معماریان مگ

16 ایده خلاقانه برای دکوراسیون تابلو در خانه

دکوراسیون تابلو
دکوراسیون تابلو

دکوراسیون تابلو | 16 ایده برای انتخاب بهترین نوع چیدمان تابلو در خانه

احساس راحتی و شخصی بودن منزل، چیزی است که خانه را محل آرامی برای سکونت می سازد و هیچ چیز به اندازه عکس های هنری و تابلو های خانوادگی ما را به این هدف نمی رساند. اما پیدا کردن راه ها و روش هایی برای هرچه بهتر دیده شدن دکوراسیون تابلو و تصاویر در منزل، گاهی می تواند چالش برانگیز باشد. برای داشتن بهترین دکوراسیون تابلو، رنگ بندی طرح، آثار هنری دیگر در خانه و فضای کلی باید در نظر گرفته شود.

در اینجا، نگاهی به آرشیو ایده های دکوراسیون تابلو در خانه می اندازیم تا نمونه هایی از بهترین طرح ها را برای نمایش خاطرات خانوادگی به صورت گالری روی دیوار را به شما نشان دهیم. امکاناتی که برای نمایش خلاقانه این تابلوها در دسترس شماست، فرصتی مناسب را به شما می دهد تا این تصاویر را روح انگیز و خیالی جلوه دهید! تا پایان این مقاله با معماریان همراه باشید.

 

ترکیب جفت از تصاویر پرتره

در این خانه، دو پسر را می بینید که مشغول انجام تکالیف و کارهای روزمره خود روی کاناپه و میز کنار آن هستند. در بالای کاناپه، دو عکس پرتره از کودکی این دو برادر وجود دارد. این تصاویر با رنگ روغن نقاشی شده و ایده جالبی برای به نمایش گذاشتن عکس های خانوادگی به شمار می رود.

ترکیب جفت از تصاویر پرتره - دکوراسیون تابلو
ترکیب جفت از تصاویر پرتره

 

تابلوهای پرتعداد با قاب های قرمز

قاب عکس های قرمز، در کنار قاب های سفید و سیاه یک نمای کلاسیک به خانه شما می بخشد و باعث ایجاد نمایی شلوغ با تابلوهای پر تعداد در راه پله خانه شما می شود. پس زمینه های سفید که در تمام تابلو ها وجود دارد، رنگ های پر جنب و جوش و فانتزی را در عکس ها بیشتر به چشم می آورد. رنگ پس زمینه این دیوار نیز سفید است تا پویانمایی بصری این تابلوها را به نمایش بگذارد.

تابلوهای پرتعداد با قاب های قرمز - دکوراسیون تابلو
تابلوهای پرتعداد با قاب های قرمز

 

گالری تصاویر در آشپزخانه

قرار دادن عکس های خانوادگی روی دیوار، به اتاق نشیمن محدود نمی شود. چرا تابلو های خاطره انگیز کسانی که دوستشان دارید را در آشپزخانه قرار ندهید؟ در این نمونه عکس های خانوادگی را مشاهده می کنید که بالای میزی در آشپزخانه قرار گرفته اند و منظره ای صمیمی در این بخش از خانه ایجاد کرده اند.

گالری تصاویر در آشپزخانه - دکوراسیون تابلو
گالری تصاویر در آشپزخانه

 

 

دیوار گالری تصاویر خانواده و دوستان

یک دیوار گالری پر از عکس های خانوادگی نقطه عطف این راهروی مینیمالیستی است. استفاده از فریم های چوبی و پس زمینه سفید، یک راه موثر برای ایجاد اتحاد در یک گالری عکس روی دیوار است؛ این ایده مجموعه ای از تصاویر را با ظرافت نشان می دهد.

دیوار گالری تصاویر خانواده و دوستان - دکوراسیون تابلو
دیوار گالری تصاویر خانواده و دوستان

 

میز ناهار خوری خانوادگی

کاناپه و میزی که سردبیر یک مجله روی آن صبحانه می خورد، با خاطرات خانوادگی وی که در تابلوهایی با رنگ بندی سیاه و سفید و قدیمی به نمایش درآمده، حس زندگی را در این مکان از خانه به جریان انداخته است. ترکیبی از فریم های سیاه، سفید و طلایی نه تنها با دکور اتاق هماهنگی خوبی دارد، بلکه این حس را در بیننده به وجود می آورد که که تصاویر در طول زمان جمع آوری شده است. این طرح یکی از بهترین نمونه های دکوراسیون تابلو برای خانه های کوچک است.

میز ناهار خوری خانوادگی - دکوراسیون تابلو
میز ناهار خوری خانوادگی

 

طیف رنگی هماهنگ

در این نمونه قاب های قرمز رنگی را مشاهده می کنید که در پس زمینه فیروزه ای این خانه، عکس های زیادی را در خود جای داده است! عکس های خانوادگی که در یک طیف رنگی خاص مشاهده می شوند، از طریق رنگ آمیزی دو رنگ پر جنب و جوش و همچنین عدم وجود رنگ های مات، به دلیل اینکه رنگ های روشن در آن وجود ندارد هر تصویر را بسیار نزدیک تر می کند تا رنگ های پرجنب و جوش و متضاد قاب و تصویر بیشتر به چشم بیاید و یک دکوراسیون تابلو زیبا و جذاب را به نمایش بگذارد.

طیف رنگی هماهنگ - دکوراسیون تابلو
طیف رنگی هماهنگ

 

یک ترتیب شبکه ای ساده

سیندی کرافورد و رندر گربر ( نام صاحبان خانه ) چهره هیچ فرد غریبه ای را در این تابلو ها به نمایش نگذاشتند. آن ها چهار تصویر از اعضای خانواده – در یک حالت شبکه ای ساده و یکپارچه را روی دیوار اتاق نشیمن اصلی در خانه ای در مکزیک ایجاد کرده اند. تصاویر زیبای گرفته شده توسط برایان اسمیت، به صورت بصری با قاب های سیاه قوی تنظیم شده اند که انتخاب کلاسیک و جذابی برای دکوراسیون تابلو تصاویر سیاه و سفید است.

یک ترتیب شبکه ای ساده - دکوراسیون تابلو
یک ترتیب شبکه ای ساده

 

 

از کف خانه تا سقف خانه - دکوراسیون تابلو
از کف خانه تا سقف خانه

 

گالری تصاویر در ورودی تالار و منازل

با توجه به زیبایی شناسی که در راهروی این خانه وجود دارد، تصاویر خانوادگی سیاه و سفید با پس زمینه سفید و ساده ای قرار داده شده که به این قسمت از خانه روحی دوباره می بخشد. به علاوه، وجود قاب های چوبی تیره باعث هرچه گرم تر شدن این تصاویر و دیواری که روی آن قرار گرفته اند می شود. آرایش گالری در این سبک، معمولا با یک گلدان زیبا و کوچک در زیر آن، به همراه گلهای صورتی کمرنگ یک تمرکز رنگ عالی به فضای ما می بخشد.

گالری تصاویر در ورودی تالار و منازل - دکوراسیون تابلو
گالری تصاویر در ورودی تالار و منازل

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون تابلو های خانه خود هستید؟

مشاوران ما می توانند برای اجرای پروژه هایتان شما را یاری کنند.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

نمایش نامتقارن تصاویر روی دیوار

ترتیب نامنظم عکس های خانوادگی در این فضای زندگی، خطوط سنگ های قیمتی را به سمت چپ آنها تقسیم می کند. این خانه با خلاقیت و استفاده صحیح از نور و به صورت هوشمند طراحی شده است؛ همچنین وجود رنگ سفید مات در پس زمینه عکس ها و دیوار، یک حس زیبایی شناختی جذاب را به بیننده تحمیل می کند که در آن دکوراسیون تابلو به بهترین شکل ممکن در کنار هم چیده شده اند.

نمایش نامتقارن تصاویر روی دیوار - دکوراسیون تابلو
نمایش نامتقارن تصاویر روی دیوار

 

 

ایجاد یک مجموعه عکس پراکنده

نمایش تصاویر خانوادگی در قفسه های کتاب با استفاده از سبک چیدمان شخصی، ترکیبی بی نظیر از نمایش بصری و درهم شکستن محدودیت های ذهنی جهت ایجاد یک گالری است. عکسهای اعضای خانواده به راحتی با کتابها، به طرز شگفت انگیزی اعتیاد آور و جذاب  است و با عناصر طبیعی کنار آن همخوانی دارد، همه این ها نمایان گر پویایی و زنده بودن تصاویری است که ما در این مجموعه دکوراسیون تابلو خلق کرده ایم.

ایجاد یک مجموعه عکس پراکنده - دکوراسیون تابلو
ایجاد یک مجموعه عکس پراکنده

 

تابلوهای درهم

در اتاق نشیمن این خانه که به یک بازیگر و مدل آمریکایی تعلق دارد، وی عکس های خود و فرزندان خود را که توسط عکاسان آنی لیبوویتز و رابرت ماپلترورپ گرفته شده است، در کنار عکس های هنری افرادی مانند ریچارد آیدون قرار داده است. آرایش کابینت ها در زیر قاب عکس ها، منظره جالبی را برای ایجاد عمق بصری از طریق قاب های همپوش شده در ابعاد مختلف ارائه می دهند.

تابلوهای درهم - دکوراسیون تابلو
تابلوهای درهم

 

قاب های کلاسیک رومیزی

این نمونه، یک میز در کتابخانه جورج استفانوپولوس است که در آپارتمانی در شهر نیویورک قرار دارد و روی آن عکس های خانوادگی در کنار تندیسی که برای پوشش انتخابات سال 2009 به صاحب این خانه اعطا شده است را نشان می دهد. این ترکیب و همخوانی دقیق اقلام و عناصری مثل کتاب ها، قلم ها و جعبه های چاپ شده در مقابل یک پنجره با منظره از پارک مرکزی ترکیبی استثنائی برای هر فرد ایجاد میکند.

قاب های کلاسیک رومیزی - دکوراسیون تابلو
قاب های کلاسیک رومیزی

 

پرتره های اطراف شومینه

صاحب این منزل، این عکس های زیبای روی دیوار را که پرتره های دخترانش هستند، از ویل کاتن هنرمند معاصر تحویل گرفته است. نقاشی ها در هر دو طرف شومینه در اتاق نشیمن خانه ای در منهتن قرار گرفته اند.

پرتره های اطراف شومینه - دکوراسیون تابلو
پرتره های اطراف شومینه

 

 

عکس هایی با بوی صمیمیت

خاطرات خود را با صفحه نمایش دیوار اندازه گیری کنید و به نمایش بگذارید. در کالیفرنیا، خانه ای وجود دارد که تصاویر روی دیوار آن، توسط آقای لانگرت گرفته شده است. یک عکس سیاه و سفید زیبا از کودکان در زمینه دیوار منزل، حس خوب صمیمیت و دوستی را در خانواده افزایش می دهید.

عکس هایی با بوی صمیمیت - دکوراسیون تابلو
عکس هایی با بوی صمیمیت

 

نمایش پنجره ای

یک نقاشی از فرانچسکو کلمنتی و تعداد زیادی عکس خانوادگی در پنجره پانورامای نیویورک “دیان ون فورستنبرگ” نمایش داده شده است. ترکیب این گروه از تصاویر غیرممکن به نظر می رسد و این امر بسیار جذاب و سرگرم کننده است و موجب گشت و گذار مخاطب در میان هنر عکس ها می شود.

نمایش پنجره ای - دکوراسیون تابلو
نمایش پنجره ای

 

چکیده آنچه در مقاله دکوراسیون تابلو گفته شد:

ما در این مقاله به شما 16 ایده جذاب و متفاوت برای چیدمان تابلو های خانوادگی شما در خانه معرفی کردیم. این ایده ها بر اساس سبک و نمایی که دارند می توانند در خانه های مختلف به کار روند. خانه های کوچک، خانه هایی با سقف بلند و غیره. دکوراسیون تابلو خانوادگی در خانه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این عنصر از جمله عناصری است که مهمانان و بینندگان به آن توجه زیادی می کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه توسط شرکت معماریان

گروه معماری و طراحی دکوراسیون معماریان با تکیه بر متخصصین حوزه دکوراسیون و با کسب سالها تجربه و دارا بودن ده ها نمونه کار موفق در زمینه های مختلف طراحی دکوراسیون و معماری، مجری و ایده پرداز صفر تا صد پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی خانه و محل کار شماست. شما می توانید با استفاده از شماره هایی که در سایت قرار داده شده اند با مشاورین معماریان تماس گرفته و با آنها در ارتباط باشید.

تماس با معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

منبع : architecturaldigest

 

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

7 نظر