معماریان مگ

معرفی 15 ایده برای چیدمان دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه

دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه

دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه | 15 نمونه از بهترین نمونه های دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه

دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه را باید با دقت خاصی طراحی کرد. چرا که ملزومات زیادی روی این میز قرار می گیرد. در طراحی دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه باید نکاتی مثل یکی بودن رنگ و طرح با رنگ و طرح کلی آشپزخانه و همچنین کاربردی بودن آن توجه کرد. در این مقاله 15 دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه را برای شما آورده ایم. از شما همراهان عزیز و متحرم معماریان دعوت می کنیم تا پایان همراه ما بوده و اگر نظری راجع به این مقاله دارید از طریق بخش نظرات انتهای مطلب با ما در میان بگذارید.

 

میز جزیره چرخ دار

برای ایجاد انعطاف پذیری و فضای کاربردی بیشتر در آشپزخانه خانه تان، بهترین ایده به کار‌ گیری میز جزیره هایی است که با وجود چرخ زیر آن، به صورت متحرک درآمده اند. در این آشپزخانه گرم و مدرن، وجود میز جزیره ای مثل این طرح باعث ایجاد پایداری در عین تحرک می شود؛ همچنین این میزها به دلیل قابلیت جا به جایی، می تواند به سریع تر شدن کارها بسیار کمک کند. طراحان دکوراسیون این خانه و آشپزخانه از چوب های یک شکل و طرح های یکسان برای میز جزیره و کابینت آشپزخانه استفاده کرده اند.

میز جزیره چرخ دار - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره چرخ دار

 

میز جزیره سبز رنگ و مدرن

معمار و طراح دکوراسیون این آشپزخانه، نیک پانجو می گوید: “مشتری ما ایده ای بسیار جذاب و کاربردی برای استفاده از میز جزیره و کابینت ها در آشپزخانه خانه اش ارائه داد. وجود یک میز جزیره سبز در کنار صندلی؛ میز جزیره این آشپزخانه دارای کشو و کابینت هایی جادار برای نگهداری وسایل است. همچنین از صندلی کناری این میز جزیره می توان برای نشستن و غذاخوردن استفاده کرد.

میز جزیره سبز رنگ و مدرن - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره سبز رنگ و مدرن

 

میز جزیره الهام بخش بازیافتی

میز جزیره ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید، قابلیت استفاده به عنوان میز مطالعه، میز کاز و میز آشپزخانه را دارد و از این جهت بسیار کاربردی است. مواد سازنده این میز، مواد بازیافت شده است که می تواند در هر رنگ و طرح و سبکی طراحی و ساخته شود. هر میزی که به این شکل ساخته می شود، دارای ضمانت ده ساله است.

میز جزیره الهام بخش بازیافتی - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره الهام بخش بازیافتی

 

میز جزیره کشودار

ایگون والسک، طراح و ایده پرداز دکوراسیون این آشپزخانه از تعداد زیادی کشو و قفسه برای نگهداری وسایل و ملزومات در میز جزیره استفاده کرده است. این ایده، علاوه بر‌ زیباتر کردن نمای داخلی، باعث ایجاد نظم و ترتیب نیز می شود و از به هم ریخته شدن آشپزخانه جلوگیری می کند. در شانزده کشویی که در این میز جزیره چوبی تعبیه شده است، وسایلی مثل دستمال ها، دستکش ها و غیره قرار می گیرد. همچنین روی این میز جزیره سطح شیشه ای قرار دارد که وسایل روی آن قرار می گیرد.

میز جزیره کشودار - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره کشودار

 

میز جزیره مدرن چوبی

اگر آشپزخانه ای با دکوراسیون تمام سفید دارید و مایلید با اضافه کردن ایده هایی، آن را از حالت بی روح و تکراری خارج کنید، بهترین ایده استفاده از میز جزیره چوبی ام دی اف و صندلی در وسط آشپزخانه است. این ایده همان ایده ای است که در تصویر زیر مشاهده می کنید. استفاده از عناصر طبیعی مثل گیاهان، چوب و غیره در فضاهای سرد و‌ بی روح‌ این چنینی کمک زیادی به ایجاد گرما و دلنشینی می کند. دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه این خانه با استفاده از چوب های بازیافتی انبار ساخته شده است.

میز جزیره مدرن چوبی - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره مدرن چوبی

 

 

میز جزیره تمام آشپزخانه

در آشپزخانه های بزرگ، فضاهایی وجود دارد که بلااستفاده است و بهتر است از ایده هایی برای پر کردن آن ها استفاده کنیم. یکی از این ایده ها، بکارگیری میز جزیره پهن و بزرگی است که فضاهای بلااستفاده آشپزخانه را بپوشاند و آن را به فضایی مناسب جهت قرار دادن وسایل آشپزخانه تبدیل کند. دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید، از یک میز موج دار سفید و براق بهره می برد که به عنوان‌ میز ناهارخوری نیز کاربرد دارد.

میز جزیره تمام آشپزخانه - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره تمام آشپزخانه

 

میز قدیمی و تاریخی چند منطوره

طراح دکوراسیون این خانه لس آنجلسی هنگامی که آن را بازسازی کرد، این ‌‌میز جزیره را در آن قرار داد. این میز جزیره از ظاهری چوبی قدیمی برخوردار است و دارای کشوهایی است که وسایل درون آن قرار می گیرد و علاوه بر آن، به عنوان میز ناهارخوری نیز قابلیت استفاده دارد. در نگاه اول، به نظر می رسد این میز‌ محصولی شرکتی است اما در واقع از چوب درختی و به صورت دست ساز ساخته شده است. این میز برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند ایده آل است. چرا که رد مداد رنگی روی آن نمی ماند و ریختن غذا روی آن نگران کننده نیست.
به علاوه، نکته دیگری که این میز را منحصر به فرد کرده است، وجود بخش هایی است که حوله را نگهداری می کند. همچنین درب باز کنی به آن متصل شده است که نه تنها عالی است، بلکه بسیار کاربردی می باشد.

میز قدیمی و تاریخی چند منطوره - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز قدیمی و تاریخی چند منطوره

 

 

شرکت معماریان، مجری طرح های دکوراسیون داخلی منزل شما

با بهره مندی از بهترین طراحان دکوراسیون منزل

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

 

میز مدرن و کابینت های روکش چوبی

کریستین واتس، طراح دکوراسیون این خانه است که به سبک کالیفرنیا طراحی شده است. میز فلزی که در میان آشپزخانه قرار دارد، احساس واقعی زندگی مدرن را به ارمغان آورده است. همچنین کابینت هایی که در آشپزخانه قرار دارد، دارای روکش های چوبی سازگار با محیط زیست است. دکوراسیون میز جزیره این آشپزخانه قابلیت استفاده به عنوان میز ناهارخوری را نیز دارد.

میز مدرن و کابینت های روکش چوبی - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز مدرن و کابینت های روکش چوبی

 

میز‌ جزیره کاربردی و گاز رو میزی

اگر شما در حال برنامه ریزی برای نصب یک میز جزیره در آشپزخانه هستید، بایستی طوری طرح ریزی کنید که از سانتی متر به سانتی متر آن استفاده مفید کنید. طراح این دکوراسیون می گوید: “ما در این میز یک کشو و کابینت قرار داده ایم تا ملزوماتی که نیاز است، در هر زمان در دسترس باشد. همچنین روی این میز یک گاز رومیزی مدرن و زیبا نیز نصب شده است.

میز‌ جزیره کاربردی و گاز رو میزی - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز‌ جزیره کاربردی و گاز رو میزی

 

میز جزیره ای برای جایگزینی با میزهای بزرگ

در این آشپزخانه جمع و جور، یک میز چوبی ساده و کوچک در کنار چند صندلی چرخ دار، جایگزین خوبی برای یک میز جزیره بزرگ و مجلل است. طراحان این آشپزخانه، روی و جین لئون می گویند: “این میز جزیره مخصوص انعطاف پذیری و ایجاد فضای بیشتر در آشپزخانه ایجاد شده است. همچنین شکل ظاهری این میز به نوعی طراحی شده است که می توان برخی از ملزومات را زیر آن قرار داد.”

میز جزیره ای برای جایگزینی با میزهای بزرگ - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره ای برای جایگزینی با میزهای بزرگ

 

 

میز چوبی بزرگ و جادار

طراح و ایده پرداز دکوراسیون این آشپزخانه می گوید: “من ماه ها برای میز جزیره این آشپزخانه به دنبال طرحی بودم که با آنچه در ذهن من بود سازگار باشد. میزی که علاوه بر ایجاد شخصیت کلاسیک و نمایی جذاب در آشپزخانه، از فضای ذخیره سازی خوبی هم برخوردار باشد. در نهایت و با جستجوهای فراوان، این میز جزیره بزرگ، جادار و جذاب چوبی را پیدا کردم و در مرکز این آشپزخانه قرار دادم.”

میز چوبی بزرگ و جادار - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز چوبی بزرگ و جادار

 

میز جزیره کوچک انتخابی مناسب برای آشپزخانه های کوچک

یک میز جزیره کوچک و جمع و جور، انتخاب خوبی برای آشپزخانه هایی است که فضای داخلی آن ها اجازه نصب یک میز بزرگ را نمی دهد. میزی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، دو طبقه و تعدادی قلاب برای قرار دادن ظروف داد و بر خلاف اندازه کوچک خود، کارایی بسیار زیادی را برای بانوان در آشپزخانه خواهد داشت.

میز جزیره کوچک انتخابی مناسب برای آشپزخانه های کوچک - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره کوچک انتخابی مناسب برای آشپزخانه های کوچک

 

میز جزیره چوبی سبک

شما حتما نباید از یک میز جزیره سنگی با مصالح سخت و ظاهری پیچیده استفاده کنید. در برخی از آشپزخانه ها، بنا به شرایط محیط باید از میزهای جزیره ای استفاده کرد که ظاهری ساده داشته و بیشتر روی کاربرد آن ها تمرکز شده باشد. همانند این میز چوبی که فضاهای خوبی برای قرار دادن ظروف دارد و می توان روی آن، کارهای مربوط به آشپزی را انجام داد.

میز جزیره چوبی سبک - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره چوبی سبک

 

 

دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه بیضی شکل با رنگ لیمویی

میز جزیره مستطیل شکل، تنها گزینه شما برای قرار دادن آن در آشپزخانه نیست. طرح های زاویه دار و منحنی می تواند در فضای شما کاربردی تر ظاهر شود. برای مثال در این نمونه، یک میز جزیره بیضی شکل با کابینت های چوبی و رومیزی لیمویی شکل وجود دارد که توسط آنتونی باراتا طراحی شده است.

دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه بیضی شکل با رنگ لیمویی - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه بیضی شکل با رنگ لیمویی

 

میز جزیره قرمز رنگ و چندمنظوره

ساخت میز جزیره ای که کاربردهای زیادی داشته باشد، کار خیلی سختی نیست. این میز جزیره قرمز رنگ، کشوها و کمدهای ذخیره سازی ای دارد که فضای خوبی را برای قرار دادن ملزومات فراهم کرده است. همچنین می توان با قرار دادن صندلی در اطراف آن، از آن به عنوان میز ناهارخوری استفاده کرد.

میز جزیره قرمز رنگ و چندمنظوره - دکوراسیون میز جزیره آشپزخانه
میز جزیره قرمز رنگ و چندمنظوره

 

ساخت دکوراسیون کابینت آشپزخانه توسط شرکت معماریان

شرکت معماریان با بهره‌مندی از متخصصین حوزه طراحی دکوراسیون داخلی منزل، خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می‌ دهد. یکی از این خدمات ساخت و اجرای دکوراسیون کابینت آشپزخانه است. ساخت و اجرای دکوراسیون کابینت آشپزخانه در شرکت معماریان به‌صورت تخصصی و صفرتا صدصورت می‌پذیرد. شما نیز اگر ازجمله افرادی هستید که مایلید دکوراسیون آشپزخانه منزل تان نوسازی شود، می توانید از ما کمک بگیرید.

طراحان دکوراسیون آریان، با بررسی دکوراسیون آشپزخانه خانه شما، سعی در انتخاب بهترین مدل و رنگ بندی در بین کابینت های موجود در بازار می کنند. عوامل مهمی در این انتخاب تاثیر گذار است. برخی از این عوامل شامل رنگ بندی اقلام موجود در آشپزخانه مثل گاز، یخچال، لباسشویی و غیره، متراژ آشپزخانه و بزرگ یا کوچکی آن، ارتفاع سقف و غیره که جمع بندی تمام این موارد در کنار یکدیگر، انتخاب بهترین دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه خانه شما را میسر می سازد. همچنین از بین جنس های چوب موجود در بازار، می بایست موردی انتخاب شود که صاحب خانه در نظر دارد.

تماس با شرکت معماریان

شرکت معماریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر