معماریان مگ
سالن های عروسی مجلل در جهان

معرفی بهترین و زیباترین تالارهای جهان با امکانات فوق العاده

غیر قابل انکار است که همه زوج‌ها، آرزوی برپایی مراسم عروسی در زیباترین تالارهای جهان، دارند. بعضی از آنها دوست دارند یک تم روستایی را انتخاب کنند و مراسم خود را در یک جنگل یا در یک چمنزار برگزار کنند. بعضی دیگر میخواهند، مراسم عروسی شان مجلل و به صورت باشکوه ترین حالت ممکن برگزار شود. از آنجا که هر زن و شوهر دارای بودجه عروسی خود است. مکان های انتخابی آنها برای مراسم عروسی نیز متفاوت است. اگر شما به دنبال یک روز عالی در زیباترین مکان های دنیاهستید، از لوکس ترین و زیباترین تالارهای جهان در اینجا بازدید کنید.

۱-اوبریا یودیولس Oberoi Udaivilas”” از زیباترین تالارهای جهان در اودایپور، هند

هتل اوبریا یودیولس، جواهر واقعی شرق، به طور مداوم به عنوان هتل برتر در هند و آسیا رتبه بندی شده است. این هتل ۵ ستاره خدمات شگفت انگیز و سوئیت های فوق العاده با شکوه را ارائه می دهد. این مجتمع شامل ۴۵۰ ستون سنگی و گنبدهای ساخته شده از سنگ مرمر طلایی و سفید است. سوئیت های این هتل مجلل دارای اتاق نشیمن، اتاق غذا خوری، استخر خصوصی و مزایای دیگر می باشد. استراحتگاه به منظره دریاچه پیکولا چشم انداز دارد.

زیباترین تالارهای جهان در هند

تورهای خصوصی اقامتگاه، قایق هایی را که در سرتاسر دریاچه حرکت می کنند، در اختیار شما قرارمی دهند. علاوه بر این، هتل دارای امکانات رفاهی دیگرمانند استخر در فضای باز، سالن و دو رستوران مجلل است. بنابراین اگر شما دارای بودجه ای کافی برای اقامت در این هتل هستید، می توانید هتل اوبریا یودیولس که یکی از زیباترین تالارهای جهان برای عروسی را شامل می شود، انتخاب کنید.

زیباترین تالارهای جهان در هند

۲-کتابخانه عمومی نیویورک ” “New York Public Libraryاز زیباترین تالارهای جهان درمنهتن

شهر نیویورک سیتی دارای برخی از عجیب ترین و گران ترین مکان های خارج از کشور است. شما میتوانید برای این روز به یادماندنی از زندگی خود، ساختمان ادبی تاریخی، کتابخانه عمومی نیویورک را برای ازدواج انتخاب کنید. کتابخانه عمومی نیویورک با ستون هایی از سنگ مرمر و سقف بسیار بلند، یک مکان بی نظیر برای مراسم عروسی است. می توان گفت تقریبا غیرممکن در این مکان به یک واقعیت تبدیل می شود. جشن ها معمولا در تالار آستور برگزار می شود. محل برگزاری حداکثر ۴۵۰ مهمان را می پذیرد. این مکان به عنوان یکی از زیباترین تالارهای جهان یک برنامه دقیق، برای برگزاری عروسی به شکل حرفه ای دارد.

بهترین تالارهای جهان در آمریکا

۳-جزیره کوچک ایسلندLittle Palm Island Resort از زیباترین مکان های عروسی درغرب، فلوریدا

اگر دوست دارید جزیره خصوصی را برای برگزاری عروسی رویایی خود داشته باشید. این رویای شما در جزیره ی کوچکی در غرب فلوریدا به واقعیت می پیوندد. دسترسی به این جزیره فقط از طریق دریا و کشتی ممکن است. این جزیره یکی از مکان های مرسوم در لیست بهترین مکان های عروسی است. شما میتوانید کل جزیره را برای خود و میهمانان عروسی تان رزرو کنید.

لوکس ترین و زیباترین تالار های جهان

هنگامی که جزیره را رزرو می کنید، شما انتخاب می کنید که مراسم عروسی خود را در سواحل شنی سفید جزیره، در هنگام غروب آفتاب برگزار کنید. یا در اماکن تفریحی با استخرهای استثنایی است که همه آنها دارای عرشه خصوصی، است. به نظر می رسد عروسی در این جزیره بسیار رویایی خواهد بود. میتوانید اطمینان حاصل کنید که حریم خصوصی در این جزیره صد در صد است. با توجه به این که شما به جزیره خصوصی خود، به سبک جانی دپ دسترسی دارید، جای تعجب نیست که این مکان لوکس و گران قیمت یکی دیگر از زیباترین تالارهای جهان را شامل باشد.

لوکس ترین و زیباترین تالار های جهان

۴-تالار بلمون Belmond Hotel Caruso” ” از زیباترین تالارهای جهان در راولو – ایتالیا

یکی از مکانهای عجیب در این فهرست هتل بلمون است. این هتل بر روی صخره ای که در کنار ساحل آمالفی نفس گیر ايتاليا قرار گرفته است. هتل بلمون دارای امکاناتی از قبیل حمام مرمری، اتاق خواب سبک ناپولیتن، تراس، باغ خصوصی، سقف با نقاشی دیواری و یک کلیسای ۹۰۰ ساله در دهکده ی راولو است. سایر مزایا عبارتند از رستوران فوق العاده، بار، استخر در فضای باز، آبگرم و مرکز تناسب اندام. شما دو گزینه در هتل بلمون برای انتخاب مکان عروسی خواهید داشت. یکی در سالن پذیرایی و دیگری مراسم کنار استخر است. همچنین این هتل به مهمانان اجازه می دهد تا تمام ۵۰ اتاق و سوئیت هتل را رزرو کنند.

تالارهای مجلل در سراسر جهان

۵-کاخ کنزینگتون Kensington Palace از زیباترین تالارهای جهان در انگلستان

کاخ کنسینگتون در سال ۱۶۰۵ به طراحی سر جورج کوپین تکمیل شد. در اصل این عمارت بزرگ دو طبقه، پس از آنکه ویلیام سوم و مری دوم از انگلیس آن را خریداری کردند، به مجتمع رسمی سلطنتی در سال ۱۶۸۹ تبدیل شد. این کاخ سلطنتی تاریخی، به عنوان یک شگفتی از معماری ژاکوبن و میراث سلطنتی بریتانیا است. کاخ کنینگینگ در سال ۲۰۱۲ ترمیم شد. در حال حاضر درون کاخ های بزرگ و پرنعمت، یک رویکرد مینیمالیستی و مدرنیستی با اثرات زیبایی شناسی وجود دارد. محل اصلی این کاخ به علت اهمیت تاریخی آنها دست نخورده باقی مانده است. دیگر مناطق دارای مجموعه ای گسترده از امکانات هنری و مجسمه ها هستند.

کاخ های پذیرایی برای مراسم عروسی

کاخ دارای برخی از با ثبات ترین باغ های لندن است. یک باغ شاد و پر از لاله ها و گل های دیگر در مرکز حوضچه مستطیلی محوطه را شکل می دهد. محوطه سازی این باغ به سبک کلاسیک قدیمی است. از این رو، کاخ کنزینگتون و باغ های زیبای آن از باشکوه مکان های لندن برای مراسم عروسی سلطنتی است. این کاخ با نقاط تاریخی و محوطه زیبا از زیباترین تالارهای جهان محسوب میشود که امکانات زیادی رر اختیار قرار میدهد.

کاخ های پذیرایی مجلل برای مراسم عروسی

۶-تالار بام تریبکا “Tribeca Rooftop” از زیباترین تالار های جهان در منهتن، نیویورک

تالار بام تریبکا در قلب شهر نیویورک، به شما اجازه می دهد تا در پشت بام یک ساختمان به شیوه ای متفاوت ازدواج کنید. در بام ساختمان ۱۲ طبقه، در عین حال شما می توانید منظره های شگفت انگیزی همچون ساختمان دولت امپراتوری و رودخانه هادسون را ببینید. اگر دوست ندارید بر روی پشت بام تریبکا با منظره ای زیبا در شهر نیویورک ازدواج کنید، شما می توانید مراسم خود را در سالن داخلی بام تریبکا برگزار کنید. بنابراین تصمیم اینکه عروسی خود را در داخل یا خارج از میزبانی کنید، در اختیار خودتان است.

زیباترین سالن های عروسی در نیویورک

احساس صنعتی این ساختمان بسیار متناسب با روند عروسی مدرن است. تریبکا علاوه بر نمایش های بی نظیر، بهترین غذاها را در جهان ارائه می دهد. اگر انتخاب کنید که عروسی شما در این مکان برگزار شود، میتوانید با تیم آشپزی محل برگزاری کار کنید تا یک منو مناسب با سلیقه خود طراحی کنید. همه این موارد این مکان را در بین زیباترین تالارهای جهان قرار میدهد.

زیباترین سالن های عروسی در نیویورک

 

۷- کاخ التام “Eltham” از زیباترین تالارهای جهان در در لندن، انگلستان

قصر التام خانه بزرگی در دهکده سلطنتی خلیج گرینویچ، در جنوب شرق لندن، انگلستان است. این کاخ یک محل سکونت سلطنتی است که در سال ۱۹۹۵ مدیریت آن به میراث انگلیسی منتقل شد. این ساختمان در سال ۱۹۹۹ بازسازی شد و درهای خود را رو به عموم باز کرد. هر چند از ساختمان اصلی این کاخ، امروز تنها سالن بزرگ با شکوه قرون وسطی باقی مانده است. امروزه سالن بزرگ، که برای میزبانی پادشاهان سلطنتی، فراهم است حالت مهیج و چشمگیر برای رویدادهای بزرگ است. معماری داخل کاخ، به سبک آرت دکو است. باغ های آرام کاخ التام دارای یک ترکیب منحصر به فرد از سبک های قرون وسطی و هنر نو است. که یکی از مکان های غیرمعمول و استثنایی لندن است.

زیباترین تالارهای جهان در دنیا

کاخ التام یکی از شیک ترین و زیباترین تالارهای جهان است که مراسم های عالی عروسی به سبک وینتژ، را در خود جای می دهد. جشن در محیطی که یک سالن بزرگ و سه اتاق با دکوراسیون زیبا و باغ زیبای خیره کننده را در بر میگیرد، به صورت کاملا منحصر به فرد برگزار می شود. سالن آن ظرفیت ۳۰۰ نفر مهمان را دارد. این قصرزیبا، دنیایی آرام و به دور از سر و صدا و شلوغی پایتخت است. شما که میخواهید یک روز خاص در محیطی با شکوه داشته باشید، این کاخ واقعا به شما کمک می کند.

زیباترین تالارهای جهان در دنیا

۸-تالار بیلدمور استیت” The Biltmore Estate” از زیباترین تالارهای جهان دراشویل، شمال کارولینا

بیلتمور یک عمارت خصوصی ساخته شده توسط جورج وندربیلت است. این عمارت شامل ۲۵۰ اتاق و ۸۰۰۰ هکتار از باغ های زیبا و محوطه سازی است. این بزرگترین خانه خصوصی در ایالات متحده است. معمار این بنا ریچارد موریس هانت است که هنوزهم با معماری تزئین شده دوران طلایی دیده می شود. اگر شما به دنبال یک مکان منحصر به فرد، تاریخی و لوکس برای ازدواج هستید، این نماد تاریخی ایالات متحده ممکن است بهترین انتخاب باشد. چند گزینه برای جای برگزاری مراسم عروسی شما در این عمارت وجود دارد. باغ سبک ایتالیایی از جمله آنهاست.

تالارهای عروسی مجلل در دنیا

۹-قلعه اودسکالکی Odescalchi Castle از زیباترین مکان های برگزاری مراسم عروسی در رم، ایتالیا

قلعه اودسکالکی متعلق به قرن ۱۵ مکانی رمانتیک برای ازداج است. این قلعه د ساحل دریاچه Bacciano واقع شده است. قلعه اودسکالکی دارای چند محل برای عروسی مانند سالن سزار، برج باستانی و باغ راز است. فکر کنید نور زیبا، دکوراسیون، شمع، و تعداد زیادی گل ها چه محیط عاشقانه زیبا در باغ این قلعه بجود میآورد. این محل رویایی نمونه ای از معماری دوره رنسانس است.

زیباترین تالارهای جهان در دنیا

امروزه قلعه بعنوان یکی از زیباترین تالارهای جهان در بین افراد ثروتمند و مشهور جهان محبوب است. از جمله، تام کروز و کتی هولمز در قلعه اودسکالکی ازدواج کرده اند. این محیط ایتالیایی رمانتیک می تواند تا ۱۰۰۰ مهمان پذیرایی کند. بنابراین به راحتی می توانید بسیاری از مردم را به عروسی خود در این قلعه دعوت کنید.

زیباترین تالارهای جهان در دنیا

۱۰-کاخ یوماید بهاوان جیپور Umaid Bhawan Palace از زیباترین تالارهای جهان در راجستان، هند

یکی از بزرگترین اقامتگاه های خصوصی در جهان، کاخ لوکس کاخ یوماید بهاوان است. این کاخ در شهر جیپور راجستان که میزبان تالارهای متعددی است، ارزش بازدید دارد. کاخ یوماید بهاوان جیپور در ۲۶ هکتار باغ واقع شده است. دارای ۶۴ اتاق و سوئیت است. این مکان به سبک خاص راجستانی تزئین شده است. فضای داخلی باشکوه دارای آثاری به سبک آرت دکو است. کاخ سالن های مختلفی برای جشن های شما ارائه می دهد. بعضی از آنها که شامل یک منظره رؤیایی هستند که با فیل های سنتی و نورپردازی عالی و تزیینات مخصوص فرهنگ آنها آراسته شده اند. این کاخ مجلل درهند از زیباترین تالارهای جهان برای مراسم عروسی بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

زیباترین تالارهای جهان در هند

 

تحریریه شرکت معماریان

جهت مشاهده نمونه کارهای معماری و دکوراسیون داخلی گروه معماریان به صفحه ی اصلی سایت مراجعه کنید.

اینستاگرام معماری آریان

Shervin

علاقه مند به معماری و دکوراسیون

اضافه کردن نظر