معماریان مگ

بررسی 15 اتاق مدرن با دکوراسیون خاکستری

دکوراسیون خاکستری
دکوراسیون خاکستری

دکوراسیون خاکستری | 15 دکوراسیون با استفاده از رنگ خاکستری | دکوراسیون رنگ خاکستری

دکوراسیون خاکستری به عنوانی رنگی که می توان از آن روی دیوار، ملزومات و تمام بخش های اتاق و خانه استفاده کرد، کاربردهای زیادی دارد. دکوراسیون خاکستری برای افرادی که به دنبال محیط های رسمی و آرام و شیک هستند پیشنهاد فوق العاده ای است. در این مطلب به شما 15 نمونه از بهترین چیدمان های دکوراسیون خاکستری را نشان می دهیم. از شما بازدیدکننده عزیز وبسایت شرکت معماریان شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به این مقاله داشته، از طریق فرم نظرات به اطلاع ما برسانید.

 

تعادل رنگ ها با الگوگیری از طبیعت

برای این اتاق خواب دو نفره جذاب و زیبا، دکوراسیون خاکستری بهترین انتخابی است که می توانیم داشته باشیم. در تخت خواب، پرده ها و سایر ملزومات می توان ردی از رنگ خاکستری و طیف های نزدیک به آن مشاهده کرد. چیزی که در هر اتاقی مهم است، تعادلی می باشد که بین رنگ های سرد و گرم وجود دارد. در این اتاق خواب تعادل بین سردی و گرمی رعایت شده است.

تعادل رنگ ها با الگوگیری از طبیعت - دکوراسیون خاکستری
تعادل رنگ ها با الگوگیری از طبیعت

 

رگه هایی از دکوراسیون خاکستری در اتاق

انتخاب رنگ برای اتاق خواب یک پسر بچه، کار چندان آسانی نیست. در انتخاب رنگ اتاق خواب کودکان و نوجوانان باید دقت فراوانی نمود تا چیزی از قلم نیافتد. رنگ هایی که برای ملزومات و دیوارها استفاده می شود، امکانات موجود و غیره از مواردی است که در اتاق خواب کودکان باید در نظر گرفته شود. در این نمونه نیز رگه هایی است رنگ خاکستری در دکوراسیون اتاق دیده می شود.

رگه هایی از دکوراسیون خاکستری در اتاق - دکوراسیون خاکستری
رگه هایی از دکوراسیون خاکستری در اتاق

 

 

اتاق خواب مردانه با دکوراسیون خاکستری

این اتاق خواب یک پناهگاه مردانه فوق العاده است که از دکوراسیون خاکستری پیروی می کند. رنگ هایی که در این اتاق خواب به کار رفته است شامل رنگ های نسبتا رسمی مانند خاکستری، بژ، کرم و سفید می باشد. یکی از نکات جالب توجه در این اتاق، پنجره دو نبش آن است که نوری فوق العاده به داخل فضا روانه می کند.

اتاق خواب مردانه با دکوراسیون خاکستری - دکوراسیون خاکستری
اتاق خواب مردانه با دکوراسیون خاکستری

 

نمایش هنری روی زمینه ای خاکستری

رنگ خاکستری گرم، زمینه ای عالی برای همه چیز از جمله آثار معاصر با ترکیبات کلاسیک است، و اجازه می دهد تا آثار هنری جلوه بیشتری داشته باشند و ترکیب رنگ اتاق را به شدت تحت تاثیر قرار دهند. طراح و ایده پرداز دکوراسیون این اتاق می گوید: “این اتاق از یک رنگ ساده بهره می برد و وجود تابلوهای هنری، سایر رنگ ها را در آن آمیخته است.”

نمایش هنری روی زمینه ای خاکستری - دکوراسیون خاکستری
نمایش هنری روی زمینه ای خاکستری

 

کمال آرامش در اتاقی با دکوراسیون خاکستری

فضای اتاق تان را با استفاده از نور و رنگ خاکستری سرد، مدرن و جذاب نگه دارید. اکثر بافت های این اتاق در طیف رنگی خاکستری می باشد که باعث ایجاد فضایی آرامش بخش و دل نشین شده است. این نوع اتاق خواب، مناسب افراد پا به سن گذاشته است که به دنبال نهایت آرایش در محل استراحت خود هستند.

کمال آرامش در اتاقی با دکوراسیون خاکستری - دکوراسیون خاکستری
کمال آرامش در اتاقی با دکوراسیون خاکستری

 

 

احساس گرما و آرامش با رنگ خاکستری

استفاده از رنگ هایی مثل قرمز یا نارنجی، تنها گزینه ای برای ایجاد فضای گرم و دلپذیر نیست. طراحان داگلاس کالفلز و کوری کالفلز می گویند: “در این اتاق خواب، رنگ دیوار تیره خاکستری باعث می شود فضا احساس خصوصی تری داشته باشد؛ رنگ خاکستری، رنگی آرام و گرم است.

احساس گرما و آرامش با رنگ خاکستری - دکوراسیون خاکستری
احساس گرما و آرامش با رنگ خاکستری

 

دکوراسیون خلوت و آرام

طراح دکوراسیون این اتاق جنیفر جانسون می گوید: “در اینجا رنگ خاکستری را با استفاده از رنگ های دیگر ترکیب کرده ایم تا یک ترکیب خنثی و جذاب ایجاد شود؛ این ترکیب زیاد جلب توجه نمی کند اما دارای ظاهری بی نظیر و دل نشین است. دکوراسیون این اتاق، بیش از حد شلوغ نیست و همین از نکات مثبت به شمار می رود.

دکوراسیون خلوت و آرام - دکوراسیون خاکستری
دکوراسیون خلوت و آرام

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود هستید؟

به شرکت معماریان اعتماد کنید!

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

اتاقی زرق و برق با استفاده از دکوراسیون خاکستری

خاکستری می تواند نقش های زیادی را بازی کند. برای مثال در این دکوراسیون شیک و مدرن، رنگ خاکستری و نقره ای تقریبا در تمام ملزومات مشاهده می شود. ایده پرداز این دکوراسیون خاکستری، مایکل آبرامش می گوید: “من علاقه زیادی به استفاده از رنگ خاکستری در این پروژه داشتم؛ چرا که این رنگ بازدید کننده را به آرامش دعوت می کند. این ترکیب رنگ، یک ترکیب عالی برای ایجاد فضایی آرام و در عین حال پیچیده است.”

اتاقی زرق و برق با استفاده از دکوراسیون خاکستری - دکوراسیون خاکستری
اتاقی زرق و برق با استفاده از دکوراسیون خاکستری

 

تجربه خواب روی ابرها

در حقیقت، ایجاد فضای مناسب برای خواب با انتخاب رنگ رابطه مستقیم دارد. هرچه رنگ اتاق بهتر باشد، فضایی که در آن استراحت می کنیم دل نشین تر است. در اتاق خواب این خانه، با بکارگیری مبلمان سفید در پس زمینه خاکستری و ملزومات مدرن دیگر، فضایی ایجاد شده است که گویا شخص روی ابرها خوابیده است.

تجربه خواب روی ابرها - دکوراسیون خاکستری
تجربه خواب روی ابرها

 

 

انحنای ملزومات در پس زمینه دیوار خاکستری

نور آفتابی و خطوط انحنای کلاسیک روی ملزومات توسط رنگ بی نظیرِ دیوار، تقویت شده است. رنگ خاکستری و به طور کلی دکوراسیون خاکستری، به ما این اجازه را می دهد که از عنصر نور در اتاق یا فضای مان به خوبی استفاده کنیم و آن را جلوه دار کنیم. رنگ خاکستری در این اتاق خواب برای ایجاد یک احساس مدرن و لوکس کافی است.

انحنای ملزومات در پس زمینه دیوار خاکستری - دکوراسیون خاکستری
انحنای ملزومات در پس زمینه دیوار خاکستری

 

دکوراسیون آرام در منزل با کمک رنگ آرامش بخش خاکستری

ویژگی ذاتی رنگ این است که می تواند روی انگیزه افراد و انرژی و حرکت آن ها تاثیر بسیاری بگذارد. رنگ خاکستری همیشه یک رنگ بسیار تسکین دهنده و صلح آمیز است. دکوراسیون خاکستری یک انتخاب عالی برای یک اتاق خواب است، زیرا مهم است که قبل از شروع یا پایان روز خود، در یک محیط آرام قرار بگیرید.

دکوراسیون آرام در منزل با کمک رنگ آرامش بخش خاکستری - دکوراسیون خاکستری
دکوراسیون آرام در منزل با کمک رنگ آرامش بخش خاکستری

 

رنگ خاکستری برای دیوار اتاق خواب

رنگ خاکستری، رنگی است که برای استفاده در اتاق خواب بسیار مناسب و کاربردی است. این رنگ که تابش نور روی آن جلوه ای فوق العاده دارد، در این اتاق خواب به کار رفته است و همان طور که در عکس زیر نیز مشاهده می کنید، تابش نور آباژور به آن فضایی رویایی برای یک خواب خوب و آرام ایجاد کرده است.

رنگ خاکستری برای دیوار اتاق خواب - دکوراسیون خاکستری
رنگ خاکستری برای دیوار اتاق خواب

 

 

احساس مدرن با استفاده از رنگ نقره ای و بنفش

لایه خاکستری و نقره ای جلوه ای سطحی و مدرن را ایجاد می کند که به درستی در فضای عاشقانه به کار است. طراح و ایده پرداز این دکوراسیون، یلنا گارتز میگوید: “در این اتاق خواب، ما از یک تصویر بسیار مدرن برای ایجاد یک نقطه کانونی زیبا استفاده کردیم. همچنین برای تمیز کردن اتاق و اضافه کردن یک حالت لوکس، ما یک کاغذ دیواری طرح دار نقره ای را انتخاب کردیم. طرح رنگ خاکستری و بنفش به اتاق احساس معاصر داده است. ”

احساس مدرن با استفاده از رنگ نقره ای و بنفش - دکوراسیون خاکستری
احساس مدرن با استفاده از رنگ نقره ای و بنفش

 

ملزومات مدرن و ظریف

در این اتاق خواب ساده و در عین حال ظریف، ملزومات مدرن و جذابی قرار گرفته است که همگی در طیف های گوناگون رنگ خاکستری قرار دارند. استفاده از رنگ خاکستری گرم در فلزات (مثل لوستر این اتاق خواب) احساسی تازه به همراه دارد که باعث زیباتر شدن و مدرن تر به چشم آمدن دکوراسیون می شود.

ملزومات مدرن و ظریف - دکوراسیون خاکستری
ملزومات مدرن و ظریف

 

طراحی دکوراسیون داخلی منازل توسط شرکت آریان

همانطور که در این مقاله خواندید و مشاهده کردید، ایده های گوناگونی برای چیدمان اتاق خواب شما وجود دارد که یکی از این ایده ها استفاده از ترکیب رنگ سیاه و سفید است. بسیاری از مردم اروپا و سایر مکان های دنیا، به این نوع دکوراسیون علاقه زیادی دارند چرا که نه تنها نمایی زیبا و در خور تحسین دارد، بلکه با هر خانه و اتاقی نیز جور درمی آید و می توان در اکثر فضاها از ترکیب این دو رنگ استفاده کرد. گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی آریان معماری، سالهاست که امر طراحی و اجرای تخصصی امور دکوراسیون داخلی را انجام می دهد. شما نیز اگر مایل به داشتن یک دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب خود یا هر اتاق دیگری هستید، کافیست با شماره های روی سایت تماس گرفته و مشاوران مارا از نیاز خود مطلع سازید.

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان، با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین دکوراسیون های روز دنیا و با تکیه بر سال ها تجربه کاری خود و بهره مندی از متخصصین این حوزه، می تواند به شما جهت طراحی و اجرای یک چیدمان دکوراسیون آشپزخانه زیبا و کارآمد از صفر تا صد کمک کند.

تماس با شرکت معماریان

شرکت معماریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر