چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه

مبل چرم سیاه یک انتخاب متفاوت و شیک برای دکوراسیون اتاق نشیمن است که می تواند به طور فوری، یک نقطه ی مرکزی سیاه در طراحی داخلی ارائه دهد. البته، هیچ اصول خاصی برای دکوراسیون با مبل چرمی سیاه وجود ندارد، چرا که این قطعه مبلمان متنوع در سبک های مدرن و سبک رترو تا سبک رسمی و غیر رسمی بکار گرفته می شود. امروزه، دکوراسیون یک اتاق نشیمن با سبک های مختلف، تازه و مد روز است. چرم نیز، در یک اتاق نشیمن با سبک های دکوراسیون متفاوت می تواند باعث ایجاد تعادل بصری برای نیازهای خاص فضای شما شود. اگرچه، این کار ممکن است سخت به نظر برسد اما مطمئن باشید می توانید این کار را انجام دهید. ما در اینجا ۱۴ سبک مختلف برای دکوراسیون با مبل چرمی سیاه در اتاق نشیمن را برایتان پیشنهاد می کنیم:

دکوراسیون منزل با مبلمان چرم - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون منزل با مبلمان چرم

 مبل چرم سیاه در اتاق نشیمن |دکوراسیون مبل چرمی سیاه چگونه باید باشد؟

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک اسکاندیناوی - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک اسکاندیناوی

۱٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک اسکاندیناوی

اگر می خواهید دکوراسیون با مبل چرمی سیاه برای چشمهایتان خوشایند باشد، اتاق نشیمن خود را با سبک اسکاندیناوی تزئین کنید. این سبک به خاطر احساس مدرن آن شناخته شده است. ویژگی هایی مانند الگوها و بافت های چشم نواز، عناصر فلزی و دست ساز می تواند یک نگاه روستایی و معاصر ایجاد کند. شما می توانید با استفاده از بالش و کوسن های پررنگ و یا با قرار دادن شمعدان های فلزی بر روی میز، استفاده از رنگ مات و … دکوراسیون مبل چرمی سیاه خود را در اتاق نشیمن کامل کنید. نکته دیگر برای روشن کردن فضای سبک اسکاندیناوی، افزودن یک بوم نقاشی یا یک قطعه تابلوهنری بر روی دیوار است.

 

 

ترکیب عناصر قدیم و جدید در دکوراسیون اتاق نشیمن - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
ترکیب عناصر قدیم و جدید در دکوراسیون اتاق نشیمن

۲٫ ترکیب قدیمی و جدید در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه

در مورد رسیدن به کنتراست در دکوراسیون خود، چگونه فکر میکنید ؟ خوب، این را امتحان کنید و اجازه دهید که سبک قدیم با جدید برخورد کند! از آنجا که یک مبل چرم سیاه تیره است، برای کنتراست مطلوب و ایجاد تعادل آن را با برخی از سایه های روشن بکار ببرید. فقط با یک لهجه سفید یا یک کوسن نرم رنگ کرم و یا یک میز قهوه ای روشن به این نتیجه خواهید رسید! با قرار دادن یک ساعت دیواری در اتاق طراحی شده برای مبل چرم سیاه قدیمی، کار شما برجسته تر می شود. برای افزودن یک ترکیب از سبک قدیمی و جدید، می توانید عناصر سفالی را وارد دکوراسیون خود کنید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن قرون وسطایی - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن قرون وسطایی

۳٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن قرون وسطایی

آیا می خواهید طیفی از روشنایی، آثار هنری معاصر و براق در یک دیوار سفید ساده، همراه با گیاهان طبیعی در دکوراسیون اتاق نشیمن خود بکار ببرید؟ این سبک قطعا یک ظاهر بسیار جوان و آرام از یک اتاق نشیمن مدرن قرون وسطایی را که به دنبال آن هستید، بدست می دهد. همچنین می توانید در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه ، چراغ آویز سقفی سبک معاصر را اضافه کنید و یا آن را در اتاق نشیمن خود ایستاده بکار ببرید و در مقابل مبل چرمی سیاه قرار دهید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک صنعتی - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک صنعتی

۴٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک صنعتی

این سبک شامل لهجه های سنتی مردانه مانند جزئیات کروم، رنگ های غنی، پوشش گیاهی غنی و اثاثه یا لوازم داخلی چرم است. با قرار دادن یک کوسن مردانه سفید در مرکز می توانید یک ظاهر قوی به مبل چرم سیاه خود اضافه کنید. شما همچنین می توانید یک ظاهر تک رنگ از میز خاکستری با لهجه های فلزی در کروم داشته باشید. برای ایجاد بیشتر حس مردانه، از تن های خاکستری، دکور مجسمه و آثار هنری ایستاده استفاده کنید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک تازه - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک تازه

۵٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک تازه

آیا شما عاشق طبیعت هستید؟ اگر بله، شما این سبک را دوست خواهید داشت! گیاهان تازه و سرسبز بهترین راه برای دکوراسیون اتاق نشیمن شما به سبک ترو تازه هستند. زمینه اتاق خود را با استفاده از تن های پر جنب و جوش مانند گل، گلدان، چراغ های رنگی، مبلمان و بافت های تزئینی برای ایجاد یک فضای فوق العاده مجلل طراحی کنید.

 

 

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک زنانه - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک زنانه

۶٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک زنانه

لوستر! گلدان گل های تازه! یک مبل چرمی سیاه راحت! اینها همه لمس های اصلی زنانه در دکوراسیون است. دخترانی که رنگ صورتی مانند کوسن های صورتی روی یک مبل چرم سیاه را دوست دارند، می توانند اتاق نشیمن سرگرم کننده و زنانه  خود را ایجاد کنند. همچنین، یک لایه کوچک از رنگ های هلویی می تواند به اتاق نشیمن شما، کمی نگاه دخترانه بدهد. فراموش نکنید که در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه خود از گل های صورتی تازه و آثار هنری گلدار برای تزئین و برجسته ساختن مبل خود استفاده کنید.

مبل چرم سیاه کاربرد و لوازم مسی - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
مبل چرم سیاه کاربرد و مس در دکوراسیون اتاق نشیمن

۷٫ کاربرد مس و رنگ سیاه در دکوراسیون اتاق نشیمن

برای یک ظاهر کلاسیک در اتاق نشیمن، سعی کنید یک خز سیاه و یا یک فرش مخملی، فریم های مبلمان فلزی از مس و چراغ آویزهای مسی در آن قرار دهید. محلی برای قراردادن شمعدان های فلزی در کنار دیوار مبل چرم سیاه بسازید. همچنین تعدادی صندلی چرمی سیاه را اضافه کنید.

دکوراسیون مبل چرم سیاه و رنگ های خنثی - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون مبل چرم سیاه و رنگ های خنثی

۸٫ رنگ های خنثی در کنار مبل های چرم سیاه

رنگ ها را دوست ندارید؟ تن های خنثی را انتخاب کنید! چنین رنگ هایی به سبک دکوراسیون اتاق نشیمن شیک و مدرن می کند. سایه های نرم و ظریف را از طریق کوسن هایی که مبل چرم سیاه را برجسته می کند، نشان کنید. این مبل های چرمی را با برخی از مبلمان و اثاثیه های داخلی پوشیده شده با پارچه هایی مثل کتان ترکیب کرده و آنها را بر روی فرش کرمی رنگ قرار دهید. این کمک خواهد کرد رنگ اصلی اتاق نشیمن خود را انتخاب کنید.

دکوراسیون غیر رسمی با مبلمان چرمی سیاه - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون غیر رسمی با مبلمان چرمی سیاه

۹٫ مبلمان چرمی سیاه برای یک دکوراسیون غیر رسمی و راحت

آیا می خواهید اتاق نشیمن شما بیشتر محلی برای استقبال از میهمانان که حالت دعوت کنندگی دارد، باشد؟ خوب، سعی کنید کوسن های راحت را روی مبل چرمی سیاه خود قرار دهید! میزهای گوشه ای کوچک را با چراغ ها و آباژورهای رومیزی و گیاهانی که می توانند اتاق را به سبک راحت و غیر رسمی در آورند، تزئین کنید. برخی از صندلی های استراحت اضافی، رنگ های دیواری پر جنب و جوش و آثار هنری جذاب می توانند اتاق نشیمن شما را برجسته تر کنند و آن را بیشتر برای  استقبال از میهمانان آماده کنند.

 

 

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک ویکتوریا - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک ویکتوریا

۱۰٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک ویکتوریا

در مورد سبک ویکتوریا چیزهای پیچیده و جذابی وجود دارد. با بررسی تصاویری از دوران ویکتوریا، یک نگاه کلاسیک به مبل چرم سیاه خود اضافه کنید. یک میز سنگ مرمر همراه با مبلمان و صندلی های مدرن با لهجه هایی طلایی از سبک سنتی در اتاق خود بکار ببرید. مبلمان چستر فیلد سبک ویکتوریا، همه این ویژگی ها را دارا هستند!

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک بوهم - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن بوهمیا

۱۱٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن بوهمیا

آیا می دانید انواع بافت ها، الگوها و رنگ های پررنگ که احساس بیشتری دارند، در دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک بوهو-شیک به خوبی عمل می کنند؟ بله، هنرهای تزئینات غیر متعارف به ایجاد یک فضای بوهمی در خانه شما کمک می کند. بنابراین، برای یک دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن بوهمیا سعی کنید از نقش و طرح های متنوع و آثار هنری سرزمین های مختلف در اتاقتان استفاده کنید!

دکوراسیون ظریف و شیک با با مبل چرمی سیاه - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون ظریف و شیک با با مبل چرمی سیاه

۱۲٫ دکوراسیون ظریف و شیک با با مبل چرمی سیاه

با ظرافت یک لوستر بزرگ و یک فرش لوکس، یک ظاهر زیبا در اتاق نشیمن خود به وجود آورید. همچنین، با استفاده از کارهای چوبی به اتاق خود نگاهی دقیق و معنوی تر بدهید. برخی از کوسن های مخملی پر نقش و رنگ  را نیز بر روی مبل چرم سیاه قرار دهید تا لطافت شگفت انگیزی در اتاق خود ایجاد کنید.

 

 

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک معاصر - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک معاصر

۱۳٫ دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک معاصر

آیا هنوز می خواهید ظاهر معاصر اتاق شما، قدیمی به نظر برسد؟ با اضافه کردن یک تصویر زمینه دوست داشتنی در پشت مبل چرمی سیاه خود، یک پس زمینه زیبا و بی نظیر برای مبل چرمی سیاه خود ایجاد کنید. یک گلدان مجلل همراه با چند نقاشی نیز فضای اتاق نشیمن شما را ظریف و رمزآلود می سازد.

دکوراسیون روشن با مبل چرمی سیاه - چگونگی دکوراسیون یک اتاق نشیمن با مبل چرم سیاه
دکوراسیون روشن با مبل چرمی سیاه

۱۴٫ یک دکوراسیون سرزنده  و با روح با مبل چرمی سیاه برای اتاق نشیمن

مطمئنا، شما یک اتاق سبک آرام و روشن را دوست خوهید داشت! بنابراین، آیا در مورد چگونگی قرارگیری مبلمان و طریقه مبله کردن اتاق، به طوری که نور طبیعی آن را افزایش دهد، به اندازه ی کافی میدانید؟ شما همچنین باید در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه در اتاق نشیمن، برای سایه های خنثی با لهجه های سردی مثل آبی و سبز، یک فضای ساحلی آرامش بخش ایجاد کنید و شکوه و عظمت را در بهترین حالت وارد اتاق خود کنید!

 

بعضی از مردم برای تزئین و طراحی فضاهای زندگی خود به صورت سلیقه ای عمل می کنند و برخی دیگر مهارت هایی را در خصوص دکوراسیون فرا می گیرند تا با موفقیت بتوانند آن را انجام دهند. البته، همیشه برای دکوراسیون نیاز به تخصص نداریم و تنها با استفاده از چند تکنیک اساسی می توانیم این مراحل را طی کنیم. برای فضاهایی مثل اتاق نشیمن نیز اینگونه است و شما می توانید آن را با بکارگیری اصول ساده دکوراسیون، طراحی و تزئین کنید. ما در این مقاله، سعی کردیم راه حل های ساده دکوراسیون با مبل چرمی سیاه را که از اثاثیه محبوب در قرن حاضر است، برایتان پیشنهاد کنیم. اگر شما فکر می کنید که نیاز به یک متخصص در انجام امور دکوراسیون و طراحی داخلی دارید، می توانید با گروه معماری آریان در تماس باشید و از تجربه و تخصص این شرکت معتبر بهره مند شوید.

 

منبع: decoholic 

اینستاگرام معماری آریان

Shervin

علاقه مند به معماری و دکوراسیون

اضافه کردن نظر