معماریان مگ

۲۰ ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه | ۲۰ ایده فوق العاده برای چینش آشپزخانه شما

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه در خانه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اگر چیدمان دکوراسیون آشپزخانه به خوبی طراحی شود، هم فضای مفید آشپزخانه افزایش پیدا می کند هم باعث زیبایی و هرچه جذاب تر شدن خانه می شود. استفاده صحیح از رنگ بندی کابینت ها، نورپردازی، وسایل و ابزار موجود مثل نگهدارنده ها و قفسه ها در کنار سلیقه و چیدمان خوب، در ایجاد بهترین چیدمان دکوراسیون آشپزخانه به شما کمک می کند.

در این مقاله ۲۰ ایده برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه به شما معرفی کرده ایم که این موارد، از جدیدترین و بروز ترین دکوراسیون های روزدنیاست که چیدمان هرکدام، کاملا علمی و استاندارد می باشد. امیدواریم با مطالعه کامل این پست نگرشی جدید در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه در ذهن شما ایجاد شود.

 

صفحات میز ضدخش و بادوام

در آشپزخانه این خانه روستایی، یک صفحه میزی ضدخش قرار دارد که برای نگهداری و قرار دادن وسایل خانه مفید و برای تمیز کردن، بسیار آسان و بی دردسر می باشد. در پشت آشپزخانه نیز یک فرش راه راه ساده قرار دارد که حس راحتی را به این آشپزخانه می دهد.

صفحات میز ضدخش و بادوام - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
صفحات میز ضدخش و بادوام

 

صفحه چوبی روی میز

گذاشتن صفحه چوبی روی میز و قرار دادن ظرف ها و اقلام دیگر بر روی آن، از ایده هایی است که در بسیاری از آشپزخانه ها عملی می شود. همچنین وجود کابینت ها در دو طرف این جزیره، مکان خوبی را برای قرار دادن وسایل دیگر آشپزی ایجاد و به زیباتر شدن چیدمان دکوراسیون آشپزخانه کمک زیاد می کند.

صفحه چوبی روی میز - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
صفحه چوبی روی میز

 

میز ناهارخوری شیک و ساده

در این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه با نصب میزی که روی آن صفحه چوبی و سایر اقلام را قرار داده اید، آن را به یک میز ناهارخوری شیک و ساده تبدیل کنید. این یک ایده خلاقانه است که به کمک آن علاوه بر صرفه جویی در فضا، از وسعت میز بیشتری جهت کار آشپزی نیز بهره می برید.

میز ناهارخوری شیک و ساده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میز ناهارخوری شیک و ساده

 

 

نگهدارنده وسایل آشپزخانه

وسایل آشپزی خود را با نصب یک قفسه و قلاب های فلزی محکم به دیوار آویزان کنید. این یک وسیله با ارزش برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه یک نعمت است که فضای کمی را اشغال می کند و در عوض فضای بیرون و داخل کابینت ها را برای استفاده های دیگر آزاد می کند.

نگهدارنده وسایل آشپزخانه - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
نگهدارنده وسایل آشپزخانه

 

نیمکت در آشپزخانه شما

یک مکان دنج که با نشستن روی آن احساس بد از شما دور می شود. با قرار دادن یک نیمکت قهوه ای به اندازه نصف آشپزخانه، یک مکان برای نشستن و استراحت را در مرکز آشپزخانه ایجاد کنید. صبحانه خوردن روی این نیمکت های چوبی بسیار لذت بخش است!

نیمکت در آشپزخانه شما - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
نیمکت در آشپزخانه شما

 

دستگیره های متفاوت

دستگیره های ساده و خسته کننده را کنار بگذارید؛ این دستگیره های جذاب و خاص را با انگشتان خود احساس کنید! بله این حس فوق العاده است. درها به راحتی باز می شوند و زیبایی کابینت نیز دوچندان شده است.

دستگیره های متفاوت - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
دستگیره های متفاوت

 

قالیچه های متوازن

فضای اطراف میز آشپرخانه را با دو قالیچه، یکی در سمت راست و دیگری در سمت مخالف بپوشانید. این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه نه تنها حس گرمی به فضای ما منتقل می کند، بلکه با پوشاندن زمین باعث راحت تر قدم زدن در اطراف این میز می شود.

قالیچه های متوازن - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
قالیچه های متوازن

 

 

احساسی مدرن در فضا

کابینت های سفارشی و خاص، بیشتر از آنچه شما فکر می کنید در دید است و باعث تغییر حس و حال فضا می شود. این فضای براق و یکدست از کابینت های IKEA در دو رنگ تشکیل شده که به صورت یکپارچه به دیوار و کف آشپزخانه متصل شده اند. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه و کابینت هایی به این شکل، تخصص شرکت معماریان است و شما می توانید برای داشتن همچین فضایی با متخصصان ما در تماس باشید!

احساسی مدرن در فضا - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
احساسی مدرن در فضا

 

میزهای چندکاره و چند قابلیتی

از فضای کوچک خود در آشپزخانه، به بهترین شکل استفاده کنید. این میز ناهارخوری، یکی از عناصری است که در این آشپزخانه کوچک بسیار به کار می آید. شما می توانید چهارپایه ها را زیر میز قرار دهید؛ این صندلی ها برای انجام کارهای مختلف از جمله صندلی برای میز شام کارآمد است. صاحبان این خانه کوچک در بروکلین، پایه های آهنی را برای ایجاد تنوع به میز اضافه کرده اند که باعث زیبایی چیدمان دکوراسیون آشپزخانه در این نمونه شده است.

میزهای چندکاره و چند قابلیتی - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میزهای چندکاره و چندقابلیتی

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه هستید؟

مشاوران ما می توانند برای اجرای پروژه هایتان شما را یاری کنند.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

صندلی های تک نفره به سبک بار

جشن های خود را از اتاق پذیرایی به آشپزخانه منتقل کنید! صندلی های تک نفره که جای بسیار کمی را می گیرند، به صورت با فاصله و به سبک بار در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و می توانند به خوبی از مهمانان شما میزبانی کنند. این دکوراسیون، محل بسیار مناسبی را برای مهمانان شما به وجود می آورد.

صندلی های تک نفره به سبک بار - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
صندلی های تک نفره به سبک بار

 

میز غذاخوری چسبیده به پنجره

این یک طرح فوق العاده است! حتما می پرسید چرا؟ این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه حس تازگی و شادابی را به وعده های غذایی شما می دهد. این حرف به این معنی است که هنگامی که شما در حال میل کردن غذای خود هستید، فضایی که در اطراف شما وجود دارد، باعث می شود لذت بیشتری از غذا خوردن خود ببرید. همچنین، ما پیشنهاد فوق العاده ای برایتان داریم! نظرتان درباره یک صبحانه دلچسب در کنار خانواده در این فضای عالی چیست؟ حتما امتحان کنید.

میز غذاخوری چسبیده به پنجره - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میز غذاخوری چسبیده به پنجره

 

 

قفسه آهنی ساده

قیمت این نوع قفسه ها بسیار پایین است اما جذابیت خاصی را به فضا می بخشد. می توانید این وسیله را از فروشگاه های مختلف تهیه و نصب نمایید و از آن نهایت استفاده را در جهت بهبود فضای مفید ببرید.

قفسه آهنی ساده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
قفسه آهنی ساده

 

رنگ پس زمینه کابینت ها

رنگ بندی این کابینت ها سفید به نظر نمی رسد. یک رنگ پس زمینه سبز خیلی کمرنگ، دیوار پشت کابینت ها را پوشش می دهد و باعث ایجاد این حس می شود که گویا کابینت ها سفید مات نیستند. همچنین در این نمونه، قفسه های ساخته شده درون میز را مشاهده می کنید که قادر به نگهداری کتاب های آشپزی در خود هستند.

رنگ پس زمینه کابینت ها - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
رنگ پس زمینه کابینت ها

 

سطوح قفسه بندی شده

قصد تغییر سریع چیدمان دکوراسیون آشپزخانه خود را دارید؟ اضافه کردن چند قفسه ساده و شیک این امکان را به شما می دهد که علاوه بر تغییر چیدمان دکوراسیون آشپزخانه، از فضای بدست آمده نیز استفاده کنید. این قفسه ها از کابینت کوچک ترند اما فضای خوبی برای قرار دادن و نگهداری ظروف شیشه ای فراهم می کنند.

سطوح قفسه بندی شده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
سطوح قفسه بندی شده

 

یک دیوارِ بی نظیر

کاشی های طرح دار و گرافیکی، یک نقطه عطف زیبا را در آشپزخانه خانه ایجاد می کند. برای هرچه زیباتر کردن پس زمینه دیوار این خانه، از کاشی های بی نظیری استفاده شده است که می توان در اطراف آن قفسه هایی قرار داد و در این قفسه ها از مجسمه، سفال و سایر وسایل تزئینی استفاده نمود.

یک دیوارِ بی نظیر - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
یک دیوارِ بی نظیر

 

میز بلند در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

اگر در آشپزخانه تان فضای کافی برای قرار دادن یک میز بلند دارید، پس وقت را تلف نکنید و سریعا از این چیدمان دکوراسیون آشپزخانه هوشمند استفاده کنید. این میز به شما کمک می کند وسایل موردنیاز آشپزی را روی آن قرار دهید و همچنین هنگام ناهار و شام، با استفاده از صندلی های کوچک روی آن غذای خود را میل کنید.

میز بلند در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
میز بلند در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

 

محدوده سرگرم کننده

فضای مفید آشپزخانه را با یک بوفه که در امتداد یک دیوار بدون استفاده قرار داده شده است، به حداکثر برسانید. با نصب صفحات باریک چوبی بالای کابینت ها، از فضای بدست آمده استفاده کنید و وسایلی مثل کتاب آشپزی، مجسمه های کوچک و ظروف زیبا را روی آن قرار دهید.

محدوده سرگرم کننده - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
محدوده سرگرم کننده

 

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ساده و مفید

در آشپزخانه خود پیاده روی کوتاهی کنید ! این فضا فوق العاده است. ترکیب سادگی و هوشمندی در این نمونه، می تواند یک آشپزخانه مدرن با نهایت فضای مفید را به شما ارائه دهد.

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ساده و مفید - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ساده و مفید

 

قاب پنجره ای

یک خانواده دوست داشتنی راه حلی برای لذت بخش تر کردن آشپزی هنگامی که بازی کردن کودکانشان را نگاه می کنند، پیدا کردند. ایجاد یک قاب همانند پنجره در فضای بین آشپزخانه و اتاق نشیمن، احساس گرمی خانواده و زندگی در اتاق نشیمن را به آشپزخانه منتقل می کند.

قاب پنجره ای - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
قاب پنجره ای

 

نورپردازی روشن

دکوراسیون این آشپزخانه درست به گونه ای است که منظور ما از دکوراسیون مدرن را به شما منتقل می کند. در خانه خانم کامیل استایلز، چراغ های شفاف شیشه ای بالای میز، بیش از پیش جریان نور را در فضای آشپزخانه به چشم می آورد.

نورپردازی روشن - 20 ایده جذاب برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه
نورپردازی روشن

 

چکیده آنچه در مقاله چیدمان دکوراسیون آشپزخانه گفته شد:

آشپزخانه، قلب خانه است و زیبایی آن باعث زیبایی و تغییر در فضای خانه شما می شود. اگر این عضو خانه به خوبی طراحی شود و دکوراسیون آن چشم نواز باشد، علاوه بر اینکه نمایی مثبت به خانه می بخشد، باعث تزریق حس زندگی و جریان مثبت انرژی می شود.

چیدمان هر آشپزخانه بستگی به موارد زیادی از جمله متراژ آن، رنگ بندی کلی خانه، قدیمی یا نوساخت بودن خانه و غیره می باشد که برای طراحی یک چیدمان دکوراسیون آشپزخانه خوب و قابل قبول، می بایست تمام این موارد را در نظر بگیریم. در این مقاله به ۲۰ ایده در سبک های گوناگون برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه شما اشاره شد که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه توسط شرکت معماریان

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان، با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین دکوراسیون های روز دنیا و با تکیه بر سال ها تجربه کاری خود و بهره مندی از متخصصین این حوزه، می تواند به شما جهت طراحی و اجرای یک چیدمان دکوراسیون آشپزخانه زیبا و کارآمد از صفر تا صد کمک کند. برای مشاوره و همچنین مشاهده نمونه کارهای شرکت، با شماره تماس هایی که در سایت قرار داده شده در تماس باشید.

تماس با معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

منبع : Goodhousekeeping

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

طراح گرافیک، تولید کننده محتوا و دانشجوی رشته حسابداری از تهران هستم. علاقه زیادی به فعالیت در فضای مجازی و کسب تجربه های جدید در این زمینه دارم.

اضافه کردن نظر