معماریان مگ
طراحی اتاق نشیمن آمریکایی

طراحی اتاق نشیمن لوکس توسط طراحان آمریکایی

اتاق نشیمن یکی از مهمترین فضاهای خانه است، زیرا بسیاری از ما زمان بیشتری را در آن صرف می کنیم. این عمومی ترین مکان خانه است که ما در آن از مهمانان پذیرایی می کنیم. به این ترتیب، ما طبیعتا می خواهیم جایی باشیم که در آن احساس راحتی می کنیم و با چیزهایی که دوست داریم احاطه شویم. این مجموعه از طراحی اتاق نشیمن لوکس در خانه های آمریکا طیف وسیعی از سبک های آرامش بخش را پوشش می دهد. با توجه به این که طراحان آمریکایی علاقه مند به تکمیل یک سبک واحد نیستند، اغلب ترجیح می دهند چند مورد را با هم ترکیب کنند و آنها را با شیوه زندگی مالکان تطبیق دهند. نگاهی به این فضاهای زندگی طراحی شده توسط برخی از استعداد های استثنایی آمریکایی میاندازیم. امیدواریم که این نمونه ها در الهام گرفتن برای طراحی اتاق های نشیمن لوکس در خانه شما کمک کند.

دکوراسیون و طراحی اتاق نشیمن

۱- طراحی اتاق نشیمن لوکس به سبک انگلیسی

اولین اتاق نشیمن خانه ی یک خانواده بزرگ به سبک کشور انگلستان است که توسط طراح داخلی سوزان تاکر دیزاین شده است. صندلی ها در اتاق نشیمن از چوب گردو شده اند. در این اتاق شومینه با سنگ آهک، مبلمان سنتی و فرش کلاسیک قرن نوزدهم، اتاق گرم و صمیمی به وجود آورده است. سبک سنتی در خانه های انگلیسی حس آرامش بخش را در طراحی های لوکس اتاق نشیمن  این خانه ها وارد میکند.

طراحی پذیرایی خانه های آمریکایی

۲-طراحی اتاق نشیمن لوکس به سبک ترکیبی

اتاق نشیمن بعدی ما از یک عمارت بزرگ در ریچموند، ویرجینیا است. این اتاق توسط طراح داخلی بنی ویلیامز در نیویورک طراحی شده است. طرح ترکیبی از سبک های کلونیال و قاره ای است. قطعات جدید در سبک های سنتی با عتیقه های اروپایی جمع آوری شده است. یک آینه ونیزی قرن ۱۸ میلادی بالای شومینه، یک کنسول قرمز رنگ قرن نوزدهم، پارچه ابریشمی پرده ها و تعدادی از صندلی های انگلیسی قرن ۱۸ و یک جفت صندلی فرانسوی هنر مدرن فضای اتاق را اشغال می کنند. ویلیامز می داند که خانواده های آمریکایی راحتی را در خانه هایشان تقاضا می کنند. از این رو راحتی در این نمونه از طراحی های اتاق نشیمن مد نظر است.

اتاق نشیمن طراحی شده توسط طراحان آمریکایی

۳-طراحی اتاق نشیمن لوکس به سبک جنوبی

این اتاق در خانه ای دو نفره در منطقه تاریخی چارلستون، کارولینای جنوبی قرار دارد. طراحی این اتاق توسط ماریو بواتا، طراح داخلی نیویورکی، انجام شده است. ماریو دیوارها را در یک سایه رنگ سیب سبز شاداب کرده است. پارچه های رنگی و  گلدار برای یک اتاق نشیمن به گونه ای مناسب برای یک محل زندگی جذاب رشد کرده اند. این طراحی به سادگی نمی تواند برای کاربران خسته کننده باشد.

طراحی اتاق نشیمن آمریکایی

۴-طراحی اتاق نشیمن لوکس با اشیا و تابلو های هنری

در اینجا ما یک اتاق نشیمن از یک خانه ایجاد شده توسط سوزان کاسلر طراح داخلی آتلانتایی داریم. پالت تک رنگ و روشن اجازه می دهد، رنگ های تابلوهای هنری و لوازم جانبی بدرخشد. پارچه های ابریشمی نانسی کوریزاین، مبل های جان سالادینو را پوشش می دهد. لوستر نیز توسط نانسی کوریزاین طراحی شده است.

دکوراسیون و طراحی اتاق پذیرایی

۵-طراحی اتاق نشیمن لوکس به شکل کلاسیک و بی انتها

این اتاق نشیمن توسط الکسا هامپتون، طراح نیویورکی، در یک آپارتمان منهتن بازسازی شده است. طراح خطوط را با ویرایش جزئیات تاریخی پاک کرده و اتاق کلاسیک و بی انتها را ارائه می دهد. او یک شومینه سنگ مرمر منبت کاری شده را برای ایجاد ساختار و ظرافت و عمق اتاق اضافه کرده است. یک نقاشی توسط فرناند هنری لگر بر روی میز بوفه آویزان است. این طراحی اتاق نشیمن الکسا هامپتون است  که به بهترین شکل جمع آوری شده و تکامل یافته است.

طراحی زیبا خانه های آمریکایی

۶-طراحی اتاق نشیمن لوکس با عکس های هنری

این اتاق نشیمن خانه ی بازسازی شده در سال ۱۸۷۰ در براونستون، منهتن قرار دارد. طراح داخلی در نیویورک، جفری بیلهوبر، این اتاق را طراحی کرده است. طراح اتاق را با یک میز مرکزی به هم متصل کرده است. عکس های هنرمند آمریکایی سام سامور، یک خط دیوار در کنار یک مبل راحتی با کوسن های طرح دار و مخملی ایجاد کرده است. مجموعه ای از قطعات مختلف معاصر عناصر این اتاق را تشکیل می دهند. در نهایت کار با شکوه بدست آمده است. اتاق بسیار شخصی و خصوصی است.

اتاق نشیمن به طراحی طراحان داخلی آمریکا

۷-طراحی اتاق نشیمن لوکس با الگو های فرانسوی

در اینجا ما اتاق نشیمن را از شرکت طراحی داخلی نیویورک “Cullman & Kravis” کالمن و کراویس در اختیار داریم. طراحی از الگوی آرت دکو فرانسه و فیلمهای ۱۹۴۰ برگرفته شده است. آرایش مبلمان کلاسیک همراه با مبل های راحت، پارچه ابریشمی کوسن ها، میزهای کناری با آباژورهای روی آن، توجه را به مجموعه هنر معاصر متمرکز می کند. طرح نقاشی هنرمند Lasage، نیز دراین اتاق بکار رفته است.

طراحی اتاق نشیمن زیبا

۸-طراحی اتاق نشیمن لوکس به شیوه ی زندگی شهری

این اتاق نشیمن پر انرژی، از آپارتمانی در منهتن است. طراح داخلی استیون گامبرول دست به طراحی این اتاق نشیمن زده است. سبک جذاب و پر زرق و برق کلاسیک با زندگی شهری و راحت در این اتاق ترکیب می شود. این اتاق بزرگ، شاد و عملکردی است که کارایی خوبی دارد.

اتاق نشیمن خانه های مختلف در آمریکا

۹-طراحی اتاق نشیمن لوکس معاصر به گونه ای برجسته

طراح داخلی مارک کانینگهام در نیویورک این آپارتمان بلند و منحصر به فرد را در مرکز شهر منهتن،  برای یک زوج جوان طراحی کرده است. در این اتاق نشیمن مدرن یک نقاشی توسط ژان میشل باسکویا بر روی دیوار بالای یک کاناپه سفارشی آویزان است. بیشتر مبلمان این اتاق توسط کانینگهام طراحی شده است. میز کوکتل توسط میشل بوئر است.

طراحی مدرن اتاق نشیمن در آپارتمان های آمریکا

۱۰- طراحی اتاق نشیمن لوکس به صورت اگزوتیک

این اتاق نشیمن عجیب و غریب از آپارتمان منهتن توسط طراح داخلی الکس پاپاکریستیدیس نیویورک طراحی شده است.الگوی جسورانه ای که در رنگهای طلایی و لهجه های مادی طراحی شده است. پوشش دیوار به رنگ سیاه همراه با مبل های سفارشی و چند قطعه خاص دیگر در اتاق فضایی، غیر معمول ایجاد کرده است. میز سفارشی توسط جان رزلی، و آثار هنری توسط راب وین است. فرش نیز سفارشی مخصوص این خانه طراحی شده است. این دکوراسیون عجیب خانه ترکیبی جادویی  به وجود آورده است.

طراحی منحصر به فرد اتاق نشیمن

۱۱-طراحی اتاق نشیمن لوکس، مدرن و شیک

طراح داخلی اهل لس آنجلس، مایکل اسمیت، این اتاق را که در طبقه ی بالای  آپارتمانی در نیویورک طراحی کرده است. این محل اقامت در کنار پارک مرکزی بدون مانع از هر جهت دارای چشم اندازهای زیبا است. اتاق نشیمن دارای نورگیری های شمالی و جنوبی است. پالت رنگی نرم، خنثی اجازه می دهد تا منظره با نهایت زیبایی در اتاق بدرخشد. طراحی بی نظیر مبلمان و اثاثیه و لوازم دکوری، بر روی فرش سفارشی بووئیس ترکیبی زیبا از یک دکور مدرن و لوکس را بوجود آورده اند.طراحی اتاق نشیمن ساده و شیک

۱۲-طراحی اتاق نشیمن لوکس به سبک تجملی فرانسوی

این اتاق نشیمن از یک آپارتمان پالم بیچ در آمریکا، توسط طراح داخلی ویلیام ایوبنکس، طراحی شده است. در فضای این اتاق آثار سبک هنر و صنایع دستی قرن هجدهم فرانسه جمع شده است. در طراحی منحصر به فرد اتاق نشیمن کمتر به عملکرد فکر شده است. بخشی از اتاق نشیمن با یک صفحه نمایشی Coromandel تیره به مرکز توجه تبدیل شده است. لوازم تزیینی سفارشی از قبیل آباژورها، میزها، عناصر تکمیل کننده دکوراسیون هستند. پارچه های گلدار ابریشمی معاصر، جفت صندلی های فرانسوی ۱۹۳۰ را پوشش می دهد. یک فرش کلاسیک در هماهنگی کامل با مبلمان است. کلکسیون اشیاهای گرانبها سطوح میزشیک با تزیین طلایی را پوشش می دهند. از پارچه های ابریشم با طرح های مختلف درپرده ها نیز استفاده شده است. اند. مجسمه مرمر، ماری آنتوانت با افتخار به اتاق در گوشه اضافه شده است.

طراحی اتاق نشیمن باشکوه آمریکایی

نتیجه گیری

طراحی اتاق نشیمن باید به عنوان فضایی در خانه که بیشتر وقتمان را در آنجا می گذرانیم، سبک زندگی صاحبان خانه را انعکاس دهد. امروزه طراحان داخلی تاثیر گذار در زمینه طراحی این فضاها به کارهای خاص و بی نظیری دست میزنند. ما در اینجا به بررسی برخی از طراحی های اتاق نشیمن لوکس و بزرگ پرداختیم. امیدوارم از این مجموعه ی اتاق های نشیمن طراحی شده توسط طراحان برجسته آمریکایی لذت برده باشید.

 

تحریریه شرکت معماریان

جهت مشاهده نمونه کارهای معماری و دکوراسیون داخلی گروه معماریان به صفحه ی اصلی سایت مراجعه کنید.

اینستاگرام معماری آریان

اضافه کردن نظر