تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
راهنمای خرید کاغذ دیواری سه بعدی

راهنمای خرید کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی طرح درخت

 

 مقدمه : در این راهنمای خرید از وب سایت تخصصی دکوراسیون داخلی معماریان قصد داریم شما را با راهنما خرید کاغذ دیواری سه بعدی و انواع مدلهای کاغذ دیواری آشنا نمائیم. انواع مدلهای کاغذ دیواری سال ها است تزیین بخش دیوارهای خانه های ما بوده اند. از سبک ها و طراحی های اولیه تا مدلهای امروزی که با کیفیت طراحی، تولید و چاپشان می توانند هر بیننده ای را شگفت زده نمایند.

کاغذ دیواری ها مدلهای متنوعی دارند که هر کدام از آنها برای یک فضا و موقعیت خاص می تواند بهترین انتخاب باشد. در سال های اخیر، طراحان دکوراسیون داخلی به روش های جدید و جذابی در به کار گیری از کاغذ دیواری دست یافتند که استفاده از آنها را بسیار جذاب تر از قبل کرده است. سهولت استفاده از طرح ها و مدلهای متنوع در کنار نصب آسان و فوق العاده سریع، انواع مدلهای کاغذ دیواری و به ویژه کاغـذ دیـواری سه بعدی را به یکی از اولین انتخاب های تغییر دکوراسیون هر خانه ای تبدیل کرده است.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

 

 

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟ 

کاغـذ دیـواری های سه بعدی جدیدترین و جذاب ترین عضو خانواده انواع مدلهای کاغذ دیواری هستند. پیشرفت تکنولوژی های طراحی و چاپ در تمامی زمینه ها از جمله دکوراسیون داخلی، تحولاتی اساسی ایجاد کرده است. محصولات و المان های جدید دکوری دارای ویژگی هایی هستند که بسیاری از آنها تا چندین سال قبل مقدور نبوده است. همین استفاده از تکنولوژی های نوین و ارتقاء کیفیت طراحی و چاپ، خالق کاغـذ دیـواری سه بعدی شده است که دیدن تصاویر آنها نیز حتی شگفت انگیز است.

انواع کاغـذ دیـواری سه بعدی با طریقه نصب آسان و جلوه بصری زیبا می تواند در کمترین زمان ممکن در هر فضا و سالنی، تحولی چشم گیر ایجاد کند. همین موضوع باعث شده است که از انواع مدلهای کاغذ دیواری بتوان در تمامی بخش های خانه استفاده کرد. چه اهل طبیعت باشید یا این که طرح های مدرن هندسی را بپسندید، در تنوع بی شمار انواع کاغذ دیواری سه بعدی می توانید طرح و رنگ مورد نظرتان را بیابید.

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری سه بعدی

 

مزایا و ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی در مقایسه با سایر مدلهای کاغذ دیواری : 

دکوراسیون داخلی منزل به کمک انواع مدلهای کاغذ دیواری یا کاغـذ دیـواری سه بعدی مزایای متعددی دارد که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم. همین مزایا موجب محبوبیت به کار گیری این المان های جذاب و زیبا در تزیین دیوارهای خانه ها شده است. با برخی از اصلی ترین مزایای کاغذ دیواری سه بعدی آشنا شوید :

 

مدلهای کاغذ دیواری
مدلهای کاغذ دیواری سه بعدی

 

 

 • ارزان تر از دیوار پوش : 

کاغذهای دیواری به نسبت بسیاری از دیوار پوش ها، قیمت اجرای نهایی کمتری دارند. آنها به راحتی بر روی هر سطحی نصب شده و جز در موارد خاص، نیاز به زیرسازی ندارند. ضمنا از آنجایی که در بسیاری از انواع طراحی های دکوراسیون داخلی ساختمان تنها یک یا دو دیوار با انواع مدلهای کاغذ دیواری پوشش داده می شود، سطح پوشش اندک از هزینه نهایی اجرا کاسته و همان یک دیوار کاغذ شده نیز کل بار دکوراسیون داخلی منزلتان را بر عهده دارد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
مدلهای کاغذ دیواری سه بعدی

 

 • شگفت انگیز و جذاب : 

حقیقتا کاغـذ دیـواری سه بعدی تحولی عظیم در انواع مدلهای کاغذ دیواری است. همان طور که از عکس های این مقاله پیدا است، غالب طرح های کاغـذ دیـواری سه بعدی شگفت انگیز و جذاب است و می تواند میهمانان خانه شما را حیرت زده کند.

 

مدلهای کاغذ دیواری
مدلهای کاغذ دیواری سه بعدی

 

 • مدرن و متنوع : 

کاغذ دیواری سه بعدی در میان انواع مدلهای کاغذ دیواری ، مدرن ترین و به روزترین سبک از تزیین دیوارها است. تنوع رنگ و طرح آنها بی شمار است و ما در انتهای این مقاله، به معرفی برخی از اصلی ترین سبک های آنها خواهیم پرداخت.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی مدرن

 

 • اجرا و نصب آسان : 

اجرا و نصب تمامی دیوار پوش ها نیاز به زیرسازی و صرف زمان زیادی دارد. طبیعتا زیرسازی دیوارها برای یک دیوار پوش، موجب آسیب دیدن آنها نیز می گردد. کاغذهای دیواری از دیرباز به نصب آسان و بسیار سریع معروف بوده اند. یک دیوار چند ده متری در کمتر از یک ساعت می تواند با انواع مدلهای کاغذ دیواری پوشش داده شود.

 

مدلهای کاغذ دیواری سه بعدی
نصب کاغذ دیواری سه بعدی

 

 • قابلیت شستشو : 

تقریبا این روزها تمامی مدلهای کاغذ دیواری قابل شستشو هستند. این موضوع در کاغذ دیواری سه بعدی نیز صادق است. پس خیال شما بعد از خرید آنها راحت است زیرا همیشه و با یک گردگیری ساده، همان زیبایی و جلوه روز اول را دارند.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ

در فروشگاه وب سایت معماریان کالای متنوع دکوراسیون داخلی و انواع مدلهای کاغذ دیواری ، دیوار پوشش و کاغذ دیواری سه بعدی برای شما دوستان وجود دارد. شما می توانید در میان تنوع این اقلام محصول مورد نظرتان را با سایر اقلام مقایسه و خریداری نمائید.

 

 

کاغـذ دیـواری سه بعدی مناسب برای تمامی فضاها 

از کاغـذ دیـواری سه بعدی تقریبا می توان در تمامی مکان های عمومی و خصوصی استفاده کرد. فارغ از محیط های آپارتمانی، سالن های پذیرایی و لابی ساختمان های خصوصی و دولتی می توانند با استفاده از یک مدل جذاب کاغذ دیواری سه بعدی ، احساس بهتری به مراجعین خود بدهند. در منزل نیز انواع مدلهای کاغذ دیواری به گونه ای هستند که تقریبا می توان از آنها در هر فضایی استفاده نمود. انواع کاغذ دیواری سه بعدی نیز به همین منظور طراحی و تولید شده اند که حتی برای اتاق خواب کودکان نیز دارای طرح های متنوعی هستند.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغـذ دیـواری سه بعدی طرح منظره

 

 • سالن های پذیرائی و کافی شاپ ها :

طرح های متنوع مدرن و کلاسیک کاغذهای دیواری، بهترین انتخاب برای تغییر زیبای فضای داخلی هر سالن یا کافی شاپی است.

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری سه بعدی مناسب کافه

 

 • سالن و نهارخوری منزل : 

به صورت مرسوم از کاغـذ دیـواری سه بعدی یا انواع مدلهای کاغذ دیواری ، در سالن های پذیرایی استفاده می شود. اختصاص یک دیوار با پوشش کاغذ دیواری، به این موضوع می تواند باعث شکسته شدن فضا و ایجاد تفاوت در دکوراسیون داخلی منزلتان گردد. بهتر است در سالن نهارخوری نیز یک یا دو دیوار را به یک کاغذ دیواری که با سبک عمومی فضای داخلی منزلتان تطابق دارد، اختصاص دهید.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغـذ دیـواری سه بعدی مناسب اتاق نشیمن

 

 • اتاق خواب : 

انواع کاغذهای دیواری با طرح های آرامش بخش و زیبا به صورت اختصاصی برای اتاق های خواب نیز طراحی شده اند. در این زمینه خاص، کاغذ دیواری های سه بعدی دارای تنوعی بی شمار و بسیار جذاب هستند.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغـذ دیـواری سه بعدی مناسب اتاق خواب

 

 • اتاق کودکان : 

کودکان دوست دارند در اتاقشان همه چیز رنگ و بوی کودکانه داشته باشد. انواع مدلهای کاغذ دیواری کودکانه در طرح های عادی و یا به صورت کاغذ دیواری سه بعدی مخصوص کودکان طراحی شده است.

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری سه بعدی مناسب اتاق کودک

 

محبوب ترین مدلهای کاغذ دیواری و کاغـذ دیواری سه بعدی 

در ادامه انواع مختلفی از سبک های کاغذ دیواری را مشاهده می کنید که در انواع سبک های کلاسیک و مدرن پراکنده است. در میان این طرح ها، کاغذ دیواری هایی در قالب پوستر و با نمایی طبیعی و بسیار زیبا وجود دارند.

 

 • سبک های کلاسیک : 

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری کلاسیک

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری کلاسیک

 

 • سبک مدرن کاغذ دیواری سه بعدی : 

 

کاغذ دیواری سه بعدی

 

کاغذ دیواری سه بعدی

 

 • انواع مدلهای کاغذ دیواری با مناظر طبیعی : 

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری با مناظر طبیعی

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری با مناظر طبیعی

 

 • مدلهای کاغذ دیواری طرح پوستر :

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری طرح پوستر

 

مدلهای کاغذ دیواری
کاغذ دیواری طرح پوستر

 

 

 

امیدواریم با ارائه این این سری مقالات توانسته باشیم شما را با مهمترین سرفصل های دکوراسیون داخلی منزل آشنا کرده باشیم. در فروشگاه تخصصی معماریان شما می توانید انواع محصولات دکوری را با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا خریداری نمایید.

 

فروشگاه اینترنتی معماریان

 

دانلود pdf این مقاله

 

 

 

 

 

 

 

مسعود

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا