معماریان مگ

چرا باید از قاب پنجره خاکستری برای خانه ام استفاده کنم؟

قاب پنجره خاکستری ویژگی جاودانه ای به خانه شما می دهد پنجره جدید می تواند به طور اساسی در ظاهر خانه تغییر ایجاد کند و با رنگ خاکستری لحظه های واقعی و خاص را تجربه کنید. قاب پنجره خاکستری در طول چندین سال گذشته به طور پیوسته محبوبیت خود را افزایش داده اند و به راحتی این محبوبیت قابل درک است چرا که قاب پنجره خاکستری تغییر جالبی ایجاد میکند و می تواند از رنگ سفید کاملا متفاوت به نظر اید. اگر شما در حال ارزیابی انتخاب مناسب پنجره هستید با شرکت معماریان همراه باشید.

ست اشپزخانه با رنگ خاکستری - قاب پنجره خاکستری
ست اشپزخانه با رنگ خاکستری

دراماتیک کردن خانه

انتخاب قاب پنجره خاکستری تیره برای قرار دادن ان روی یک طرح کلاسیک انتخاب هوشمندانه ای است. این قاب های خاکستری تیره تقریبا سیاه هستند و یک لبه مدرن و گرافیکی را به ارایش سنتی خانه شما وارد میکنند با تزریق رنگ خاکستری بر روی کاشی ها رنگ و شکل فریم خاصی را ترسیم میکنیم

نمای دیوار خاکستری رنگ با قاب پنجره سفید - قاب پنجره خاکستری
نمای دیوار خاکستری رنگ با قاب پنجره سفید

قسمت سفید رنگ را دست نخورده بگذارید

ایا در مورد یک قاب پنجره خاکستری خودتونو کاملا متعهد میدونید؟چطوره که یک قسمت از اون رو دست نخورده نگه داریم؟ این یک جلوه ویژه باز به قاب می دهد بخصوص اگر بقیه روکش یا دیوار با رنگ خاکستری تزیین شده باشد. اگر شما پنجره های سفید uPVC دارید و نمی خواهید آنها را جایگزین کنید، تغییرات در رنگ می تواند موثر باشد، رنگ های متمایزی برای انجام این کار وجود دارد.  اگر نقاشی کردن آنها چیزی نیست که به شما احساس اعتماد به نفس می دهد، با متخصصین شرکت معماریان در تماس باشد تا بهترین پایان ممکن را برای خانه خود بدست بیاورید.

 

نقش بندی طرح سنتی با مدرن خاکستری - قاب پنجره خاکستری
نقش بندی طرح سنتی با مدرن خاکستری

نقش بندی یک طرح سنتی

قاب پنجره خاکستری بیشتر و بیشتر در خانه های جدید و قدیمی بکار گرفته شده اند، اما می توانند به راحتی در پنجره های سنتی نیز کار کنند. این چارچوب خاکستری سرخ به زیبایی احساس راحتی به اتاق می دهد و با تخته های کف لیمو، فرش ایرانی، دیوارهای خاکستری مایل به سفید و راه پله های مدرن را در هم می امیزد. در واقع یک ترکیب پیچیده ای ازمعماری قدیمی و جدید است.

 

قاب پنجره خاکستری در پشت خانه - قاب پنجره خاکستری
قاب پنجره خاکستری در پشت خانه

استفاده از قاب پنجره خاکستری در پشت خانه

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید باید پنجره های رنگی که در قسمت جلویی و پشت خانه قرار دارد یکسان باشند. این قاب پشتی دارای قاب پنجره خاکستری رنگی است، اما، همانطور که در عکس بعدی نشان داده خواهد شد، جلوی خانه کاملا متفاوت است در داخل، ترکیبی از پنجره های جدید در بخش گسترده ای از خانه وجود دارد و قاب های چوبی رنگ خاکستری در بخش های قدیمی تر وجود دارد.

 

رنگ سفید در جلوی خانه - قاب پنجره خاکستری
رنگ سفید در جلوی خانه

استفاده از رنگ سفید در جلوی خانه

قاب های پنجره در جلوی خانه به رنگ سفید به سبک سنتی هستند و با سایر خانه ها متفاوت رنگ شده اند این ثابت نمی کنند که شما مجبورید برای نشان دادن یک پایان هوشمند کل ظاهر خانه را یک شکل رنگ کنید.

 

 

مطابقت رنگ خاکستری با کارهای چوبی - قاب پنجره خاکستری
مطابقت رنگ خاکستری با کارهای چوبی

مطابقت با کارهای چوبی

برای انکه قاب پنجره خاکستری را به ویژگی های خانه اضافه کنید رنگ بقیه وسایل چوبی را دست نخورده همانند عکس بگذارید.  در این آپارتمان گنبدی، ستون، تخته سنگ و تخته های روی دیوار در همان سبک، خاکستری رنگ  شده اند تا جلوه ویژه ای به اتاق بدهند.در یک پنجره رنگی مانند تصویر، قاب خارج لزوما نباید خاکستری باشد. اگر شما در یک منطقه حفاظت شده زندگی میکنید، قبل از تغییر رنگ فریم های پنجره خارجی خود، با شورا مشورت کنید.

  

 

مدرن کردن خانه با قاب پنجره خاکستری - قاب پنجره خاکستری
مدرن کردن خانه با قاب پنجره خاکستری

آن را مدرن کنید

خاکستری کم رنگ در مقابل ظاهر سفید، تازه و مدرن به نظر میرسد. اگر پنجره را به عنوان بخشی از یک بازسازی بزرگتر جایگزین کنید، دیگر عناصر خارجی مانند رندر در خانه و انتخاب مواد برای ایوان و دیگر سنگ های ساختمانی را در نظر بگیرید. در این عکس، رندر سفارشی سفید و سنگ فرشهای رنگی خاکستری، مکمل سبک پنجره های جدید است.

 

ست رنگ خاکستری با وسایل اتاق - قاب پنجره خاکستری
ست رنگ خاکستری با وسایل اتاق

رنگ خاکستری را انتخاب کنید

رنگ خاکستری تیره جلوه ای واقعی به خانه می بخشد، در حالی که یک نسخه پر از سایه، نگاه بسیار نرم تر را نشان می دهد . این رنگ یک میانجی ​​خوب بین خاکستری تیره و سفید است. اگر شما مقدار زیادی از پانل های کوچکتر را داشته باشید این کار بسیار خوب است ، چرا که شکل پنجره ها را مشخص می کند و جزئیات را واضح میسازد، اما در سایه تیره تر نمی تواند بیش از حد غالب باشد.

 

استفاده از قاب پنجره خاکستری در اتاق خواب - قاب پنجره خاکستری
استفاده از قاب پنجره خاکستری در اتاق خواب

با رنگ خاکستری به خانه هایتان علاقمند شوید

در یک ساختمان جدید و مدرن، اتاق ها می توانند نسبتا جعبه ای و بدون ظاهر باشند، بنابراین قاب پنجره های خاکستری یک راه خوب برای افزودن شخصیتی متمایز است. این قاب ها با پنل های بسیار بزرگ فشرده هستند به طوری که به انها اجازه جذب نور زیادی می دهد اگر شما در حال در نظر گرفتن پنجره های جدید هستید و خانه شما رو به سایه است، به نظر میرسد که پنل های بسیار بزرگ که نور زیادی جذب میکنند انتخاب خوبی برا شما نیستند

 

همانطور که ملاحظه شد در این مقاله به برسی مزایایی استفاده از قاب پنجره خاکستری و رنگ خاکستری پرداخته شد چنانچه شما نیز در پی انتخابی هوشمندانه برای خانه خود هستید می توانید با متخصصان شرکت معماریان در تماس باشید به واقع که شعار شرکت “MAKE IT MATTER” کاری کن که بهترین باشد در عمل برای شما نمایان خواهد شد منتظر تماس شما هستیم.

 

منبع: houzz

اینستاگرام معماری آریان

اضافه کردن نظر