معماریان مگ

مدل آشپزخانه های مدرن 2018 با کابینت های شیک

دکوراسیون آشپزخانه لوکس
دکوراسیون آشپزخانه لوکس

دکوراسیون آشپزخانه لوکس | مدل آشپزخانه های مدرن 2018 با کابینت های شیک

دکوراسیون آشپزخانه لوکس ، دکوراسیون آشپزخانه ای است که که در آن از کابینت های شیک و عناصر جذاب استفاده شده است. برای داشتن یک چیدمان مدرن و یک دکوراسیون آشپزخانه لوکس ، رعایت برخی اصول دکوراسیون ضروری است. در این مطلب این اصول چیدمان آشپزخانه را به صورت مدل های تصویری دکوراسیون آشپزخانه لوکس آورده ایم. از شما بازدیدکننده محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان مقاله “دکوراسیون آشپزخانه لوکس” همراه ما باشید و در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و یا نقدی راجع به این مطلب، از طریق فرم انتهای صفحه به اطلاع ما برسانید.

 

دکوراسیون آشپزخانه لوکس با دکوراسیون سفید

صاحب خانه صاحبخانه تگزاس، کاتارسیس را پس از مرگ مادرش در خانه خود بازسازی کرد، اما مادرش تنها کسی نبود که بر سبک منحصر به فردش تأثیر گذارد. “من کمی Liberace در من است،” او جوک، با توجه به لهجه های طلای شاد در سراسر آشپزخانه او. این فلز گرانبها به لکه های سنگ مرمر و شمارنده ها افزوده می شود و سخت افزار کابینت، آویز توماس اوبرین، جزیره ویلیامس سونوما و اجاق گاز La Cornue را یک لکه غنی می دهد. اینجا را ببینید.

آشپزخانه لوکس با دکوراسیون سفید - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه لوکس با دکوراسیون سفید

 

آشپزخانه مدرن با میز جزیره سفارشی

از بین بردن لوله کشی برای قرار دادن سینک توسط پنجره ها یک محل بهتر برای شستن ظروف ایجاد کرد اما فضای کابینت با ارزش بالا را از بین برد. طراح جوانی گینس برای ذخیره سازی اضافی یک جزیره سفارشی در مرکز آشپزخانه اضافه کرد. اینجا را ببینید.

آشپزخانه مدرن با میز جزیره سفارشی - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه مدرن با میز جزیره سفارشی

 

 

دکوراسیون آشپزخانه سفید

البته همه سفید، با مقدار زیادی از shiplap، البته! با این حال بر خلاف خانه هایی که در Fixer Upper وجود دارد، جایی که shiplap اغلب در زیر دیوارهای فرسوده مانند گنج وحشی گنجانده می شود، صاحب خانه ها آن را به دیوارها و جزیره اضافه کرده اند. برای حتی بیشتر فلوریدا – ملاقات – Fixer – Upper هواپیما، الکساندر رفت و با قفسه های باز و دامنه downdraft به جای یک کلاه گنجه. جنا بیشتر Joanna درونی خود را با شیر برنجی غازن از دلتا و آویز برنجی از سرزمین نو در بالای جزیره هدایت کرد. اینجا را ببینید.

دکوراسیون آشپزخانه سفید - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
دکوراسیون آشپزخانه سفید

 

آشپزخانه جذاب با میز جزیره چوبی متفاوت

سارا ریچاردسون، از سارا 101، در کنار جزیره بازسازی شده در جزیره به همراه سخت افزاری سیاه و کف بلوط رفت. او می گوید توابع در یک آشپزخانه توزیع شده است، به طوری که بسیاری از افراد ممکن است در یک زمان کار کنند، کلیدی است. ریچاردسون دوست دارد یک سینک را در جزیره قرار دهد تا از فضاهای آشپزی و آمادگی جدا شود. اینجا را ببینید.

آشپزخانه جذاب با میز جزیره چوبی متفاوت - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه جذاب با میز جزیره چوبی متفاوت

 

آشپزخانه سفید با درب آبی

پارچه در داخل درب کابینت انبار (Zanzibar توسط F. Schumacher) تنها یک اشاره از آبی روبین است، اما این کافی بود تا الگوی پالت رنگ برای بقیه این خانه خانواده کالیفرنیا باشد. اینجا را ببینید.

آشپزخانه سفید با درب آبی - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه سفید با درب آبی

 

 

آشپزخانه دلنشین با میز غذاخوری جزیره

این آشپزخانه ویژگی های کابینت های شاکر سفید، شمارنده های بتونی و یک جزیره پوشیده شده در چوب انبار ذخیره شده و با بتن رنگی پر شده است. مالک Caren McMahon می گوید: “ما همیشه در حال ساخت، خدمت و یا خوردن چیزی هستیم.” هنگامی که ناهار خوردن نادر اتفاق می افتد، آن را در میز ناهار خوری روی و چوب از بریمفیلد می گیرد. صندلی های لغزنده از IKEA است. آویز گرد بزرگ از فلزی ساخته شده از بشکه های قدیمی شراب ساخته شده است. اینجا را ببینید.

آشپزخانه دلنشین با میز غذاخوری جزیره - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه دلنشین با میز غذاخوری جزیره

 

آشپزخانه رویای روستایی

آشپزخانه با نام تجاری جدید در پورتلند شونون کویمبی، اورجینال، خانه جدیدی نیست. این پر از چیزهایی است که کارشناس طراح / سرقت و شوهرش از یک خانه ی شگفت انگیز که در آن اموال در سال 2007 خریداری شده بود، نجات یافت. قبل از اینکه این خانه ویران شده را برای ساختن جدید خود بکوبید، هر چیزی را که هرچه فکر می کرد، نجات داد استفاده مجدد: درب ها، طبقه ها، پنجره ها، حتی بطری های آبجو! اینجا را ببینید.

آشپزخانه رویای روستایی - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه رویای روستایی

 

آشپزخانه ای مدرن در کالیفرنیای جنوبی

به عنوان بخشی از رنو، صاحب خانه (ویلکینز)، آشپزخانه را زد، کابینت های جدیدی با برنج از نیویورک سخت افزار نصب شده و قفسه های چوبی با ضخامت 2 اینچ گذاشت. شانون ویلکینز کاشی های مترو معروف متداول در فضای بزرگ شلوغ به نظر می رسد، آن ها را از Famosa انتخاب کرد که 5 اینچ با 16 اینچ اندازه گیری می شود. اما ستاره اتاق، جزیره 10 فوت 9 پا با سنگ مرمر استاویوورو است و با صندلی صندلی کارگردان Serena & Lily همراه است. شانون می گوید: “وقتی دوستان برمی گردند، آنها شوخی می کنند، مثل یک میزبان نمایش پخت و پز در جزیره ایستاده اند”. “اما این چیزی است که من می خواستم: یک سطح بزرگ با مقدار زیادی صندلی.” مشاهده کامل داستان اینجا.

آشپزخانه ای مدرن در کالیفرنیای جنوبی - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه ای مدرن در کالیفرنیای جنوبی

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه هستید؟

شرکت معماریان، یکی از معتبرترین مراکز طراحی دکوراسیون در خدمت شماست.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

یک آشپزخانه روشن و شاد

طراح جسیکا مک کلندون برای کمک به بازسازی آشپزخانه بالا به پایین تلاش کرد. آشپزخانه جدید صاحب خانه، روشن و شاد و بسته بندی شده با ذخیره سازی است – و با انجام تعمیرات اساسی کامل، در حال حاضر می توانند بر پروژه بعدی خود تمرکز کنند: اولین فرزندشان. ربکا ویلکینسون (صاحب خانه) می گوید: “مردم می گویند بعد از مدتی به چیزهایی می رسند، اما من فکر می کنم این آشپزخانه شانس را نفی می کند.” “هر بار که وارد می شوم احساس خوشحالی میکنم.” داستان کامل را اینجا ببینید

یک آشپزخانه روشن و شاد - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
یک آشپزخانه روشن و شاد

 

آشپزخانه سفید با ملزومات کاربردی

سایبان بزرگ از remodelista.com تنها دو پا دارد – در جلو – و پشت در برابر دیوار نصب شده است. یک سبد زیر آن لوازم تمیز کردن را ذخیره می کند. “در هر خانه ای که من تا به حال در آن زندگی کرده ام، کریستین تحت غرق شدن، یک زمین افتادن بود،” Kerri Hoyt-Pack، مالک خانه می گوید. “اما سبد همیشه شسته و رفته به نظر می رسد.” اینجا را ببینید.

