معماریان مگ

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

طراحی داخلی طلا فروشی
طراحی داخلی طلا فروشی

طراحی داخلی طلا فروشی | دکوراسیون داخلی طلا فروشی | دکوراسیون مغازه طلا و جواهر فروشی

طراحی داخلی طلا فروشی یکی از سخت ترین پروژه هایی است که در حوزه طراحی دکوراسیون انجام می شود. در طراحی داخلی طلا فروشی، علاوه بر نکات زیبایی شناسی، مباحث امنیتی را نیز باید در نظر گرفت. در این مقاله از سایت، به بررسی دکوراسیون طلا فروشی پرداخته و نکاتی را برای هرچه بهتر شدن طراحی داخلی طلا فروشی ذکر کرده ایم. از شما همراهان محترم معماریان دعوت می کنیم تا پایان همراه ما باشند و اگر نظر یا پیشنهادی مدنظر دارند، با ما در میان بگذارند.

 

مقدمه ای بر طراحی داخلی طلا فروشی

طلا فروشی، یکی از آن شغل هایی است که در آن معاملات معمولا با قیمت های بالا انجام می شود. در این شغل، دکوراسیون و طراحی داخلی مغازه بسیار حائز اهمیت است. دکوراسیون و طراحی داخلی طلا فروشی باید به گونه ای باشد که نظر مشتریان را به خود جلب کند. از آنجا که اغلب مشتریان و مراجعه کنندگان به طلا فروشی ها خانم ها هستند، به همین دلیل زیبایی دکوراسیون و محیط داخلی طلا فروشی بسیار اهیمت دارد. بسیاری از افراد به ویژه خانم ها، هنگامی حاضر به ورود به یک فروشگاه و خرید از آن می شوند که آن فروشگاه از دکوراسیون و طراحی داخلی قابل قبولی برخوردار باشد. بنابر این صاحبان مغازه طلا فروشی و جواهرفروشی، می بایست دکوراسیون مغازه خود را به روز نگه دارند تا مشتریان بیشتری به سمت آن ها روانه شود.

اهمیت طراحی دکوراسیون مغازه طلا فروشی

همچنین این شغل و مغازه آن، از جمله مواردی می باشند که امنیت در آن بسیار مهم و ویژه است. در طراحی داخلی طلا فروشی، علاوه بر موارد زیبایی شناختی مثل توجه به رنگ بندی و ویترین ها، بحث امنیت و حفاظت مغازه نیز باید در نظر گرفته شود. چرا که طلا و جواهر، کالایی گران قیمت و تجملاتی است و نباید شرایط به گونه ای باشد که اجناس را به راحتی در دسترس تمام مشتریان قرار داد. به همین علت، پروژه طراحی داخلی طلا فروشی یکی از سخت ترین پروژه هایی است که در حوزه کار معماری و طراحی دکوراسیون داخلی انجام می شود.

طراح دکوراسیون باید این نکات را در نظر داشته باشد و در نصب و طراحی ویترین، علاوه بر زیبایی، مباحث امنیتی را رعایت کند تا برای فعالیت صاحبان مغازه مشکلی پیش نیاید. یک دکوراسیون تجاری شیک برای طلا فروشی شما می تواند عامل مهمی در جهت موفقیت کسب و کارتان باشد. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

طراحی فضای داخلی طلا فروشی (1)
طراحی فضای داخلی طلا فروشی (1)

 

طراحی فضای داخلی طلا فروشی (2)
طراحی فضای داخلی طلا فروشی (2)

 

طراحی فضای داخلی طلا فروشی (3)
طراحی فضای داخلی طلا فروشی (3)

 

 

طراحی ویترین در دکوراسیون طلا فروشی

در یک طلا فروشی، ویترین نقش مهمی را ایفا می کند. چرا که این کالای لوکس، با قرار گرفتن در یک ویترین جذاب، می تواند چشم نواز تر و دل پسند تر باشد. اما ویترین یک مغازه طلا فروشی باید چگونه باشد؟ طراحی ویترین در دکوراسیون طلا فروشی باید به شکلی باشد که بدون دست زدن به اجناس داخل ویترین، مشتریان بتوانند این محصولات را در ابعاد مختلف مشاهده کنند و هر وقت قصد خرید آن محصول را داشتند، به آن دسترسی داشته باشند.

در طراحی داخلی طلا فروشی، ویترین شامل ویترین های جلوی مغازه و قفسه بندی های داخل می باشد. ویترین جلوی مغازه که معمولا به وسیله شیشه های ضد ضربه و مستحکم از فضای بیرون مرز بندی شده اند، نمایانگر جدیدترین محصولات فروشگاه می باشند و بایستی از بخش های مختلفی تشکیل شده باشد تا طلا و جواهرات به تفکیک دسته بندی انگشتر، گردن بند و غیره در آن با ترتیب قرار بگیرند. در ویترین ها و قفسه های داخل مغازه نیز، استفاده از شیشه های ضد ضربه و مقاوم پیشنهاد می شود. معمولا در قفسه های داخل مغازه، منتخب محصولات قرار می گیرد؛ بنابر این طراحی و نصب آن به بهترین شکل، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

طراحی اختصاصی دکوراسیون جواهر فروشی (1)
طراحی اختصاصی دکوراسیون جواهر فروشی (1)

 

طراحی اختصاصی دکوراسیون جواهر فروشی (2)
طراحی اختصاصی دکوراسیون جواهر فروشی (2)

 

طراحی اختصاصی دکوراسیون جواهر فروشی (3)
طراحی اختصاصی دکوراسیون جواهر فروشی (3)

 

 

امنیت در طراحی داخلی طلا فروشی

یکی از شغل هایی که امنیت مغازه و محل کسب در آن بسیار مهم است، طلا فروشی است. در طراحی داخلی طلا فروشی و قسمت های مختلف آن، قبل از فاکتور زیبایی بایستی مسئله امنیت آن را در نظر گرفت تا مشکلی برای صاحبان مغازه پیش نیاید. نصب دوربین های مدار بسته، استفاده از شیشه های ضد ضربه، استفاده از درب های ریموتی (در بعضی مغازه ها) و غیره از جمله کارهایی است که می توان در راستای ایجاد حداکثر امنیت در مغازه های طلا فروشی انجام داد. در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی می بایست تمام اصول امنیتی و حفاظتی در مغازه رعایت شود تا بتوان از این کالای لوکس در مقابل سایر تهدیدهای احتمالی به خوبی محافظت و مراقبت شود.

به همین دلیل، طراحی داخلی طلا فروشی یکی از مشکل ترین پروژه هایی است که می بایست پروسه های مختلفی را طی کند تا به نتیجه مطلوب برسد. در طراحی داخلی طلا فروشی علاوه بر حفظ تمام اصول های زیبایی دکوراسیون، حتما باید امنیت را نیز در نظر گرفت.

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی داخلی طلا فروشی خود هستید؟

دکوراتور های ما به کمک شما می آیند!

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

رنگ بندی و نورپردازی در طراحی داخلی طلا فروشی

بیشترین قشری که به طلا فروشی ها مراجعه می کنند، خانم ها هستند؛ خانم ها ذاتا اشخاص ریز بینی هستند به همین دلیل بایستی در طراحی داخلی طلا فروشی بسیار ظریف و با دقت عمل کرد. رعایت اصول رنگ بندی حرفه ای مغازه و نور پردازی استاندارد و جذاب، دو موضوعی هستند که عمل به آن ها طرحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد را برای صاحبان مغازه به همراه دارد.

رنگ بندی

رنگ بندی یک طلا فروشی، امری است که کاملا وابسته به سلیقه صاحب مغازه و طراح دکوراسیون است اما معمولا استفاده از رنگ هایی که در طیف رنگی سفید، قهوه ای و طلایی قرار دارند، مسئله رایجی است. بکارگیری رنگ های فانتزی مثل سبز یا صورتی در طراحی داخلی طلا فروشی، اصلا پیشنهاد نمی شود. رنگ های کلاسیک و لاکچری که احساس نیاز و خرید را در مشتریان برانگیخته کند، رنگ های در اولویت اول می باشند. رنگ بندی یک مغازه طلا فروشی نیز شامل رنگ آمیزی دیوار ها، سقف، زمین و ویترین ها است که هر کدام می تواند انتخاب های زیادی را برای شما در دسترس بگذارد. استفاده از کف پوش های چوبی در سطح طلا فروشی، ایده ای است که می تواند بسیار جذاب باشد.

دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (1)
دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (1)

 

دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (2)
دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (2)

 

دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (3)
دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (3)

 

دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (4)
دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی (4)

 

نور پردازی

نورپردازی مناسب و استاندارد در طراحی داخلی طلا فروشی یکی از مهم ترین مباحثی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. کالا هایی که در ویترین قرار گرفته، می توانند از زوایای مختلف و با نور پردازی مناسب برای مشتریان قابل دید باشند و نیاز نباشد تا برای تماشای ان حتما انرا از ویترین خارج نمود. یک دکوراسیون لوکس بسیار زیبا می تواند عامل موفقیتی در طلا فروشی شما باشد. این دکوراسیون لوکس، از یک نور پردازی حرفه ای بهره می برد. هیچ مشتری ای حاضر نیست از مغازه ای کم نور که اجناس به خوبی در آن قابل بررسی نیستند خرید کند، زیر این مغازه ها احساس نا امنی را برای مشتری به وجود می آورد.

درجه و شدت نور پردازی هر مغازه، بستگی به حالتی دارد که برای دکوراسیون آن مغازه خود وجود دارد. اگر بیشتر محصولات یک مغازه را طلا، بدلی جات و جواهرآ لات کلاسیک و زیبا تشکیل داده اند، بهتر است میزان روشنایی مغازه در سطح بالایی باشد تا به مطلوب ترین حالت برسد. بکار گیری چراغ آویز های لوکس و تجملاتی می تواند ایده بسیار خوبی باشد. همچنین استفاده از نور مخفی در ویترین ها، به ایجاد جلوه برای محصولات شما کمک شایانی می کند. یکی از ایده هایی که می توانید از آن بهره ببرید، استفاده از محصولی کانونی در وسط ویترین است. این محصول با نور پردازی ویژه، نمایانگر ماهیت مغازه شماست و می تواند مشتریان را به سمت شما و فروشگاه تان جذب کند تا دیگر اجناس شما را نیز در کنار این محصول بررسی کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی (1)
طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی (1)

 

طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی (2)
طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی (2)

 

طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی (3)
طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی (3)

 

 

طراحی داخلی طلا فروشی توسط شرکت معماریان

شرکت معماریان با بهره‌مندی از متخصصین حوزه طراحی دکوراسیون داخلی، خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می‌ دهد. یکی از این خدمات طراحی داخلی طلا فروشی است. ساخت و اجرای دکوراسیون کابینت آشپزخانه در شرکت معماریان به‌ صورت تخصصی و صفرتا صد صورت می‌ پذیرد. شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید دکوراسیون آشپزخانه منزل تان نوسازی شود، می توانید از ما کمک بگیرید.

تماس با معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه نگاه های زیبایتان را به ما هدیه دادید، از شما متشکریم؛ در صورت تمایل از دیگر مقالات سایت نیز دیدن کنید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

1 نظر