معماریان مگ

ایده هایی برای داشتن دکوراسیون حمام مدرن و امروزی

دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون حمام مدرن

دکوراسیون حمام مدرن | طراحی داخلی حمام | برای داشتن یک حمام مدرن و امروزی چه باید کرد؟

دکوراسیون حمام مدرن موضوعی است که در این مطلب به آن اشاره کرده ایم. دکوراسیون حمام مدرن که با استفاده از مواد درجه یک ساخته شده و در آن ها اصول طراحی دکوراسیون و معماری رعایت شده است. برای داشتن یک دکوراسیون حمام مدرن و جذاب، می بایست از الگو های مناسبی استفاده کرد. در این مقاله به 20 نمونه از این الگو ها پرداخته ایم. از شما بازدیدکنندگان عزیز و محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما بوده و اگر نظر یا پیشنهادی راجع به این قسمت از سایت داشتند، از طریق فرم انتهای صفحه به گوش ما برسانند.

 

حمام سنتی با زمینه قهوه ای

این حمام جذاب و سنتی که از طیف رنگ های قهوه ای در آن استفاده زیادی شده است، دارای قسمت های مختلف چوبی است. یک وان کلاسیک در طرح چوب نیز، نقطه کانونی این دکوراسیون حمام مدرن به شمار می رود.

حمام سنتی با زمینه قهوه ای - دکوراسیون حمام مدرن
حمام سنتی با زمینه قهوه ای

 

حمام معاصر و لاکچری با نورپردازی عالی

این دکوراسیون حمام مدرن و لاکچری، از عناصر و ملزومات ساده ای تشکیل شده است. وان این حمام را سنگ مرمر تخت تشکیل داده و قفسه های کنار آن، باعث کاربردی تر شدن فضا می شود. همچنین یک پنجره درست روبروی وان این حمام ساده وجود دارد که نور طبیعی را به داخل تابانده و احساس راحتی و طراوت در محیط را دو چندان می کند.

حمام معاصر و لاکچری با نورپردازی عالی - دکوراسیون حمام مدرن
حمام معاصر و لاکچری با نورپردازی عالی

 

دکوراسیون حمام مدرن با تضاد رنگ ها

در دکوراسیون این نمونه، از دو رنگ متضاد سفید و سیاه برای چیدمان ملزومات استفاده شده است. اولین چیزی که در این دکوراسیون حمام مدرن به چشم می خورد، قاب سفید رنگ پنجره ای است که بالای وان قرار داد. همچنین یک میز توالت سیاه رنگ در کنار این وان وجود دارد؛ این حمام بسیار راحت بوده و در فضایی قرار گرفته است که گویا وسط اتاق خواب است.

دکوراسیون حمام مدرن با تضاد رنگ ها - دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون حمام مدرن با تضاد رنگ ها

 

 

حمام بزرگ و لاکچری

یک حمام باز و مدرن که از عناصر جذاب و در عین حال ساده استفاده کرده است، نه تنها بسیار زیباست بلکه باعث ایجاد احساس آرامش بخش در فضای این اتاق شده است.

حمام بزرگ و لاکچری - دکوراسیون حمام مدرن
حمام بزرگ و لاکچری

 

حمام کلاسیک با استفاده از ملزومات قدیمی و سنتی

این حمام زنانه / دخترانه دارای ظرافت بالایی است و از لایه های گوناگونی تشکیل شده می بادشد. اکثر عناصر در این اتاق به رنگ قرمز می باشند. وجود پرده های این چنین و بالشت های نرم، حس جالبی را در دکوراسیون حمام مدرن ایجاد می کند

حمام کلاسیک با استفاده از ملزومات قدیمی و سنتی - دکوراسیون حمام مدرن
حمام کلاسیک با استفاده از ملزومات قدیمی و سنتی

 

 

دکوراسیون حمام گرم و صمیمی مدرن

این حمام بازسازی شده، طرح های بسیار زیبا از روم باستان را در دکوراسیون خود به نمایش گذاشته است. یک وان کوچک نیز در وسط آن، محیط شست و شوی حمام را تشکیل داده است. استفاده از چراغ های رنگ گرم و عناصری با رنگ گرم، محیطی صمیمی و فوق العاده را برای این حمام به وجود آورده است که برای استراحت در پایان یک روز کاری خسته کننده، بی نظیر است.

دکوراسیون حمام گرم و صمیمی مدرن - دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون حمام گرم و صمیمی مدرن

 

حمام مدرن با رنگ بندی تیره

در این مورد، یک حمام مدرن با کاشی های قهوه ای را مشاهده می کنید که با استفاده از یک درب شیشه ای شفاف طراحی شده است. وجود یک آینه دیواری بزرگ در کنار سنگ مرمر رو میزی و گلدان هایی که روی این میز قرار گرفته اند، از نکات قابل توجه این حمام است.

حمام مدرن با رنگ بندی تیره - دکوراسیون حمام مدرن
حمام مدرن با رنگ بندی تیره

 

حمام لوکس کلاسیک و سلطنتی

این حمام بزرگ و لوکس، به نظر یک حمام سلطنتی و بسیار گران قیمت می باشد. ستون های گچبری شده که در دو طرف وان این حمام قرار گرفته اند، بسیار منحصر به فرد می باشد. همچنین نصب یک پنجره بزرگ بالای وان، این امکان را فراهم آورده است تا مقدار زیادی نور طبیعی به داخل محیط وارد شود. لوازم جانبی سفید، گلدان های کوچکی که در سر تا سر این دکوراسیون حمام مدرن دیده می شود، کابینت های سفید، پرده لوکس و چراغ سقفی کلاسیک، همه و همه از جمله ملزوماتی هستند که باعث شده اند این حمام، به این شکل زیبا و جذاب در آید.

حمام لوکس کلاسیک و سلطنتی - دکوراسیون حمام مدرن
حمام لوکس کلاسیک و سلطنتی

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون حمام مدرن هستید؟

شرکت طراحی دکوراسیون معماریان، آماده خدمت رسانی به شماست.

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

حمام جذاب با رنگ بندی آبی سفید

رنگ آبی فسفری در ترکیب با رنگ سفید، رنگ بندی این حمام زیبا را تشکیل داده است. دکوراسیون این حمام بسیار شیک و جمع و جور می باشد و در فضای کم با قرار دادن ملزومات کاربردی بسیار کار آمد شده است.

حمام جذاب با رنگ بندی آبی سفید - دکوراسیون حمام مدرن
حمام جذاب با رنگ بندی آبی سفید

 

دکوراسیون حمام در رنگ سبز و صورتی

این حمام بامزه و نسبتا کلاسیک، با استفاده از رنگ های سبز و صورتی رنگ آمیزی شده است. همچنین وجود شمع ها، آینه های دیواری و گلدان گل ها به ظرافت و زیبایی این قسمت می افزاید.

دکوراسیون حمام در رنگ سبز و صورتی - دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون حمام در رنگ سبز و صورتی

 

حمام مدرن با شومینه و تابلو دیواری

شومینه در حمام؟ حتما دیوانگی است! اما این مورد واقعی است و در حمام مدرنی قرار گرفته است که وان آن از کاشی های رنگارنگی تشکیل شده است. وجود یک چراغ آویز ساده و کلاسیک در کنار قاب عکس رنگ آمیزی شده بالای شومینه نیز، از دیگر نکات قابل توجه این دکوراسیون حمام مدرن است.

حمام مدرن با شومینه و تابلو دیواری - دکوراسیون حمام مدرن
حمام مدرن با شومینه و تابلو دیواری

 

دکوراسیون حمام مدرن با آینه های شش ضلعی

حمام این خانه که توسط سارا ریچاردسون طراحی شده است، از دکوراسیون خنک و شیکی برخوردار است که رنگ سفید در آن رنگ زمینه است. سنگ مرمر کف این حمام مدرن و لاکچری را تشکیل داده و یک جفت آینه شش ضلعی عمودی، احساس جالبی را در فضا به وجود آورده و باعث مدرنیزه شدن آن شده است.

دکوراسیون حمام مدرن با آینه های شش ضلعی - دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون حمام مدرن با آینه های شش ضلعی

 

 

دکوراسیون حمام شیک و ظریف با سنگ مرمر

دکوراسیون این حمام، تصویری از ظرافت است. این فضا در سنگ مرمر احاطه شده و دیوار آینه ای توهم فضای بیشتری در این حمام شیک و مدرن ایجاد می کند.

دکوراسیون حمام شیک و ظریف با سنگ مرمر - دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون حمام شیک و ظریف با سنگ مرمر

 

دکوراسیون حمام رمانتیک و مدرن

این حمام زیبا و رمانتیک در سال 2009 و توسط شرکت Dream home طراحی شد. دکوراسیون این حمام مدرن دارای ویژگی های درخشانی از جمله چوب های با کیفیت و کفپوش چوبی فوق العاده است. وجود یک پنجره بالای وان نیز از دیگر مشخصه های منحصر به فرد این حمام به شمار می رود.

دکوراسیون حمام رمانتیک و مدرن - دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون حمام رمانتیک و مدرن

 

حمام کلاسیک و لاکچری

پالت رنگ خنثی به این حمام، گرما می بخشد. یک لوستر زیبا و مدرن در کنار وان حمام سفید، نقطه ای عالی برای آرامش بخشیدن به اوقات خود است.

حمام کلاسیک و لاکچری - دکوراسیون حمام مدرن
حمام کلاسیک و لاکچری

 

حمام با سبک آسیایی با تانک غرق شده

طراح این نمونه، حمام مینیمالیستی را تبدیل به یک آبگرم لوکس با دوش شیشه ای خیره کننده و یک وان غرق شده احاطه شده توسط سنگ های جلا داده شده کرده است.

حمام با سبک آسیایی با تانک غرق شده - دکوراسیون حمام مدرن
حمام با سبک آسیایی با تانک غرق شده

 

 

حمام دراماتیک آسیایی

دیوار هایی که از موزاییک سنگ مرمر تشکیل شده اند، یکی از ویژگی های اصلی است که زمینه را برای سقف کاذب اصلی در این حمام ایجاد می کند. یک محل نگهداری حوله ها، محصولات حمام و ملزومات دیگر دکوراسیون، پشت وان و به صورت کابینت قرار دارد. همچنین فضای روی این میز و کابینت را مجسمه های قدیمی و زیبا تشکیل داده است.

حمام دراماتیک آسیایی - دکوراسیون حمام مدرن
حمام دراماتیک آسیایی

 

طراحی حمام مدرن با استفاده از سنگ مرمر و گرانیت سیاه

کف پوش این حمام که به صورت نقطه نقطه هایی از جنس مرمر و گرانیت سیاه است، در کنار دکوراسیون یک سره سفید این حمام، بسیار در چشم است.

طراحی حمام مدرن با استفاده از سنگ مرمر و گرانیت سیاه - دکوراسیون حمام مدرن
طراحی حمام مدرن با استفاده از سنگ مرمر و گرانیت سیاه

 

حمام در خانه روستایی با سقف و دیواره های چوبی

قسمت های مختلف چوبی و اقلام قدیمی و جالب، این خانه را شبیه به خانه های قدیمی غربی کرده است. در این خانه چند حمام وجود دارد و  یکی از این چندین حمام، این مورد است، که بر پایه تیرهای قدیمی انبار قرار دارد و از یک وان سفید مدرن بهره می برد.

حمام در خانه روستایی با سقف و دیواره های چوبی - دکوراسیون حمام مدرن
حمام در خانه روستایی با سقف و دیواره های چوبی

 

دکوراسیون آبی فیروزه ای و مدرن برای حمام

دو کابینت سیاه، توسط یک وان سفید رنگ جدا شده است. همچنین وجود آینه های طرح خورشید نیز از دیگر نکاتی است که در این مطلب باید به آن توجه نمود. یکی از رنگ هایی که در چند قسمت از این دکوراسیون وجود دارد، آبی فیروزه ای است. وجود گلدان های طبیعی روی میز و لب پنجره، می تواند یکی دیگر از ایده های ما باشد.

دکوراسیون آبی فیروزه ای و مدرن برای حمام - دکوراسیون حمام مدرن
دکوراسیون آبی فیروزه ای و مدرن برای حمام

 

طراحی دکوراسیون حمام مدرن توسط شرکت معماریان

طراحي دکوراسیون حمام مدرن، يکي از خدماتی است که در شرکت معماری آريان انجام مي شود. دکوراسيون داخلي حمام هر منزل، شامل مواردی است که طراحي و اجرای صفر تا صد آن در شرکت معماریان و تحت نظارت مستقيم مهندس آريان انجام می شود. شرکت آريان يکي از مراکز معتبر و صاحب سبک طراحي دکوراسيون داخلي در ايران مي باشد و از سال ۱۳۸۶ فعاليت خود را به صورت رسمي آغاز نمود. اين شرکت در طول اين سال ها، با بر جاي گذاشتن ده ها نمونه کار مختلف در زمينه معماري و طراحی دکوراسيون داخلي، مرکز مورد اعتمادی است که می توانيد پروژه های خود را به آن واگذار کنيد.

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر