معماریان مگ

طرح های دکوراسیون داخلی آشپزخانه در سال 2019

طرح های آشپزخانه در سال 2019
طرح های آشپزخانه در سال 2019

طرح های آشپزخانه در سال 2019 | ایده های دکوراسیون داخلی آشپزخانه در سال 2019 میلادی

طرح های آشپزخانه در سال 2019 شامل نمونه هایی است که انتظار می رود طراحان دکوراسیون در سال جدید میلادی از آن استفاده کنند. طبیعتا طرح های آشپزخانه در سال 2019 سرشار از ایده های مدرن بوده و می تواند الگوی خوبی برای دکوراتورها و صاحبان خانه باشد. در این مقاله به معرفی و بررسی چند نمونه از بهترین طرح های آشپزخانه در سال 2019 پرداخته ایم. از شما بازدیدکننده عزیز وبسایت شرکت معماریان شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به این مقاله داشته، از طریق فرم نظرات به اطلاع ما برسانید.

فضای ذخیره سازی هوشمند در آشپزخانه

از جمله مواردی که با گذشت سالیان به آن توجه زیادی شده است، پنهان کردن فضاهای ذخیره سازی و هوشمند کردن آن هاست. در این نمونه نیز کابینت های چوبی سرتاسر دکوراسیون آشپزخانه را پوشش داده و باعث ایجاد فضاهای بی نظیر جهت نگهداری و ذخیره سازی وسایل داخل آشپزخانه شده است.

فضای ذخیره سازی هوشمند در آشپزخانه - طرح های آشپزخانه در سال 2019
فضای ذخیره سازی هوشمند در آشپزخانه

توجه به لوازم جانبی در آشپزخانه

ریزه کاری ها در هر آشپزخانه ای، شاید خیلی به چشم نیاید اما به دکوراسیون آشپزخانه شما عمق می بخشد. استفاده از فلزات مقاوم و کاربردی برای شیر آلات، یکی از ایده هایی است که طرح های آشپزخانه 2019 حتما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. شما هم می توانید از این ایده به نحو احسن استفاده کرده و بهترین لوازم جانبی را برای آشپزخانه تان انتخاب کنید.

توجه به لوازم جانبی در آشپزخانه - طرح های آشپزخانه در سال 2019
توجه به لوازم جانبی در آشپزخانه

 

 

 

قفسه نگهداری ظروف زیر کابینت

‌قفسه های فلزی که معمولا نمای‌ جالبی ندارند، در بسیاری از آشپزخانه ها وظیفه نگهداری ظروف را دارند. در سال جدید باید کم کم شاهد استفاده از این طرح های جدیدتر باشیم. قفسه های ساده که منعکس کننده سبک مینیمال در آشپزخانه هستند و در فضاهای دیگر خانه نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

قفسه نگهداری ظروف زیر کابینت - طرح های آشپزخانه در سال 2019
قفسه نگهداری ظروف زیر کابینت

 

ترکیب طراحی مدرن و سنتی

ما در سال جدید با ایجاد هماهنگی در طراحی مدرن و عناصر سنتی و اشکال همسو با طراحی مدرن، اجرای دکوراسیون های داخلی مختلف را ادامه خواهیم داد. سنگ های طبیعی، کاشی های ارگانیک بازالت، شیر آلات ظرفشویی، وسایل تزئینی مثل دستگیره و همچنین روشنایی آشپزخانه تحت تاثیر این مورد قرار خواهند گرفت.

ترکیب طراحی مدرن و سنتی - طرح های آشپزخانه در سال 2019
ترکیب طراحی مدرن و سنتی

 

رنگ سفید در طرح های آشپزخانه 2019

استفاده از رنگ سفید برای رنگ بندی دیوارها و عناصر موجود در آشپزخانه چیزی است که پیش بینی می شود در سال 2019 بیش از پیش مورد استفاده طراحان قرار بگیرد. بکارگیری یک عنصر با رنگ متفاوت در دکوراسیون نیز می تواند جذاب باشد. برای مثال در این نمونه از صندلی های آبی برای میز جزیره استفاده شده است.

رنگ سفید در طرح های آشپزخانه 2019 - طرح های آشپزخانه در سال 2019
رنگ سفید در طرح های آشپزخانه 2019

 

 

 

استفاده از چوب

مردم به طور فزاینده ای به دنبال ارتباط با طبیعت هستند. این محیط یک فضای جذاب و آرام را ایجاد می کند که شامل یک ماده بی نظیر و متنوع است که دوست داریم. ما شاهد رشد فزاینده ای برای فضاهای سبک تر و پر سر و صدا هستیم و چوب یک ماده شگفت انگیز برای دستیابی به آن است که باید با متریال های دیگر ترکیب شود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

استفاده از چوب - طرح های آشپزخانه در سال 2019
استفاده از چوب

 

کابینت های رنگی

استفاده از کابینت های رنگی، پدیده ای است که بسیاری از مردم شروع به استفاده از آن کرده اند. این کار یک سنت شکنی به شمار می رود. چرا که معمولا رنگ سفید و چوب های قهوه ای رنگ، برای کابینت ها استفاده می شود.

کابینت های رنگی - طرح های آشپزخانه در سال 2019
کابینت های رنگی

 

ترکیب متریال ها با یکدیگر

در سال 2019 ترکیبی از بافت های مختلف‌ در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت. در این نمونه، سنگ مرمر در کنار کابینت های براق و تزئینات بافت برنز با یکدیگر ادغام شده و این آشپزخان مدرن را تشکیل داده اند

ترکیب متریال ها با یکدیگر - طرح های آشپزخانه در سال 2019
ترکیب متریال ها با یکدیگر

 

متریال های خام در دکوراسیون آشپزخانه

سال 2019، سال طراحی آشپزخانه مدرن با حالت بازگشت به اصول اولیه خواهد بود. در طرح های آشپزخانه در سال 2019 آشپزخانه ها به گونه ای سازمان دهی می شوند تا مواد خام را به خودشان ببخشند. فکر می کنم چوب، سنگ و تمام متریال های خام دیگر شامل این موارد می شوند.

متریال های خام در دکوراسیون آشپزخانه - طرح های آشپزخانه در سال 2019
متریال های خام در دکوراسیون آشپزخانه

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه ای مدرن هستید؟

از نمونه کارهای شرکت دیدن نمایید و در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید

جهت مشاوره در زمینه دکوراسیون با ما در تماس باشید.

044-33472342[/mks_two_thirds]

[/mks_col][/mks_pullquote]

 

دکوراسیون روشن با نورپردازی صحیح

دو چراغ آویزان در دو طرف میز ناهارخوری این آشپزخانه، نشان دهنده اهمیت نورپردازی در آشپزخانه های مدرن است. رنگ سفید رنگی است که علاوه بر اینکه فضا را بزرگ تر نشان می دهد، آن را پاکیزه تر هم می کند. به همین دلیل در بیشتر آشپزخانه های لوکس از این رنگ استفاده می شود که در میان مردم محبوبیت بی نظیری دارد.

دکوراسیون روشن با نورپردازی صحیح - طرح های آشپزخانه در سال 2019
دکوراسیون روشن با نورپردازی صحیح

 

استفاده از تکنولوژی

در طراحی دکوراسیون داخلی، یکی از مواردی که می تواند علاوه بر زیبایی به کاربردی بودن دکور نیز کمک شایانی کند، عامل تکنولوژی است. با استفاده از وسایل دیجیتال و هوشمند، می توانید بسیاری از کارها را به راحتی و در مدت زمان سریع انجام دهید. در دکور این آشپزخانه، از دو دستگاه که یکی مربوط به تهیه اسپرسو و دیگری مربوط به تهیه نوشیدنی است استفاده شده که هر دوی این وسایل کامل هوشمند بوده و می تواند به شما کمک زیادی کند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که صبح ها قهوه می نوشید و همینطور از نوشیدنی به مراتب استفاده می کنید، این ایده که پیش بینی می شود در طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 بکار گرفته شود را در آشپزخانه خود عملی کنید.

استفاده از تکنولوژی - طرح های آشپزخانه در سال 2019
استفاده از تکنولوژی

 

رنگ سبز زیتونی برای آشپزخانه

دکوراسیون این آشپزخانه با رنگ سبز زیتونی، نشانه های زیادی از یک دکوراسیون کلاسیک را در خود دارد. قفسه های جادار جهت نگهداری وسایل، اجاق گاز استیل و ظروف مسی؛ بسیاری از طراحان دکوراسیون معتقدند این رنگ یکی از رنگ های مناسب و شیک جهت دکور آشپزخانه است. بنابراین پیش بینی می کند در طرح های آشپزخانه در سال 2019 از این رنگ به صورت گسترده تری استفاده شود.

رنگ سبز زیتونی برای آشپزخانه - طرح های آشپزخانه در سال 2019
رنگ سبز زیتونی برای آشپزخانه

 

 

 

میز جزیره مرمری

این آشپزخانه از فضای داخلی نسبتا بزرگی بهره می برد. برای پوشش فضای داخلی این محیط، از میز جزیره بزرگی استفاده شده است که روی آن را سنگ مرمر فرا گرفته است.

میز جزیره مرمری - طرح های آشپزخانه در سال 2019
میز جزیره مرمری

 

ترکیب سبک های کلاسیک و مدرن

در سال 2019، دکوراسیون آشپزخانه ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن خواهد بود. مردم اصول طراحی مدرن و ظاهر یکپارچه را دوست دارند، اما نمی خواهند آشپزخانه شان همانند فضای یک سالن باشد. بنابراین تلفیق این دو سبک می تواند کمک زیادی به آن ها بکند. آشپزخانه قلب خانه است و آنها می خواهند محیط آشپزخانه خود را گرم، جذاب و چشم نواز نگه دارند.

ترکیب سبک های کلاسیک و مدرن - طرح های آشپزخانه در سال 2019
ترکیب سبک های کلاسیک و مدرن

 

استفاده از رنگ های مختلف در دکوراسیون

هر رنگ، ویزگی های منحصر به فرد خود را داد. سفید، سیاه، آبی، قرمز، سبز و هر رنگ دیگری که فکرش را بکنید قابلیت استفاده در دکوراسیون خانه را دارند. در این آشپزخانه مدرن و نسبتا شلوغ، کابینت و اجاق گاز سفید و سیاه در کنار گلدان های سبز و چراغ های رنگارنگی که آویزان شده، یک نواختی محیط را از بین می برد و باعث می شود از دکوراسیون مان خسته نشویم. همچنین وجود ملزومات مختلف مثل گیاهان و چراغ های زینتی به کیفیت طرح دکورمان می افزاید.

استفاده از رنگ های مختلف در دکوراسیون - طرح های آشپزخانه در سال 2019
استفاده از رنگ های مختلف در دکوراسیون

 

دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 به روایت تصویر

در این قسمت شاهد دکوراسیون ها و ایده هایی هستید که انتظار می رود در سال 2019 از آن ها بیشتر و بیشتر استفاده شود.

طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (1)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (1)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (2)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (2)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (3)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (3)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (4)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (4)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (5)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (5)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (6)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (6)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (7)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (7)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (8)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (8)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (9)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (9)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (10)
طرح های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019 (10)

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی شیک توسط شرکت معماری آریان

از آنجا که آشپزخانه هر خانه، قلب آن خانه است، طراحی مناسب ترین دکوراسیون برای آن از اهمیت زیادی برخوردار است. طرح های آشپزخانه در سال 2019، تاکید بر استفاده صحیح از لوازم در آشپزخانه و توجه به رنگ و نور دارد. برای رعایت این موارد، نیاز است تا از دکوراتورها و کسانی که این کار را به صورت تخصصی انجام می دهند کمک بگیرید. ما در این مقاله نمونه های مختلفی از طرح های آشپزخانه در سال 2019 را برای شما عزیزان آوردیم و ضمن این تصاویر، نکاتی را بیان کردیم که رعایت آن ها دکوراسیون آشپزخانه را زیباتر و کاربردی تر می کند. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید و در آخر لازم است بدانید آنچه که فضای آشپزخانه های مدرن را از دیگر آشپزخانه ها متمایز نموده است، نظم، ترتیب و رعایت اصول است که طراحی دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه بر اساس آن انجام می گیرد.

شرکت معماریان، با بیش از یک دهه سابقه موفق در امر طراحی و معماری پروژه های گوناگون، توانسته است در طول این مدت ده ها نمونه کار مختلف را به نام خود ثبت کند. این شرکت با شعار کسب رضایت حداکثری مشتریان و با هدف ایجاد بهترین عملکرد در پروژه ها، خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه کند؛ مهم ترینِ این خدمات معماری، ساخت و طراحی فضاهای گوناگون است. این خدمات به صورت کاملا اختصاصی است که توسط متخصصین مجرب که در راس آن ها مهندس آریان قرار دارد انجام می شود. شما می توانید برای داشتن یک آشپزخانه مدرن ایرانی، با راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

منبع: elledecor

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر