معماریان مگ

طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه موبایل

دکوراسیون موبایل فروشی
دکوراسیون موبایل فروشی

دکوراسیون موبایل فروشی | طراحی داخلی مغازه موبایل فروشی | دکوراسیون فروشگاه موبایل

دکوراسیون موبایل فروشی شامل طراحی و ساخت محیط داخلی مغازه موبایل فروشی می باشد. هر فروشگاه موبایل نیاز به محیطی دارد تا در آن مشتریان در فضایی ایده آل خرید نمایند. در دکوراسیون موبایل فروشی، موارد مختلفی وجود دارد که باعث بهترشدن نتیجه کار می شود. در این مقاله به بررسی نکات کلیدی در دکوراسیون موبایل فروشی پرداخته ایم. از شما بازدیدکنندگان عزیز و محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما بوده و اگر نظر یا پیشنهادی راجع به این قسمت از سایت داشتند، از طریق فرم انتهای صفحه به گوش ما برسانند.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون موبایل فروشی

در دنیای دیجیتال امروز که وسایل و لوازم الکترونیکی، بر جهان پادشاهی می کنند، هر شخص نیاز به یک وسیله الکترونیکی دارد تا بتواند همسو با سایر افراد و دوستان خود، به زندگی دیجیتال بپردازد. یکی از اقلام دیجیتال که بسیار محبوب است و تعداد بسیار زیادی از اشخاص از آن استفاده می کنند، تلفن همراه است. بنابر این طبیعی است که روزانه افراد زیادی جهت خرید، فروش، تعمیرات و کارهای دیگر به فروشگاه ها و مغازه های موبایل فروشی سر بزنند و از آن ها کمک بگیرند. از این روز می توان گفت دکوراسیون موبایل فروشی، نقش و تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری مشتریان و واکنش آنان در فروشگاه دارد و باید به آن توجه ویژه ای نمود.

طراحی داخلی مغازه موبایل فروشی
طراحی داخلی مغازه موبایل فروشی

 

 

تاثیر دکوراسیون موبایل فروشی روی مشتریان

دکوراسیون مغازه تاثیر بسیار زیادی روی مشتریان آن مغازه دارد. در فروشگاه های موبایل فروشی، این تاثیر دوچندان می باشد. دلیل این امر هم آن است که روز به روز مدل های پیشرفته تر از اجناس الکترونیکی به خصوص تلفن های همراه در بازار ارائه می شود و دارا بودن دکوراسیونی که بتوان به کمک آن این اجناس را به خوبی و به طور کامل به مشتریان نشان داد، باعث ماندگاری مشتریان و افزایش فروش در این گونه فروشگاه ها می شود. بنابراین دکوراسیون مدرن موبایل فروشی و چیدمان موبایل ها به بهترین شکل در درون فروشگاه های موبایل فروشی می تواند در جذب رضایت هرچه بیشتر مشتریان تاثیر زیادی بگذارد.

تاثیر دکوراسیون موبایل فروشی روی مشتریان
تاثیر دکوراسیون موبایل فروشی روی مشتریان

 

نور پردازی در دکوراسیون موبایل فروشی

یکی از موارد حائز اهمیت در تمام مکان ها، نورپردازی آن محیط است. این مورد در مورد فروشگاه های موبایل فروشی نیز صدق می کند. در دکوراسیون موبایل فروشی لازم است نور پردازی و استفاده از نور به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام شود تا جلوه اجناس و موبایل هایی که در فروشگاه قرار دارند، دو چندان شود. این نورپردازی می تواند به صورت استفاده از نور مخفی هایی در ویترین و سقف با رنگ بندی مناسب با دکوراسیون داخلی فروشگاه باشد. استفاده از ترکیب رنگ هایی مثل سبز، سیاه و سفید همراه با نورپردازی کافی، استفاده از تصاویر مناسب و نحوه ی چیدمان تلفن های همراه به صورت ویترین می تواند کمک شایانی در داشتن یک دکوراسیون ایده آل به شما بکند.

نور پردازی در دکوراسیون موبایل فروشی
نور پردازی در دکوراسیون موبایل فروشی

 

 

نصب ویترین و استند در دکوراسیون موبایل فروشی

یکی دیگر از مواردی که در طراحی دکوراسیون موبایل فروشی بسیار کاربردی است، استفاده از ویترین هایی برای نمایش اجناس و قرارگیری آن ها در آن می باشد. معمولا، در فروشگاه های موبایل فروشی، اجناس مختلفی از جمله تلفن های همراه، قطعات جانبی مثل هندزفری، شارژر، قاب های گوشی، کابل های مختلف، رم و فلش و غیره وجود دارد. ویترین دکوراسیون موبایل فروشی باید به گونه ای باشد که تمام این اجناس، به خوبی در آن ها قرار گرفته و مشتریان بتوانند آن ها را به سادگی ببینند و از میان آن ها کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

برای هر فروشگاه موبایل فروشی، وجود بخشی که در آن لوازم جانبی موبایل در نظر گرفته شود، لازم و ضروری است. این قسمت معمولا به وسیله استند هایی پوشش داده می شود که وظیفه نگهداری این اجناس را دارند. فروشندگان در فروشگاه های موبایل می توانند دیوار های مختلف را به هدفون، انواع قاب، باطری، سیم و کابل و … اختصاص دهند. بکارگیری این ایده در مغازه های کوچک تر، بسیار کاربردی و مهم است و پیشنهاد می شود حتما آن را انجام دهید.

قفسه بندی، ویترین و استند در دکوراسیون موبایل فروشی (1)
قفسه بندی، ویترین و استند در دکوراسیون موبایل فروشی (1)
قفسه بندی، ویترین و استند در دکوراسیون موبایل فروشی (2)
قفسه بندی، ویترین و استند در دکوراسیون موبایل فروشی (2)
قفسه بندی، ویترین و استند در دکوراسیون موبایل فروشی (3)
قفسه بندی، ویترین و استند در دکوراسیون موبایل فروشی (3)

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی خود هستید؟

شرکت معماریان شما را در داشتن بهترین طراحی داخلی کمک می کند!

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

طبقه بندی و ترتیب اجناس در دکوراسیون موبایل فروشی

نظم و ترتیب در هر شغلی لازم است. در دکوراسیون موبایل فروشی نیز این نظم باید رعایت شود. برای عملی کردن این حرف، می بایست کالاهایی که در فروشگاه ما موجود است را در گروه های مختلف قرار داده و دسته بندی کنیم. برای مثال تلفن های همراه در یک قفسه و ویترین، هدفون و هندزفری در قسمتی دیگر و قاب های موبایل نیز در گوشه ای دیگر از فروشگاه قرار بگیرد.

همچنین در داخل این گروه ها نیز، جزئیات کوچک تر را در نظر گرفته و طبق آن ها دسته بندی را دقیق تر و منظم تر کنیم. برای مثال در قسمت تلفن های همراه، گوشی های اپل در ردیف اول، سامسونگ در ردیف بعدی و … به همین شکل قرار بگیرد. یا در قسمت قاب و کیف موبایل، قاب های یک برند و مدل را در یک نگهدارنده، و قاب مدل های دیگر را در قسمت های دیگر قرار داد. این نظم و ترتیب، نه تنها باعث ترغیب مشتریان برای گشت و گذار در میان کالاهای موجود در فروشگاه می شود، بلکه نظم را در فضای فروشگاه شما به جریان می اندازد و شما کالایی را از قلم نمی اندازید.

دکوراسیون موبایل فروشی جدید 2018
دکوراسیون موبایل فروشی جدید 2018

 

رنگ و زمینه در دکوراسیون موبایل فروشی

بکارگیری بهترین رنگ بندی در دکوراسیون موبایل فروشی، اولین کاری است که بایستی در طراحی و اجرای محیط داخلی این فروشگاه ها صورت بپذیرد. منظور از زمینه در فروشگاه موبایل فروشی، دیوار، سقف و کف فروشگاه می باشد که از اهمیت خاص خود بهره مند است. رنگ بندی دکور مغازه موبایل فروشی باید به شکلی باشد که مشتری از اینکه مدت زمان زیادی را در مغازه به سر می برد، احساس خستگی یا ناراحتی نکند. از همین رو، پیشنهاد می کنیم از رنگ های عمومی و همه پسندی مثل سفید در زمینه فروشگاه خود استفاده کنید. این رنگ به صداقت و پاکی مشهور است و می تواند مشتریان را به داخل فروشگاه شما جذب کند.

همچنین می توان از سرامیک هایی با رنگ سفید با رگه هایی از رنگ های مکمل دیگر مثل آبی یا زرد، برای کف فروشگاه های موبایل فروشی استفاده کرد. بکارگیری کفپوش های چوبی نیز، از دیگر پیشنهاداتی است که گروه معماری آریان به شما پیشنهاد می کند در کف دکوراسیون موبایل فروشی خود از آن استفاده کنید.

 

 

محلی برای نشستن و استراحت در فروشگاه موبایل فروشی

یکی از ایده هایی که پیشنهاد می کنیم حتما عملی شود، این است که با توجه به فضای مفید فروشگاه خود قسمتی را برای استراحت کارمندان و مشتریانی که به فروشگاه مراجعه کرده اند اختصاص دهید. این فضا با نصب چند صندلی، قابل استفاده است و نیازی نیست تجملاتی برای آن در نظر گرفته شود و در فضاهای کوچک نیز می توان آن ها تعبیه کرد. پارتیشن ها عناصر مناسبی برای اجرای این ایده هستند.

دکوراسیون مغازه موبایل فروشی
دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

 

طراحی دکوراسیون موبایل فروشی توسط شرکت معماریان

شرکت معماریان، با بیش از یک دهه سابقه موفق در امر طراحی دکوراسیون پروژه های گوناگون، توانسته در طول این مدت ده ها نمونه کار مختلف را به نام خود ثبت کند. این شرکت با شعار کسب رضایت حداکثری مشتریان و با هدف ایجاد بهترین عملکرد در پروژه ها، خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می کند؛ یکی از این خدمات، طراحی، ساخت و اجرای دکوراسیون موبایل فروشی است. دکوراسیون موبایل فروشی از جنبه های مختلفی برخوردار است و طراحی تمام این بخش ها به بهترین شکل و با استفاده از مدرن ترین سبک های طراحی دکوراسیون روز دنیا انجام می شود.

همچنین این خدمت، از صفر تا صد و به صورت کاملا اختصاصی، توسط طراحان دکوراسیون داخلی و متخصصین مجرب این حوزه که در راس آن ها مهندس معماریان قرار دارد صورت می پذیرد. شما دوستان عزیز و همراهان محترم معماریان نیز می توانید در صورتی که سفارش پروژه، سوال، انتقاد یا پیشنهادی نسبت به سایت و عملکرد آن دارید، با شماره هایی که در سایت قرار گرفته تماس بگیرید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر