۱۶ ایده خلاقانه برای دکوراسیون تابلو در خانه

16 ایده خلاقانه برای دکوراسیون تابلو در خانه

دکوراسیون تابلو | ۱۶ ایده برای انتخاب بهترین نوع چیدمان تابلو در خانه

احساس راحتی و شخصی بودن منزل، چیزی است که خانه را محل آرامی برای سکونت می سازد، و هیچ چیز به اندازه عکس های هنری و تابلو های خانوادگی ما را به این هدف نمی رساند. اما پیدا کردن راه ها و روش هایی برای هرچه بهتر دیده شدن دکوراسیون تابلو و تصاویر در منزل ، گاها میتواند چالش برانگیز باشد. رنگ بندی طرح، آثار هنری دیگر در خانه و فضای کلی باید در نظر گرفته شود. در اینجا، نگاهی به آرشیو ایده های دکوراسیون تابلو در خانه می کنیم تا برخی از بهترین گزینه ها برای نمایش خاطرات خانوادگی به صورت گالری روی دیوار را به شما نشان دهیم. امکاناتی که برای نمایش خلاقانه این تابلوها در دسترس شماست، فرصتی مناسب را به شما می دهد تا این تصاویر را روح انگیز و خیالی جلوه دهید! با آریان معماری همراه باشید ..

 

ترکیب جفت از تصاویر پرتره - دکوراسیون تابلو
ترکیب جفت از تصاویر پرتره

ترکیب جفت از تصاویر پرتره

در این خانه، دو پسر را میبینید که مشغول انجام تکالیف در کاناپه و میز آشپرخانه هستند . تصاویر روی دیوار پرتره های  فیونا کوتور، جیمز، سمت چپ و رکس، مشغول انجام تکالیف در میز آشپزخانه Saarinen، در زیر نگاه از پرتره های رنگ روغن کودکی این برادران جوان است!

 

نمایش عکس در بالاترین سطح - دکوراسیون تابلو
نمایش عکس در بالاترین سطح

نمایش عکس در بالاترین سطح

قاب عکس های قرمز، در کنار قاب های سفید و سیاه یک نمای کلاسیک به خانه شما میبخشد، یک حس هرج و مرج و شلوغی در راه پله خانه شما! فریم های روشن رنگ های پر جنب و جوش را در عکس های روشن تر افزایش می دهند و مکمل تابلوهای روی دیوار هستند. رنگ پس زمینه این دیوار نیز سفید است تا پویانمایی بصری این تابلوها را به نمایش بگذارد.

 

گالری تصاویر در آشپزخانه - دکوراسیون تابلو
گالری تصاویر در آشپزخانه

گالری تصاویر در آشپزخانه

عکس های خانوادگی به اتاق نشیمن محدود نمی شود. چرا تابلو های خاطره انگیز دوستداران خود را در آشپزخانه قرار ندهید؟ عکس خانوادگی تان را روی یک دیوار در بالای یک سبد خرید تزئین کنید.

 

 

دیوار گالری تصاویر خانواده و دوستان - دکوراسیون تابلو
دیوار گالری تصاویر خانواده و دوستان

دیوار گالری تصاویر خانواده و دوستان

یک دیوار گالری پر از عکس های خانوادگی نقطه عطف این راهروی مینیمالیستی است. استفاده از فریم های چوب گرم و بستر پاک سفید – یک راه موثر برای اتحاد یک گالری عکس روی دیوار است؛ این ایده مجموعه ای از تصاویر کامل و سیاه و سفید را با ظرافت نشان می دهد.

 

میز ناهار خوری خانوادگی - دکوراسیون تابلو
میز ناهار خوری خانوادگی

میز ناهار خوری خانوادگی

کاناپه ای که سردبیر مجله Darcy Miller Nussbaum’s Manhattan duplex روی آن صبحانه میخورد با خاطرات خانوادگی که در زنگ های سیاه و سفید و سیاه و سفید تنظیم شده است، زنده می ماند. ترکیبی از فریم های سیاه، سفید و طلایی نه تنها با دکور اتاق هماهنگی خوبی دارد، بلکه این حس را در بیننده به وجود می آورد که که تصاویر در طول زمان جمع آوری شده است. این طرح یکی از بهترین های دکوراسیون تابلو برای خانه های کوچک است.

 

طیف رنگی هماهنگ - دکوراسیون تابلو
طیف رنگی هماهنگ

طیف رنگی هماهنگ

قابهای روبای قرمز در برابر دیوارهای تیلو از دفتر طبقه بالا در خانه موسیقی شهر منهتن مشغول به کار هستند! عکسهای خانوادگی که در یک طیف رنگی خاص مشاهده می شوند، از طریق رنگ آمیزی دو رنگ پر جنب و جوش، و همچنین عدم وجود رنگ های مات،به دلیل اینکه رنگ های روشن در آن وجود ندارد، هر تصویر را بسیار نزدیک تر می کند تا رنگ های پرجنب و جوش و متضاد قاب و تصویر بیشتر به چشم بیاید و یک دکوراسیون تابلو زیبا و جذاب را به نمایش بگذارد .

 

یک ترتیب شبکه ای ساده - دکوراسیون تابلو
یک ترتیب شبکه ای ساده

یک ترتیب شبکه ای ساده

سیندی کرافورد و رندر گربر ( نام صاحبان خانه ) چهره هیچ فرد غریبه ای را در این تابلو ها به نمایش نگذاشتند. چهار تصویر از اعضای خانواده – در یک حالت شبکه ای ساده و یکپارچه روی دیوار اتاق نشیمن اصلی در خانه ای در مکزیک ایجاد کرده اند. تصاویر زیبای گرفته شده توسط Brian Bowen Smith به صورت بصری با فریم های سیاه قوی تنظیم شده اند که انتخاب کلاسیک و جذابی برای دکوراسیون تابلو تصاویر سیاه و سفید است.

 

 

از کف خانه تا سقف خانه - دکوراسیون تابلو
از کف خانه تا سقف خانه

دکوراسیون تابلو از کف خانه تا سقف خانه

در تصویر فوق ، تابلو های پرتعدادی را میبینید که اطراف پله های سفید کلاسیک قرار دارند. طراحی این گالری با استفاده از تصاویر بزرگ، قاب هایی که روی دیوار ناپدید به چشم می آیند و آرایش از کف تا سقف به تماشاگران اجازه می دهد تا به هنگام بالا رفتن از پله به تصاویر مارپیچی که سراسر اطراف آنها را پوشانده است نگاه کنند.

 

گالری تصاویر در ورودی تالار و منازل - دکوراسیون تابلو
گالری تصاویر در ورودی تالار و منازل

گالری تصاویر در ورودی تالار و منازل

با توجه به زیبایی شناسی این راهرو در خانه Julianna Margulies ( بازیگر آمریکایی ) ، تصاویر خانوادگی سیاه و سفید با پس زمینه سفید و ساده داده به اتاق تنفسی دوباره میبخشد  و  فریم های چوبی تیره باعث هرچه گرم تر شدن آن می شود. آرایش گالری در این سبک، معمولا با یک گلدان زیبا و کوچک در زیر آن، به همراه گلهای صورتی کمرنگ یک تمرکز رنگ عالی به فضای ما میبخشد.

 

نمایش نامتقارن تصاویر روی دیوار - دکوراسیون تابلو
نمایش نامتقارن تصاویر روی دیوار

نمایش نامتقارن تصاویر روی دیوار

ترتیب نامنظم عکس های خانوادگی در این فضای زندگی، خطوط سنگ های قیمتی را به سمت چپ آنها تقسیم می کند. این خانه، یک مزرعه در باغ وحش مارتا، با خلاقیت و استفاده صحیح از نور و به صورت هوشمند طراحی شده است، همچنین وجود رنگ سفید مات در پس زمینه عکس ها و دیوار ، یک حس زیبایی شناختی جذاب را به بیننده تحمیل میکند که در آن دکوراسیون تابلو به بهترین شکل ممکن در کنار هم چیده شده اند.

 

 

ایجاد یک مجموعه عکس پراکنده - دکوراسیون تابلو
ایجاد یک مجموعه عکس پراکنده

ایجاد یک مجموعه عکس پراکنده

نمایش تصاویر خانوادگی در قفسه های کتاب با استفاده از سبک چیدمان شخصی، ترکیبی بی نظیر از نمایش بصری و درهم شکستن محدودیت های ذهنی جهت ایجاد یک گالری است. عکسهای اعضای خانواده به راحتی با کتابها، به طرز شگفت انگیزی اعتیاد آور و جذاب  است و با عناصر طبیعی کنار آن همخوانی دارد، همه این ها نمایان گر پویایی و زنده بودن تصاویری است که ما در این مجموعه دکوراسیون تابلو خلق کرده ایم.

