چیدمان دکوراسیون جدید و لاکچری حمام

دکوراسیون حمام لاکچری | جدید ترین طرح های چیدمان حمام | دکوراسیون حمام ۲۰۱۸

دکوراسیون حمام لاکچری ۲۰۱۸ موضوع مورد بحث ما در این مقاله است. طراحی های داخلی فوق العاده مدرن با استفاده عناصر مختلف، باعث داشتن یک دکوراسیون حمام لاکچری می شود. در این مقاله ۲۰ نمونه از دکوراسیون حمام لاکچری را برای شما آماده کرده ایم. شما می توانید از این مدل ها برای چیدمان بخشی از دکوراسیون حمام خود استفاده کنید.

 

دکوراسیون حمام لاکچری با فضای ساحلی

این حمام اصلی ساحل، رویای آبی، با کاشی های موزاییک آبی و سبز، گلدان های شیشه ای در سایز های مختلف آبی، یک کاسه پلاستیکی، یک آویز آویز فلزی و کف کاشی سنگی است. قوس سقف آویزان در انبوه قفسه های انعکاسی نشان داده شده است.

دکوراسیون حمام لاکچری با فضای ساحلی - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون حمام لاکچری با فضای ساحلی

 

 

حمام لوکس و مدرن با ستون های تجملاتی

هر کسی مانند یک ملکه که به حمام می آید با ستون فقرات آن، حمام بخار و غرور فضایی احساس می کند. یک جعبه سفارشی و نور کریستال، به عظمت بیرونی اتاق اضافه می شود، در حالی که پالت رنگ خنثی ظرافت کمتری دارد.

حمام لوکس و مدرن با ستون های تجملاتی - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام لوکس و مدرن با ستون های تجملاتی

 

حمام کلاسیک با عناصر چوبی و قهوه ای

این حمام کارشناسی ارشد روستایی دارای یک وان حمام لوکس با نور طبیعی است. حجاب های دوگانه در یک سنگ مرمر سبک ظاهر می شوند که در فضای کنتراست ایجاد می کنند. در طبقه چوب سخت چوب تخته باران بازیافت می شود که تداوم آن را ایجاد می کند.

حمام کلاسیک با عناصر چوبی و قهوه ای - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام کلاسیک با عناصر چوبی و قهوه ای

 

دکوراسیون تیره برای حمام با کفپوش چهارخانه

ادامه تمرکز اتاق خواب اصلی بر روی لوکس آرام، حمام اصلی در HGTV Green Home 2011 دارای دو جزیره جدا و یک فضای جداگانه است. غرق کشتی و آینه های ۶ x 5 فوت که در آبی رنگ طراحی شده اند، به سبک طراحی قومی قهوه ای اتاق خواب خیره می شوند.

دکوراسیون تیره برای حمام با کفپوش چهارخانه - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون تیره برای حمام با کفپوش چهارخانه

 

حمام ساده و شیک با چیدمان کاربردی

کنتراست در این حمام آرام کلیدی است. مبلمان سیاه و سفید براق در برابر دیواره های بژ و دوشیزه ای سفید زیبا ظاهر می شود. یک پنجره در حمام، این اتاق را برای احساس آرام تر می کند.

حمام ساده و شیک با چیدمان کاربردی - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام ساده و شیک با چیدمان کاربردی

 

دکوراسیون حمام شیک و کوچک

طراح Vern Yip بسیاری از لوکس را در فضاهای تنگ در این منهتن بلند می کند. برای به حداکثر رساندن جریان نور طبیعی از یک پنجره واحد، هر دو طبقه و دیوار اصلی در کاشی شیشه ای An Sacks را برای کیفیت بازتاب نور خود پوشش دادند. از آنجا که فضا در حق بیمه است، غرور، مشخصات بیضی شکل و بیضی شکل با ۲ درها را نشان می دهد که برای ذخیره سازی مناسب لوازم آرایشی لازم است.

دکوراسیون حمام شیک و کوچک - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون حمام شیک و کوچک

 

 

حمام سیاه و سفید با تزئینات زرد

منسوجات سیاه و سفید، هنر و کاشی باعث ایجاد یک توهم غم انگیز نوری در این حمام معاصر می شود. گل های زرد روشن کمک می کنند تا طراحی تک رنگ را از بین ببرند.

حمام سیاه و سفید با تزئینات زرد - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام سیاه و سفید با تزئینات زرد

 

ترکیب رنگ آبی روشن با خاکستری در حمام

یک وان حمام جدید دوباره با جدیدترین پوشش رنگ و یک گودال هلیکل می شود.

ترکیب رنگ آبی روشن با خاکستری در حمام - دکوراسیون حمام لاکچری
ترکیب رنگ آبی روشن با خاکستری در حمام

 

 

حمام سلطنتی با دکوراسیون شیک و لاکچری

کاغذ دیواری Damask، یک لوستر کریستال، یک آینه تزیین شده و یک غرور چوبی زیبا و زیبا، همه را به این احساس ظریف و لوکس اتاق پودر کمک می کند. دیوارهای زرد روشن کردن چیزی است که در غیر این صورت خلق و خوی تیره تر و آرام تر خواهد بود.

حمام سلطنتی با دکوراسیون شیک و لاکچری - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام سلطنتی با دکوراسیون شیک و لاکچری

 

دکوراسیون اتاق حمام مینیاتوری

این اتاق پودری برای طراحی های عجیب و غریب خود از تاثیرات آسیایی استفاده می کند. تصویر زمینه پارچه به یاد ماندنی از کیمونو، غرور نقاشی روی صفحه نمایش و مخلوط مخزن در یک سبک فراموش نشدنی است.

دکوراسیون اتاق حمام مینیاتوری - دکوراسیون حمام لاکچری
دکوراسیون اتاق حمام مینیاتوری

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون حمام لاکچری هستید؟

پروژه های خود را به تیم طراحی دکوراسیون آریان معماری واگذار کنید

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

دکوراسیون حمام پر زرق و برق با لوستر

شکل و عملکرد هماهنگی کامل در این حمام با کاشی کف کاشی و چوب و کریستال غرور. پنجره ای بیش از وان و درهای شیشه ای شیشه ای، فضای نور را تحت تاثیر قرار می دهد و با وجود رنگ دیوار خاکستری و کابینت آشپزخانه چوبی تاریک، فضای روشن و روشن می شود.

 

حمام جذاب با دکوراسیونی متفاوت

حمام اصلی ترکیبی از عناصر مدرن و سنتی است که در نتیجه یک اتاق بزرگ مانند اتاق های آبگرم می باشد. کاشی شیشه ای معاصر با کاشی های موزیک به سبک موروکو مخلوط شده و دیوارها و دوش و کاشی های طبیعی تراکتا کاکتوس پرتقال در یک الگوی نخل ساخته شده است.

حمام جذاب با دکوراسیونی متفاوت - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام جذاب با دکوراسیونی متفاوت

 

اتاق حمام بزرگ با دکوراسیون کلاسیک

این حمام معاصر دارای یک وان حمام بخار خالص، کف چوبی رنگی و یک پالت رنگ خنثی است.

اتاق حمام بزرگ با دکوراسیون کلاسیک - دکوراسیون حمام لاکچری
اتاق حمام بزرگ با دکوراسیون کلاسیک

 

حمام مدرن سفید با دیوار سرسبز

یک دیوار زنده سرسبزی در این حمام آلی مدرن با یک حمام بخار سفید ایجاد می کند. این حمام دیدنی توسط فیلیپ سیلور BIGELOW + SILVER طراحی شده است.

حمام مدرن سفید با دیوار سرسبز - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام مدرن سفید با دیوار سرسبز

 

حمام لوکس با کاشی موزاییک آبی

الهام گرفتن از رنگ را پیدا کنید. این دیوار از کاشی آبی موزاییک ستاره این حمام طراحی شده توسط دیوید استیملم است. اسکلت های دیوار حصیری سبب روشنایی و همچنین سبک بصری بالای غلاف سینک سفید و سقف های سنگ مرمر می شوند. کابینت های چوبی تاریک و منحنی، کنتراست نازک را با کف جنگل سبک تر تهیه می کنند.

حمام لوکس با کاشی موزاییک آبی - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام لوکس با کاشی موزاییک آبی

 

 

حمام قرمز مدرن با کاغذ دیواری جذاب

تصویر پر زرق و برق قرمز و قهوه ای این حمام براق را مشخص می کند. آینه سیاه و سفید و آینه سیاه و سفید طراحی الگوی شلوغ را از بین می برد و خطوط تیز و تمیز را در فضا فراهم می کند. روشنایی آینه و کاشی های کاشی نور کار می کنند تا اتاق تاریک را روشن کنند و لمس کنتراست را به این اتاق پررنگ اضافه کنند.

حمام قرمز مدرن با کاغذ دیواری جذاب - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام قرمز مدرن با کاغذ دیواری جذاب

 

حمام مدرن و کلاسیک با عناصر زیبا

کاشی موزاییک قهوه ای به عنوان یک استوانه برای این احساس حساس طراحی شیک و راحت در حمام عمل می کند، در حالی که آینه های دوقلو بصری فضا را گسترش می دهد. حمام مهمان از سال ۲۰۱۲ HGTV Green Home، کابینت ها و کفپوش های چوبی را به زیبایی به پایان رسانده است تا اتاق گرم شود و لهجه های قرمز یک رنگ پاپ رنگی را در برابر دیوارهای سفید اضافه کنید. کاشی امضا یک میکرو بلوک شیشه ای مات در یک سایه الهام گرفته از لاک پشت است. فضای بالای طبقه نیز دارای پنجره های داخلی است که به تیروهای مجاور باز می شود.

حمام مدرن و کلاسیک با عناصر زیبا - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام مدرن و کلاسیک با عناصر زیبا

 

 

حمام معاصر با سینک دو طرفه نصب شده

یک گلدان قرمز بزرگ که توسط دو سینک نصب شده قرار دارد، چشم را به این حمام معاصر متصل می کند. بدون ذخیره سازی حیرت انگیز، یک کابینت با کیفیت بالا با سخت افزار معاصر نصب شده بود تا مکان هایی برای قرار دادن حوله و لوازم آرایشی به وجود آورد.

حمام معاصر با سینک دو طرفه نصب شده - دکوراسیون حمام لاکچری
حمام معاصر با سینک دو طرفه نصب شده

 

طراحی دکوراسیون حمام لاکچری توسط شرکت آریان

طراحي دکوراسيون داخلی حمام و سرویس های بهداشتی، يکي از خدماتی است که در شرکت معماری آريان انجام مي شود. تمام خانه ها، دارای سرویس های بهداشتی از جمله دستشویی و حمام است که طراحي و اجرای دکوراسیون این محیط ها به صورت صفر تا صد آن در شرکت آريان و تحت نظارت مستقيم مهندس آريان انجام می شود. شرکت آريان يکي از مراکز معتبر و صاحب سبک طراحي دکوراسيون داخلي منازل در ايران مي باشد و از سال ۱۳۸۶ فعاليت خود را به صورت رسمي آغاز نمود. اين شرکت در طول اين سال ها، با بر جاي گذاشتن ده ها نمونه کار مختلف در زمينه معماری و طراحی دکوراسيون داخلی، مرکز مورد اعتمادی است که می توانيد پروژه های خود را به آن واگذار کنيد.

تماس با شرکت آریان معماری

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماری آریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

منبع: hgtv

علیرضا شاکری

علیرضا شاکری، مدیر محتوا، گرافیست و طراح سایت هستم . حدود 7 ساله در زمینه های مختلف در فضای مجازی فعالیت میکنم .

اضافه کردن نظر