معماریان مگ

۶ ایده دکوراسیون اتاق شست و شو

دکوراسیون اتاق شست و شو
دکوراسیون اتاق شست و شو

دکوراسیون اتاق شست و شو | ۶ ایده جذاب و نکات چیدمان اتاق شست و شو

دکوراسیون اتاق شست و شو، مثل سایر اتاق ها نکات و ایده هایی دارد که به کمک آن می‌ توان زیبایی را برای دکوراسیون اتاق شست و شو به ارمغان آورد. در این مقاله به معرفی ۶ ایده و نکته جهت بهبود دکوراسیون اتاق شست و شو پرداخته ایم.

اتاق شست و شو‌، اتاقی است که در آن لوازم شست و شو مانند ماشین لباسشویی، رخت آویز، میز اتو، قفسه های نگهدارنده شوینده های بهداشتی و غیره در آن قرار دارد. این اتاق هم مثل همه اتاق ها، دکوراسیون مخصوص خود را دارد و ایده ها و ترفندهای مختلفی وجود دارد که باعث زیباتر شدن آن می شود.

از نوع چیدمان وسایل تا رنگ بندی، همه و همه باعث بهتر جلوه دادن نمای اتاق و صرفه جویی در فضای اتاق می شود. هرچه فضا بازتر باشد، زندگی و فعالیت در محیط آزادانه تر شکل می‌ گیرد و این فضای باز، با طراحی اصولی دکوراسیون اتاق شست و شو و چینش درست وسایل بدست می آید.

نکاتی که در این مقاله به آن اشاره می‌ کنیم، نکاتی نیست که اجرایی کردن آن کار سختی باشد و خود شما نیز می توانید آنرا به سادگی انجام داده و از نتیجه کار استفاده کنید. گاهی اوقات نیز با همین نکات و ترفندهای ریز و کوچک در دکوراسیون داخلی است که یک چیدمان جذاب شکل می‌ گیرد و نیازی به تغییر اساسی در اتاق نیست.
در این مقاله، به معرفی و توضیح ۶ نکته در طراحی دکوراسیون اتاق شست و شو پرداخته ایم‌ که رعایت آن ها به ایجاد زیبایی و نظم در محیط کمک می کند. تا پایان این مقاله با معماریان همراه شوید.

 

خوش فکر باشید

تمام نکات و توصیه هایی که در این ایده ذکر می شود، از جمله مواردی است که می توانید به صورت انفرادی آنها را اجرایی کنید. قرار دادن یک میز چوبی که روی آن ملزوماتی چون تمیز کننده های شیشه ای، سبد لباس برای قرار دادن لباس های تمیز، یک ظرف که در آن شانه و برسی برای پرز روبی لباس ها و یک قیچی کوچک وجود دارد.

وجود یک میز اتوی شکیل و تعدادی چوب لباسی برای قرار دادن لباس های شسته شده یا خشک کردن لباس ها روی آن، از جمله کارهایی است که می توانید در این دکوراسیون اتاق شستشو انجام دهید.

راستی! به سقف این اتاق دقت کرده اید؟ نردبانی که توسط دو طناب از سقف آویزان شده و روی آن دو سبد بزرگ قرار گرفته است، نمایی فوق العاده جذاب و متفاوت به اتاق بخشیده است. یک گلدان کوچک زیبا نیز ایده خوبی برای زیباتر به نظر آمدن فضای پنجره می‌ باشد.

خوش فکر باشید - دکوراسیون اتاق شست و شو
خوش فکر باشید

 

 

کار آمد باشید

خانواده هایی که مصرف لباس بالایی دارند، شست و شوی حجم زیادی از لباس های کثیف همیشه جزو دغدقه هایشان بوده است. این دکوراسیون اتاق شست و شو برای این دسته از خانواده ها بسیار کار آمد است. دو ماشین لباسشویی بزرگ که توانایی شست و شوی چندین دست لباس را در روز دارند، نیازمند یک سبد بزرگ و یک رخت آویز جادار برای خشک کردن لباس ها است که هر سه این موارد در این اتاق شست و شو دیده می‌ شود. قفسه های کوچکی که کنار دو لباسشویی دیده می شود، مکان خوبی برای نگهداری شوینده های لباس است.

در این اتاق شست و شو یک میز چوبی نیز وجود دارد که اقلامی مثل نخ و سوزن، قیچی و غیره را در خود جای داده است و می توانید امور خیاطی و دوخت و دوز تان را نیز در همین اتاق انجام دهید! در کل می‌ بینید که این دکوراسیون اتاق شست و شو صرفه جویی زیادی در فضا می کند و با دارا بودن دو ماشین لباسشویی، وقت شما را نیز بهبود می‌ بخشد. استفاده از رنگ زرد برای چارچوب های پنجره و لامپ و رنگ کرم برای کفپوش و سقف این اتاق، ایده خوبی است که می توانید از آن برای زیباتر شدن این دکوراسیون اتاق شست و شو بهره ببرید.

کار آمد باشید - دکوراسیون اتاق شست و شو
کار آمد باشید

 

 

خلاق و شکوفا باشید

در این اتاق قدیمی، هیچ چیز عجیب و غیرممکنی دیده نمی شود؛ یک اتاق شست و شوی ساده و کوچک که تمام عناصر با معمولی ترین حالت ممکن سرجای خود قرار گرفته اند. اما صبر کنید! اینجا یک ایده فوق العاده وجود دارد. وجود یک میز کوچک و پربار درست مابین ماشین لباسشویی و ماشین خشک کن. این میز اگرچه زیاد به چشم نیاید اما صرفه جویی بسیار خوبی در فضای اتاق کرده است.

مواد شوینده، نخ و سوزن و سایر اقلام و وسایل می‌ تواند روی این میز قرار بگیرد. وجود چند چوب لباسی برای آویزان کردن لباس های خشک شده نیز در این دکوراسیون اتاق شست و شو دیده می شود. برای زیباتر کردن دکوراسیون این اتاق شست و شو، استفاده از یک پنکه قدیمی و یک آباژور عتیقه پیشنهادی خوبی است.

خلاق و شکوفا باشید - دکوراسیون اتاق شست و شو
خلاق و شکوفا باشید

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون اتاق شست و شو هستید؟

شما می توانید روی کمک طراحان با تجربه ما حساب کنید

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

دکوراسیون اسباب بازی

ممکن است شما هم وسایل و چیزهایی داشتید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید. این‌ اشیا می‌ توانند روزی به کار شما بیایند و از آنها استفاده کنید. این خانه عروسکی، از جمله همین اشیا است. خانه ای چوبی که روزی به عنوان اسباب بازی از آن استفاده میشد، حالا یک ایده فوق العاده برای استفاده در اتاق شست و شو به شمار می آید.

این خانه اسباب بازی می‌ تواند به عنوان یک کمد قفسه ای در اتاق شست و شو به شما در نگهداری چیزهایی مثل دستمال کاغذی، مواد شوینده و غیره کمک کند. یک میز اتو در کنار ماشین لباسشویی نیز، برای اتو کردن پارچه ها و لباس های شسته شده مان بسیار کارآمد می‌ باشد. یک قفسه چوبی کوچک نیز در کنار خانه عروسکی، محل مناسبی برای نگهداری کلیدها، وسایل تزئینی و غیره (و جلوگیری از گم شدن آنها) می‌ باشد.

 دکوراسیون اسباب بازی - دکوراسیون اتاق شست و شو
دکوراسیون اسباب بازی

 

 

اتاق شست و شو چند منظوره

بسیاری از اتاق های شست و شو چند منظوره هستند و علاوه بر اینکه در آن شست و شوی لباس ها انجام می شود، می‌ توانند استفاده های دیگری هم داشته باشند. ما می توانیم با استفاده از چندین گلدان زیبا و گل و گیاه مختلف، یک باغ کوچک در اتاقمان ایجاد و از نمایی که در اتاق بوجود آمده لذت ببریم. این ایده علاوه بر اینکه زیبایی دو چندانی را به اتاق ما می بخشد، سبب تزریق حس طبیعی در فضا می شود.

یک سینک ظرفشویی نیز در این دکوراسیون دیده می شود که نه تنها از آن به عنوان یک عنصر شست و شو استفاده می شود، بلکه فضای زیر آن که با یک پرده پوشانده شده است نیز محلی مناسب برای انبار کردن خرت و پرت هایمان است.

این دکوراسیون اتاق شست و شو برای مکان های کوچک و و فضاهای بسته پیشنهاد خوبی است و می توانید از آن استفاده کنید.

اتاق شست و شو چند منظوره - دکوراسیون اتاق شست و شو
اتاق شست و شو چند منظوره

 

 

با فکر عمل کنید

صرفه جویی در فضا همیشه از مهمترین نکاتی بوده است که طراحان دکوراسیون به دنبال آن بوده اند. ایده ها و ترفند های مختلفی برای بردن نهایت استفاده از فضا وجود دارد که در این قسمت به یکی از آنها اشاره می‌ کنیم. در این دکوراسیون اتاق شست و شو ما یک میز اتو را مشاهده می کنیم که به صورت ریلی در کنار سایر کشو های کابینت، قرار گرفته است.

هنگامی که به این میز اتو نیاز دارید آن را بیرون کشیده و کار خود را انجام دهید و هنگامی که نیازی به آن ندارید آن را هل داده و در جوار سایر کشو ها قرار دهید. ترکیب رنگ ها در این دکوراسیون اتاق شست و شو، ترکیبی کلاسیک و زیبا از رنگ های سفید، سیاه و قهوه ای روشن است و سبب مدرنیزه شدن فضای اتاق نیز شده است.

با فکر عمل کنید - دکوراسیون اتاق شست و شو
با فکر عمل کنید

 

خلاصه آنچه در مقاله دکوراسیون اتاق شست و شو گفته شد:

در مقاله ای که خوانده شد، شش مورد از دکوراسیون اتاق شست و شو را خواندید و مشاهده کردید. بسیاری از خانواده ها در خانه خود از اتاقی تحت عنوان اتاق شست و شو بهره میبرند که این اتاق مخصوص شست و شو و خشک کردن لباس های شسته شده می باشد.

این اتاق نیز مانند تمام اتاق های دیگر در خانه نیاز مند یک چینش خاص و مخصوص خود است تا بتوان علاوه بر زیبایی محیط، کارایی این اتاق را نیز بیشتر و بیشتر کرد. در بعضی از این دکوراسیون ها اتاق دارای فضای بزرگی بود و باید جوری دکوراسیون را طراحی می‌ کردیم که باعث کوچک تر دیده شدن محیط نشود.

در بعضی اتاق ها نیز، فضای اتاق کوچک است و ما می باست چیدمان و رنگ بندی اتاق به گونه ای قرار دهیم که باعث بازتر و بزرگتر دیده شدن آن شود. در کل، دکوراسیون اتاق شست و شو نیز همانند سایر مکان ها در دکوراسیون داخلی نیازمند ایده و ترفند هایی است که آنرا بهتر جلوه دهد.

طراحی دکوراسیون اتاق شست و شو توسط شرکت معماریان

گروه معماری و طراحی دکوراسیون آریان با دارا بودن سالها تجربه در امور طراحی دکوراسیون داخلی و بهره مندی از کارشناسان مجرب این حوزه، به صورت علمی و اصولی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اتاق های شما را از صفر تا صد بر عهده می‌ گیرد.

شما هم اگر از جمله افرادی هستید که مایلید دکوراسیون اتاق شست و شو شما خاص و جذاب باشد، با استفاده از شماره تلفن های درج شده در سایت، با مشاوران معماریان تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

تماس با معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان همراه ما بودید، از شما متشکریم.

منبع : Countryliving

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

طراح گرافیک، تولید کننده محتوا و دانشجوی رشته حسابداری از تهران هستم. علاقه زیادی به فعالیت در فضای مجازی و کسب تجربه های جدید در این زمینه دارم.

اضافه کردن نظر