 

تابلوهای درهم - دکوراسیون تابلو
تابلوهای درهم

تابلوهای درهم

در اتاق نشیمن Brooke Shields  ،بازیگر و مدل آمریکایی، وی عکس های خود و فرزندان خود را که توسط عکاسان آنی لیبوویتز و رابرت ماپلترورپ گرفته شده است، در کنار عکس های هنری افرادی مانند ریچارد آیدون قرار داده است. آرایش کابینت ها در زیر قاب عکس ها، منظره گسترده ای را برای ایجاد عمق بصری از طریق قاب های همپوش شده در ابعاد مختلف ارائه می دهند.

 

قاب های کلاسیک رومیزی - دکوراسیون تابلو
قاب های کلاسیک رومیزی

قاب های کلاسیک رومیزی

ای تصویر یک میز در کتابخانه جورج استفانوپولوس که در آپارتمانی در شهر نیویورک قرار دارد و روی آن عکس های خانوادگی او در کنار تندیسی که به Stephanopoulos برای پوشش انتخابات سال ۲۰۰۹ اعطا شده است، نشان می دهد. این ترکیب و همخوانی دقیق اقلام و عناصری مثل کتاب ها، قلم ها و جعبه های چاپ شده در مقابل یک پنجره با منظره از پارک مرکزی ترکیبی استثنائی برای هر فرد ایجاد میکند.

 

پرتره های اطراف شومینه - دکوراسیون تابلو
پرتره های اطراف شومینه

پرتره های اطراف شومینه

صاحب این منزل ، این عکسهای زیبای روی دیوار را که پرتره های دخترانش هستند ، از Will cotton هنرمند معاصر تحویل گرفته است . نقاشی ها در هر دو طرف شومینه در اتاق نشیمن خانه منهتن نقش بسته شده اند.

 

 

عکس هایی با بوی صمیمیت - دکوراسیون تابلو
عکس هایی با بوی صمیمیت

عکس هایی با بوی صمیمیت

خاطرات خود را با صفحه نمایش دیوار اندازه گیری کنید و به نمایش بگذارید. در Tiburon، کالیفرنیا، خانه ای وجود دارد که تصاویر روی دیوار آن ،توسط Ann Lowengart ( عکاس ) گرفته شده است. یک عکس سیاه و سفید زیبا از کودکان در زمینه دیوار منزل ، حس خوب صمیمیت و دوستی را در خانواده افزایش میدهید.

 

نمایش پنجره ای - دکوراسیون تابلو
نمایش پنجره ای

نمایش پنجره ای

یک نقاشی فرانچسکو کلمنتی و تعداد زیادی عکس خانوادگی در پنجره پانورامای نیویورک “دیان ون فورستنبرگ” نمایش داده شده است. ترکیب این گروه از تصاویر غیرممکن به نظر میرسد و این امر بسیار جذاب و سرگرم کننده است و موجب گشت و گذار مخاطب در میان هنر عکس ها میشود.

 

ما در این مقاله به شما ۱۶ ایده جذاب و متفاوت برای چیدمان تابلو های خانوادگی شما در خانه معرفی کردیم. این ایده ها بر اساس سبک و نمایی که دارند میتوانند در خانه های مختلف به کار روند. خانه های کوچک، خانه هایی با سقف بلند و غیره. دکوراسیون تابلو خانوادگی در خانه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این عنصر از جمله عناصری است که مهمانان و بینندگان به آن توجه زیادی میکنند .

گروه معماری و طراحی دکوراسیون آریان معماری با تکیه بر متخصصین حوزه دکوراسیون و با کسب سالها تجربه و دارا بودن ده ها نمونه کار موفق در زمینه های مختلف طراحی دکوراسیون و معماری، مجری و ایده پرداز صفر تا صد پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی خانه و محل کار شماست. شما میتوانید با استفاده از شماره هایی که در سایت قرار داده شده اند با مشاورین آریان معماری تماس گرفته و با آنها در ارتباط باشید.

 

منبع : architecturaldigest

 

علیرضا شاکری

علیرضا شاکری، مدیر محتوا، گرافیست و طراح سایت هستم . حدود 7 ساله در زمینه های مختلف در فضای مجازی فعالیت میکنم .

7 نظر