آشپزخانه سفید با ملزومات کاربردی - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه سفید با ملزومات کاربردی

 

آشپزخانه مدرن و فانتزی

تقریبا 11 فوت طول، این جزیره دارای یک بلوط بلوط سفید است که از یک انبار محلی و یک آشپزخانه القایی با تکنولوژی بالا که آب را در 90 ثانیه جوش می دهد، ذخیره می کند. برای مت Rosecan، صاحب خانه و آشپز خانواده، تنظیم ایده آل است: او می تواند چهره به چهره با diners چهره به چهره در حالی که او پنجه کردن یک وعده غذایی. سه گانه شیشه جیوه از نورپردازی Troy به همسرش جنی از وسایل روشنایی که در Colonial Williamsburg دیده می شود، یاد می شود. “من دوست دارم که آنها درخشیدند از فولاد ضد زنگ اما نگاه عتیقه.” مشاهده کامل داستان اینجا.

آشپزخانه مدرن و فانتزی - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه مدرن و فانتزی

 

 

آشپزخانه ای با دکوراسیون کلاسیک

آشپزخانه حرفه ای پیتر Callahan سفر خود را از آشپزخانه جدید طراحی شده خود را، که ویژگی های ذخیره سازی و ترفندهای سازمانی او بیش از 20 سال کار در کسب و کار مواد غذایی آموخته است. او همه را در طراحی اسباب بازی واقعی آشپزخانه به کار می برد: یک جزیره 6-1 / 2 فوت که دارای یک قفسه باز است در یک جهت برای گلدان ها و تابه ها و پشته های کشویی برای سرگرمی های ضروری: پارچه کتانی ، وسایل آشپزی صابون و سرو. این داستان در ابتدا در مجله HGTV منتشر شد.

آشپزخانه ای با دکوراسیون کلاسیک - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه ای با دکوراسیون کلاسیک

 

آشپزخانه سفید با ملزومات رنگارنگ

کابینت سفید موجود، کاشی مترو و کوارتز خاکستری، یک برش نهایی با مروارید سبز نعناع یافت شده در overstock.com، یک ساعت بزرگتر از CB2 و یک چراغ سبز سبک دوتایی سابرینا سوتو، صاحب خانه ، چند سال پیش از ایاکلی و مک آلیرشت خریداری شد. میز ناهار خوری اتاق و صندلی، که زن و شوهر در آپارتمان قدیمی خود داشتند، با بالا بردن چوب روی آوردند. سابرینا آن را با یک شیشه ای جایگزین کرد تا بهتر به نقطه ی آفتابی آن برسد. صندلی های پلاستیکی سفید و سفید از Design Within Reach می باشد. اینجا را ببینید.

آشپزخانه سفید با ملزومات رنگارنگ - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه سفید با ملزومات رنگارنگ

 

دکوراسیون صمیمی و گرم آشپزخانه

این منطقه صبحانه / آشپزخانه، با کاشیهای صندلی به سقف در الگوهای گرافیکی تکمیل شده است، به نامزدی کریت ساراراس بیگلو، کویین کریستین بیگلو، صاحب خانه کریسمس. یک آکواریوم رنگی و صندلی های روشن روشن وجود دارد. “چه می توانم بگویم؟ من از میامی هستم- من نمی توانم بدون رنگ زندگی کنم! »کریستی، که سه رستوران مرسوم، کوبا در کلرادو دارد، می گوید. اینجا را ببینید.

دکوراسیون صمیمی و گرم آشپزخانه - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
دکوراسیون صمیمی و گرم آشپزخانه

 

آشپزخانه ای در کارولینای شمالی

آشپزخانه لذیذ در حال حاضر از لوازم فولادی ضد زنگ، یک کلاه گیس صنعتی صنعتی و یک جزیره ای با ارتفاع 7 پا است. Nick Balding، مالک خانه، با افتادن دو دیوار، فضای خود را برای ایجاد آشپزخانه / اتاق ناهارخوری / اتاق نشیمن ترکیب کرد. کابین های اصلی فیکسچر با درب های شیشه ای و شیشه ای روبرو می شوند. این زن وشو همچنین مداد سفال سفال سارگاس، یک بشقاب کاشی مترو و یک شمشیر قلیایی در اطراف محیط اضافه کرده است. داستان کامل را در اینجا ببینید

آشپزخانه ای در کارولینای شمالی - دکوراسیون آشپزخانه لوکس
آشپزخانه ای در کارولینای شمالی

 

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر