معماریان مگ

ایده هایی که به وسیله آن به قله دکوراسیون مدرن خواهید رسید

دکوراسیون داخلی مدرن
دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن | با این 10 ایده به قله دکوراسیون مدرن صعود کنید | ایده دکوراسیون مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن بهترین حالت دکوراسیون است که می توان برای خانه در نظر گرفت. در دکوراسیون داخلی مدرن ملزومات با نظم و ترتیب در کنار هم قرار گرفته و ظاهری زیبا به ما ارائه می دهند. ایده های گوناگونی جهت رسیدن به دکوراسیون داخلی مدرن وجود دارد که ما در این مطلب به بررسی 10 نمونه از این ایده ها پرداخته ایم.  از شما بازدیدکننده عزیز وبسایت شرکت معماریان شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به این مقاله داشته، از طریق فرم نظرات به اطلاع ما برسانید.

 

مقدمه ای بر مقاله دکوراسیون داخلی مدرن

در خانه هایی که از دکوراسییون مدرن بهره می برند، معمولا وسایل تزئینی کمی بکار گرفته می‌شود و در صورت استفاده به صورت پراکنده قرار می گیرند؛ چرا که وسایل تزیینی ظاهر ساده، خلوت و مدرن محیط خانه را دچار شلوغی می‌ کنند و باعث جلوگیری از نمایش زیبایی دکوراسیون می شوند. استفاده از لوسترهایی با جلوه شیک، مبلمان راحتی یا استیل با رنگ های متناسب، بکارگیری گیاهان تزئینی و آپارتمانی و توجه به نورپردازی، از مهم ترین پیش زمینه های یک دکوراسیون مدرن است. در این مقاله به ایده هایی اشاره کرده ایم که در دکوراسیون داخلی مدرن به کار گرفته می شوند.

 

شومینه عظیم و مجسمه روی دیوار

وجود شومینه ای بزرگ با سطح پوشش فلزی، اولین چیزی است که در این دکوراسیون داخلی مدرن مشاهده می شود. رنگ خاکستری این شومینه در کنار صندلی هایی که از رنگ‌ بندی نارنجی بهره می برند، ترکیب جالب و متنوعی را در دکوراسیون به وجود آورده است. همچنین سر گوزنی که به عنوان مجسمه روی دیوار نصب شده است، یکی از تژئینات رایج در خانه هایی با دکوراسیون داخلی مدرن است که در مدل های گوناگون استفاده می شود. شایان ذکر است ظرافت های سبک طراحی دکوراسیون غربی در این نمونه کاملا مشهود است.

شومینه عظیم و مجسمه روی دیوار - دکوراسیون داخلی مدرن
شومینه عظیم و مجسمه روی دیوار

 

 

نصب تصاویر به یاد ماندنی روی دیوار

یکی‌ دیگر از ایده هایی که امروزه در راستای مدرنیزه سازی دکوراسیون استفاده می شود، نصب تصاویر روی دیوارهای روبرو است. این ایده که مخصوصا در اتاق خواب ها بیشتر دیده می شود، می تواند باعث دل نشین تر شدن و ایجاد احساس صمیمیت بیشتری در فضا شود. تصاویری که به منظور چاپ روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرند، می تواند یک تصویر خانوادگی، یک عکس نوستالژی، چهره پرتره شخص و هر تصویر دیگری باشد. در این نمونه از تصویر قدیمی اسکی بازان کوهستان در کنار هم تصویری است که روی دیوار به چشم می خورد.

نصب تصاویر به یاد ماندنی روی دیوار - دکوراسیون داخلی مدرن
نصب تصاویر به یاد ماندنی روی دیوار

 

تخت خواب چهارستون مدرن

رنگ گرمی که فضای پشت تخت خواب این اتاق خواب‌ را پوشش داده است، اتاق را گرم و دلنشین می کند. همچنین وجود تخت خوابی به رنگ خاکستری – نقره ای، باعث ایجاد فضایی جذاب و آرام شده که چاشنی مدرنی را همراه خود دارد. سبک ظاهری تخت خواب این اتاق با سایر تخت خواب ها کمی فرق دارد و در ساخت آن از ستون هایی استفاده شده است که در هر تختی دیده نمی شود. همچنین از دیگر نکات دکوراسیون داخلی مدرن این اتاق می توان به لوستر آویزان از سقف اشاره کرد که تا ارتفاع نسبتا پایین نسبت به تخت قرار دارد.

تخت خواب چهارستون مدرن - دکوراسیون داخلی مدرن
تخت خواب چهارستون مدرن

 

 

استفاده صحیح از وسایل قدیمی

برای داشتن فضایی مدرن و جذاب، حتما نباید لوکس ترین ملزومات را خریداری کرد. بکارگیری صحیح ملزومات قدیمی نیز می تواند به داشتن دکوری جذاب و همه پسند کمک کند. برای مثال در این خانه، میز چوبی که از جنس تنه درخت است و روی آن گلدانی ساده قرار دارد، عنصری نیست که خیلی مدرن و لوکس باشد. اما همخوانی آن با سایر لوازم مثل صندلی و پرده کناری، آن را از نظر زیبایی شناسی بسیار حائز اهمیت کرده است. یکی دیگر از‌ نکات ریزی که می توان آن را در نظر داشت، هماهنگی پارچه استفاده شده در پرده و پتویی است که روی دسته صندلی آویزان می باشد.

استفاده صحیح از وسایل قدیمی - دکوراسیون داخلی مدرن
استفاده صحیح از وسایل قدیمی

 

سیاه و سفید در سرویس های بهداشتی

سیاه و سفید، رنگ های مکملی هستند که استفاده های زیادی در دکوراسیون دارند. رنگ سیاه، رنگی است که اگر به عنوان رنگ پس زمینه مورد استفاده قرار بگیرد، می تواند نما و جلوه بسیار خوبی به ملزومات ببخشد. در این دستشویی مدرن، کابینت یکدست سفید و تابلویی روی دیوار وجود دارد که رنگ مشکلی، به آن جلوه جالبی بخشیده است. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی مدرن را در دستشویی خانه تان تجربه کنید، این ایده را حتما به کار‌ ببرید.

سیاه و سفید در سرویس های بهداشتی - دکوراسیون داخلی مدرن
سیاه و سفید در سرویس های بهداشتی

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون خانه تان هستید؟

طراحان دکوراسیون ما در خدمت شما هستند

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

ظاهری کلاسیک و دکوراسیونی مدرن

رنگ های خاکستری، قهوه ای و سفید، سه رنگی هستند که همیشه در گروه رنگ های جذاب و مدرن دسته بندی می شوند. این سه رنگ در دیوارها، کف، پرده و مبلمان دیده می شود. نزدیک بودن طیف این سه رنگ و حالت گرمی که به محیط می دهند، از جمله دلایل گرایش علاقه مندان به این رنگ ها می باشد. سقف چوبی که از الوارهای قهوه ای رنگ تشکیل شده، یکی از ویژگی های اصلی این دکوراسیون است که آن را به قله مدرن بودن می رساند. به علاوه، در بخش های مختلف این دکور، گیاهان دیده می شوند. این گیاهان می توانند به فضای ما طراوت بخشیده و زیبایی منحصر به فردی را نیز برایمان ایجاد کند.

ظاهری کلاسیک و دکوراسیونی مدرن - دکوراسیون داخلی مدرن
ظاهری کلاسیک و دکوراسیونی مدرن

ترکیب رنگ آبی و سفید راهی برای رسیدن به دکوراسیون مدرن

ترکیبی از رنگ های آبی و سفید روی دیوارهای این خانه، یک جریان تازه و مدرن را ایجاد می کند که به عنوان ترکیبی عالی، باعث ایجاد طراوت در اتاق می شود. استفاده از این ترکیب در دکور خانه های کوچک که از فضای پذیرایی باریک و مستطیلی بهره می برند می تواند فضا را بزرگ تر نشان دهد. همچنین روی کمد این خانه، یک مجسمه به همراه گلدان قرار دارد. این ایده می تواند فضای بیهوده بالای کمدهای شما را به خوبی پوشش دهد و علاوه بر این، زیبا و متفاوت نیز هست.

ترکیب رنگ آبی و سفید راهی برای رسیدن به دکوراسیون مدرن - دکوراسیون داخلی مدرن
ترکیب رنگ آبی و سفید راهی برای رسیدن به دکوراسیون مدرن

 

 

دکوراسیون شاد و فانتزی مدرن

دیواره های بتونی بی نظیر، احساس دل نشینی و آرامش را در ناحیه نشیمن اتاق اصلی این خانه ایجاد می کند. پنجره های بزرگ نور طبیعی را به صورت گسترده وارد محیط می کنند و جلوه ای آرام با چاشنی طبیعت را به فضای داخلی متصل می کنند. تابلوی عجیب و جالبی که در تصویر زیر نیز مشاهده می کنید، یکی از موارد جالب این دکوراسیون داخلی مدرن است. گاهی استفاده از ایده های متفاوت همانند این تابلو، می تواند کمک زیادی به از بین بردن یک نواختی در اتاق شما بکند.

دکوراسیون شاد و فانتزی مدرن - دکوراسیون داخلی مدرن
دکوراسیون شاد و فانتزی مدرن

 

دکوراسیون داخلی مدرن با استفاده از رنگ سیاه

دیوارهای سیاه یکنواخت ممکن است به نظر یک انتخاب غیر متعارف برای یک اتاق خواب باشد و کاربردی نداشته باشد. اما جالب است بدانید ترکیب رنگ مشکی مات با رنگ های گرم وسایل و رنگ سفید تخت خواب، می تواند بسیار جالب باشد. همچنین استفاده از طرح یک گاو روی دیوار بالای تخت، القا کننده سبک دکوراسیون غربی است که در این دکوراسیون داخلی مدرن نمود پیدا کرده است.

دکوراسیون داخلی مدرن با استفاده از رنگ سیاه - دکوراسیون داخلی مدرن
دکوراسیون داخلی مدرن با استفاده از رنگ سیاه

 

 

رنگ بندی‌ گرم و استفاده از کتابخانه

دیوار و تخت خواب این نمونه، به رنگ قرمز درآمده است و همین دلیلی بر جذابیت منحصر‌ به فرد این دکوراسیون است. بالای تخت خواب این اتاق نیز از یک کتابخانه دیواری نسبتا بزرگ استفاده شده که می تواند ایده خوبی برای افرادی که تمایل به سبک کلاسیک دارند باشد. این رنگ بندی و نحوه قرار گیری وسایل، در اتاق یک نوجوان می تواند بسیار مناسب باشد.

رنگ بندی‌ گرم و استفاده از کتابخانه - دکوراسیون داخلی مدرن
رنگ بندی‌ گرم و استفاده از کتابخانه

 

ما اینجاییم تا برای شما بهترین ها را به ارمغان بیاوریم

آتليه معماری و طراحی دکوراسيون معماریان، با بيش از يک دهه فعاليت و تجربه کار موفق در زمينه معماری و طراحی دکوراسيون داخلی منزل، مجری تمام اختصاصی صفر تا صد پروژه های چيدمان دکوراسيون منزل شماست. اين شرکت، از پرسنل مجرب و کارکشته ای بهره می برد که سال هاست فعالیت خود را در زمینه های گوناگون طراحی دکوراسیون داخلی و معماری منازل، انجام می دهند. شرکت معماریان با تضمين کيفيت بالا، خوش قولی و تحويل بهترين نتيجه، شما را در انجام پروژه های مختلف معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ياری می کند. نمونه کارهای مختلفی که برخی از آن ها در سايت قرار داده شده، بيانگر کيفيت کار شرکت معماریان می باشد. رضايتمندی مشتريان از نتيجه کار، اولين فاکتور در انجام کار اين شرکت است و تمام سعی پرسنل و مهندسان شرکت بر اين است که بهترين نتيجه حاصل آيد.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر