معماریان مگ

42 ایده برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه مدرن (سری اول)

دکوراسیون آشپزخانه مدرن | با این 14 ایده در دکوراسیون آشپزخانه خود انقلاب کنید

دکوراسیون آشپزخانه مدرن برای خانم هایی که به دکوراسیون آشپزخانه خود اهمیت می دهند، مسئله ویژه ای است. جهت داشتن یک دکوراسیون آشپزخانه مدرن و جذاب، می بایست طبق اصول طراحی دکوراسیون عمل کرد تا هر عنصر سرجای خودش باشد. ما در این مقاله به معرفی 14 نمونه دکوراسیون آشپزخانه مدرن و استاندارد پرداخته ایم. از شما همراهان عزیز معماریان دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد یا انتقادی راجع به این مقاله یا دیگر بخش های سایت دارید، از طریق بخش نظرات در انتهای همین مطلب با ما در میان بگذارید.

 

آشپزخانه ای با چشم انداز استثنائی

این آشپزخانه مدرن، در داخل کلبه ای قرار دارد که طراحی آن توسط ویکتوریا هگن انجام شده است. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این آشپزخانه می توان به آویز جذاب، اجاق گاز رومیزی و میز بزرگی که در وسط آشپزخانه قرار دارد اشاره نمود. همچنین دیوار تمام شیشه ای که چشم انداز زیبایی از کوهستان را برای افراد داخل خانه به ارمغان می آورد، از دیگر ویژگی های دکوراسیون آشپزخانه مدرن در این نمونه است. به علاوه، چوب ماده ای است که بیشترین استفاده را در دکوراسیون این آشپزخانه مدرن به خود اختصاص داده است.

آشپزخانه ای با چشم انداز استثنائی - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه ای با چشم انداز استثنائی

 

ترکیب رنگ سیاه و سفید در آشپزخانه

این آشپزخانه مدرن، از ترکیب رنگ سیاه و سفید برای چیدمان ملزومات خود استفاده کرده است. کابینت و نرده های سیاه رنگ در کنار دیوار و رومیزی سفید، تضاد جالبی را در این آشپزخانه به وجود آورده است که باعث جلب توجه بازدید کنندگان می شود. گاز رومیزی و شیر آب های فوق العاده زیبا، مدرن و ساده نیز از دیگر مشخصه های این آشپزخانه می باشد.

ترکیب رنگ سیاه و سفید در آشپزخانه - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
ترکیب رنگ سیاه و سفید در آشپزخانه

 

آشپزخانه مدرن و متفاوت

در این آشپزخانه شیک و لوس که در خانه ای در لس آنجلس قرار دارد، سقف چوبی و صندلی هایی که در اندازه های مختلف دور میز ناهار خوری قرار گرفته اند، از عناصر جالب این آشپزخانه به شمار می رود. همچنین محلی که به صورت آویزان برای نگهداری ظرف های آشپزی در این آشپزخانه قرار گرفته است نیز، از دیگر مشخصه های منحصر به فرد این نمونه به شمار می رود.

آشپزخانه مدرن و متفاوت - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه مدرن و متفاوت

 

 

آشپزخانه قدیمی با عناصر کلاسیک

در این آشپزخانه که در خانه ای در فرانسه قرار دارد، طراح و ایده پرداز بسیاری از ویژگی های اصلی آشپزخانه را در سبک قدیمی حفظ کرده است. برای مثال اجاق گاز قدیمی و میز ناهار خوری ساده ای که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید، بیانگر این موضوع می باشند. همچنین ظروف مسی که روی دیوار قرار دارند، نه تنها ملزومات تزئینی جالبی می باشند بلکه در آشپزی نیز عملکرد بهتری را برای آشپز مهیا می کند.

آشپزخانه قدیمی با عناصر کلاسیک - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه قدیمی با عناصر کلاسیک

 

آشپزخانه مدرن با نورگیر عالی

این آشپزخانه مدرن و ساده، با نور گیر عالی و رنگ بندی یکپارچه سفید دیوار ها و سقف، محیطی مدرن و جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه مدرن به وجود آورده است. به علاوه، چراغ آویز های این آشپزخانه نیز به رنگ سفید می باشند. از دیگر ملزومات دکوراسیون این آشپزخانه، می توان به میز قهوه ای رنگ سوخته ای اشاره کرد که با صندلی های راه راهی که دور آن وجود دارد، منظره ای جالب را در مرکز آشپزخانه به وجود آورده است.

آشپزخانه مدرن با نورگیر عالی - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه مدرن با نورگیر عالی

 

چیدمان آشپزخانه تمیز و شاداب

در این آشپزخانه مدرن که توسط کریستینا آذاری طراحی شده است، راه پله ای قرار دارد که با میز وسط آشپزخانه هماهنگی و تناسب دارد؛ از این جهت که هر دوی آن ها از جنس فلز ضد زنگ می باشند. نمای کلی این آشپزخانه از فلز های براقی تشکیل شده است که همین امر باعث مدرن تر به چشم آمدن آن شده است.

چیدمان آشپزخانه تمیز و شاداب - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
چیدمان آشپزخانه تمیز و شاداب

 

دکوراسیون پیچیده و ظریف برای آشپزخانه

پنجره های این آشپزخانه، نورگیر فوق العاده ای برای محیط داخلی می باشد. هود، چراغ آویز های حبابی و میز ناهار خوری ای که در مرکز این آشپزخانه قرار دارد، از جمله ویژگی های جذاب این مورد می باشد. همچنین در این آشپزخانه نیز، از رنگ سفید برای رنگ آمیزی دیوار، کابینت و سایر ملزومات استفاده شده است.

دکوراسیون پیچیده و ظریف برای آشپزخانه - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
دکوراسیون پیچیده و ظریف برای آشپزخانه

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود هستید؟

مشاوران ما می توانند برای اجرای پروژه هایتان شما را یاری کنند.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

آشپزخانه بازسازی شده و جذاب

این آشپزخانه جذاب، نتیجه بازسازی یک بنای تاریخی در شهر بوردو می باشد که با رنگ های عجیب و غریب و ملزومات قدیمی و کلاسیک تزئین شده است. لوستر بزرگ و طلایی رنگ، اولین چیزی است که در دکوراسیون این خانه مشاهده می شود. دکوراسیون داخلی این آشپزخانه توسط اکسل وروُرت طراحی شده است.

آشپزخانه بازسازی شده و جذاب - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه بازسازی شده و جذاب

 

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و شیک

طراح داخلی این آشپزخانه، سو برگس، ظاهری مدرن و بسیار شیک را برای این آشپزخانه به وجود آورده است. در این آشپزخانه، ملزومات فلزی و ساده ای قرار گرفته اند که ترکیب آن ها با یکدیگر بسیار جذاب و زیبا است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و شیک - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
دکوراسیون آشپزخانه مدرن و شیک

 

آشپزخانه اروپایی و کلاسیک

این آشپزخانه اروپایی و کلاسیک، از سنگ مرمر برای پوشش دیوار ها استفاده کرده است. کابینت های فلزی و براق نیز، دیگر بخش های این آشپزخانه جذاب را تشکیل می دهد. همچنین وجود دو میز، یکی برای آشپزی و دیگری برای صرف غذا در این آشپزخانه، از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این مورد به شمار می رود.

آشپزخانه اروپایی و کلاسیک - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه اروپایی و کلاسیک

 

آشپزخانه ای با کابینت های ضد زنگ

این آشپزخانه مدرن که در خانه ای در کالیفرنیا قرار دارد، دارای کابینت هایی از جنس فولاد ضد زنگ و آلومینیوم است. دکوراسیون آشپزخانه مدرن این نمونه، توسط مایکل و الکساندرا میچینسکی طراحی شده است.

آشپزخانه ای با کابینت های ضد زنگ - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه ای با کابینت های ضد زنگ

 

 

آشپزخانه مدرن چوبی

این آشپزخانه که توسط جری جیمرد طراحی شده است، با الهام از رنگ بندی و سبک نمای خارجی خانه که در آن قرار دارد ساخته شده است. استفاده از رنگ قهوه ای و نمای چوبی، از ویژگی های منحصر به فرد دکوراسیون آشپزخانه مدرن است که در این نمونه نیز آن را مشاهده می کنید.

آشپزخانه مدرن چوبی - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه مدرن چوبی

 

چیدمان مدرن برای آشپزخانه

کاشی های سفید که در رنگ سفید و طوسی کمرنگ روی دیوار قرار دارند، احساس تمیزی و پاکیزگی را در این آشپزخانه به جریان انداخته است. همچنین چراغ آویز سه قسمتی که بالای میز ناهار خوری سفید رنگ و بزرگی قرار گرفته که در مرکز این آشپزخانه مدرن قرار دارد.

چیدمان مدرن برای آشپزخانه - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
چیدمان مدرن برای آشپزخانه

 

آشپزخانه شیک و روستایی

دیوار های کاشی شده با رنگ و الگویی جذاب، اولین چیزی است که در این دکوراسیون آشپزخانه مدرن دیده می شود. این آشپزخانه توسط دن کاریترز طراحی شده و دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله چراغ آویز کلاسیک، میز ناهار خوری گرد و دیگر ملزومات است که همگی در سبک و ظاهر یکسان و در پالت رنگ قهوه ای قرار دارد.

آشپزخانه شیک و روستایی - دکوراسیون آشپزخانه مدرن
آشپزخانه شیک و روستایی

 

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر