معماریان مگ

چرا باید استخر سرپوشیده خانگی داشته باشیم؟

طراحی استخر داخلی مزایایی بیشتری نسبت به استخرهای رو باز می‌تواند داشته باشد ازجمله آنکه در هرزمانی و در هر آب و هوایی می‌توان از استخر سرپوشیده خانگی استفاده کرد طراحی استخر داخلی تکمیل‌کننده خانه مدرن شماست در ادامه با آریان معماری همراه باشید تا با بعضی از زیباترین استخر سرپوشیده خانگی آشنا شوید.

استخر شنای لوکس داخلی

کاشی‌های استفاده‌شده در این استخر سرپوشیده خانگی از نوع ایتالیایی بزرگ است که بر اساس یک طرح خاص طراحی‌شده است و نتیجه فقط خیره‌کننده است!

استخر شنای لوکس داخلی - استخر سرپوشیده خانگی
استخر شنای لوکس داخلی

 

طراحی استخر داخلی مدرن

یک طراحی استخر جالب که از فولاد ضدزنگ و پنجره آکواریوم ساخته‌شده است. خیلی از مردم عاشق کاشی‌های دیواری که طرحی اسمانی روی ان نقش بسته هستند. این استخر سرپوشیده خانگی جلوه‌های از طراحی مدرن را یدک می‌کشد.

 

طراحی استخر داخلی مدرن - استخر سرپوشیده خانگی
طراحی استخر داخلی مدرن

 

اقامتگاه دیویس در کالیفرنیا

این استخر سرپوشیده خانگی برای پخت‌وپز سالانه به داخل سالن باز می‌شود. در کنار دیوار استخر یک آکواریوم است که به شما احساس شنا کردن با ماهی‌ها را می‌دهد.

اقامتگاه دیویس در کالیفرنیا - استخر سرپوشیده خانگی
اقامتگاه دیویس در کالیفرنیا

 

استخر سرپوشیده خانگی کاسامورا در مکزیکوسیتی

علاوه بر این دیوار سبز، این استخر نیز دارای عناصر طبیعی دیگراست مانند کف بامبو همچنین برای حفظ کف‌پوش زیبا و محکم ان هر ۶ ماه یک‌بار روغنی مخصوص به کف این استخر سرپوشیده خانگی اضافه می‌شود.

 

استخر سرپوشیده خانگی کاسامورا در مکزیکوسیتی - استخر سرپوشیده خانگی
استخر سرپوشیده خانگی کاسامورا در مکزیکوسیتی

 

طراحی استخر داخلی زیرزمینی در لندن

اگر شما از نوع افرادی هستید که می‌خواهد همیشه در همه‌جا بهترین‌ها را در اختیار داشته باشید، یک اتاق آرام کنار استخر خود درست کنید. این باعث می‌شود که این منطقه بهترین مکان برای ورزش‌های هوازی باشد.

طراحی استخر داخلی زیرزمینی در لندن - استخر سرپوشیده خانگی
طراحی استخر داخلی زیرزمینی در لندن

 

استخر سرپوشیده خانگی با نمای از خانه

در این استخر سرپوشیده خانگی نمای یک ساحل با دیوارهای شیشه‌ای بازنمایی شده است. جالب است که توجه داشته باشید که یک پل کوچک در کنار استخر است که می‌تواند زیر آن شنا کند. این طراحی استخر داخلی مدرن و شگفت‌انگیز است.

استخر سرپوشیده خانگی با نمای از خانه - استخر سرپوشیده خانگی
استخر سرپوشیده خانگی با نمای از خانه

 

طراحی استخر سرپوشیده گسترش‌یافته

این طراحی استخر داخلی تا خارج از منزل گسترش می‌یابد از ویژگی آب برای این طراحی مدرن استفاده‌شده است. این طراحی استخر داخلی به سیستم تصفیه برای اطمینان از پاکیزگی آب مجهز شده است.

 

طراحی استخر سرپوشیده گسترش‌یافته - استخر سرپوشیده خانگی
طراحی استخر سرپوشیده گسترش‌یافته

 

استخر سرپوشیده با نمای زیبا

در طراحی این استخر از فضای زیبای که اطراف آن ایجادشده استفاده‌شده است. موردی که خیلی از صاحب‌خانه‌ها آن را دوست دارند استفاده از تلویزیون در طراحی است که در این فضا ایجادشده است.

استخر سرپوشیده با نمای زیبا - استخر سرپوشیده خانگی
استخر سرپوشیده با نمای زیبا

 

طراحی استخر داخلی در پارک حیات نیویورک

این‌یک استخر سرپوشیده دوست‌داشتنی با طرحی مرمری بر روی دیوارها است که باعث شده نگاهی لوکس ایجاد شود. چراغ‌های مربعی که از سقف آویزان هستند، از ویژگی‌های جالب این فضا هستند.

طراحی استخر داخلی در پارک حیات نیویورک - استخر سرپوشیده خانگی
طراحی استخر داخلی در پارک حیات نیویورک

 

استخر سرپوشیده داخلی در اقامتگاه رزیدنس پارک

این استخر دارای ویژگی‌های جالبی است نور این استخر به رنگ‌های گوناگون تغییر پیدا می‌کند که جذابیتی بینهایت ایجاد می‌شود همچنین بلندگوهایی ریزی در دیوار قرار داده‌شده‌اند که محیطی هیجان‌انگیز ایجاد می‌کنند.

استخر سرپوشیده داخلی در اقامتگاه رزیدنس پارک - استخر سرپوشیده خانگی
استخر سرپوشیده داخلی در اقامتگاه رزیدنس پارک

 

استخر سرپوشیده کایا

این‌یک استخر سرپوشیده خانگی جایی بسیار مناسب برای استراحت است که دارای شومینه است. این‌یک ایده خوب است برای طراحی یک استخر محلی که به‌این‌ترتیب کنتراست بین آب‌وآتش ایجاد می‌شود.

استخر سرپوشیده کایا - استخر سرپوشیده خانگی
استخر سرپوشیده کایا

 

استخر داخلی زیبا

این استخر با کف سبزی که در اطراف آن ایجادشده نمایی متفاوت به محیط بخشیده است. گذشته از آن، این سقف چوبی نیز گرما را به فضا می‌آورد. یک ایده خوب اضافه کردن گیاهان به داخل اتاق استخر است.

استخر داخلی زیبا - استخر سرپوشیده خانگی
استخر داخلی زیبا

 

استخر داخل سالن رؤیایی

کاشی‌های آبی‌رنگ این استخر رنگ آب را تشدید می‌کند و یک اثر خنک و آرام‌بخش در محیط ایجاد می‌کنند. در همین حال، رنگ‌های که روی زمین و روی دیوارها و کف‌پوش‌ها، استفاده‌شده یک حالت تضاد مانند قوی بارنگ‌های آبی آب است.

استخر داخل سالن رؤیایی - استخر سرپوشیده خانگی
استخر داخل سالن رؤیایی

 

اگر قصد دارید یک استخر سرپوشیده ایجاد کنید، تصاویر بالا به شما ایده‌هایی در مورد چگونگی طراحی فضای خود می‌دهد. البته، بسته به آنچه می‌خواهید و در اندازه فضای که شما در منزل در اختیاردارید متفاوت است.

داشتن یک استخر شنا در داخل خانه، هیجان خانواده شمارا ازلحاظ سرگرمی و آرامش در خانه تضمین خواهد کرد. با این کار، روزهایی رؤیایی را برای خانواده خود ایجاد کنید. ایجاد این‌چنین طرح‌های معماری نیاز به تجربه و خلاقیت هنری زیادی دارد شرکت معماریان با سال‌ها تجربه و انجام پروژه‌های ازاین‌دست آماده ارائه خدمات به شما هم‌وطنان عزیز است در صورت تمایل می‌توانید از شماره‌های موجود در سایت استفاده کرده و با مشاورین معماریان در تماس باشید.

منبع: homedesignlover

اینستاگرام معماری آریان

اضافه کردن نظر