معماریان مگ
نکات مهم طراحی منزل به صورت حرفه ای

5 راه برای چیدمان و دکوراسیون خانه خود همانند طراحان حرفه ای

انتخاب دکور و چیدمان خانه ممکن است کار دشواری باشد. سخت است که قطعات مبلمان ووسایل دکوراتیو را پیدا کنید که سبک شما را به تصویر بکشد. طراح داخلی مشهور، کری ویتمن، به ستاره های هالیوود از جمله جسیکا آلبا ، امیلیو استویز و… کمک می کند تا قطعات سبک خودشان را برای خانه هایشان تهیه کنند. در اینجا نکات مهمی را که این طراح داخلی مشهور در مورد چگونگی خرید وسایل و قطعات تزئینی پیشنهاد کرده است، بیان کرده ایم. با توجه به این موارد شما میتوانید با دکوراسیون خانه خود همانند طراحان حرفه ای اتاقتان را با سبک خودتان چیدمان کنید.

روش های طراحان حرفه ای در دکوراسیون خانه

برای دکوراسیون خانه خود همانند طراحان حرفه ای ، مرزها را بشکنید و جسورتر عمل کنید

کری ویتمن، طراح داخلی مشهور می گوید: من همیشه مشتریانم را وادار میکنم که کمی بیشتر از منطقه آسایش خود خارج شوند تا آنچه که واقعا دوست دارند را، پیدا کنند. این طراح حرفه ای همیشه به مشتریانش کتابها و مجلات مختلف می دهد تا با انتخاب آنها آشنا شود و از آنها الهام بگیرد. از این جهت، او دوست دارد که از مرزها خارج شود، تا ببیند کجا می تواند قطعات تزئینی بزرگتر یا پررنگ تر را اعمال کند. این ها شامل قطعات تزئینی درخشان مانند گلدان، لامپ و نقاشی است.

پیشنهاد طراحان داخلی برای دکوراسیون خانه

برای دکوراسیون خانه خود همانند طراحان حرفه ای ، اتاق را به سبک خودتان طراحی کنید

با وجود اینکه مشتری کری ویتمن بیشتر با استفاده از مدل های بسیار پیشرفته و گران قیمت دست به طراحی خانه  مشتریانش میزند، اما وی بر این باور است که هیچ دلیلی برای صرف هزینه زیاد در هنگام طراحی یک خانه وجود ندارد. به نظر او مهم تر این است که به احساسات درونی خود توجه کنیم و خود را کاملا بشناسیم و بدانیم که چه چیزی می خواهیم. مثلا بدانیم که آیا تابلوها و اشیای هنری را دوست داریم، یا چه نوع پارچه ای را میخواهیم بکار ببریم و یا نورپردازی مناسب چگونه باید باشد.

طراحی و دکوراسیون خانه به سبک خود

با توجه به نظر وی، خلاق بودن برای طراحی های ارزان قیمت همواره میتواند کمک کننده بزرگی باشد. مطمئن باشید حتی با بودجه محدود هم شما می توانید، تزیینات شگفت انگیز که با شخصیت شما مطابقت دارد، به وجود آورید. در این صورت است که به طور واقعی دکوراسیون خانه خود را همانند طراحان حرفه ای انجام می دهید.

برای دکوراسیون خانه خود همانند طراحان حرفه ای ، هنر پیشنهادی بی نظیر است

در دکوراسیون و چیدمان هر یک از فضاهای خانه، بهره گیری از هنر پیشنهادی مقرون به صرفه و بی نظیر است. هنر جایی است که طراح ویتمن به مشتریانش پیشنهاد می کند که بیشترین هزینه شان را صرف آن کنند. همیشه چیزهای خاصی برای بهتر کردن دکوراسیون فضاها وجود دارد و هنر فقط یکی از آن چیزهاست. به عنوان یک یادداشت اضافی، ویتمن پیدا کردن قطعات ارگانیک و اورجینال را که ارزش های خود را نگه می دارند، دوست دارد. به نظر او هنر وینتژ همیشه بی انتها است. شما در طراحیتان باید هنری را دنبال کنید که با کل اتاق هماهنگ باشد.

هنر های ارزشمند در دکوراسیون منزل

برای دکوراسیون خانه خود همانند طراحان حرفه ای ، اشیای قدیمی را تزئین کنید

در دکوراسیون منزل اگراشیا یا مبلمانی را دوست دارید و نمی خواهید دور بیندازید، تزئین کنید و نگه دارید. کری ویتمن در این باره می گوید: من همیشه طراحی خود را با هر چیزی که مشتری میخواهد از خانه های قبلیش نگه دارد شروع می کنم، زیرا می خواهم اطمینان حاصل کنم که کارم را مطابق میل مشتریانم انجام می دهم. به طور مثال ، در خانه جسیکا آلبا، صندلی ها و عکس های خانوادگی هایی وجود داشت که این ستاره مشهور می خواست آن را حفظ کند. فقط پس از اینکه شما می دانید که چه چیزی را می خواهید نگه دارید، توجه کنید که آیا این اشیا یا میراث خانوادگی سالم هستند.

دکوراسیون و چیدمان اتاق ها همانند طراحان داخلی

برای دکوراسیون خانه خود همانند طراحان حرفه ای ، بر قطعات کلیدی تمرکز کنید

در مورد تمرکز بر قطعات کلیدی کری ویتمن گفته است: من از مشتریانم می خواهم خانه را ترک کنند تا چند چیز را که در آن خانه به یاد بیاورند. شما می توانید به یک خانه زیبا بروید که همه موارد یک طراحی عالی را داشته باشد، اما هنگامی که  آن را ترک می کنید، چیزی را که به یاد می آورید، اهمیت دارد. این طراح داخلی حرفه ای سرمایه گذاری در چند قطعه کلیدی که برخی از احساسات را بیان می کنند، پیشنهاد می کند.

دکوراسیون منزل همانند طراحان حرفه ای

 

تحریریه شرکت معماریان

جهت مشاهده نمونه کارهای معماری و دکوراسیون داخلی گروه معماریان به صفحه ی اصلی سایت مراجعه کنید.

اینستاگرام معماری آریان

اضافه کردن نظر