۷ راه برای گرم نگه داشتن خانه در فصل زمستان

گرم کردن خانه در زمستان
گرم کردن خانه در زمستان

گرم کردن خانه در زمستان | ۷ راه آسان برای گرم نگه داشتن خانه تان در فصل زمستان

گرم کردن خانه در زمستان یکی از آن چالش ها است که تمام خانه ها با آن روبرو هستند. برای گرم کردن خانه در زمستان می توان از بخاری، شوفاژ و هر وسیله گرمایشی دیگری استفاده کرد. اما راه هایی برای گرم کردن خانه در زمستان وجود دارد که مبتنی بر هیچ کدام از این وسایل نیست. با ماه همراه باشید تا این راه ها را به شما نشان دهیم. از شما همراهان عزیز و متحرم آریان معماری دعوت می کنیم تا پایان همراه ما بوده و اگر نظری راجع به این مقاله دارید از طریق بخش نظرات انتهای مطلب با ما در میان بگذارید.

قرقره ها را قرعه کشی کنید

آیا می دانستید که شما یک منبع حرارت دارید که می توانید در طول روز آن را کاملا آزاد کنید؟ این خورشید است! در طول روزهای آفتابی، تمام پوششهای پنجره خود را باز کنید تا منبع گرمای تابشی بزرگ بتواند این کار را انجام دهد. سپس، به عنوان خورشید مجموعه، قرعه کشی همه چیز بسته است. این دو هدف را دنبال می کند. لایه اضافی عایق بر روی شما خانه شیشه ای – که می تواند گرما و سرد را بیش از حد به راحتی انتقال – عصر یخبندان در خارج از محیط گرم نگه می دارد در حالی که گرم شدن روز در داخل است. پرده های شما ضخیم تر است، تفاوت های بزرگتر آنها در طول ماه های سرد ایجاد می شود.

 

 

 

اجازه ندهید که گرما از طریق دریچه ها ناپدید شود

هنگامی که میله های خود را اجرا می کنید، داخل خانه خود را باز کنید تا هوای سرد و خشک در خارج از خانه. اگر عادت داشته باشید از حمام های حمام خود را پس از دوش خود باز کنید، آن را در طول ماه های سردتر تغییر دهید تا خانه تان گرم شود. هنگامی که شما در حمام انجام می شود، آنها را خاموش کنید و به جای آن درب حمام را باز کنید. هوا گرم و مرطوب کمک خواهد کرد که خانه شما راحت بماند و می تواند به شما از خشکی زمستان رها شود.

 

طرفداران خود را فلیپ کنید

آیا می دانید که طرفداران طرفداران سقف چرخان را تحت تاثیر قرار می دهد؟ در تابستان، میخواهید تیغه ها رو به جلو حرکت کنید تا هوای خنک را به اتاق برسانید. در زمستان، با این حال، شما می خواهید جهت طرفداران خود را معکوس کنید (باید سوئیچ کوچکی در طرف وجود داشته باشد). تغییر مسیر فن به هواداران کمک می کند هوای گرم را که در سقف خود جمع می شود و از طریق اتاق پخش کند.

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی داخلی خانه خود در زمستان هستید؟

به متخصصین شرکت آریان اعتماد کنید

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

تنظیم مجدد رادیاتور خود را

اگر رادیاتور دارید، منطقه اطراف آن را روشن کنید. اگر، برای مثال، شما دارای یک نیمکت نشسته در مقابل جلوی آن هستید، این نیمکت بزرگترین مقدار گرما را که قرار می دهد را جذب می کند. باز کردن منطقه در اطراف رادیاتور شما کمک می کند تا حرارت را در تمام خانه خود پخش کنید.

 

به طور مشابه، مناطق اطراف همه دریچه های خود را بررسی کنید. در صورتی که در اوایل زمستان هوا گرم می شود، در بالای سطح دریچه های کف، شما هیچ مزیتی به شما نمی دهد.

 

 

 

فر را باز کن

در طول فصل تعطیلات، احتمالا شما بعضی از پختن را انجام می دهید. این ورقه کوکی ها نه تنها قلب خانواده های شما را گرم می کند؛ همچنین می تواند در طول فصل سرد، خانه شما را گرم کند. بعد از اینکه پخت خود را به پایان رسانید و اجاقتان را خاموش کنید، ترک درب را ترک کنید. هوای گرم از بین می رود و آشپزخانه شما گرم و شیرین است.

 

برای راحتی نزدیک شوید

اگر شما یک اتاق مهمان دارید، تحصیل کنید یا تحصیل کنید که نسبتا استفاده نشده است، چرا پولتان را هدر میدهید؟ درب ها را به هر اتاق خالی قفل کن. این باعث می شود که سیستم گرمایش خانه یا آپارتمان خود را برای گردش هوا گرم از طریق مناطقی که استفاده می شود راحت تر کند و به شما کمک می کند که صورتحساب خود را کم کنید بدون این که از زمستان راحت شوید.

 

 

 

رول کردن فرش

اگر شما می خواهید خانه خود را به احساس راحتی، پاها سرما نمی خواهد به شما هر گونه کمک. در هر کجا که فضاهای بزرگ در معرض پوشش کفپوش بدون کفپوش داشته باشید، این زمستان را اضافه کنید. در واقع طبقه شما می تواند تا ۱۰ درصد از تلفات گرما در خانه شما را حساب کند. پرتاب کردن یک اجرا، یک لایه اضافی از عایق را ایجاد می کند که می تواند خانه شما را گرم تر کند و از گرم شدن گرده های لخت جلوگیری کند که به سرعت از دست می دهند. به علاوه، این بهانه ای بزرگ برای گرفتن یک فرش اتاق نشیمن است که فضای شما را تبدیل می کند.

 

این هفت راهنمایی می تواند به شما کمک کند که خانه خود را حفظ کنید. علاوه بر این نکات، همیشه یک ایده هوشمندانه است تا سیستم hvac و کوره شما را بررسی کند تا مطمئن شود که سیستم شما در شرایط بالا قرار دارد. آیا شما هر گونه راهنمایی برای نگه داشتن خانه خود را در زمستان گرم است؟

 

شما هم بهترین دکوراسیون منزل تان را در زمستان داشته باشید!

آتليه معماری و طراحی دکوراسيون آريان، با بيش از يک دهه فعاليت و تجربه کار موفق در زمينه معماری و طراحی دکوراسيون داخلی منزل، مجری ۰ تا ۱۰۰ پروژه های چيدمان دکوراسيون منزل شماست. اين شرکت، از پرسنل مجرب و کارکشته ای بهره می برد که سال هاست فعالیت خود را در زمینه های گوناگون طراحی دکوراسیون داخلی و معماری منازل، انجام می دهند. شرکت معماری آريان با تضمين کيفيت بالا، خوش قولی و تحويل بهترين نتيجه، شما را در انجام پروژه های مختلف معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ياری می کند. نمونه کارهای مختلفی که برخی از آن ها در سايت قرار داده شده، بيانگر کيفيت کار شرکت معماری آريان می باشد. رضايتمندی مشتريان از نتيجه کار، اولين فاکتور در انجام کار اين شرکت است و تمام سعی پرسنل و مهندسان آريان بر اين است که بهترين نتيجه حاصل آيد.

منبع: freshome

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

علیرضا شاکری، مدیر محتوا، گرافیست و طراح سایت هستم . حدود 7 ساله در زمینه های مختلف در فضای مجازی فعالیت میکنم .

اضافه کردن نظر