معماریان مگ

42 ایده برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه مدرن (سری دوم)

دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه | ایده های جدید چیدمان دکوراسیون آشپزخانه رویایی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه، از آنجا که آشپزخانه قلب خانه است، اهمیت زیادی دارد. اگر دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما هماهنگ با سبک و استایل سایر بخش های منزل از جمله اتاق نشیمن، فضاهای داخلی و غیره باشد، شما یک دکوراسیون داخلی آشپزخانه خوب دارید. ما در این مقاله به بررسی 14 دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن پرداخته ایم. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی معماریان می توانید تا پایان این مقاله همراه ما باشید و اگر نظر یا پیشنهادی راجع به این مطلب یا دیگر بخش های سایت داشتید، از طریق نظرات انتهای مطلب به اطلاع ما برسانید.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون داخلی آشپزخانه

یکی از مهم ترین و حساس ترین بخش های هر خانه، آشپزخانه و دکوراسیون داخلی آشپزخانه است. برای داشتن دکوراسیونی متفاوت و جذاب در درون فضای داخلی آشپزخانه باید به استاندارد ها و همچنین اصول کاربردی مهم در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه توجه ویژه شود تا بتوانید فضایی مدرن را در درون آشپزخانه خود ایجاد کرد.

بررسی دکوراسیون داخلی آشپزخانه و نکات دیگری مثل طرح و رنگ عناصر داخل آن و متراژ، کمک بسیاری به تغییر چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه می کند. باید بدانیم که در آشپزخانه ها با توجه به کاربردی و تاثیر گذار بودن در روند زندگی روزمره ما اهمیت بسیاری در هنگام طراحی دارند و تغییرات در آن مستلزم استفاده از تکنیک های کاربردی و مناسب با فضا و ابعاد آشپزخانه است.

 

آشپزخانه کلاسیک و ساده

این آشپزخانه کلاسیک و زیبا از پالت رنگی قهوه ای ملایم استفاده می کند که یکی از بهترین ترکیب های رنگی برای آشپزخانه به شمار می رود. طراح دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی این خانه، آقای کِی اُتوله از کابینت، هود و قفسه های یک رنگ استفاده کرده که در پس زمینه آن نیز، دیواری به همین رنگ قرار دارد.

آشپزخانه کلاسیک و ساده - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
آشپزخانه کلاسیک و ساده

 

آشپزخانه با دکوراسیون باز و مدرن

این آشپزخانه با دکوراسیون باز و مدرن، از مهمانان دعوت می کند تا در جریان مراحل آماده سازی غذا قرار بگیرند. صندلی های پلاستیکی و براقی که توسط نوریگا ارتیز طراحی شده اند، محل نشیمن مهمانان این آشپزخانه است. همچنین وجود تابلوی دو تیکه سیاه و سفید در قسمت دیگر آشپزخانه، نمایی شیک به آن داده است.

آشپزخانه با دکوراسیون باز و مدرن - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
آشپزخانه با دکوراسیون باز و مدرن

 

 

آشپزخانه زیبا و صمیمی

این آشپزخانه کلاسیک فرانسوی، از دکوراسیون جذاب و راحتی بهره می برد که توسط کلی فورد طراحی شده است. وجود عناصری مثل لوستر دو تکه، قفسه های نگهداری طروف که سر تا سر آشپزخانه را پوشانده اند، کابینت های پرتعداد و همچنین پنجره ای که علاوه بر چشم اندازی که برای افراد داخل آشپزخانه دارد، نور گیر بسیار فوق العاده ای می باشد که حس تازگی و طراوت را به این آشپزخانه می بخشد.

آشپزخانه زیبا و صمیمی - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
آشپزخانه زیبا و صمیمی

 

دکوراسیون جوان و انرژی بخش

کابینت های سفارشی این آشپزخانه، از کف تا سقف گسترش پیدا کرده است و فضای بسیار بزرگ و مناسبی را برای نگهداری ملزومات آشپزخانه به وجود آورده است. کابینت، دیوار و سقف، میز و پنجره این آشپزخانه به رنگ سفید می باشند و همین امر موجب شده تا نمای این آشپزخانه بازتر و بزرگتر دیده شود. دکوراسیون داخلی این آشپزخانه توسط کای داگلاس طراحی شده است.

دکوراسیون جوان و انرژی بخش - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون جوان و انرژی بخش

 

دکوراسیون آشپزخانه جذاب با رنگ های خنثی

دکوراسیون داخلی این آشپزخانه، از جمله دکوراسیون های قدیمی و تجاری فرانسه به شمار می رود. این دکوراسیون توسط الانور کامینگس طراحی شده و از عناصر جالب و جذابی بهره مند است. ملزوماتی همچون میز و کابینت های چوبی با طرح یکسان، هود قدیمی و پنجره ای که نورگیر فوق العاده ای را برای این محیط به وجود آورده است.

دکوراسیون آشپزخانه جذاب با رنگ های خنثی - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه جذاب با رنگ های خنثی

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه هستید؟

شرکت معماریان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشد

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

دکوراسیون داخلی آشپزخانه پر نور و درخشان

این آشپزخانه، توسط مرید هاینسن بازسازی شده و به یک محیط جذاب و مدرن تبدیل شده است که می توان رگه های قدیمی و سنتی را در آن مشاهده کرد. میز و صندلی ناهار خوری بسیار زیبا و مدرن، کابینت های قدیمی و دیوار طرح آجر، از جمله ویژگی های دکوراسیون داخلی آشپزخانه این خانه به شمار می رود.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه پر نور و درخشان - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون داخلی آشپزخانه پر نور و درخشان

 

دکوراسیون مدرن و روشن

این مورد، شامل آشپزخانه ای با دکوراسیون داخلی چوبی و گرانیتی است که حالتی مدرن و بسیار زیبا دارد. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه این خانه به دست لیز وودی انجام شده است.

دکوراسیون مدرن و روشن - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون مدرن و روشن

 

 

 

دکوراسیون روشن و شاد در آشپزخانه

این آشپزخانه مدرن با دکوراسیون روشن و شاد، توسط دیوید دالتون طراحی شده و دارای میز جزیره مشکی رنگی است که علاوه بر غذاخوری، می توان از آن به عنوان محلی برای قرار دادن لوازم آشپزخانه و آشپزی استفاده کرد. استفاده از چوب هایی با رنگ روشن، شادابی خاصی را به این آشپزخانه بخشیده است.

دکوراسیون روشن و شاد در آشپزخانه - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون روشن و شاد در آشپزخانه

 

دکوراسیون روشن برای آشپزخانه

دکوراسیون داخلی این آشپزخانه، نکات جذاب و دل نشینی را در خود جای داده است. از جمله این موارد، فضای گرم و صمیمی است که در محیط این آشپزخانه احساس می شود. کابینت ها و دیوارهای سراسر سفید، از نکات قابل توجه دکوراسیون داخلی این آشپزخانه است. طراح و دکوراتور این مورد، سوزان کسلر بوده است.

دکوراسیون روشن برای آشپزخانه - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون روشن برای آشپزخانه

 

آشپزخانه بازسازی شده و مدرن

این آشپزخانه مدرن و جذاب که توسط بانی ویلیامز بازسازی شده است، در دکوراسیون خود از رنگ های سفید و سبز بهره می برد. این دو رنگ، علاوه بر زیبایی ذاتی ای که دارند، احساس طراوت و شادابی را در محیط آشپزخانه به جریان انداخته و محیط مناسبی را برای کسانی که در آشپزخانه فعالیت می کنند، به وجود آورده است. همچنین وجود چراغ آویز های سبز که جزو ارکان اساسی دکوراسیون این آشپزخانه است، از دیگر نکات قابل ذکر این مورد به شمار می رود.

آشپزخانه بازسازی شده و مدرن - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
آشپزخانه بازسازی شده و مدرن

 

دکوراسیون ساده و کاربردی

این آشپزخانه روشن و ملایم با دکوراسیون مدرن و خیره کننده، دارای کابینت های چوبی با رنگ قهوه ای روشن و مشکی می باشد؛ قرار گرفتن یک میز ناهارخوری بزرگ و صندلی های آهنی در کنار آن نیز از دیگر ویژگی های دکوراسیون داخلی این آشپزخانه مدرن است. استفاده از میز بار در دکوراسیون آشپزخانه ایده ایست که ضمن ایجاد تفاوت در آشپزخانه شما می تواند کاربردهای مثبت فراوانی را نیز برای شما به همراه داشته باشد.

دکوراسیون ساده و کاربردی - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون ساده و کاربردی

 

 

دکوراسیون نوستالژیک و قدیمی

در داخل این آشپزخانه مدرن که در خانه ای کالیفرنیا قرار دارد، قفسه های ظرف بسیاری قرار دارد که انواع و اقسام آن ها را تصویر زیر مشاهده می کنید. قفسه هایی که روی دیوار های سنگ آهکی سوار شده و همچنین محل نگهداری ظروفی که به صورت معلق وجود دارد، از جمله نکات دیدنی دکوراسیون داخلی آشپزخانه این خانه است.

دکوراسیون نوستالژیک و قدیمی - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون نوستالژیک و قدیمی

 

دکوراسیون مدرن و جذاب

استفاده از کاغذ دیواری با طرح اختصاصی به عنوان پوشش سقف، ویژگی ای است که بیش از سایر موارد در دکوراسیون داخلی آشپزخانه به چشم می خورد. همچنین این آشپزخانه نیز همانند چند مورد دیگر که در همین مقاله نیز به آن ها اشاره شد، از رنگ سفید برای عناصر و ملزومات خود استفاده می کند. طراحی داخلی این خانه توسط دیوید کلینبرگ انجام شده است.

دکوراسیون مدرن و جذاب - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون مدرن و جذاب

 

دیوار های سفید و مرمری در آشپزخانه

دیوار و کابینت های سفید مرمری که در کنار میز ناهارخوری سفید رنگ قرار گرفته است، نکته ای است که در دکوراسیون داخلی آشپزخانه این خانه به چشم می آید. همچنین طرح روی کابینت، قفسه ها و درب این آشپزخانه از الگوی های یکسانی پیروی می کنند.

دیوار های سفید و مرمری در آشپزخانه - دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دیوار های سفید و مرمری در آشپزخانه

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه توسط شرکت معماریان

شرکت معماری آریان، با بیش از یک دهه سابقه موفق در امر طراحی و معماری پروژه های گوناگون، توانسته است در طول این مدت ده ها نمونه کار مختلف را به نام خود ثبت کند. این شرکت با شعار کسب رضایت حداکثری مشتریان و با هدف ایجادئ ر بهترین عملکرد در پروژه ها، خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه کند؛ یکی از این خدمات، معماری، ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه است.

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان با دارا بودن سالها تجربه و بهره مندی از متخصصان این حوزه، شما را در انتخاب بهترین رنگ بندی برای آشپزخانه تان کمک و راهنمایی می کند؛ همچنین این شرکت مجری طرح های دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه، محل کار، سازمان ها و نهاد های مختلف است و از صفر تا صد طراحی و اجرای آن را برعهده می گیرد. شما می توانید با شماره های درج شده در سایت در تماس باشید تا از خدمات گروه معماریان بهره مند شوید.

تماس با معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان همراه ما بودید، از شما متشکریم. از بخش های دیگر سایت نیز دیدن کنید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر