آن ها بسیار لذت بخش است.

اما قبل از هرچیز، باید بدانید که نمی توان هر نوع مبلمان را در هر خانه ای بکار گرفت و باید نکات زیادی را در نظر داشت تا بهترین طرح انتخاب شود. متراژ و کوچکی و بزرگی خانه در چیدمان مبلمان چندان حائز اهمیت نیست؛ چیزی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ظاهر مبل و قالب طراحی آن است. هرچقدر این ظاهر مدرن تر و زیباتر باشد و هرچقدر مبلمان خانگی جدید تر باشد، بازدیدکنندگان خانه احساس بهتری دارند.

 

مبلمان خاکستری راحتی

نشستن روی مبلمانی که در آن ها فرو می روید، احساس جذابی است که تمام خستگی را از تن افراد بیرون می کند. در این خانه که در قرن هفدهم میلادی و در‌ کشور انگلستان ساخته شده، مبلمان راحتی خاکستری سفیدی وجود دارد که به همین شکل است. شما در تصویر زیر یک مبلمان کاناپه ال مانند راحتی را مشاهده می کنید که یک صندلی میزبان سفید رنگ در کنار آن قرار گرفته است. صندلی سفید رنگ راحتی این خانه را می توان در‌ فضاهای مختلف مثل اتاق غذاخوری یا اتاق خواب بکار برد.

مبلمان خاکستری راحتی - مبلمان خانگی جدید
مبلمان خاکستری راحتی

 

صندلی آهنی مناسب لابی و اتاق نشیمن

این صندلی ها برای اولین بار در قرن هجدهم در کشور‌ انگلستان به عنوان صندلی های جشن و غیره استفاده شد؛ اما با مرور زمان به دلیل وزن کم و حمل و نقل آسان، در خانه ها و سایر فضاهای مسکونی نیز مورد استفاده قرار گرفت. استفاده از این صندلی ها آن چنان گسترده بود که از اقیانوس اطلس عبور کرد و در مستعمرات آمریکایی نیز محبوب عموم مردم شد. بدین ترتیب بود که این نوع صندلی ها بسیار محبوب و رایج شد. امروزه از این صندلی ها می توان در‌ لابی، اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و غیره استفاده کرد.

صندلی آهنی مناسب لابی و اتاق نشیمن - مبلمان خانگی جدید
صندلی آهنی مناسب لابی و اتاق نشیمن

 

 

مبلمان چستر فیلد

مبلمان چستر فیلد، یکی از انواع مبلمان راحتی است که در اتاق نشیمن استفاده می‌ شود. به طور فنی، هر صندلی با عقب و بازوهای یکسان می تواند یک چستر‌ فیلد باشد. این مبلمان ترکیب سبکی رسمی و راحتی است که به صورت سنتی در ساخت آن از چرم طبیعی استفاده می شود. اما طرح هایی از مبل چستر فیلد وجود دارد که در آن پارچه های مخمل و کتان به کار رفته است.

مبلمان چستر فیلد - مبلمان خانگی جدید
مبلمان چستر فیلد

 

صندلی های کوچک چوبی

صندلی های کرم رنگی که در این مدل مشاهده می کنید، یکی از محبوب ترین مدل های صندلی در سراسر دنیا است. این نوع صندلی ها به دلیل اینکه قادرند با هر سبکی و در هر فضایی مورد استفاده قرار گیرند، به شدت موردتوجه قرار گرفته اند. برای مثال در این مورد، ترکیب صندلی های کرم رنگ با صندلی بزرگ قهوه ای را در کنار یک میز سفید ساده مشاهده می کنید. موادی که در ساخت این صندلی های جمع و جور استفاده می شود، معمولا چوب است. رویه صندلی نیز تشکی نازک و نرم می باشد.

صندلی های کوچک چوبی - مبلمان خانگی جدید
صندلی های کوچک چوبی

 

 

قالیچه شرقی و مبلمان راحتی

هیچ فرشی، کلاسیک تر و جذاب تر از یک فرش شرقی نیست. این فرش ها در کشورهای آسیایی از جمله قسمت خاورمیانه تولید می شود و امروزه در دکوراسیون های مختلف اروپایی در سبک های گوناگون، محبوبیت خاصی پیدا کرده است. دکوراسیون کلی این اتاق از سبک های سنتی پیروی می کند که عنصر رنگ در آن ها بسیار دیده می شود. مبلمان راحتی سفید، یکی از انواع مبلمان است که همیشه روی مُد است و قدیمی نمی شود. به علاوه یک صندلی مخصوص دراز کشیدن روبروی نورگیر این فضا قرار دارد که محل ایده آلی برای استراحت است.

قالیچه شرقی و مبلمان راحتی - مبلمان خانگی جدید
قالیچه شرقی و مبلمان راحتی

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون مبلمان خانه خود هستید؟

ما برای شما بهترین دکوراسیون مبلمان منزلتان را فراهم می کنیم

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

صندلی های ساده غذاخوری

این صندلی ها، به صندلی های لوئیز معروف است که در مراسمات مختلف دوران رنسانس از آن استفاده های زیادی می شد و بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت. این صندلی ها دارای قالب چوبی با قاب مستطیل شکل هستند که با استفاده از تشک های نرم، پشت کمر و نشیمن آن بهبود یافته است. این صندلی ها، صندلی های راحتی نبوده و بیشتر در جشن ها از آن استفاده می شده است.

صندلی های ساده غذاخوری - مبلمان خانگی جدید
صندلی های ساده غذاخوری

 

صندلی های راحتی در کنار میز دورهمی

مبلمانی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در واقع صندلی های راحتی هستند که در کنار میز دورهمی مورد استفاده قرار گرفته اند. این صندلی های نرم، قالب های چوبی داشته و رویه آن ها از جنس مخمل است. میزی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، از نوع میزهای دورهمی است که برای تجمع های دوستانه بسیار مناسب است. این را می توان از صندلی بدون پشتی قرار گرفته کنار این میز فهمید. این میزها در قرون وسطی به اوج استفاده در میان مردم رسید؛ چرا که آن ها اتاق و میز ناهارخوری مشخصی نداشته و روی همین میزهای دورهمی غذا را صرف می کردند.

صندلی های راحتی در کنار میز دورهمی - مبلمان خانگی جدید
صندلی های راحتی در کنار میز دورهمی

 

 

آینه ونیزی و مبلمان سفید راحتی

آینه ونیزی، آینه ای است که در این اتاق خواب استفاده شده است. آینه های ونیزی قرن ها پیش، روش ساخت منحصر به فردی داشتند و راز تولید آن ها بسیار محرمانه بود؛ به طوری که حق امتیاز استفاده از آن را تنها ثروتمندان می توانستند خریداری نمایند. اما چیزی که برای ما اهمیت دارد، مبل راحتی تک رنگ سفیدی است که جلوی این تابلو قرار دارد. این مبل ساده و راحتی، از زمانی که ساخته شد تا به امروز بسیار محبوب بوده و سبک های مختلفی در قالب همین مبل به بازار ارائه شده است.

آینه ونیزی و مبلمان سفید راحتی - مبلمان خانگی جدید
آینه ونیزی و مبلمان سفید راحتی

 

 

 

چکیده آنچه در مقاله مبلمان خانگی جدید گفته شد:

مبلمان یکی از ملزومات در خانه است که جذابیت و راحتی بسیاری دارد و همین جذابیت و راحتی سبب شده تا محبوبیت بی نظیری را نزد خانواده ها دست و پا کند. مبلمان راحتی امروزه در خانه های بسیاری وجود دارد و به همین دلیل این نوع مبلمان در رنگ ها و طرح های فوق العاده زیادی در بازار عرضه می شود.

دکوارسیون هر خانه نیز با خانه دیگر متفاوت است و مدل های گوناگون مبلمان برای خانه های مختلفی کاربرد دارد. اگر صاحب خانه برای دکوراسیون خانه خود از طرح و رنگ هایی که با دکوراسیون کلی منزل همخوانی دارد برای مبلمان استفاده کند، تغییرات بسیار مثبتی را در نمای خانه و محیط زندگی ایجاد می کند. در این بین، مبلمانی وجود دارد که با گذشت سالیان، هنوز در میان مردم محبوبیت خود را حفظ کرده اند. در این مقاله به بررسی هشت نمونه از این مبلمان و صندلی ها پرداخته شد.

معماری و طراحی دکوراسیون خانه توسط شرکت معماریان

طراحی دکوراسیون داخلی خانه، برای برخی از افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دکوراسیون داخلی خانه شما، نشان دهنده شخصیت افراد درون آن است و هرچقدر این دکوراسیون مدرن تر و زیباتر باشد، افرادی که به خانه شما مراجعه می کنند احساس بهتر و زیباتری خواهند داشت. از طرفی، داشتن یک دکوراسیون خوب و امروزی، نیازمند تخصص در علم طراحی دکوراسیون است. این علم شامل اصول و استانداردهای خاصی است که در سطوح مختلف توسط افرادی که به آن اشراف دارند، رعایت می شود. یکی از مراکز معتبری که در زمینه طراحی دکوراسیون محیط های مختلف از جمله محیط خانه و معماری بناهای گوناگون از جمله بناهای مسکونی فعالیت می کند، شرکت معماریان است. متخصصین و مهندسین این شرکت آماده ارائه خدمات مختلف این حوزه ها می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق بخش زیر با اپراتورهای ما در ارتباط باشید.

تماس با شرکت آریان معماری

شرکت معماریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر