تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ایده‌های جالب برای دکوراسیون راهرو و تزیین ورودی خانه

ایده‌های جالب برای دکوراسیون راهرو و تزیین ورودی خانه

همان‌گونه که از روی ظاهر افراد می‌توان خصوصیات و روحیات یک فرد را تشخیص داد. راهرو خانه نیز بر روی زیبایی و دکوراسیون خانه شما تأثیرگذار هست. با تزیین ورودی خانه و تغییر دکوراسیون راهرو و تبدیل به یک دکوراسیون شیک، خانه خود را متحول کنید. راهرو نقطه وردی اکثر خانه‌ها می‌باشد و باید طوری تزیین شود که یک حس پرانرژی به افراد خانه ببخشد.

ما در این مقاله مجموعه‌ای از ایده‌ها را برای تزیین ورودی خانه و زیباسازی دکوراسیون راهرو خانه‌های شما آماده کرده‌ایم. مهم نیست که این سبک‌ها روستایی، مدرن یا سنتی باشد، چیزهای را یاد می‌گیرید که خلاقیت شمارا بیدار می‌کند و با الهام گرفتن از این ایده‌ها خودتان هم می‌توانید ایده‌های جدیدتر و جالب‌تر برای دکوراسیون راهرو خود انتخاب کنید. پس این مقاله را با دقت و صبر کافی مطالعه کنید و اگر پیشنهاد یا نظری دارید یا ایده جالب‌تر و خلاقانه‌تر در ذهن دارید می‌توانید از بخش نظرات سایت اعلام کنید.

20- پهن کردن یک قالیچه برای تزیین ورودی منزل

یک قالی یا فرش با زمینه سیاه‌وسفید همراه با ریشه های ضخیم را در راهرو خود پهن کنید می‌توانید از رنگ‌های دیگری هم استفاده کنید. فقط سعی کنید از قالی‌های بارنگ خنثی مثل همین رنگ سیاه‌وسفید استفاده کنید که یک حس طبیعی و پرانرژی را به دکوراسیون راهرو شما می‌بخشد.

پهن کردن یک قالیچه برای تزیین ورودی منزل و دکوراسیون راهرو
قالیچه سیاه و سفید در راهرو

 

 

19- از عکس‌های شاد برای تزیین ورودی منزل استفاده کنید.

از عکس‌های شاد که شادی را به خانه شما می‌آورد استفاده کنید. بر روی دیوار می‌توانید از عکس‌های خانوادگی استفاده کنید؛ که یادآور خاطره‌های خوشی برای شما باشد. یا از عکس‌هایی که قوانینی را برای خانه شما تعیین می‌کند. یا هر عکس جذاب و جالب دیگری که می‌تواند ورودی منزل شمارا به فضایی شاد و آرام تبدیل کند.

عکس‌های شاد برای تزیین ورودی منزل و دکراسیون راهرو
استفاده از عکس های شاد در راهرو

 

18- قرار دادن یک میز سنگی برای زیبایی دکوراسیون راهرو

یک میز با استفاده از سنگ یا سنگ مصنوعی بسازید؛ و شمع‌ها و گلدان‌ها و چندشی تزئینی دیگر را بر روی آن قرار دهید. به دکوراسیون راهرو خود شخصیت بدهید طوری که شخصی که برای اولین بار وارد خانه می‌شود با دیدن آن شگفت‌زده شود.

قرار دادن یک میز سنگی برای زیبایی دکوراسیون راهرو
یک میز سنگی در ورودی راهرو

 

17- یک پانل هنری روی دیوار راهرو نصب کنید

یک پانل هنری جذاب که درختان، گل‌ها و چشم‌انداز را نمایش می‌دهد ایجاد کنید.  یک طرح جالب هنری را در چندین تصویر بر روی صفحات چوب یا mdf ترسیم کنید؛ و بر روی دیوار قرار دهید تا یک حس هنرمندانه به راهرو ببخشد.

نصب پانل هنری بر روی دیواربرا تزیین دکوراسیون راهرو
نصب پانل هنری بر روی دیوار

 

 

16- برای تزیین ورودی خانه خود از یک میز باریک و بلند استفاده کنید

یک میز باریک بسازید که زیاد فضا را اشغال نکند. و در آن کلیدها، کیف پول و چیزهای دیگری را قرار دهید. برای تزیین دکوراسیون راهرو خود می‌توانید از سبدهای محلی که در مغازه‌های صنایع‌دستی موجود هستند استفاده کنید. وسایل موردنیاز را در این سبدها قرار دهید و سبدها را قفسه‌های میزی که ساختید بگذارید.

یک میز باریک و بلند با قفسه ها برای تززین ورودی خانه و دکوراسیون راهرو
یک میز باریک و بلند با قفسه های پر از سبد

 

15- عکس‌ها را در اندازه‌های مختلف بر روی دیوار بچینید.

برای تزیین دکوراسیون راهرو از عکس‌های در اندازه‌های مختلف استفاده کنید؛ و عکس‌ها را به‌صورت نامنظم بر روی دیوار بچینید.

چیدن عکس‌ها را در اندازه‌های روی دیوار راهرو
چیدن عکس‌ها را در اندازه‌های روی دیوار راهرو

 

14- یک پنجره با شیشه‌های آینه‌ای در راهرو قرار دهید

یک پنجره با شیشه‌هایی آینه بر روی دیوار ورودی منزل خود قرار دهید که با منعکس کردن راهرو احساس می‌کنید راهرو دارای فضای بیشتری می‌باشد؛ و راهرو را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و درعین‌حال یک زیبایی خاصی دارد و باکلاس و شکیل می‌باشد.

یک پنجره با شیشه‌های آینه‌ای در ورودی راهرو
یک پنجره با شیشه‌های آینه‌ای

 

 

آیا به دنبال یک معمار معتبر و با تجربه برای معماری پروژه خود هستید؟

شرکت معماریان، در خدمت شما عزیزان است.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

13- عکس‌های را به‌صورت مربع چاپ کنید

عکس‌های موردعلاقه خود را جمع‌آوری کنید. عکس‌های که بیشتر از طبیعت می‌باشد مانند گل‌ها، مناظر و عکس‌های جالب دیگر. برای تزیین ورودی منزل خود این عکس‌ها را به‌صورت مربع چاپ کنید و بر روی دیوار بچسبانید.

عکس‌های را به‌صورت مربع برای تزیین ورودی خانه و دکوراسیون راهرو
چیدن عکس‌های را به‌صورت مربع

 

 

12- برای تزیین ورودی خانه از قاب‌های کلاسیک را آویزان کنید

یک قاب عکس کلاسیک سیاه‌وسفید یا چوبی را انتخاب کنید. از عکس‌های با زمینه‌های سیاه‌وسفید استفاده کنید. آن‌ها را به‌صورت منظم و در فواصل مشخصی بر روی دیوار ورودی خانه بچینید. تا دکوراسیون راهرو خود را به یک نمایشگاه طراحی تبدیل کنید.

آویزان کردن قاب‌های کلاسیک در راهرو
آویزان کردن قاب‌های کلاسیک در راهرو

 

11- در راهرو خود گلدان گل‌های با طراوت قرار دهید

یک پوشش سبز را به دکوراسیون راهرو خود اضافه کنید و یک گلدان از یک گل پرنشاط یا کاکتوسی زیبا داشته باشید. یک لبه برای قرار دادن این گلدان‌ها در راهرو خود ایجاد کنید. یا گلدان‌ها را از دیوار آویزان کنید بستگی به راهرو خانه شما دارد که چطوری آن را تزیین کنید و خودتان باید از خلاقیت خود نیز استفاده کنید.

استفاده از گلدان گل‌های با طراوت برای تزیین ورودی منزل و دکوراسیون راهرو
استفاده از گلدان گل‌های با طراوت

 

10- کاغذدیواری با طرح جنگل را به دکوراسیون راهرو خود اضافه کنید

راهرو خود را به یک جنگل آرام تبدیل کنید. برای تزیین ورودی منزل خود از کاغذدیواری‌هایی که طرح درخت و گیاه دارند استفاده کنید. طوری که وقتی شخصی وارد راهرو می‌شود احساس جنگلی پر از درختان سبز بهش دست بدهید.

کاغذدیواری با طرح جنگل برای دکوراسیون راهرو
کاغذدیواری با طرح جنگل

 

 

9- آویزان کردن ماکرمی از دیوار

(Macrame) ماکرمی یک نوع از نساجی است که با استفاده از تکنیک‌های گره زدن (به‌جای بافتن یا بافندگی) تولید می‌شود.

برای آوردن احساس شادی به راهرو خود و تزیین ورودی خانه و زیباسازی آن، می‌توانید عکس‌های خود را بر روی طناب‌ها یا پارچه‌های گره‌زده شده از دیوار آویزان کنید. این طناب‌ها را از یک چوب آویزان کنید و عکس‌ها را با استفاده از چسب به آن‌ها بچسبانید.

آویزان کردن عکس ها از ماکرمی برای تزیین راهرو
آویزان کردن عکس ها از ماکرمی

 

8- گالری عکس‌ها را با مجسمه‌ها ترکیب کنید

پس‌ازاینکه دیوار راهرو خانه خود با گالری عکس‌ها تزیین کردید. می‌توانید از قطعات هنری و مجسمه‌های جالب استفاده کنید. آن‌ها را با گالری عکس‌ها ترکیب کنید و یک فضای هنرمندانه به وجود بیاورید.

ترکیب کردن عکس ها با مجسمه ها برای تزیین دکوراسیون راهرو
ترکیب کردن عکس ها با مجسمه ها

 

7- عکس‌های رنگی در فریم‌های سفید را بر روی دیوار راه قرار دهید

برای تزیین ورودی خانه یا محل کار خود، عکس‌های رنگی که در فریم‌های سفید قرارگرفته‌اند را پاپ کنید. این طرح توجه شمارا جلب می‌کنید و باعث می‌شود مهمانان شما از آن لذت ببرند و به آن نگاه کنند.

عکس‌های رنگی در فریم‌های سفید برای دکوراسیون راهرو
عکس‌های رنگی در فریم‌های سفید

 

6- قفسه‌های مکعبی را بر روی دیوار راهرو نصب کنید.

راهرو را با قفسه‌های مکعبی کوچک و با قاب‌های عکس تزیین کنید. رنگ قفسه‌ها را با دیوار راهرو همرنگ کنید. قاب عکس‌ها از رنگ‌های جذاب و متریال تهیه‌شده باشند. یعنی هر قاب عکس یک رنگ شاد و جذاب داشته باشد و مجموعه ای از رنگ‌ها را استفاده کنید.

قفسه‌های مکعبی را بر روی دیوار راهرو
قفسه‌های مکعبی

 

5- از آینه در دکوراسیون راهرو استفاده کنید

آینه اغلب این تصور را به وجود می‌آورد که فضای بزرگ‌تر است. درواقع آینه برای تزئین دکوراسیون راهرو ایده آل می‌باشد چون راهروها اغلب کوچک هستند. آینه‌ها را با چوب بپوشانید. یا از قابی استفاده کنید که با دیگر اجزا و دکوراسیون راهرو شما مطابقت داشته باشد.

آینه برای تزیین دکوراسیون راهرو
آینه برای تزیین دکوراسیون راهرو

 

 

4- یک گالری افقی از عکس‌ها بر روی دیوار ایجاد کنید

شما می‌توانید از عکس‌ها به هر نحوی برای تزیین ورودی منزل خود استفاده کنید. در اینجا شما می‌توانید راهرو خود را با عکس‌های خانوادگی خیره‌کننده روشن کنید. برای به حداکثر رساندن فضای دیوار خود، عکس‌های خود را در یک الگوی افقی قرار دهید. رنگ‌های عکس را در طرح‌هایی مانند رنگ‌های آبی و زرد برای انسجام نگه‌دارید.

گالری افقی از عکس‌ها بر روی دیوار راهرو
گالری افقی از عکس‌ها بر روی دیوار

 

3- عکس‌های را در قاب‌های سلطنتی قرار دهید

بازهم از عکس‌های خانوادگی یا هر عکس دیگری که فضا را پرنشاط می‌کند استفاده می‌کنیم. عکس‌های خود را در قاب‌های سلطنتی قرار دهید. همه قاب‌ها را با استفاده از اسپری رنگ به یک رنگ تبدیل کنید. یا خود قاب‌ها را از اول یکرنگ تهیه کنید. و آن‌ها را بر روی دیوار قرار دهید.

عکس‌های با قاب‌های سلطنتی برای تزیین ورودی منزل و دکوراسیون راهرو
عکس‌های با قاب‌های سلطنتی

 

2- نقشه جهانی برای تزیین دکوراسیون راهرو خود آویزان کنید

یک نقشه جهانی بزرگ را در راهرو خانه خود آویزان کنید. هر بار یک قسمت یا مکان از نقشه را برای سفر یا دیدن یا اطلاعات در مورد آن مکان علامت‌گذاری کنید.

نقشه جهانی برای تزیین دکوراسیون راهرو
نقشه جهانی برای تزیین دکوراسیون راهرو

 

1- یک طرح و بوم هنر را بر روی دیوار راهرو قرار دهید

یک طرح خالی را بارنگ‌های آکریلیک تزئین کنید. یک تصویر ساده مانند یک گل یا قلب را انتخاب کنید، سپس طرح را با یک کلمه یا عبارت تزیین کنید.

یک طرح و بوم هنر را بر روی دیوار راهرو
یک طرح و بوم هنر را بر روی دیوار راهرو

 

در این مقاله ایده‌ها و طرح‌هایی را برای تزیین ورودی خانه شما و دکوراسیون ان بیان کردیم. به یاد داشته باشید شما برای تزیین راهرو خود می‌توانید از یکی یا ترکیبی از این ایده‌ها استفاده کنید و راهرو خانه خود را تزیین کنید. همگی این ایده‌ها به‌سادگی قابل‌اجرا می‌باشند. درصورتی‌که توانایی و وقت انجام این کارها را ندارید می‌توانید با معماریان تماس بگیرید. ما می‌توانیم به‌صورت کامل شمارا در این امر یاری کنیم و به بهترین نحو و با کمترین هزینه ایده‌های شمارا عملی کنیم. اگر ایده در ذهن ندارید ما می‌توانیم ایده‌های خیلی عالی را برای شما خلق و آن‌ها را عملی کنیم. درصورتی‌که ازاین مقاله راضی بودید یا پیشنهادی دارید می‌توانید از بخش نظرات نظر خود را اعلام کنید.

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر ازجمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش‌های مختلف سایت دارید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه‌های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می‌توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش‌های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

حسام
حسام رمضانی، توسعه دهنده وب هستم. به دنیای برنامه نویسی و تکنولوژی علاقه مندم. هم اکنون مدیر سایت شرکت معماری آریان هستم.

دیدگاه‌ها (1)


  1. جالب بود ممنون

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا