معماریان مگ

چیدمان دکوراسیون جدید و لاکچری حمام

دکوراسیون حمام لاکچری | جدید ترین طرح های چیدمان حمام | دکوراسیون حمام 2018

دکوراسیون حمام لاکچری 2018 موضوع مورد بحث ما در این مقاله است. طراحی های داخلی فوق العاده مدرن با استفاده عناصر مختلف، باعث داشتن یک دکوراسیون حمام لاکچری می شود. در این مقاله 20 نمونه از دکوراسیون حمام لاکچری را برای شما آماده کرده ایم. شما می توانید از این مدل ها برای چیدمان بخشی از دکوراسیون حمام خود استفاده کنید.

 

دکوراسیون حمام لاکچری با فضای ساحلی

این حمام اصلی ساحل، رویای آبی، با کاشی های موزاییک آبی و سبز، گلدان های شیشه ای در سایز های مختلف آبی، یک کاسه پلاستیکی، یک آویز آویز فلزی و کف کاشی سنگی است. قوس سقف آویزان در انبوه قفسه های انعکاسی نشان داده شده است.

دکوراسیون حمام لاکچری با فضای ساحلی - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون حمام لاکچری با فضای ساحلی

 

 

حمام لوکس و مدرن با ستون های تجملاتی

در این حمام لوکس و تجملاتی، ستون های بزرگی وجود دارد که در کنار گچبری های طرحدار، فضایی بسیار زیبا در این اتاق حمام بزرگ به وجود آورده است. همچنین آینه قدی و رنگ بندی کرم، از دیگر ویژگی هایی است که این حمام را زیباتر می کند.

حمام لوکس و مدرن با ستون های تجملاتی - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام لوکس و مدرن با ستون های تجملاتی

 

حمام کلاسیک با عناصر چوبی و قهوه ای

این حمام کارشناسی ارشد روستایی دارای یک وان حمام لوکس با نور طبیعی است. حجاب های دوگانه در یک سنگ مرمر سبک ظاهر می شوند که در فضای کنتراست ایجاد می کنند. در طبقه چوب سخت چوب تخته باران بازیافت می شود که تداوم آن را ایجاد می کند.

حمام کلاسیک با عناصر چوبی و قهوه ای - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام کلاسیک با عناصر چوبی و قهوه ای

 

دکوراسیون تیره برای حمام با کفپوش چهارخانه

ادامه تمرکز اتاق خواب اصلی بر روی لوکس آرام، حمام اصلی در HGTV Green Home 2011 دارای دو جزیره جدا و یک فضای جداگانه است. غرق کشتی و آینه های 6 x 5 فوت که در آبی رنگ طراحی شده اند، به سبک طراحی قومی قهوه ای اتاق خواب خیره می شوند.

دکوراسیون تیره برای حمام با کفپوش چهارخانه - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون تیره برای حمام با کفپوش چهارخانه

 

حمام ساده و شیک با چیدمان کاربردی

کنتراست در این حمام آرام کلیدی است. مبلمان سیاه و سفید براق در برابر دیواره های بژ و دوشیزه ای سفید زیبا ظاهر می شود. یک پنجره در حمام، این اتاق را برای احساس آرام تر می کند.

حمام ساده و شیک با چیدمان کاربردی - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام ساده و شیک با چیدمان کاربردی

 

دکوراسیون حمام شیک و کوچک

طراح Vern Yip بسیاری از لوکس را در فضاهای تنگ در این منهتن بلند می کند. برای به حداکثر رساندن جریان نور طبیعی از یک پنجره واحد، هر دو طبقه و دیوار اصلی در کاشی شیشه ای An Sacks را برای کیفیت بازتاب نور خود پوشش دادند. از آنجا که فضا در حق بیمه است، غرور، مشخصات بیضی شکل و بیضی شکل با 2 درها را نشان می دهد که برای ذخیره سازی مناسب لوازم آرایشی لازم است.

دکوراسیون حمام شیک و کوچک - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون حمام شیک و کوچک

 

 

حمام سیاه و سفید با تزئینات زرد

منسوجات سیاه و سفید، هنر و کاشی باعث ایجاد یک توهم غم انگیز نوری در این حمام معاصر می شود. گل های زرد روشن کمک می کنند تا طراحی تک رنگ را از بین ببرند.

حمام سیاه و سفید با تزئینات زرد - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام سیاه و سفید با تزئینات زرد

 

ترکیب رنگ آبی روشن با خاکستری در حمام

یک وان حمام جدید دوباره با جدیدترین پوشش رنگ و یک گودال هلیکل می شود.

ترکیب رنگ آبی روشن با خاکستری در حمام - دکوراسیون حمام لاکچری
ترکیب رنگ آبی روشن با خاکستری در حمام

 

 

حمام سلطنتی با دکوراسیون شیک و لاکچری

کاغذ دیواری Damask، یک لوستر کریستال، یک آینه تزیین شده و یک غرور چوبی زیبا و زیبا، همه را به این احساس ظریف و لوکس اتاق پودر کمک می کند. دیوارهای زرد روشن کردن چیزی است که در غیر این صورت خلق و خوی تیره تر و آرام تر خواهد بود.

حمام سلطنتی با دکوراسیون شیک و لاکچری - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام سلطنتی با دکوراسیون شیک و لاکچری

 

دکوراسیون اتاق حمام مینیاتوری

این اتاق پودری برای طراحی های عجیب و غریب خود از تاثیرات آسیایی استفاده می کند. تصویر زمینه پارچه به یاد ماندنی از کیمونو، غرور نقاشی روی صفحه نمایش و مخلوط مخزن در یک سبک فراموش نشدنی است.

دکوراسیون اتاق حمام مینیاتوری - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون اتاق حمام مینیاتوری

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون حمام لاکچری هستید؟

پروژه های خود را به تیم طراحی دکوراسیون معماریان واگذار کنید

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

دکوراسیون حمام پر زرق و برق با لوستر

میان اجزا و ملزومات این حمام، هماهنگی خوبی وجود دارد. کاشی هایی که برای کف پوش و دیوار و سقف این حمام بکار رفته همگی در طیف رنگی یکسانی می باشند. همچنین لوستر و مهتابی دیواری نیز نقش نورپردازی این حمام را بر عهده دارند. برای سینک این حمام نیز از سنگ مرمر استفاده شده است.

 

حمام جذاب با دکوراسیونی متفاوت

در دکوراسیون این حمام، ترکیبی از عناصر مدرن و سنتی وجود دارد که در نتیجه این اتاق حمام زیبا را تشکیل داده است. کاشی های کلاسیک که روی دیوار نصب شده و سرامیک شفاف کف این اتاق حمام، از جمله ویژگی های منحصر به فرد این اتاق حمام به شمار می رود.

حمام جذاب با دکوراسیونی متفاوت - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام جذاب با دکوراسیونی متفاوت

 

اتاق حمام بزرگ با دکوراسیون کلاسیک

این حمام، دارای یک وان بزرگ و یک اتاق دوش است که کف پوش چوبی و پالت رنگی جذاب، آن را مدرن کرده است.

اتاق حمام بزرگ با دکوراسیون کلاسیک - دکوراسیون حمام لاکچری
اتاق حمام بزرگ با دکوراسیون کلاسیک

 

حمام مدرن سفید با دیوار سرسبز

یک دیوار زنده و سرسبز، در این حمام مدرن وجود دارد. این حمام استثنائی توسط فیلیپ سیلور طراحی شده است و ایده بسیار خوبی برای افرادی که امکانات راه اندازی همچین طرحی را دارند است.

حمام مدرن سفید با دیوار سرسبز - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام مدرن سفید با دیوار سرسبز

 

حمام لوکس با کاشی موزاییک آبی

رنگ های الهام بخش، چیزی است که در این دکوراسیون وجود دارد. کاشی های آبی رنگ و کف پوش چوبی دو عنصر اصلی این اتاق حمام می باشند. دو چراغ دیواری نیز روی دیوار های این حمام وجود دارد که در دو طرف آینه وجود دارد. به علاوه کابینت های زیر سینک وجود دارد که محل خوبی برای ذخیره سازی به شمار می رود. گلدانی نیز در گوشه این حمام تعبیه شده که بسیار زیبا است.

حمام لوکس با کاشی موزاییک آبی - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام لوکس با کاشی موزاییک آبی

 

 

حمام قرمز مدرن با کاغذ دیواری جذاب

کاغذ دیواری قرمز رنگ و شلوغ، دیوار های این حمام را تشکیل داده است. همچنین آینه ای با قاب سیاه و تابلوی عکسی با فریم سفید، باعث از بین رفتن شلوغی طرح این کاغذ دیواری شده است. کابینت مشکی رنگ و نور زرد رنگ، ترکیب رنگ فوق العاده ای است که در کنار رنگ قرمز بسیار دیدنی می باشد.

حمام قرمز مدرن با کاغذ دیواری جذاب - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام قرمز مدرن با کاغذ دیواری جذاب

 

حمام مدرن و کلاسیک با عناصر زیبا

کاشی موزاییک قهوه ای به عنوان یک استوانه برای این احساس حساس طراحی شیک و راحت در حمام عمل می کند، در حالی که آینه های دوقلو بصری فضا را گسترش می دهد. حمام مهمان از سال 2012 HGTV Green Home، کابینت ها و کفپوش های چوبی را به زیبایی به پایان رسانده است تا اتاق گرم شود و لهجه های قرمز یک رنگ پاپ رنگی را در برابر دیوارهای سفید اضافه کنید. کاشی امضا یک میکرو بلوک شیشه ای مات در یک سایه الهام گرفته از لاک پشت است. فضای بالای طبقه نیز دارای پنجره های داخلی است که به تیروهای مجاور باز می شود.

حمام مدرن و کلاسیک با عناصر زیبا - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام مدرن و کلاسیک با عناصر زیبا

 

 

حمام معاصر با سینک دو طرفه نصب شده

یک گلدان قرمز که در میان دو سینک نصب شده است، چشم انداز این حمام را در حالتی معاصر به جریان انداخته است. همچنین کابینت های این اتاق حمام در حجم زیادی نیست اما فضای ذخیره سازی مناسبی را برای قرار دادن حوله و لوازم آرایشی به وجود آورده است.

حمام معاصر با سینک دو طرفه نصب شده - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام معاصر با سینک دو طرفه نصب شده

 

طراحی دکوراسیون حمام لاکچری توسط شرکت معماریان

طراحي دکوراسيون داخلی حمام و سرویس های بهداشتی، يکي از خدماتی است که در شرکت معماریان انجام مي شود. تمام خانه ها، دارای سرویس های بهداشتی از جمله دستشویی و حمام است که طراحي و اجرای دکوراسیون این محیط ها به صورت صفر تا صد آن در شرکت معماریان و تحت نظارت مستقيم مهندس آريان انجام می شود. شرکت معماریان يکي از مراکز معتبر و صاحب سبک طراحي دکوراسيون داخلي منازل در ايران مي باشد و از سال ۱۳۸۶ فعاليت خود را به صورت رسمي آغاز نمود. اين شرکت در طول اين سال ها، با بر جاي گذاشتن ده ها نمونه کار مختلف در زمينه معماری و طراحی دکوراسيون داخلی، مرکز مورد اعتمادی است که می توانيد پروژه های خود را به آن واگذار کنيد.

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر