۲۰ ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه | ۲۰ ایده فوق العاده برای چینش آشپزخانه شما

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه در خانه از اهمیت بالایی برخورداراست؛ اگر چیدمان دکوراسیون آشپزخانه به خوبی طراحی شود، هم فضای مفید آشپزخانه افزایش پیدا میکند هم باعث زیبایی و هرچه جذاب تر شدن خانه میشود. استفاده صحیح از رنگ بندی کابینت ها، نورپردازی، وسایل و ابزار موجود مثل نگهدارنده ها و قفسه ها در کنار سلیقه و چیدمان خوب ، در ایجاد بهترین چیدمان دکوراسیون آشپزخانه به شما کمک میکند . در این مقاله ۲۰ ایده برای چیدمان و چیدمان دکوراسیون آشپزخانه به شما معرفی کرده ایم که این موارد ، از جدیدترین و بروز ترین دکوراسیون های روزدنیاست که چیدمان هرکدام ، کاملا علمی و با دلیل است . امیدواریم با مطالعه کامل این پست نگرشی جدید در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه در ذهن شما ایجاد شود . با آریان معماری همراه شوید ..

 

صفحات میز ضدخش و بادوام - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
صفحات میز ضدخش و بادوام

صفحات میز ضدخش و بادوام

در آشپزخانه این خانه روستایی ، یک صفحه میزی ضدخش که برای نگهداری و قرار دادن وسایل خانه مفید و برای تمیز کردن آسان و بی دردسر است، قرار دارد . در پشت آشپزخانه نیز یک فرش راه راه ساده قرار دارد که حس راحتی را به این آشپزخانه می دهد.

 

صفحه چوبی روی میز - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
صفحه چوبی روی میز

صفحه چوبی روی میز

گذاشتن صفحه چوبی روی میز و قرار دادن ظرف ها و اقلام دیگر بر روی آن همانند یک جزیره ، روی میز به چشم می آید. همچنین وجود کابینت ها در دو طرف این جزیره (!) مکان خوبی برای قرار دادن وسایل دیگر آشپزی است و به زیباتر شدن چیدمان دکوراسیون آشپزخانه کمک میکند.

 

میز ناهارخوری شیک و ساده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میز ناهارخوری شیک و ساده

میز ناهارخوری شیک و ساده

در این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه با گسترش میزی که روی آن صفحه چوبی و سایر اقلام را قرار داده اید ، آن را به یک میز ناهارخوری شیک و ساده تبدیل کنید. این یک ایده خلاقانه است که به کمک آن علاوه بر صرفه جویی در فضا، از وسعت میز بیشتری جهت کار نیز استفاده میکنید.

 

 

نگهدارنده وسایل آشپزخانه - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
نگهدارنده وسایل آشپزخانه

نگهدارنده وسایل آشپزخانه

وسایل آشپزی خود را با نصب یک قفسه و قلاب های فلزی محکم به دیوار آویزان کنید . این یک وسیله با ارزش برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه است که فضای کمی را اشغال میکند و در عوض فضای بیرون و داخل کابینت ها را برای استفاده های دیگر آزاد میکند .

 

نیمکت در آشپزخانه شما - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
نیمکت در آشپزخانه شما

نیمکت در آشپزخانه شما

یک مکان دنج که با نشستن روی آن احساس بد از شما دور میشد. با قرار دادن یک نیمکت قهوه ای به اندازه نصف آشپزخانه، یک گوشه ی شلوغ را در وسط آشپزخانه قرار دهید. صبحانه خوردن روی این نیمکت های چوبی بسیار لذت بخش است !

 

دستگیره های متفاوت - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
دستگیره های متفاوت

دستگیره های متفاوت

دستگیره های ساده و خسته کننده را کنار بگذارید ؛ این دستگیره های جذاب و خاص را با انگشتان خود احساس کنید ! بله ، فوق العادست . درها به راحتی باز میشوند و زیبایی کابینت نیز دوچندان شده است .

 

قالیچه های متوازن - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
قالیچه های متوازن

قالیچه های متوازن

فضای اطراف میز آشپرخانه را با دو قالیچه ، یکی در سمت راست و دیگری در سمت مخالف ، بپوشانید . این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه نه تنها حس گرمی به فضای ما منتقل میکند ، بلکه با پوشاندن زمین باعث راحتی قدم زدن روی سطح اطراف میز میشود .

 

 

احساسی مدرن در فضا - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
احساسی مدرن در فضا

احساسی مدرن در فضا

کابینت های سفارشی و خاص ،بیشتر از آنچه شما فکر می کنید در دید است و باعث تغییر حس و حال فضا میشود . این فضای براق و یکدست از کابینت های IKEA در دو رنگ تشکیل شده که به صورت یکپارچه به دیوارها و کف ها متصل می شوند. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه و کابینت ، تخصص آریان معماری است و شما میتوانید برای داشتن همچین فضایی با متخصصان ما در تماس باشید !

 

میزهای چندکاره و چندقابلیتی - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میزهای چندکاره و چندقابلیتی

میزهای چندکاره و چندقابلیتی

از فضای کوچک خود به عنوان میز آشپزخانه و اتاق ناهارخوری استفاده کنید. چهارپایه ها را زیر میز قرار دهید که برای انجام کارهای مختلف از جمله صندلی برای میزشام کارآمد باشد. صاحبان این خانه کوچک در “بروکلین” پایه های آهنی را به میز برای ایجاد تنوع اضافه کرده اند که باعث زیبایی چیدمان دکوراسیون آشپزخانه شده است.

 

صندلی های تک نفره به سبک "بار" - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
صندلی های تک نفره به سبک “بار”

صندلی های تک نفره به سبک “بار”

جشن را از اتاق پذیرایی به آشپزخانه منتقل کنید ! بله درست شنیده اید ؛ صندلی های تک نفره که جای بسیار کمی را میگیرند ، به صورت با فاصله و به سبک بار در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و میتوانند به خوبی از مهمانان شما میزبانی کنند.

 

میز غذاخوری چسبیده به پنجره - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میز غذاخوری چسبیده به پنجره

میز غذاخوری چسبیده به پنجره

این یک طرح فوق العاده است ! حتما میپرسید چرا ؟ این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه حس تازگی و شادابی را به غذای شما میدهد . پیشنهاد فوق العاده ای برایتان داریم ! نظرتان درباره یک صبحانه دلچسب در کنار خانواده در این فضای عالی چیست ؟ حتما امتحان کنید .

 

 

قفسه آهنی ساده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
قفسه آهنی ساده

قفسه آهنی ساده

قیمت این نوع قفسه ها بسیار پایین است اما جذابیت خاصی را به فضا میبخشد . میتوانید از وسیله را از فروشگاه های مختلف تهیه و نصب نمایید و از آن نهایت استفاده را در جهت بهبود فضای مفید ببرید .

رنگ پس زمینه کابینت ها - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
رنگ پس زمینه کابینت ها

رنگ پس زمینه کابینت ها

رنگ بندی این کابینت ها سفید به نظر نمیرسد. یک رنگ پس زمینه سبز خیلی کمرنگ ، دیوار پشت کابینت ها را پوشش میدهد و باعث ایجاد این احساس که کابینت ها سفید مات نیستند میشود. همچنین قفسه های ساخته شده در میز را مشاهده میکنید که قادر به نگهداری کتاب های آشپزی در خود هستند.

 

سطوح قفسه بندی شده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
سطوح قفسه بندی شده

سطوح قفسه بندی شده

قصد تغییر سریع چیدمان دکوراسیون آشپزخانه خود را دارید ؟ اضافه کردن چند قفسه ساده و شیک این امکان را به شما میدهد که علاوه بر تغییر چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ، از فضای بدست آمده آن ها نیز استفاده کنید . ای قفسه ها از کابینت کوچک تر هستند اما فضای خوبی برای قرار دادن و نگهداری ظروف شیشه ای فراهم میکنند.

 

یک دیوارِ بی نظیر - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
یک دیوارِ بی نظیر

یک دیوارِ بی نظیر

کاشی های گرافیکی یک نقطه عطف زیبا در آشپزخانه خانه ایجاد می کند. برای هرچه زیباتر کردن این بک گراند که از کاشی های بی نظیر تشکیل شده است ، میتوان در اطراف آن قفسه هایی قرار داد و در این قفسه ها از مجسمه ، سفال و سایر وسایل تزئینی استفاده نمود.

 

میز بلند در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میز بلند در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

میز بلند در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

اگر در آشپزخانه تان فضای کافی برای قرار دادن یک میز بلند دارید، پس وقت را تلف نکنید و سریعا از این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه هوشمند استفاده کنید . این میز به شما کمک میکند وسایل موردنیاز آشپزی را روی آن قرار دهید و همچنین هنگام ناهار و شام ، با استفاده از صندلی های کوچک روی آن غذای خود را میل کنید.

 

محدوده سرگرم کننده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
محدوده سرگرم کننده

محدوده سرگرم کننده

فضای مفید آشپزخانه را با یک بوفه ساخته شده در امتداد یک دیوار بلااستفاده ، به حداکثر برسانید. با نصب صفحات باریک چوبی بالای کابینت ها ، از فضای بدست آمده استفاده کنید و وسایلی مثل کتاب آشپزی، مجسمه های کوچک و ظروف زیبا را روی آن قرار دهید.

 

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ساده و مفید - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ساده و مفید

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ساده و مفید

در آشپزخانه خود پیاده روی کوتاهی کنید ! این فضا فوق العاده است . ترکیب سادگی و هوشمندی میتواند یک آشپزخانه مدرن با نهایت فضای مفید را به شما ارائه دهد .
قاب پنجره ای - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
قاب پنجره ای

قاب پنجره ای

یک خانواده دوست داشتنی راه حلی برای لذت بخش کردن آشپزی هنگامی که بازی کردن کودکانتان را نگاه میکنید پیدا کرد. ایجاد یک قاب پنجره مانند در فضای بین آشپزخانه و هال، احساس گرمی خانواده را به آشپزخانه منتقل میکند.
نورپردازی روشن - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
نورپردازی روشن

نورپردازی روشن

دکوراسیون Sunnier درست به گونه ای است که منظور ما را به شما منتقل میکند. در خانه این خانم وبلاگ نویس “کامیل استایلز” چراغ های شفاف شیشه ای بالای میز ، بیش از پیش جریان نور را در فضای آشپزخانه به چشم می آورد.
آشپزخانه ، قلب خانه است و زیبایی آن باعث زیبایی و تغییر در فضای خانه شما میشود . اگر این عضو خانه به خوبی طراحی شود و دکوراسیون آن چشم نواز باشد، علاوه بر اینکه نمایی مثبت به خانه میبخشد، باعث تزریق حس زندگی و جریان مثبت انرژی میشود. چیدمان هر آشپزخانه بستگی به موارد زیادی از جمله متراژ آن، رنگ بندی کلی خانه، قدیمی یا نوساخت بودن خانه و غیره میباشد که برای طراحی یک چیدمان دکوراسیون آشپزخانه خوب و قابل قبول، میبایست تمام این موارد را در نظر بگیریم. در این مقاله به ۲۰ ایده در سبک های گوناگون برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه شما اشاره شد که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.
شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی آریان ، با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین دکوراسیون های روز دنیا و با تکیه بر سال ها تجربه کاری خود و بهره مندی از متخصصین این حوزه ، می تواند به شما جهت طراحی و اجرای یک چیدمان دکوراسیون آشپزخانه زیبا و کارآمد از صفر تا صد کمک کند . برای مشاوره و همچنین مشاهده نمونه کارهای شرکت ، با شماره تماس هایی که در سایت قرار داده شده در تماس باشید .
منبع : Goodhousekeeping

علیرضا شاکری

علیرضا شاکری، مدیر محتوا، گرافیست و طراح سایت هستم . حدود 7 ساله در زمینه های مختلف در فضای مجازی فعالیت میکنم .

اضافه کردن نظر